مرکز ترک اعتیاد
بهترین و سریع ترین روش ترک اعتیاد
۱۳۹۹-۱۰-۰۶
کلینیک روانپزشکی آکسون
اختلال خواب چیست؟
۱۳۹۹-۱۰-۰۶
مواد مخدر چند روز در بدن می ماند؟

مواد مخدر چند روز در بدن می ماند ؟

مرکز ترک اعتیاد آکسون، کلینیک ترک اعتیاد آکسون: مواد مخدر چند روز در بدن می ماند؟ یکی از متداول ترین سوالات بیماران اعتیاد از درمانگران مرکز ترک اعتیاد آکسون می باشد که این پرسش به دلایلی مانند زمان انجام تست اعتیاد برای ازدواج به ذهن این افراد می آید. که در طول مقاله به بررسی آن پرداخته ایم.

ترک اعتیاد در مرکز ترک اعتیاد آکسون به عنوان بهترین مرکز ترک اعتیاد کشور تحت نظر مجرب ترین مشاورین روانشناسی و روانپزشکی انجام می گیرد که به بیماران این فرصت را می دهد تا علاوه بر ترک و درمان جسمانی با دریافت خدمات مشاوره ای و روان درمانی به اصلاح ساختارها و وابستگی روانی خود نیز بپردازند.

مواد مخدر چند روز در بدن می ماند؟

به طور کلی باقی ماندن مواد مخدر در بدن به چند عامل مهم زیر بستگی دارد:

  میزان مصرف

مسلما هر چه میزان دوز مصرفی ماده مخدر بیشتر باشد مدت زمان بیشتری در بدن باقی می ماند.

مدت زمان مصرف

برای افرادی که به تازگی به مصرف مواد اعتیاد آور رو آورده اند مدت زمان ماندگاری ماده مخدر در بدنشان نسبت به افرادی که مدت زمان بیشتری مصرف کرده اند کمتر است.

سن

هر چه سن فرد مصرف کننده مواد اعتیاد آور بیشتر باشد ماندگاری در بدنشان بیشتر است و ماندگاری مواد مخدر در بدن افراد جوان تر نسبت به افراد مسن کمتر است.

 وزن و سایز بدن

هر چه افراد وزن و سایز بدنشان بیشتر باشد به دلیل وجود توده های چربی و حل شدن مواد مخدر در آنها، ماندگاری مواد مخدر در بدنشان بیشتر است. بدین ترتیب برای افراد لاغر یا افرادی که وزن متعادل تری دارند ماندگاری مواد مخدر در بدنشان کمتر و برای افراد چاق دارای اضافه وزن بیشتر است.

متابولیسم (سوخت و ساز) طبیعی بدن

متابولیسم بدن هر فرد بسته به ژنتیکش متفاوت است. هر چه افراد متابولیسم بدنشان بیشتر باشد ماندگاری مواد مخدر در بدنشان کمتر است و برعکس هرچه سوخت و ساز بدن کمتر باشد ماندگاری مواد مخدر بیشتر است.

مصرف داروهای دیگر در زمان مصرف

مصرف برخی داروها در حین استفاده از مواد مخدر ممکن است مدت زمان ماندگاری ماده مخدر را در بدن افزایش دهد.

نوع تغذیه

به طور کلی تغذیه مناسب که حاوی میوه های سالم و تازه باشد و همچنین نوشیدن آب به میزان زیاد در کم شدن ماندگاری مواد مخدر در بدن موثر است.

سلامت عمومی بدن

ممکن است برای افرادی که دارای بیماری های زمینه ای ، قلبی ، کلیوی و گوارشی هستند مدت زمان ماندگای مواد مخدر در بدنشان بیشتر باشد. پس هر چه افراد از نظر جسمی سالم تر باشند مدت زمان ماندگاری مواد مخدر در بدنشان نیز کمتر خواهد شد.

فعالیت جسمی و ورزشی

فعالیت جسمی و ورزش کردن سبب افزایش متابولیسم بدن و کاهش ذخیره چربی اضافی میگردد که در این دو مورد به کاهش ماندگاری مواد مخدر در بدن منجر می شود.

نوع مواد مصرفی

نوع موادی که فرد مصرف میکند نیز در ماندگاری آن در بدن بسیار موثر است. ممکن است برخی مواد اعتیاد آور نسبت به برخی دیگر از آنها ماندگاری بیشتری داشته باشد که در ادامه مفصلا به آنها اشاره میکنیم.

مواد مخدر چند روز در بدن می ماند؟

مواد مخدر چند روز در بدن می ماند؟

سوء مصرف مواد تا چند روز در خون قابل تشخیص است؟

پس از مصرف مواد مخدر ابتدا وارد خون میشود و سپس بسته به نوع مواد و میزان مصرف از 6 ساعت تا 3 روز در خون قابل تشخیص است و بعد از آن وارد سایر اعضای بدن میشود. به همین دلیل آزمایش خون اعتیاد معتبرتر است ولی به دلیل ماندگاری پایین آن و نیاز به تجهیزات، دستگاه های پیشرفته و کارشناسان خبره ، کمتر استفاده میشود. برخی افراد برای این بازه زمانی از اصطلاح “زمان ردیابی مواد مخدر در خون” استفاده میکنند.

مواد مخدر چند روز در بدن می ماند؟

آزمایش خون اعتیاد

آزمایش خون اعتیاد

تجزیه و تحلیل آزمایش خون اعتیاد نسبت به ادرار سخت تر ولی دقیق تر و معتبرتر است که از طریق آزمایش و اندازه گیری سطح سرمی ماده مصرفی در خون انجام میشود ولی همانطور که گفته شد به دلیل ماندگاری کمتر مواد مخدر در خون و هزینه ی بالای آن کمتر انجام می شود.

کلینیک ترک اعتیاد

تست اعتیاد ