بوپرنورفین چیست؟
قرص بوپرنورفین یا b2 چیست؟
۱۳۹۸-۰۳-۲۵
علائم و عوارض مصرف ماری جوانا
عوارض و علائم مصرف ماده مخدر گل یا ماری جوانا
۱۳۹۸-۰۳-۲۵
نمایش همه

عوارض مصرف قرص بوپرنورفین یا b2 چیست؟

عوارض مصرف قرص b2
عوارض مصرف بوپرنورفین یا b2

عوارض مصرف بوپرنورفین یا b2

مرکز ترک اعتیاد آکسون ، کلینیک ترک اعتیاد آکسون : در مقاله قرص بوپرنورفین یا b2 چیست؟ با داروی بوپرنورفین آشنا شدیم و به نحوه صحیح مصرف این دارو اشاره کردیم. مصرف این شبه مخدر عوارض متعددی را برای مصرف کننده در پی خواهد داشت که در مقاله پیش‌ رو علائم و نشانه‌های مصرف این مخدر  را بررسی میکنیم و به عوارض ترک اعتیاد با این دارو نیز اشاره می‌کنیم:

حتماً مطالعه کنید: قرص بوپرنورفین یا b2 چیست؟

عوارض جانبی قرص ب 2

این دارو نیز مانند دیگر مخدرها می‌تواند موجب کاهش عملکرد دستگاه تنفسی و کندی تنفس شود و حتی خطر مرگ را نیز برای مصرف کننده به دنبال داشته باشد. در صورت مشاهده علائم مسمومیت باید هرچه سریع‌تر به بیمارستان مراجعه کنید:

کلینیک ترک اعتیاد

عوارض مصرف قرص b2

همانطور که گفتیم قرص بوپرنورفین یا b2 دارای عوارض شدید و جبران ناپذیری است، که پیشنهاد میکنیم در صورت بروز هریک از علائم زیر سریعاً به پزشک مراجعه کنید: کهیر

 تهوع
درد معده
تب خفیف
کاهش اشتها
مشکلات تنفسی
تنفس آرام و سطحی
تورم صورت، لب، زبان و گلو
تهوع، احساس سبکی در سر، ضعف و بی حالی
ادرار تیره رنگ یا به رنگ خاک رس
یرقان (زرد شدن چشم و پوست)
گیجی، رفتار و افکار غیرمعمول

عوارض مصرف قرص بوپرنورفین

عوارض مصرف قرص بوپرنورفین

این عوارض خفیف‌تر هستند ولی احتمال بروز بیشتری دارند مانند:

 سردرد
تعریق
کمردرد
آب ریزش بینی
اختلالات خواب
ضعف و خستگی
اضطراب و افسردگی
احساس گرما و نفس تنگی
تهوع، درد معده، یبوست، استفراغ

مرکز ترک اعتیاد

سردرد از عوارض مصرف قرص b2

به غیر از این موارد، امکان دارد مصرف کننده عوارض دیگری را مشاهده کند، در صورت مشاهده هرگونه علائم غیر طبیعی که باعث ناراحتی شما شده حتما به پزشک خود مراجعه کنید.

مشاورین و متخصصین  مرکز ترک اعتیاد آکسون همواره به مراجعین خود توصیه میکنند تا علائم را قبل از بروز عارضه جبران ناپذیر جدی بگیرند

موارد احتیاط مصرف قرص ب 2

در مورد مصرف همزمان این دارو با داروهای دیگر دقت کنید. قرص ب 2 را با داروهای که باعث ایجاد خواب آلودگی می‌شوند مصرف نکنید :

سرماخوردگی
داروهای ضددرد
قرص‌های ضد استرس
ضد افسردگی، ضد تشنج
داروهای شل کننده عضلات

همچنین از مصرف همزمان این دارو با الکل بپرهیزید زیرا باعث ایجاد اختلال در عملکرد سیستم اعصاب مرکزی و سیستم تنفسی می‌شود که خطر مرگ برای مصرف کننده در پی خواهد داشت

مرکز ترک اعتیاد

مصرف همزمان ب2 با الکل

مصرف قرص بوپرنورفین در دوران بارداری و شیر دهی

قرص ب 2 برای جنین مضر است می‌تواند باعث ایجاد اعتیاد و بروز نشانه‌های ترک در نوزادی شود که مادرش در زمان بارداری بوپرنورفین مصرف کرده است. در صورت مشکوک بودن یا تصمیم به باردار شدن در زمان درمان با این دارو را دارید حتما با پزشک خود مشورت کنید.

مصرف ب2 در زمان بارداری

مصرف ب2 در زمان بارداری

تداخل دارويی قرص بوپرنورفین یا ب2

مصرف همزمان قرص بوپرنورفین با مهارکننده‌هاي مونو آمين اکسيداز خطرناک است و همچنین احتمال کلاپس قلبي – عروقي و تنفسي در بيماراني که ديازپام و بوپرنورفين را با مقادير عادي و به طور همزمان دریافت کرده، وجود دارد.

مصرف همزمان با داروهايي که عمدتا در کبد متابوليزه مي‌شوند مانند ريفامپين ، فنيتوئين و ديگوکسين ممکن است باعث جمع شدن بوپرنورفين و افزايش اثرات آن شود.
مصرف اين دارو با فاصله چند ساعت با باربيتورات‌هاي بيهوش‌کننده مانند تيوپنتال، ممکن است باعث ایجاد اثرات اضافي تنفسي و آپنه شود. مصرف همزمان با داروهاي بيهوش‌کننده عمومي نيز ممکن است موجب ضعف شديد عملکرد قلبي – عروقي شود.
بيماراني که به اين دارو اعتیاد پيدا مي‌کنند، در صورت مصرف آنتاگونيست آن، به شدت دچار سندرم قطع مصرف دارو می‌شوند. در اين موارد بايد دارو را با احتياط مصرف و وضع بيمار را به طور مرتب پيگيري نمود.

متاسفانه بسیاری از زنانی که برای ترک اعتیاد به کلینیک ترک اعتیاد آکسون مراجعه می‌کنند بدون مشورت با پزشک و متخصص ترک اعتیاد اقدام قطع مصرف بوپرنورفین، b2 یا ب 2 کرده اند که هم جان خودشان و هم جان نوزاد را به خطر می‌اندازند در صورتی که ترک قرص ب 2 حتما باید تحت نظر  پزشک متخصص و مشاورین ترک اعتیاد انجام بگیرد.

ترک اعتیاد با قرص بوپرنورفین

درمان اعتیاد به غیر از درمان دارویی نیاز به روان درمانی و مداخلات اجتماعی دارد، در دوره درمان اعتیاد جزئیاتی وجود دارد که اگر به آنها توجه نشود درمان چندان اثر بخش نخواهد بود، در درمان اعتیاد مولفه‌های زیر بسیار مهم هستند و نقش دارند:

مهارت پزشک
رابطه خوب درمانگر با بیمار
ایجاد انگیزه خوب برای ادامه درمان اعتیاد
خانواده درمانی
کنترل خشم و هیجان
مشاوره در مواقع بروز بحران
دقت در پیگیری و انجام آزمایش

وجود این مولفه‌ها باعث افزایش اثر بخشی مراحل درمان بوده و توجه کافی و لازم به هرکدام از این جنبه‌ها در درمان اعتیاد ضریب احتمال بهبودی و ترک اعتیاد در فرد را افزایش می‌دهد، همانطور پیش تر گفتیم درمان اعتیاد علاوه بر درمان دارویی نیاز به درمان روانی نیز دازد، در کلینیک ترک اعتیاد آکسون، تمامی مراحل درمان اعتیاد تحت نظر و مراقبت مشاورین روانشناسی و روانپزشکی و پزشکان ترک اعتیاد انجام میگیرد تا بهترین نتیجه که ترک اعتیاد بدون بازگشت است در کوتاه ترین مدت زمان حاصل شود.

ترک اعتیاد با قرص بوپرنورفین یا b2

ترک اعتیاد با قرص بوپرنورفین یا b2

ترک قرص بوپرنورفین

همانطور که می‌دانید برخی افراد برای ترک مخدر مصرفی از قرص ب 2 استفاده می‌کنند و به مرور به دلیل مصرف غیر اصولی این قرص به بوپرنورفین اعتیاد پیدا می‌کنند.

به هیچ  وجه برای ترک قرص ب 2 خودسرانه عمل نکنید، و به تنهایی برای ترک این مخدر اقدام نکنید و برای ترک به مراکز درمان اعتیاد مراجعه کنید تا هم از لحاظ روحی و جسمی آماده ترک قرص ب 2 باشید، چرا که اگر اعتیاد به این قرص را باروش‌های غیر اصولی انجام دهید عواقب ناخوشایندی به دنبال خواهد داشت.

ترک بوپرنورفین یا b2

ترک بوپرنورفین یا b2

سخن پایانی:

همانطور که در  مقاله گفتیم ، از بوپرنورفین یا b2 بیشتر برای درمان اعتیاد استفاده می‌شود، ولی مصرف قرص ب 2 عوارض و عواقب خطرناکی ممکن است برای مصرف کننده به همراه داشته باشد. بنابراین به هیچ عنوان خودسرانه از این دارو برای ترک استفاده نکنید یا به هر دلیل اگر مجبور به مصرف این دارو شدید دوز دارو را تغییر نداده و به تنهایی اقدام به ترک نکنید. از بهترین روش‌های ترک قرص ب 2 ترک تدریجی دارو زیر نظر پزشک است.

مرکز ترک اعتیاد آکسون یکی از مجهزترین و بهترین کلینیک‌‎های ترک اعتیاد است، برنامه ریزی دقیقی برای ترک اعتیاد ارائه می‌دهد که این برنامه باتوجه به شرایط فرد و میزان دوز مصرفی هر شخصی متفاوت خواهد بود. همیچنین کلینیک ترک اعتیاد آکسون با امکانات رفاهی و هتلینگ مناسب مکانی امن و راحت برای مراجعین ایجاد کرده تا با آسودگی خاطر اقدام به ترک کنند و بتوانند از خدمات روانپزشکی و روانشناسی مرکز نیز به راحتی استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

 

 

181 دیدگاه ها

 1. Ebi گفت:

  باعرض سلام
  ..من ۴ سال قرص ب۲ مصرف داشتم الان ۲ یا ۳ هفته هستش که کامل گذاشتمش کنار وروزی ۳ تا میخوردم..من ۱۰۸ کیلو بودم ولی الان که تازه گذاشتمش کنار شدم ۸۰.. ایا دوباره وزنم به حلت اولش بر میگرده؟ایا این عوارض قرص بوده که منو لاغر و نحیف کرده….خواهش میکنم جواب بدید ممنون میشم…با تشکر از اساتید

  • رضا گفت:

   دوست عزيز.بايد علاوه بر اين فضيه كه عوارض قرص هست يا نه.يه بررسي كلي از نظر كاهش وزن بشي.حتما حتما اين كار رو انجام بده.

   • sajad گفت:

    با عرض سلام
    ..من تقریبا دو یا سه ماه میشه دقیق یادم نیس که ب2مصرف میکنم روزی نامعلومه3الی4یا5 بیشترم موقع کار کردن مصرف میکنم روزیم ک مصرف نکنم و کار کنم پاهام زود درد میگیره اصلا حوصله کار کردن ندارم با هیشکی نمیتونمم صحبت کنم الان دگ تصمیمم جدیه میخوام پاک باشم برای همیشه من مجردم و نمیخوامم خانوادم بفهمن یه راهی درمانی فقط بستری نشم خواهش میکنم بهم کمک کنین زندگیم داره میسوزه منتظر جوابتونم

    • مجتبی گفت:

     خوب عزیزم هفته ای یک چهارم از قرص ب ۲ کم کن تدریجی ترکش کن اگه واقعا میخوای
     مثلا روزی ۵عدد میخوری یکی شو به چهار قسمت تقسیم کن برای پقت خواب سه قسمتشو بخور چهارتا هم طول روز همینطور کم کن تا ترک کنی ازیتم نمیشی

     • بهروز رضائی گفت:

      سلام و عرض ادب خدمت شما.بنده از دوم تیرماه ، ۴روز اول از نصف متادون شروع کردم و سپس بعدازآنb2 یکچهارم مصرف میکنم اما نمیتوانم ترکش کنم ، چندروز پیش هم درد عضلانی داشتم و بعد تب ولرز و سردرد تا اینکه بهتر شدم بنا به عوارضی که از b2 خواندم حدس زدم علائم آن باشد. خواهشمندم نسبت به ترک آن و علائم نامبرده راهنمایییم کنید. با تشکر

     • آکسون گفت:

      سلام/ این نوع ترک کردن فقط جایگزین کردن مواد با قرص می باشد/ حتما به پزشک مراجعه کنید و بدون وابستگی به نگهدارنده یا قرص دیگر ترک مصرف کنید

   • Ali گفت:

    سلام خدمت شما
    من سه سال است ب2 مصرف میکنم و از سال دوم به بعد ریزش مو گرفتم.از نظر خودم ریزش مویی که دارم از مصرف این قرص است

    آیا شما نظر بنده را تأیید میکنید؟؟!!

    با سپاس ممنون میشم جواب بدید

  • سعید گفت:

   باباجان اینکه از۱۰۸رسوندت به ۸۰ اسمش عوارض نیست محاسنه!!!!
   بعدشم میگی کامل ترک کردم بازمیگی روزی ۳تا قرص میخورم
   مگه قبلا روزی ۳۰تامیخوردی که روزی۳تا رو ترک کامل حساب کردی؟!!!

   • پیمان گفت:

    سلام یکی از عوارض های این قرص ایجاد فشار خون بالاست که خیلیا نمیدونن ودر افراد مستعد فشار خون باعث فشار بالا و کما می‌گردد

  • سعید گفت:

   علت اضافه وزن شما به خاطر اشتهای کاذبی بود که این قرص بتون میداده و پرخوری میکردید
   وزنتون کم شده چون خوردو خوراکتون به روال عادی برگشته و نگران چیزی نباشید
   و خدارو شکر کنید که از بند این قرص آشغال رها شدید

 2. Saeed گفت:

  باسلام
  بنده چند سالی است بی ۲ مصرف میکنم یعنی تریاک رو با قرص بی ۲ ترک کردم وحدود ۳ ساله استفاده میکنم .بجز چند روز اول ترک ک مجبور بودم دوسه تا مصرف کنم بعد ان مدت مصرف م رو ب نصف قرص رساندم و نزدیک ۶ ماهه روزی یک چهارم بی دو مصرفمه ..ولی باز این یک چهام قرص برام ی هیولا شده ونمیتونم ترک کنم لطفا راهنمایی کنید واقعا خسته شدم از کسالت و سرخوشی های کاذب این مواد …کمک کنی چجوری از دامش رها شم. با تشکر از شما

  • مهران گفت:

   سلام. قرصِ بی دو، رو باید هر ۱۲ ساعت یکبار مصرف کنی، هر هفته قرصت رو تقلیل بده تا برسه به وعده ای یک چهارمِ قرص. بعد تایمِ مصرف رو بیشتر کن، مثلا هر ۱۳ ساعت یک چهارمِ قرص… هفته یِ بعد زمان رو بیشتر کن، یعنی هر ۱۴ ساعت یک چهارمِ قرص… وقتی این تایم به حدودِ ۲۴ ساعتی یک بار برسه، راحت میتونی بزاریش کنار. فقط بعد از اینکه کامل گذاشتیش کنار ممکنه شبها بیخوابی و کمی دردِ پا بهت دست بده. برای اینکار روزی یکی دوتا قرصِ بروفن بخور برای دردت. و تا حدودِ ۱۰ شب، شبها قرصِ خواب مصرف کن برای بی خوابیت. نگران نباش. با وجودِ مصرفِ قرصِ خواب،روزها زود بیدار میشی. بعد قرصِ خوابتو نصف کن و بعد از هفت هشت روز اونم دیگه نخور. روزی ام یکساعتی ورزش کن و سعی کن ذهنت رو با دیدنِ فیلم و بازی ps4 و … سرگرم کنی تا زیاد به این مساله فکر نکنی. این تجربه ی شخصیم بود که با دوستان به اشتراک گذاشتم. موفق و پیروز باشید

 3. سعید گفت:

  سلام مدت شش ساله که بی ۲ مصرف میکنم بدون اعتیاد به هرگونه مواد مخدر روزی تقریبا دو یا سه عدد مصرف میکنم خواهش میکنم اگه ممکنه کمکم کنید تا از این بیشتر نابود نشدم

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   برای کسب اطلاعات در رابطه ترک بی 2 با مشاورین مجموعه تماس بگیرید.

   • سلام خسته نباشید. من 23 سالمه.. یک سال قرص متادون مصرف میکردم که بعد از یه مدت دیدم دوز مصرفیم بالا رفته. حدود 2 ماهه ب 2 مصرف میکنم..روزی نصف. یک. چهارم صبح یک چهارم شب.. ماه اول مشکلی نداشتم ولی الان یه ماه هست تپش قلب دارم موقع خواب و تنگی نفس بهم دست میده.. بنظرتون از ب2هست؟؟؟؟ با بیماری جدید کرونا چه کار کنم وقتی ب 2 مورفین بدنو میکشه. الان سیستم ایمنی بدنم در برابر این ویروس ممکنه دچار مشکل بشه؟؟؟؟؟؟ تورو خدا جواب بدید..

    • گمنام گفت:

     سلام.دوست عزیز،تنگی نفس و ضربان قلبت از همین قرصه.اگه به اصرار به مصرفت ادامه بدی دچار التاب مفاصل و روده میشی.تمام راههای تنفسیت از دماغت تا ته ریه ملتهب میشه.همه این بلاها سرم اومده.العان که نزدیک چهار ماهه ترک کردم قرص ب۲رو،ولی هنوز بی قراری ودرد دارم

     • Payam. گفت:

      دوستان لطفا هنگام ترک ورزش کنید.ورزش نرم و ملایم .تنها ورزش مناسب هنگام ترک سه روز در هفته بدنسازی با فشار بسیار ملایم و نرمشی و سه روز هفته پیاده روی و کم کم ورزش دو (تاکید میکنم با شیب ملایم: یعنی ابتدا دوی آرام و بمرور زمان سریعتر) ورزش بهمراه کم کردن تدریجی قرص. ورزش باعث میشه روند ترک سریعتر بشه. مخصوصا زمانیکه مصرف به صفر رسید باید فشار تمرینات ورزشی رو دوباره کم کنید. و بمرور زیاد. ورزش را هرگز ترک نکنید.جزو زندگیتان باشد. تا دوباره وسوسه نشوید. موفق باشید.

     • ایمان گفت:

      سلام دوست عزیز من جوشهای زیر پوستی زیادی زدم ومشکل روده تنفس ومعده کمک وراهنایی میکنی منو خدا خیرت بده

   • Mo گفت:

    سلام وقت بخیر
    بنده آزمایش عدم اعتیاد دارم میخواستم بدونم ب۲ در آزمایش مشخص میشود یا خیر؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

    • یاس گفت:

     سلام دوست عزیز،نه خوشبختانه تو ازمایشات نشون نمیده،من خودم چندین سال راننده اتوبوس هستم و روزانه ۲ تا ۵عدد مصرف میکنم و همیشه ازم تست میگرن ولی چیزی تا حالا نشون نداده

    • محمدرضا گفت:

     خسته نباشید من بجا تریاک کشیدن قرص b2میخورم روزی یک صبح و نصفی شب میخورم بیشتر وقتا صدای نبض رو تو گوشم احساس میکنم چرا اینطور میشم راهنمایی کنید چکار کنم و چه قرصی همراهش بخورم که بتونم ظرفیت ام رو کمتر کنم

  • رضا گفت:

   دوست عزيز b2 خودش مواد مخدر هست يه جورايي.و بايد زير نظر پزشك كمش كني كم كم و بعد قطع كني.

  • مجتبی گفت:

   خوب عزیزم هفته ای یک چهارم از قرص ب ۲ کم کن تدریجی ترکش کن اگه واقعا میخوای
   مثلا روزی ۵عدد میخوری یکی شو به چهار قسمت تقسیم کن برای پقت خواب سه قسمتشو بخور چهارتا هم طول روز همینطور کم کن تا ترک کنی ازیتم نمیشی

 4. Bagheri گفت:

  باسلام بنده مصرفم روزی ۱دونه b2 هس میخام برای ترک،ترامادول جایگزینش کنم چون سوء‌مصرف ترامادول کمتره و زودتر بدنم سم‌زدایی میشه،آیا درسته؟
  لطف کنین جواب بدین،باتشکر

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   این روش کاملا غیر اصولی است و شما تنها نوع مخدر را تغییر می دهید
   B2 بسیار اعتیادآور است و ترک غیر اصولی آن میتواند عوارض جبران ناپذیری برای شما داشته باشد
   بهترین راه درمان مراجعه به کلینیک می باشد تا بدون جایگزین کردن مخدری دیگر، مصرف را کاملا قطع کنید.

   • Matin گفت:

    سلام.
    سوالی داشتم!!از اونجایی که میگن ب ۲ مرفین نیست و شبیه مرفین هست آیا ترک اون مثله ترکه قرص متادون که قویتر هست و مرفین به حساب میاید هست؟؟؟
    یعنی بدن درد و کلافگی شدید عضلات داره؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدید
    لطفا

    • آکسون گفت:

     سلام/ قطعا ترک هر مواد و قرصی عوارضی مانند بدن درد و کلافگی دارد ولی تمام این عوارض اگر زیر نظر پزشک باشید به حداقل خواهد رسید

    • مهران گفت:

     ترکِ متادون خییییلی سخت تر از قرصِ بی دو ست. لطفا به تجربه یِ شخصی و دیدگاهِ بنده نیز در کامنتهای اخیر نظری بیفکنید. با تشکر.

  • کیوان گفت:

   داداش ترامادول خیلی خفن تر از ب۲ هست اون تشنجش خیلیارو کشته ب۲ خیلی ضررش کمتر از ترامادوله فقط ترکش سختره

  • گمنام گفت:

   اصلالااااااااااا ترا تشنج خالیه بشدت اعتیاد اور

  • الف گفت:

   عزیزان به هیچ وجه ترامادول سمتش نرید از هر کوفته دیگه اعتیادش بیشتره و بدتر از همش تشنج و یوبوست شدید داره بنده یه سال ترامادول مصرف کردم دوبار تشنج کردم و باره دوم کاره خدا بود که به زندگی برگشتم. بهترین راهکارای ترک برای وسوسه ها(موزیک،غذا، سیگار،فیلم، آب و مایعات زیاد بخورید کمکتون میکنه سموم زودتر از بدنتون خارج بشه،پیاده روی،یا حتی بازی های کامپیوتری و موبایلی باحال که سرگرمتون کنه و اون حالت ترک یادتون بره) اگه بتونین خوراکی های طبیعی مثل میوه زیاد بخورید بیشتر کمکتون میکنه.. ایناها راهکار هایی بود که به بنده خیلی کمک کردن به خصوص اینکه خانواده هم نمیدونستن معتادم و بدون اینکه بفهمن با این راهکارا ترک کردم

 5. خاطره گفت:

  سلام خسته نباشید شوهرم ۳ ساله که قرص بی دو مصرف میکنه . وخیلی تلاش کردم ترک کنه ولی متاسفانه نمیتونه کنار بذاره چیکار کنم که بتونم کمکش کنم بتونه ترک کنه. ممنون میشم راهنمایی کنید ؟؟

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   با مشاورین مجموعه تماس بگیرید راهنماییتون میکنند.

  • محمد گفت:

   خواهرم فقط باید هفته ای یک چهارم از مصرفش کم کنه تا در آخر که چند ماهی طول می کشه فقط مصرفش یک چهارم باشه و حالا چند جلسه کلاس بره و مشاوره روانشناسی بشه با کمترین هزینه ترک میکنه شما باید همه جوره در کنارش باشین چون نبود مسائل عاطفی راه برگشت و پناه بردن دوباره به اعتیاد رو باز میکنه امیدوارم پاک بشن ایشون

  • مجید گفت:

   سلام من 6 سال متادون مصرف میکردم بعد با ب2 متادون رو ترک کردم ولی متاسفانه مصرفش رفت بالا تا وزی 5 6 تا
   الانم همین دیروز بعد 20 روزه از کمپ ترک اعتیاد اومدم بیرون الان 17 روزه کاملا پاکم
   ولی خیلی بی قرارم الان 13 شبه اصلا نخوابیدم
   میخواستم بدونم تا کی ادامه داره این حالتم
   ممنون میشم جوابم بدین

 6. سعید گفت:

  سلام من قرص b2خوردم تپش قلب گرفتم نمیتونم نفس بکشم

  • آکسون گفت:

   سلام. به پزشک مراجعه نمایید. تا زمانیکه شرایط جسمانی شما چک نشود ما نمی توانیم بصورت اینترنتی به شما درمانی پیشنهاد کنیم

   • پسر طبیعت گفت:

    هیچ چیز مثل اراده قوی نمیتونه باعث ترک مواد بشه البته همراه با ورزش من خودم ۱۰سال همه جور مواد زدم پایه خلافمم گل بود که بعده مدتی به سمت مرفین و روانگردان هایی از قبیل تریاک،هرویین،و شیشه و قرص و کمیکال بود یجوری بگم بهتون همه چی ولی یروز تصمیم گرفتم همرو بزارم کنار ۱هفته رفتم بیرون شهر ۳روز اول با قرص متادون که روز اول با نصف و بقیه روزا ۱چهارم بود اینم بگم شبا درد داشتم ولی با اب سرد روی پاهام یا با حرفای انرژی بخش به خودم امید دادم دوستان اینو باز بهتون میگم باید اول بخوای بعد اراده قوی باید داشته باشی باید از دلگیری هایی که از خماری پیش میاد نترسی اونوقت پاک میشی ورزش خیلی میتونه کمک کنه البته اینم بگم که عمل من بیشتر بعدازظهر را یا شبا بود ولی اگر عمل شما خیلی سنگین هست خیلی سنگین هست بازم تاکیید میکنم به دکتر کلینیک مراجع کنید بازم با اراده قوی باید یرید جلو

  • میلاد ارمان خواه گفت:

   سلام میخام بدونم b2مثبتی داره و مصرف زیادش توهم میزنه مرسی

  • Me گفت:

   اره راست میگی منم بد جور گرفتم تپش قلب

 7. کیارش گفت:

  دکتر عزیز خواهش میکنم من رو هم راهنمایی کنید واقعا به راهنماییتون احتیاج دارم من روزی یه دونه قرص ب دو مصرف میکنم نصف صبح و یک چهارم ظهر و یک چهارم هم عصر ولی گاهی هیچ مشکل خاصی ندارم ولی گاهی چنان فشارم میفته و سردرد وحشتناک میگیرم رو مرگ رو به چشمم میبینم و با چندین و چند فنجون قهوه و زنجبیل بعد از چند ساعت از اون حالت وحشتناک فشار پایین در میام خواهش میکنم راهنماییم کنید که من چرا اینطوری میشم

 8. Ahmad گفت:

  سلام. من تقریبا ۲۰ روزه که تریاک رو ترک کردم. الان تقریبا ۳۵ ساعتی یک چهارم قرص بی ۲ مصرف میکنم. میترسم از این که الان گرفتار مصرف بی دو بشم. اگ استفاده نکنم . درد میکشم. به نظرتون این درد از خماری تریاکه‌ . یا بی ۲ لطفا راهنمایی کنید؟؟

  • آکسون گفت:

   سلام ترياك همونطور كه خودتون در جريان هستين جز مخدر ( مورفين) محسوب ميشه و حدود ١ هفته از بدن پاك ميشه
   اما شما به جاي ترك از داروي جايگزين استفاده كردين و وابستگي خودتون رو از ترياك به B2 منتقل كردين.
   عدم مصرف B2 باعث بي قراري ، كلافتگي و گاهي بدن درد ميشه .
   بدن درد شما ناشي از B2 هستش كه بهتون پيشنهاد ميكنيم قبل از اينكه مصرف شما بيشتر بشه براي ترك به كلينك مراجعه كنيد.

  • داوود گفت:

   به نظر من اون کسی که یک چهارم قرص رو مصرف میکنه و تصمیم به ترک داره در ساعات مشخص مصرف نکنه میبایست در ساعات مختلف استفاده کنه و بهترین کمک اراده هستش که به خودش قول بده که دیگه استفاده نکنه.همین که فکر ترک کردن داره خودش باعث میشه کم و کم وکمتر بشه تا انشاالله دیگه روزی برسه که دیگه پاک پاک بشه

 9. امیر گفت:

  سلام.من قرص گاباپنتین300صبح چهارتا و شب چهارتا مصرف داشتم که ترکش سخته میخوام ببینم مبشه با دوز کم بی۲کنار گذاشت

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   سلام خیر.
   با این کار تنها نوع ماده مصرفی را تغییر می دهید.
   برای درمان کامل حتما به کلینیک مراجعه کنید.

  • Akbar گفت:

   سلام.۴ساله که قرص ترامادول مصرف میکردم به طوریکه در اواخر مصرفم روزی ۲.۵ورق۲۰۰بود…شکر خدا الان نزدیکه۸۵روزه پاکم و روزی یه قرصb2میخورم.البته پزشک گفته که استفاده نکنم ولی هر وقت که استفاده نمیکنم سردرد و تهوع ولم نمیکنه.میخواستم بپرسم که چجور میتونم کنارش بذارم؟از دوستانم خواهش میکنم هرکی قرص ترامادول مصرف میکنه بذارن کنار بخدا آخرش یا مرگه یا بدبختی.قبول دارم سخته ولی ته هر سختی آسانیه.باتشکر

   • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

    باسلام
    ضمن تبریک برای اراده بالا و تصمیم شما برای عدم مصرف ترامادول
    توجه داشته باشید در صورت استفاده از قرص های ب2 برای ترک ترامادول شما تنها نوع مخدر مصرفی خودتان را تغییر داده و سلامتی کامل را بدست نمی آورید.
    به همین جهت بهتر است به کلینیک مراجعه کرده و مراحل درمان را تحت نظر مشاورین و پزشکان متخصص طی کنید تا بدون استفاده از هیچگونه شبه مخدر مصرف را کنارگذاشته و سلامتی کامل چه نظر روانی و چه از نظر جسمی بدست آورید.

   • حمید گفت:

    داداش شما فقط جنست و عوض کردی، پاکی کجا بود

   • گمنام هستم یک معتاد گفت:

    روی صحبتم با کسایی هستش که معتاد هستن اما جلو خانواده هاشون امام زاده
    اره
    توهم ی معتادی
    مثل من معتااااد. مریییییض
    منم معتاد ترامادول بودم دقت کن بووووودم
    روزی ک تشنج کردم شهر خودمون نبودم
    نه اینکه بخوایی فک کنی دوز مصرفی رو زیاد کردم نه دوز مصرفی من ۳ تا قرص ۲۲۵ میلی ترامادول صبح بود سه تا شب
    من مسافرت بودم همون دوز رو هم مصرف کردم
    تشنج کردم
    ی مغازه دار منو جمع کرد فقط ب خودم اومدم دیدم تو امبولانس دارم میرم فقط یه حرف زدم به مامور چ میدونم دکتر امبولانس گفتم من زندگیم از هم میپاچه کسی بفهمه خندید گف نترس نمیگیم ولی قول بده بزاری کنار

    من از این قضیه ک دارم میگم الان حدود ۳ سال میگذره با اون دکتر امبولانس رفت و امد داریم خانوادگی

    هر موقع منو میبینه ی کیت ازمایش دستشه

    از بحث اصلی دور نشم
    خیلی هم اذیت نشدم دروغ هم نگم اذیت شدم ولی قابل تحمل بود
    بکن بنداز دور این دندون لق رو
    فقط خودت باش
    ببین هیچ کس مثل خودت نمیتونه خودتو نجات بده
    حتی زنت مادرت پدرت
    فقط خودت باش

 10. محفوظ گفت:

  سلام خدمت کارشناسان محترم سایت
  بنده 43 ساله هستم -مدت 6سال b2 مصرف میکنم -دو سال اخیر روزانه 7-8 عدد واقعا نمیدونم شاید 10 عدد من 100 تا 100 تا خرید میکردم و طی 10 تا 14 روز تمام میشد.
  در طول زمان مصرف تنگ نفس نداشتم هیچ هر روز 40-45 دقیقه روی تردمیل ورزش میکردم -الان 25 روزه که کلا کنار گذاشتم -هفته اول تمام صورتم سرخ و بدنم داغ داغ بود و نفسم کندشده هنوزم بعد از 25 روز تنگی نفس دارم -یه بار خواستم یه کم مشروب بخورم چنان فشاری به سینه ام اومد که نزدیک بود بمیرم -چرا این عوارض بعد از ترک اومده ؟ میخاستم به دکتر مراجعه کنم ولی ترجیح میدم بمیرم ولی دیگه b2 نخورم .چرا بعد از 25 روز هنوز حالم خوب نمیشه
  نه خواب دارم -نه حوصله دارم-نه جسمی و جنسی میتونم زندگی کنم ؟
  تو این مدت خانمم خیلی کمک کرد -مولتی ویتامین -دم کرده -عسل و زنجبیل -….
  از هیچی نمیترسم و تحمل میکنم شبی یکساعت میخابم ولی میخام ترک کنم فقط نگرانیم بابت تنگی نفسه -آیا امکان داره این همیشگی بشه؟

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   ترک غیر اصولی ب2 میتواند عوارض گوناگون و جبران ناپذیری بر سلامت فرد داشته باشد
   به همین جهت بهتر است برای جلوگیری از بروز این عوارض و درمان اصولی به کلینیک مراجعه بفرمایید.

   • محمد گفت:

    سلام من ۵۶ سالمه از ۱۴ سالگی سیگار کشیدم از ۲۸ سالگی تریاک ومشروب تا ۴۵ سالگی یک سال شیشه کشیدم وتریاک بعدش تا ۵۰ بی ۲ مصرف میکردم نصف ۵ صبح نصف هم عصر قرص رو یکی از دوستام برام می آورد یه باریه دونه داشتم که زنگ زدم بیاره گفت کلینیک تایک هفته تعطیله باور کنید با اون یه دونه من الان چند ساله دیگه هیچی مصرف نکردم تا یک هفته همون یه قرص رو هر وقت بدنم داغ میشد یه زره میذاشتم زیر زبانم ۳ روز آخر دیگه مصرف نکرده بودم که برام آورد ۵ تا برداشتم وگفتم نمیخوام مصرف کنم چون ۳ روز بود مصرف نکرده بودم ولی روز پنجم یه کمی بی قراری وکشش عضلات داشتم بعد ورم معده چند روزی اذیت کرد که ناشتا سیاه دانه وعسل یه قاشق چایی خوری میخوردم بی خوابی وبی قراری هم کمی داشتم یه چند روزی ولی همش تمام شد ۱۵ روز نشد که تقریبا نرمال شدم تا به امروز هم دیگه هیچ قرصی یا موادی مصرف نکردم ولی همزمان سیگار رو هم ترک کردم چون بیشتر سیگار میل به مصرف ایجاد میکرد اول سیگار رو ترک کنید خیلی راحت تر میشه همه مواد رو ترک کرد مادر تمام موادها سیگاره چون اکسیژن بدن رو میگیره وبدن شل میشه و فکر میکنید خمار مواد شدید لطفا اول سیگار رو ترک کنید یه ذره اراده وغیرت میخواد وگرنه ترک سنگینترین مواد ۲۰ روزه تموم میشه .ورزش وخود مشغولی که خسته بشید تا شب خوابتون ببره .انشاالله روزی برسه هیچ موادی وهیچ مصرف کننده ای در کشور نداشته باشیم بجاش وابسته به خانواده باشیم به امید پاک بودن همتون انشاالله موفق باشید

 11. وحید گفت:

  سلام عرض ادب خدمت شما و همکاران عزیزتون.

  حدود سه روز هستش که مصرف پنج عدد ترامادول در روز رو در خانه کنار گذاشتم.
  و امروز نسبت به دو روز قبل حالم بهتره .بنده الان برای ادامه درمان به b2 نیاز دارم یا خوردنش رو شروع نکنم.

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   با استفاده از ب2 تنها نوع مخدر مصرفی را تغییر داده اید و به ب2 وابستگی پیدا میکند.
   بهتر است به کلینیک مراجعه کرده تا بدون استفاده از هیچگونه شبه مخدر اقدام به ترک بفرمایید.

   • مهدی گفت:

    سلام من الان هم موادمصرف میکنم هم بی2 صبح بی2عصرموادچجوری ترک کنم واقعاخسته شدم به نظرتون پوست صورت راهم بی2خراب میکنه لکه هایی روی صورتم آمده ازبی2هست

 12. علیرضا والی جم گفت:

  با سلام دوستان عزیز من از شما درخواست میکنم قبل اینکه کلن زندگیتون پاشیده شه و بمیرید چه یک چهارم چه روزی ده تا قبل از اینکه کاملن بپاشید بچتون بدون سرپرست بمونه زنتون بره زندگیتون متلاشی شه خواهش میکنم ترک کنید، من این رو نوشتم اینجا شاید پیامی باشه برای کسایی که میخان ترک کنن اراده کردن ترک کنن دوستان من همه این راه هارو رفتم بخدا قسم هروئین تریاک شیشه سگش میرزه به قرص بدو قرص بدو قرصی هست که تو زندان صدهزارتومن معامله میشه خیلی قرص وحشتناکی هست و هرسری مصرف برابر 5گرم هروئین هست من به شما توصیه میکنم خیلی مواظب خودتون باشید یا علی

  • میلاد گفت:

   علیرضا جان برادر گلم هیچی و هیچی وهیچی بدتر از هرویین وشیشه نیست البته متادونم واقعا بده ب۲ شرف داره به اونا ترکشم خیلی یعنی صدبرابر راحتتر از اوناست اگه اونارو چندسال یا حتی چند ماه مصرف کنی اونموقع میفهمی این هیچی نیست فقط یکم اراده میخواد .یاعلی با آرزوی پاکی همه

   • Ali Bvr گفت:

    سلام دوست عزیز .
    من با نظر علیرضا موافقم. چون من خودمم حدودا ۲۰ ساله که از کراک اومدم رو هروئین و در انتها بخاطر اینکه بتونم خماری هروئین و جمع و جور کنم ب ۲ مصرف میکنم و این و بگم با روزی ۳ یا ۴ گرم مصرف هروئین چرت نمیزدم ولی بیشتر اوقات با ربع یا نصف ب۲ چرت میزنم.
    درکل که ب ۲ بدترین مخدرهاس
    هرچند که همشون مزخرفن
    ایشالا روزی برسه که تمام معتادین سرزمینم پاک و بدون وابستگی به هیچگونه مخدری به زندگیشون ادامه بدن و در کنار خانواده لذت ببرن از پاکیشون

   • شیرکو گفت:

    من ۲۰ سال مصرف کننده بودم اول از تریاک بعد شیشه و بعد شد هروئین خانوادم هیچ وقت بهم شک نکردن تا اینکه به مدت ۶ماه قرص خوردم تو اون شیش ماه کارایی کردم و عجزهایی به بار آوردم که هیچ‌ وقت فکر نمیکردم‌ همچین اتفاقهایی برای من بیفته و بجز اون حمله مغزی کردم، میدونم تمام موادها همه تهش یک چیزه تباهی و نابودیی زندگی‌ خودت و اطرافیانت فقط فرق شون باهم این که مدت زمان رسیدن به اون خط آخر بعضی ها شون خیلی سریع تر و هر نوع قرص شبهه موادی خیلی خطرناک تر از خود مواد هست اونم اولا بخاطر اینکه چون بهش میگن داروی ترک اعتیاد ترسی از زیاد مصرف کردنش نیست دوما از هر موادی خیلی سریع تر دوز مصرفت تساعدی میشه سوما وابستگی و اعتیاد بهشون خیلی سریع چهارما کاملا شیمیایی هستن و درصد اوردوز کردن شون خیلی بالاتر و درصد حمله های مغزی و قلبی در کسایی که یکسال به بالا مصرف قرص دارن خیلی شایعه.

  • rezs گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما که همه این راه هارو رفتی چه باید کرد ‌‌!
   راه درست چیه
   میشه راهنمایی بفرمایید

 13. اکبری گفت:

  س من دو ماهی هست فقط b2مصرف میکنم میخواستم بدونم آیا تست اعتیاد به موادمخدر مثبت میشه

 14. محمد گفت:

  سلام،بنده تریاک مصرف میکنم،چند وقتی هست که معدم درد داره،ایا از کبد ممکنه باشه؟واسه ترکش میخوام رو بیارم به ب2،ایا خطرش واسه کبد و ریه بیشتر هستش،راهنمایی کنین،ممنون

  • آکسون گفت:

   سلام. قطعا نمی شود در این مورد اظهار نظر کرد باید آزمایش انجام شود/به هیچ عنوان از ب 2 استفاده نکنید/ در صورت نیاز می توانید با بخش مشاوره آکسون تماس حاصل نمایید.

 15. سلام من ۹ سال پاکی داشتم الان مدت یکسال است به طرف بی ۲ رفتم صبح بیدار میشم نصفی میخورم تا ساعت ۴ بعداظهر بعداظهر نصفی خیلی رو اعصابمه فقط میخوام سرحال باشم کارم سنگینه لطفا کمک کنید

 16. حسین گفت:

  سلام ببخشید من ازمایش دارم وشنیدم ب2 مشخص نمیشع ایا واقعا درستع این نظریه برام خیلی مهمه امکان داره کارمو از دست بدم خواهش میکنم جواب بدید

 17. علی کریمی گفت:

  در مورد ارتباط بی 2 با تیرویید میخواستم بدونم از هر دکتر غددی سوال کردم اطلاعی نداره ولی در بورشور خود دارو نوشته احتیاط کنید مصرفم روز یک چهارمه ولی بعد از 3سال دچار اختلال تیرویید شدم کم کاری البته حال ضربان قلب میتونه مال تیرویید باشه یا عوارض دارو

  • آکسون گفت:

   اصولا قرص B2 نمیتونه اختلالات تیروییدی رو باعث بشه .
   پر کاری تیروئید میتونه باعت تپش قلب بشه اما کم کاری نه.
   تپش قلب شما ممکنه به علت مصرف B2 باشه، چون B2 یک داروی استیمولیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه. یعنی محرک هستش پس تپش قلب میتونه از عوارض مصرفش باشه.
   اما از اونجایی که شما ۱/۴ هستش شاید علت تپش قلب شما استرس و اضطراب باشه .

  • ایمان گفت:

   سلام علایم ت چیه

  • ایمان گفت:

   سلام دوستان تورو خدا اگر کسی این علایم داره جوابم بده جوشهای زیر پوستی زیاد قسمت چپ شکمم برآمدگی

 18. rezs گفت:

  سلام
  چه باید کرد

 19. فرشید گفت:

  سلام لطفاً کمکم کنید و راهنمایی کنید🙏🙏🙏🤦

  من روزی ۳ تا ۴ تا B۲ اسنیف یا دماغی می‌زدم الان یکدفگی گذاشتم کنار خیلی حالم بده و افسرده شدم بعضی وقتا تو خلوت گریه میکنم شبا خواب ندارم و….هزارتامشکل دیکه…..شرایط اینو ندارم برم پیش پزشک یا مراکز ترک اعتیاد،،،چون پول ندارم سنم کمه وکسی رو ندارم کمک کنه یا بهم برسه چون تو ترکم الان ۲ روزه استفاده نکردم و یکدفعه گذاشتم کنار و نمی‌دونم ترکش تا چند روز طول می‌کشه و باید چکار کنم از شما خواهشمندم هر اطلاعاتی دارین بگین ممنون.

 20. میثم گفت:

  سلام.اگه بهم پاسخ مشهصی از طرف سایت یا کاربرا داده بشه خیلی ممنون میشم.من واقعابه خاطر شغلم نمیتونم هیچ مرکزی برم، من پنج یا شش روز یکبار حدود ۳ گرم تریاک با پافور مصرف میکنم، در فاصله این شش روز هر ۲۴ ساعت نیاز به مصرف پیدا میکنم و علائم خماری میاد سراغم، بخاطر اینکه خانوادم نفهمن هرموقع خمار میشم نصف b2 نصرف میکنم. الان هر ۲۴ ساعت نصف b2 وروز ششم تریاک ، ۲۴ ساعت بعد از تریاک مجبور میشم ب دو رو بخورم.دوست دارم برگردم به زمانی که هفته ای یکبار برای عشق و حال وافور میکشیدم. الان همش خوابم یا درحال چرت، همیشه تب دارم، در روز فقط در ساعات نشئگی سرحالم‌. توروخدا لطفا بگین چکار کنم؟! بگین الان وضعم خیلی بده یا نه؟!

 21. محمد گفت:

  ی سوال دارم، از وقتی این دارو رو گذاشتم کنار معده درد بدی پیدا کردم، آیا عوارض دارو بوده و اینکه برا معده دردم چه دارویی تجویز میکنید

 22. سمیرا گفت:

  سلام چندماه فهمیدم شوهرم ب2 مصرف میکنه سه سال پیش براثر قرص ترامادول تشنج کردازاون موقع اعصابش کلابهم ریخته طوری که دیگه هیچی توزندگیش مهم نیس میگه ب2 روبخاطرسوزش ادرار مصرف میکنم توروخداراهنماییم کنین یه بچه چهار ساله دارم زندگیمون داره ازهم میپاشه ایا اعصابش به ب2 ربط داره وایاب2برای سوزش ادرار میتونه مصرف شه لطفاج بدین

  • . Hadi_najafyan گفت:

   این ب2خیلی موادبدیه من خودم مصرف کردم ومیکنم همه چیزم ازدست رفت والانم مصرف میکنم که یه شب بمیرم خیلی خسته ام ولی اونایی که اراده کردن ترک کنن ترک کنن سلامتی تمام پاکی ها یاعلی

 23. رضا گفت:

  بنده ۶سال ب۲ مصرف میکنم تقریبا در روز نصف و روزای پور فشار کاریم یک عدد یک بار از ایران رفتم ترکیه ترک کنم و کردم اونجا پای چپ من بی حس شد و لنگ لنگان شدم شبها ۱۰روز نخابیدم ۱۲عدد قرص کولاناز پامپ میخوردم یک جا که بتونم بخابم به نحوی ترک کردم بدترین حالتی که داشتم دراز که میکشیدم پای خودم و کتفم به خود مختار بالاپایین میپرید گریه میکردم و شرایط وخیم بود الان دیگه خسته شدم .میل جنسی ندارم .میل به کار ندارن افسردگی شدید پیدا کردم چی کار کنم خلاص بشم از این کابوس لعنتی

  • محمد گفت:

   خير خانم من 6 سال مصرف مي كردم به هيچ عنوان اين دليل همسرتون بي خود هست و ب 2 درمان سوزش ادرار نيست. يه چيزي هم بگم راحتترين چيز براي معتادها آوردن بهانه هاي واهي هست.

  • رهگذر گفت:

   دم غیرتت گرم. فقط به جلو نگاه کن و با این عشق کن که زدیش زمین. تا الان دیگه تموم شده به امید خدا

 24. مجید گفت:

  سلام من تا امروز صبح هرئیون مصرف میکردم ولی از بعد عضر قصد ترک دارم والان یه b2خوردم بنظرتون میشه گذاشت کنار هرئیوینو

 25. نیما.۳۸ساله گفت:

  سلام به شمایی که معمولن بهترین ها هستید و این مشکل از روحیات ما سرچشمه گرفته . ضمن عرض احترام به اساتید و پزشکانی که با حق و حقیقت قصد خدمت دارند (که متاسفانه اکثر جاها تبدیل شدن به مواد فروشی های مجاز) ، خواستم تجربه خودم رو بگم شاید به درد کسی بخوره.
  من بعد از ۱۵ سال مصرف تریاک رو ترک کردم؛ و میگم چجوری.
  دوستان اگر به هر شکل برای ترک ، احساس قدرت و اعتماد به نفس کافی رو در خودتون نمی بینید ، ولی باید ترک کنید ، حتمن از طریق کلینیک های معتبر اقدام کنید و کمک بگیرید؛ اما ترک وقتی اتفاق میوفته که شما دلیلتون محکم باشه ، و ذهنتون کاملن از همون روز اول خالی بشه از اون مواد ، تا بتونید با بدن کنار بیاید. قبل از هر چیز ، اینو بدونید ، به خصوص اگه اعتیاد مواد سنتی دارید ، هزاران بار شرف داره به هر نوع از داروها ، حذر کنید شدیدن ، از هر کدومش ، اگر روی دارو هستید ، اول برگردید روی همون مواد سنتی، حتی ترک نکنید هم کمتر نابود میشه بدنتون ، چه برسه که بعدش ترک کنید که فبها . دارو رو تنهایی ترک کردن صد بار سخت تر و بسیار خطرناکه.
  خیلی طولانی میشه پس جزئیات نمیگم ، ولی تجربه کردم که میگم . دسته آخر اینکه من ترک کردم تریاک رو با یه روش خنده دار که اما بسیار نتیجه دار هست اگر درست جلو برید .
  من از روز اول تا پنجم با قرص دیفنونکسیلات(قرص اسهال) گذروندم ، روز اول ۵ تا قرص تا روز پنجم که یک قرص خوردم ، روز ششم به بعد فقط ویتامین و آهن و … الان سی چهل روز شده ، روز نمیشمرم من
  هشیار باشید که از هر قرص و دارویی که برای ترک استفاده کنید ، اگر به موقع ،(نهایتن بعد از چند روز) قطعش نکنید ، اون میشه اعتیاد جدید شما که توصیف به حق ِ از چاله به چاه هست.
  اون سه تا پنج روزی که هیچ دارویی حتی یک صدم قرص ، مصرف نکنید ، اون جاست که بدن شما فرصت و دلیل برای تعمیر پیدا میکنه و بعدش هر روز بهتر از دیروز میشید . تا دو هفته صبوری لازمه تو ترک. ولی بدن درد و رعشه و اینا مال فیلماست ، یا مال ترس خود شماست و روانی هست! و یا مال ترک دارو . که خیلی بده.
  ترک آسون نیست ، اما مغرور و محکم باشیم و بهش باج ندیم و ازش نترسیم. دور از جون یه تصادف میکنه طرف دو ماه رو تخت می مونه. این که دیگه چیزی نیست.
  باور کنیم که شدنیه. اما اگه موقع ِترک ذهنتون دنبال اون مواد هست ، یعنی هنوز جیگرشو نداری ! هوس کردی تمومه ! برو دلیلت رو محکم کن.
  خدا کمک همه مون باشه.
  نمیدونم ثبت میشه یا نه!
  اگه کلامی به خطا بود ، اساتید درستش رو میگن.

  نیما.۳۸ ساله

 26. مصطفی گفت:

  با سلام خدمت همه ی دوستان بنده ۲۸ سالمه سه سال ترامادول مصرف کردم بعد از اون رفتم سراغ ب۲ سه سال هم هست ک ب۲ روزی دوتا یک چهارم مصرف میکردم یک چهارم صب و یک چهارم شب بخاطر اینکه خسته شده بودم و زندگیم بهم ریخته بود تصمیم گرفتم به خانوادم بگم وقتی هم گفتم کمکم کردن ک بزارمش کنار به لطف خدا و کمک خانوادم الان شش روزه ک یدفه گذاشتم کنار خیلی کار سختی نیست فقط دو روز اول سختی داره بعد بهتر میشه فقط شبا بی خوابی داری ک اونم قابل تحمله به پاکیتون می ارزه فقط خواستم بگم ک من بدون هیچ دارویی و مسکنی گذاشتم کنار هر چ زودتر خودتون رو از دست این لعنتی خلاص کنید ک اخرو عاقبت خوبی نداره زندگیتونو بهم میریزه موفق باشید دوستان یا علی

 27. مصطفی گفت:

  با سلام میخواستم بدونم بعد از ترک ب۲ نیاز به سم زدایی هم هست یا ن ممنون میشم جواب بدین

 28. بی نام گفت:

  سلام خانمی 50ساله هستم 6ساله که b2استفاده میکنم 1/4فقط صبح ها وشب ها مواد مخدر استفاده میکنم وتمام مدت سردرد دارم لطفا کمکم کنید

 29. سعید گفت:

  با سلام بنده ۳سال مصرف ب۲ داشتم اول کم بود ولی تا به ۲هفته پیش روزی ۱۲یا ۱۳عدد استفاده میکردم الانم خوبم فقط بی اشتها شدم با بیخوابی یکم هم کمرم درد میکنه ولی ارزش داره اقا کنید خیلی بدرد نخوره این قرص این آخریا دوچار تنگی نفس شده بودم گذاشتم کنار خوب شدم سخت هست ولی شدنیه هیچ مشکلی بزرگ تر از این قرص نیست درکل بنده این کارو کردم نمیدونم درست یا قلط ولی کردم اگر اشتباه میکنم بگین ممنون

 30. شهاب الدین گفت:

  من تریاک با بافور روزی یک بار مصرف می کردم ولی الان حدود 2 ساله که b2 مصرف می کنم و اصلا از تریاک و اینا بدم اومده و الان کردم روزی نصفی b2 . الان می خواهم b2 رو ترک کنم و خیلی هم پیشرفت کردم به روزی یک چهارم رسوندم ولی یک باره یک مشکل کاری یا مسئله فکری پیش میاد و برای تسلی و تسکین یک باره زیادش میکنم مثلا روزی 1 و نصفی . حالا می خواهم b2 رو ترک کنم . قرص خوبی هست خیلی بهتر از متادونه ولی عوارضش یکی کم کردن قوای جنسی است . یکی دیگه هم یبوست و اضافه وزن. لطفا راهنمایی کنید

 31. Moslem گفت:

  سلام .حدود ۵ سال ترامادول مصرف کردم از روزی نصف قرص ۱۰۰ شروع شد لازم به ذکره که بگم اکثر اکثر ما جوونها در اثر رابطه هایی که داشتیم تو این مخمصه افتادیم به خاطر لذت و دیر انزالی خودم که اینجور بود .خلاصه بعد که رسید روزی ۴یا ۵ عدد قرص ۲۰۰.دو سال پیش برج ۸ ترک کردم خودم تو خونه با ترک تدریجی به مرور کم کردنش چون خیلی جاها پرسیدمو تحقیق کردم بهم گفتن همونجور که دوز مصرفت رفت بالا همونجور بیار پایین .الان یه ۳ ماهی میشه ب۲ مصرف میکنم البته حدود ۸روزه مصرفو اوردم یک چهارم و امروز هم اولین روز کاملا قطع کردنش بود چیزی که خیلی اذیتم میکنه بی خوابیه فقط.کسی کی یه بار ترک میکنه و میخواد دوباره شروع کنه فقط دردهای زمان ترک رو به یاد خودش بیاره کافیه .ممنونم از اطلاعات خوبی که گذاشتین .اخر همش چیزی جز نابودی خودتون خانواده نیست پس از همین الان شروع کنین به ترک اعتیاد حالا هر اعتیادی هست .به خدا قسم ۱ ساعت خواب سالم می ارزه به ۱ روز خواب با حال نئشگی و خماری .یا علی

 32. Payam گفت:

  سلام
  خواهش میکنم جوابم بنده رو‌ بدین
  این قرص بی۲ ها باهم فرق دارن؟یه هفته خوبه یه هفته بد.یه‌بار میگن‌فاران هست یه بار میگن کیش دارو هست.وقتی کیفیتش بد حالم بدمیشه ابریزش بینی و‌بیحالی میاد سراغم.قبلا قرص زرد رنگ بود الان میگن دیگه نیست.زرد رنگ هم بی۲ بود یا یه قرص‌دیگه؟روش هیچی ننوشته بود.ممنون میشم پاسخ بدین
  یاعلی

 33. Meysam گفت:

  با سلام خدمت همه ی معتادان،من۵ساله ب۲مصرف میکردم،اوایل روزی۲تا میخوردم،اواخر روزی۱دونه میخوردم،الان یک هفتس پاکم،این شیره و تریاک نیست که بعده۳روز فیزیکیت خوب بشه،ولی الان روزه۷ هستم حالم بهتره،دیگه هرکی خربزه میخوره باید پایه لرزش هم بشینه،نقل و نبات که نمیخوردم یا نمیخوردین،اگه واقعا خسته شدی و مردی دستتو دراز کن واسه خدا خداهم دستتو میگیره،اگه میخواین واقعا سالم زندگی کنین همین الان وقتشه

 34. امیرعباس گفت:

  سلام خسته نباشید.
  من نزدیک 3 ساله شیره تریاک مصرف میکردم کلا نمیکشیدم میخوردم تقریبا 30 ساعت نشانه های خماری رو داشتم.بعد نصف قرصB2مصرف کردم.میشه بعد از مصرف حدودا 3 عدد قرص که نصفش میکنم میشه 6 وعده.کلا هم تریاک و هم قرص رو بزارم کنار.بعو با قرص خواب خودمو اروم کنم یا نه لطفا اگه پاسخ بدین ممنون میشم.متشکرم

 35. Mo گفت:

  سلام دوستان آیا مصرف ب۲ تو آزمایش ازدواج نشون میده یا خیر ممنون میشم جواب بدید استرس بدی دارم نمیدونم چکار کنم ن میشه ترک کرد ن میشه مصرف کرد حال و روز خوبی ندارم لطفا راهنمایی کنید

  • رضا گفت:

   با سلام در ازمايش اعتياد ازدواج اكثرا متادون و بي دو رو نميگيرن اما روي تابلو زده درصورت درخواست بصورت جداگانه انجام ميشود. بهترين كار براي ازمايش ازدواج اينه كه پس از اخذ نامه دفترخونه به چندتا ازمايشگاه كه توي نامه معرفي نامه محضر هست بريد و اطلاعاتي بصورت ناشناس كسب كنيد. روي تابلوهاشون توضيحات رو نوشتن و حتي ميتونيد از كارمنداي اونجا اطلاعات دقيقي بگيريد.
   بنده همين ديروز ازمايش دادم و بي دو و متادون جزو ازمايش نبود، فقط نوشته بود مرفين(ترياك) امفتامين و مت امفتامين…

 36. پ گفت:

  سلام
  من چندساله که تریاک میکشم،2سال است که ب2رامیشناسم وگهگاهی برای ترک تریاک ازآن استفاده کردم ازروزاول1قرص کامل ودرطول2تا3هفته مصرف رابه یک دهم قرص وحتی خیلی کمترمیارم اماهرکاری میکنم آن یک ذره رانمیتونم بذارم کنار،وبه محض اینکه میزارم کنار،دوباره سراغ تریاک میرم.نمیدونم چکارکنم.ازهردوتاش خسته شدم.خلاصه بایدکمی دردهم بکشیم.پفک نمکی که نخوردیم… کافیه اراده کنی و روزهای آخرکه مصرف قرص را به کمترین حدممکن مثلا یک دهم یا یک بیستم آوردیم یکی دوروز درد هم تحمل کنیم. لذتی که درپاکی هست درهیچ چیزی تجربه نمیشه.پاکی بالاترین هدیه خداوند است که از مال دنیا وزن وبچه و… هرچی که فکرشو بکنی بالاتره،حتیذاز آزادی… پاکی=آزادی وآزادی=لذت از زندگی ولذت دادن به خانواده… خدایا کمکمان کن … دوست هم درد شما

 37. میثم گفت:

  10 سال تخریب … 5 سال پیش برای ترک رفتم سراغ بی دو از اون موقع تا الان نفهمیدم 5 سال گذشته و روزی 3 تا 7 بی دو میزدم … الان 20 روز گذشته و سقوط آزاد گذاشتم کنار … عرق سرد از همه بدتر بود که یک هفته اول تموم شد … یک کم بیحالی و درد شیرین داره و یه بی خوابی که با کتاب و موزیک میشه فرصت … 10 روز سختی دارید بعدش هر روز بهتر از دیروز …

 38. Ali jalali گفت:

  سلام ایاقرصb2 توازمایش نشون میده اگه نشون میده چندروز باید مصرف نکنیم تاپاک بشیم واصلا تاحالاتریاک مصرف نکردم

 39. محمد گفت:

  سلام من چهارسال b2 مصرف میکردم اونم روزی سه چهارم یک قرص باورکنید بعضی شبها فکر میکردم که میمیرم نفسم به حدی تنگ میشد که می ترسیدم بخوابم و دیگه بیدار نشم چندبارترک کردم اماباز رفتم سراغش الان دوماه ترک کردم دیگه بمیرمم سمتش نمیرم بعد ترک سرفه کردن افتاده به سرم چندتا دکتر رفتم همه میگن حساسیت شدید ریه گرفتم تو رو خدا سمت این مواد شیمیایی نریدسگ مواد سنتی به اینا شرف داره

 40. سبز گفت:

  باسلام خدمت همه دوستان فقط این را بدانید ب۲ ایرانی خودش شدیدترین ماده مخدر است فرق دارن با ب۲ خارجی ۱۸سال پیش . از اکسون میخوام یه راهنمایی بکنه بنده تیروئید ندارم بعلت سرطان و اسپوندلیت آنکلوزانت شدید دارم این قرص ب۲ عوارض میده برام روزی ۱/4مصرفمه ۲ماهه ترک تریاک دارم لطفا قرص جایگزین یا راهنمایی فرمایید

 41. Azita گفت:

  سلام چندسالی میشدهمسرم ترامادول استفاده میکرد.برای ترکش روآوردبهB2.امابعدازمدتی به همینB2اعتیادپیداکرد.بعدازمدتی کمش کرداما ترک نکرد.الان3ساله مصرف میکنه.به تازگی متوجه شدم روزی 2تا ترامادول200 به همراه 1عددb2 استفاده میکنه.میخواستم بپرسم چرااینجوری شده وعوارضش چیه؟وقتی به روش میارم قبول نمیکنه وهزارتابهونه میاره .چیکارکنم

 42. Azita گفت:

  سلام.همسرم چندسال بودترامادول مصرف میکرد.برای ترکش b2 روشروع کرد.امااونونتونست ترک کنه.الان 3ساله که مصرف میکنه چون فکرمیکنه من نمیدونم واسه همین مقدارِمصرفشونمیدونم ولی بتارگی دکماهی میشه که متوجه شدم ترامادوا200روزی دوتا به همراهِ 1دونهb2استفاده میکنه.ولی هنوزبه روش نیاوردم چون انکارمیکنه.میخواستم بدونم چرادوتاشوباهم مصرف میکنه.عوارضش چی میتونه باشه..خوابش که خیلی وقته بهم ریخته عرق هم میکنه کمردردهم داره.

 43. امیرعلی گفت:

  سلام دکتر عزیز و دوستان….من یه سال بود معتاد ترامادول شده بودم تا جایی که روزی شیش تا قرص میخوردم، اما الان خداروشکر رسوندمش به روزی یدونه یعنی دوز 200 اما الان هر کار میکنم از این مقدار نمیتونم به صفر برسونمش حتی هیچ حالت سرخوشی یا نئشه بودن هم ندارم وقتی مصرف میکنم فقط میخوام بزارمش کنار بی زحمت بگین چقدر طول میکشه اثارش تو بدن به طور کامل از بین بره بعد از اخرین مصرف؟؟؟؟ خیلی ممنون میشم

 44. یه ایرانی گفت:

  سلام
  من همین امروز متوجه شدم برادرم قرص b2 مصرف میکنه… دوهفته ایی بود که همش صورتش پف داشت ازش می‌پرسیدم میگفت بد خوابیدم… کبدم چربه… اما امروز متوجه شدیمb2اونم بیش از 2 سه تا… واینکه قرص دیگه ایی بود که اسمشو نمیدونم…. چکار کنم… چطوری کمکش کنم.. برادرم از زنش طلاق گرفته 3 سال پیش…. کلا از اونموقع بهم ریخته بود اما با خانواده همیشه خوب بود الان عصبیه… فقط تو رفتارش که دست کردم قرص که مصرف میکنه ملایم و مهربون میشه. اماسلامتیشبرای همه ما مهمه… چکار کنم کمک کنید.

 45. مهدی گفت:

  سلام قرص بی2 صورت رالاغرمیکنه

 46. پولاد گفت:

  سلام من روزی یک ششم قرص ب دو مصرف میکنم و بازه از ترکش می ترسم چکار کنم

 47. حسین گفت:

  آقا تورو خدا بی دو مصرف نکنید زندگی تون نابود میشه در سنین جوانی پیر میشید من هروئین مصرف کردم کراک مصرف کردم تریاک مصرف کردم به خدا هیچ کدوم مثل بی دو نابودم نکرد پیرم نکرد زندگی مو تباه نکرد داغونم نکرد اگه دیر ترک کنی یا مصرفش میکشت یا قطع مصرفش من شیش سال مصرف کردم

 48. گمنام گفت:

  با سلام خدمت همه دوستان
  لطفا اگه میتونین راهنماییم کنین چون واقعا دیگه کلافه شدم
  من از سال ۸۹ تا ۹۳ قرص ترامادول مصرف کردم (باور کنین از آوردن اسمش هم تنم میلرزه). یه بار جلوی چشمای خونواده م تشنج کردم. هنوزم بخاطر اون روزایی که واسه مادرم ساخته بودم از خودم شرم میکنم.
  بخاطر اعتیاد، همسرم ک واقعا عاشقش بودم ترکم کرد. کسب و کاری که با زحمت شروع کرده بودم از دستم رفت. خلاصه نیست و نابود شدم. واقعیتش من اون قرص لعنتی رو بخاطر رابطه جنسی مصرف میکردم چون شدیدا زودانزالی دارم. الان از سال ۹۳ قرص ب۲ مصرف میکنم و روزی ۷الی ۸ عدد مصرف دارم. باور کنین من فقط و فقط بخاطر زودانزالی معتاد شدم وگرنه من تا دیپلم شاگرد اول منطقه بودم 🙁 از دوستان و کارشناسانی ک میتونن منو راهنمایی کنن تمنا میکنم اطلاع بدن که من بخاطر زودانزالی کجا مراجعه کنم که واقعا درمان بشم. خداروشکر الان وضعیت مالیم خوبه و خونواده م اصرار میکنن که دوباره ازدواج کنم ولی میترسم دوباره به اون قرص لعنتی روی بیارم و اینبار دیگه بمیرم. خواهش میکنم کمکم کنین

 49. Mo گفت:

  با سلام من حدود 10سال تفریحی تریاک مصرف میکردم که به خاطر یه سری مشکلات روی به مصرف b2 آوردم اولای کار روزی 1چهارم مصرف میکردم حدود 1ساله که دارم روزی نصف قرص میخرم وحدود 3ماه که خیلی لاغر شدم وقبافه ام به هم ریخته وتابلو شدم طوری که هر کسی میبینه میگه چرا داغون شدی واین خیلی آزارم میداد تصمیم به ترک گرفتم الان 4روزه که حدود 1سر سوزن میخرم و بی‌خوابی گرفتم و1سوال که این لاغزیم مربوط به مصرف هست یا نه ودر آخر به خاطر آینده بچه هامون بیایم سالم زندگی کنیم یا حق

 50. شهرام گفت:

  در آزمایش عدم اعتیاد برای ازدواج آیا متادون و بوپرونورفین چک می‌شود؟!

 51. سالاری گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید من شوهرم دوسه سال تریاک مصرف کرده و الان دو هفته ای میشه که با میل خودش پیش دکتر ترک اعتیاد رفته .دکتر قرص زیرزبانی بهش داده که به چهار قسمت تقسیم میکنه و روزی سه چهارمش رو میخوره .خودش که میگه مصرف قرص صدبرابر بدتر از تریاکه و آدم رو عصبی میکنه. الآنم با خواندن پیام و نظرات شما نگران شدم آیا مصرف قرص اعتیاد آوره.
  با کجا باید تماس بگیرم تا جواب سوالمو بگیرم و کمکم کنن
  لطفاً و خواهشا راهنمایی کنید.

  • آکسون گفت:

   سلام. اگر قرص ب 2 به ایشان داده است قطعا مصرف بی رویه و بدون پزشک ان برای ایشان وابستگی ایجاد می کند و اعتیاد آور است. اگر زیر نظر پزشک مصرف می کند با پزشک ایشان مشورت کنید

 52. شیرکو گفت:

  سلام عرض میکنم
  حدود ۱۵سال هروئین مصرف کردم بعد که میخواستم فیلتر عوض کنم یکی دوماه متادون میخوردم تا به هر دو اعتیاد پیدا کردم، تا اینکه دو ماه پیش واقعا به عجز رسیدم هروئین رو قطع کردم و با دو ماه مصرف متادون‌ رو به ۲cc رسوندم و از ۵روز پیش مصرف متادون رو هم قطع کردم ولی امروز انقدر دردم شدید شد رفتم b2 گرفتم اول یک چهارم خوردم هیچ تاثیری رو تسکین دردم نداشت تا کردمش دو قرص کامل بازم تاثیری در کاهش درد بدن نداره چرا؟ اگر لطف کنید و راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم، با تشکر.

  • آکسون گفت:

   سلام. شما نباید از یک مواد به مواد دیگر شیفت می کنید و مکرر جایگزین می کنید. به دکتر مراجعه کنید برای خماری و درد برای شما دارو تجویز خواهد کرد

  • هادی گفت:

   باید خمار کامل متادون یا هرچه قبل مصرف میکردید بشید تا ب2 اثر کنه والا کار اولیه ب2 اینکه میره مواد قبلی رو بی اثر کنه اونوقت که بشدت خمار میشید و ب2 فایده نداره .اگه خمار کامل بشید اثر میزاره یعنی چیزی از متادون تو بدنت نباشه.عین واقعیته

 53. راحیل گفت:

  باسلام من۳۵سالمه و چندماهه که تریاک وشیره مصرف میکنم ومیخوام که باقرص b2ترک کنم .من مشکل قلبی وکلسترول دارم .بدون دارو چندبارسعی کردم امانتونستم دردوتحمل کنم لطفاراهنمایی کنید ممنون

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   استفاده از شبه مخدرها مثل ب2 کمکی به ترک نمیکند و تنها باعث می شود به ب2 نیز اعتیاد پیدا کنید.
   بهترین روش برای درمان مراجعه به مرکز ترک اعتیاد می باشد.

  • آکسون گفت:

   سلام. از ب 2 برای ترک استفاده نکنید چون قرص ب 2 خود اعتیاد آور است و مواد را با قرص جایگزین نکنید. به پزشک مراجعه کنید و زیر نظر پزشک اقدام به ترک کنید

 54. سجاد گفت:

  من ۷ ساله ب۲ مصرف میکنم همیشه هم حواسم به مصرف بوده این هفت سال روزی یه دونه البته به غیر از سال اول امثال کردمش روزی نصف
  و الان میام یه قرصو تو۱۰ سی سی اب میجوشونم یه کم نمک بهش میزنم که نگنده میریزم تو ظرف قطره چشمی هر وقت که وقتشه چند قطره میریزم کرم کشی میکنم الان چند روزه یه دونه قرص رو چند روز مصرف میکنم …اینم یه روشه
  انشاالا که روزی برسه یه نفرمون وابسته هیچی نباشیم و یاد این روزا بیفتیم با خودمون بگیم دیدی تونستم

 55. محمد گفت:

  سلام.خسته نباشی.
  من حدود ۳سال بود که تریاک مصرف میکردم،
  اماباb2گذاشتم کنار.
  اما متاسفانه معتاد بهb2شدم.
  الان ۲ساله روزی یه دونه مصرف میکنم
  امابه هیچ عنوان گرسنم نمیشه،
  یعنی تا۱۰روز هم گرسنم نمیشه.لاغرشدم.جون ندارم همیشه احساس ضعف دارم.همیشه نالانم.
  میخواستم بدونم این از عوارض قرصه؟
  ممنون‌میشم جواب بدید

 56. شاهین فدایی گفت:

  سلام
  من حدود ۳ ساله که قرص ب۲ مصرف میکنم از روزی ۶تا به ۲تا و ۳ تا و بعضی روزا به ۱ عدد رسوندم ولی متاسفانه همچنان نوسان داره مصرفم بین ۱ و ۳ عدد تغییر میکنه خسته شدم نمیدونم چطور ترکش کنم بخصوص حالا که اکثرا قرصها بی اثر و بی کیفیت شده و البته گرونتر.
  ممنون 💌 متشکر

  • آکسون گفت:

   سلام. اگر مشکل مالی دارید و نمی توانید در کلینیک های ترک اعتیاد بستری شوید به یک روانپزشک مراجعه کنید و ترک خود را زیر نظر پزشک انجام دهید

   • سعید گفت:

    سلام
    کل هزینه بستری تو کلینیک شما چقده و مدت زمانش چقدر هستش؟
    من حدود 6 ساله ک مصرف ب 2 دارم و در حال حاضر روزی 1 تا یک و نصفی مصرف میکنم و دیگه میخام ترکش کنم… دیگه بسمه…
    خاستم بدونم چطوریه؟

 57. ابراهیم گفت:

  من موقع ترک استخون درد پا میگیرم به نحوی که حاضرم پاهام ببرن وهمین مساله باعث شده نتونم ترک کنم چندین سال شیره میخوردم متادون اومد افتادم داخلش به سختی ترکش کردم البته ت کمپ ولی یکنفر ب2 رو معرفی کرد منم افتادم داخلش چندین بار کلینیک رفتم ترک کردم و سم زدایی شدم باورمیکنید بعد ده روز توی کلینیک که بهم نالتراکسون دادن منو بستن به تخت چون استخون درد شدیدی گرفتم چندماهی هم پاک بودم ولی بخاطر کارم مجبور بودم شب قرص کلوناز بخورم تا بخوابم الان چندروزه از چند عدد ب2 نصفی میخورم میخوام یک چارم فردا بخورم آیا اذیت میشم 57

  • آکسون گفت:

   قرص ب 2 مصرف کنید اعتیاد شما به قرص ب 2 خواهد شد. به هیچ عنوان در زمان مصرف نالتراکسون، قرص ب2 استفاده نکنید/ برای درد هم به پزشک خود مراجعه کنید با تجویز یکسری دارو، قابل کنترل می باشد

 58. ارسلان گفت:

  سلام. من سه سال هستش b2 استفاده میکنم، روزی یک عدد قرصوبه چهار یا پنچ قسمت تقسیم میکنم در طول شبانه روز مصرف میکنم. چند وقتی هست خیلی چرت میزنم، خواب آلودگی دارم. باید چیکار کنم. اینها عوارض همین قرص هستش

 59. غلام گفت:

  آیا مصرف یک چهارم قرص b2در روز هم در آزمایش تشخیص b2مشخص میشه یا نه لطفا جواب دهید

 60. علی گفت:

  سلام . توروخدا جوابمو بدین من یک ساله ب ۲ مصرف میکنم روزی نصف قرص . یک ماهه آخر رو روزی یک دونه کرده بودم . خسته شدم و تصمیم گرفتم ترکش کنم و الان ۴ روزه که کردمش یک چهارم ک فقط صبح میخورم …. هیچ درد فیزیکی و جسمانی ندارم ولی بجاش بی اشتهای زیاد … حالت تهوع از صبح ک شروع میشه تا شب همرامه خعلی شدید … اضطراب جونمو در آورده طوری ک انگاری یچیزی تو گلومه و حالت تهوع رو بیشتر میکنه برام .
  ازتون میخام ..توروخدا جان بچتون بگید برای رفع این اضطراب لعنتی و حالت تهوع چیکار کنم پشیمونم خودمو داغون کردم من نایب قهرمان کشور توی رشته پرس سینه بودم الان دور بازوم شده دوره مچ ی آدم معمولی پشیمونم بخدا پشیمون

 61. ابی گفت:

  باسلام من ازمصرف چند عدد قرص ب2 درروز رسیدم الان یک هفته هست یک چهارم استفاده میکنم آیا میتونم باکلونیدن این یک چهارم رو کنار بزارم البته استخوان درد که دارم

 62. محمد گفت:

  دوست عزیز تمام تریاک وارداتی به ایران ۷۵ درصدش سرب خالصه که محلول در حنای هندی با تریاک مخلوط میشه عوارض اولیش درد و گرفتگی شدید روده هاست عوارض تا مرگ پیش میره ناتوانی در دفع ادرار تشنج های شدید و کما

 63. بلوچی گفت:

  سلام
  الان مصرف نصف ب۲میخورم جهت ترک ارشادکنید بیست سال سابقه تریاک داشتم پنج روز اول دوقرص صبح پنج میلی متادون دوتاشب بعدش نصف ب دو فقط صبح ویک نصف شب میخورم
  الان اذیت نیستم ارشادکنید

 64. رضا گفت:

  سلام خستنه باشین ایا قرص ب2عوراضی همچون لاغر شدن صورت و بدن داره ممنون میشم جوابمو بدین

 65. فرانک گفت:

  سلام من یه خانم ۵۶ ساله هستم روزی ۲‌ تا‌b2 در پایین ترین دوز میخورم..دکترم میگه اصلا نگران نباش عوارض خیلی بدی نداره ومثه داروهای دیگه برای درد بدنت‌خوبه.ولی خیلی خواب آلود و گوشه گیر شدم یعنی میتونه مال مصرف ب۲ باشه..دکترم دکتر ترک اعتیاده…واقعا چیکار کنم

 66. محمد گفت:

  با سلام.
  مصرف قرص ب۲ خواه نا خواه بر روی قلب اثر داره و باعث پرفشاری خون میشه خصوصا اگر فرد سیگار هم مصرف کنه.
  بعد از مصرف ب۲ به مدت ۴ماه شما با مشکل اساسی مواجه هستین و حتما باید با کم کردن قرص و عوامل کمکی سعی کنید بدنتون به حالت عادی برگرده به قول خودمون غده مرفین کم کم توی مغز بیدار بشه و بتونه مرفین لازم برای قلب را تامین کنه…
  من به شخصه دیدم۹۹٪ افرادی که ب۲ مصرف میکنند با مشکلات قلبی و باید تحت نظرمتخصص قلب عروق و ازمایشات اکو باشند…پرفشاری خون و فشار به قلب حتما با مصرف این‌قرص ایجاد میشه خصوصا سیگارهم بکشید شکی توش نیست!
  سعی کنید تدریجی کمش کنید و غده مرفین بیدارش کنید!
  البته روانشناس خبره هم میتونه با قرصهای کمکی که وابستگی ندارند کم کم به ترشح طبیعی مرفین بدن برای قلب کمک کنه.
  قدر این نعمت اساسی بدن را داشته باشین.

 67. امیر گفت:

  سلام من 20 سالمع یک سالی تریاک مصرف میکرذم الان دو ماهی هست ب2 می خورم الان خیلی احساس ضعف بی حالی دارم از جام نمی تونم بلند شم بخاطر چی هس بنظرتون چیکار بایذ بکنم برای این کسالت ///

 68. نیما گفت:

  داداش چجوری b2 رو گذاشتی کنار که هنوز روزی 3 تا میخوری ؟

 69. محمدرضا گفت:

  خسته نباشید من بجا تریاک کشیدن قرص b2میخورم روزی یک صبح و نصفی شب میخورم بیشتر وقتا صدای نبض رو تو گوشم احساس میکنم چرا اینطور میشم راهنمایی کنید چکار کنم و چه قرصی همراهش بخورم که بتونم ظرفیت ام رو کمتر کنم

 70. امید یاسینی گفت:

  سلام وقت بخیر همسرم مدتی میشه قرص متادون مصرف میکنه الان قصد ترک رو داره و بهش پیشنهاد شده قرص ب ۲مصرف کنه اما من خواستم تا حرفه ای تر این مسئله رو حل کنیم برای همین پیام براتون گذاشتم لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم از لطف تون

  • آکسون گفت:

   سلام. این که شما بجای متادون از ب 2 مصرف کنید که درمان نمی شود. ایشان را بستری کنید تا بدون استفاده از جایگزین اقدام به ترک کند

 71. بینام گفت:

  سلام ایا مصرف کردن تفریحی تریاک بمدت بیست سال ومصرف قرص بی 2 بمدت چند سال بیماری وز وز گوش مبتلا میکنه؟

  • آکسون گفت:

   این مورد باید توسط پزشک متخصص معاینه شود تا مشخص شود از نوع ذهنی می باشد یا عینی

   • وحید گفت:

    سلام من36روز بود شیره و ترانادول رو ترک کرده بودم پریروز یکم لغزش کردم شیره مصرف کردم آخرین شیره ای که مصرف کردم ساعت 1شب بود حالا بخوام به درمان ادامه بدم چن ساعت باید از آخرین مصرفم بگذره که دوباره b2 مصرف کنم اگه راهنمایم کنید ممنون میشم

 72. بینام گفت:

  سلام ایا مصرف کردن تفریحی تریاک بمدت بیست سال ومصرف قرص بی 2 بمدت چند سال بیماری وز وز گوش مبتلا میکنه؟ ایا وزوز گوش هام از قرص بی 2 هست؟ ترک گنم خوب میشه؟

 73. مییییییییممممم گفت:

  سلام .
  من ۲۶ سالمه و سربازم ۳ ساله پیش با متادون از طریق ی دوست از خدا بیخبری آشنا شدم دقیقا دو سال مصرف داشتم ۲ بار برای ترکش اقدام کردم ب صورت یکباره و موفق هم شدم با اون همه رنجی ک کشیدم خلاصه باره دوم ک ترک کردم دوماه پاک بودم ولی ایندفعه رفتم سراغ ب۲ الان یک ساله دارم مصرف میکنم قبلا روزی یک دونه . خلاصه سرم خورد ب سنگ و کم کردم و الان از روزی یک دونه رسوندمش به روزی یک چهارم قرص ک همون یک چهارم رو هم دو بخشش میکنم و یک بخشش صبح و یک بخشش هم بعد ظهر مصرف میشه. این کم کردنم دقیقا یک ماه طول کشیده ۳۰ روز.. تصمیم گرفتم از فردا دیگ همون مقدار کم رو هم نخورم و کلکش رو بکنم . قسم خوردم ک اگ ایندفعه پاک بشم دیگ حتی فکرشم نکنم چون وقتی میبینم ک صبح میخوردمش بعد ی ده دیقه ک حسش بهم دست میداد خوب بود ولی همین ک دو ساعت میگذشت از مصرفم دیگ چُرتکی میشدم و باید داخله اتاق چُرت میزدم خعلی خعلی عذاب آور بود .
  الان ک کم کردمش برام چندتا مشکل پیش اومده اگ کسی میدونه همینجا جوابمو بده ممنون میشم.
  الان یک هفته ک بینیم و اصرافش صورتم کیپ میشه و میخاره این خارش ب چشمامم سرایت کرده در حدی ک امونمو بریده و همش دستم ب صورتمو و چشمامه با بینیم از بس میخارن … امونمو بریدن دیگ از این خارشای بیش از حد 😔😔😦.
  گاهی اوقاتم استرس و اضطراب میگیرم با حالت تهوع های نرمال دلیلش چیه؟؟ و چیکار کنم تا خلاصشم از اینا؟؟

 74. دکتر بهنام گفت:

  سلام این مطالب برای راهنمایی شما دوستان میباشد.
  در زمان مصرف ب۲ سعی کنید در ساعات اولیه مصرف سیگار نکشید الکل نخورید مواد غذایی که طبع سرد دارن نخورید به هیچ عنوان قرص دیگری نخورید .
  حتما سعی کنید صبح بعد از صبحانه ،بعد از ناهار و بعد از ظهر قبل از ساعت ۸ شب میل کنید چون فشار خون پایین میاد و ضعف میکنید در ضمن این قرص کم خوابی میاره دیر وقت مصرف نکنید .
  حتما سعی کنید مقدار مصرف کم کنید بهترین روش قرص دو هفته اول ۱/۴ کرده و روزی سه بار بعد ۱/۵ کرده به همین صورت کم کنید هر زمان مقدار قرص از روز قبل بیشتر شود بر عکس مواد مخدر دیگه حس خوبی به شما نمیدهد و فشار خون وحتی صدای صحبت کردنتون هم تغییر میکند.

 75. امین گفت:

  سلام به رفقای هم درد خودم من پنج سال متادون میخوردم روزی ۴۰ سیسی ترک کردم تازه فهمیدم توچه منجلابی گیرکردم تابیست روزنخوردم ولی حالت روحی روانیم ودردنابودم کرد بعدرو آوردم ب۲ یه یه هفته ازیکی شروع کردم که درآخر یه قرص رو مینداختم تویه قطره چشمی روزی ده تاقطره میریختم زیرزبونم وتاده روزاون قطره منوکنترل میکرد بعدش مصرفم کم شد راحت گذاشتم کنار امتحان کنید اصلا ضررنمیکنید به هیچ وجه نمیتونیدباخودقرص کمش کنید تنها راحش قطره ای کردن قرصه

 76. پیمان گفت:

  چندتا قرص رو توی یه ظرف قطره چشمی حل میکنی برادرم؟

 77. mehdi گفت:

  سلام
  کسی میدونه آزمایش 6 گانه چیا هستن؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *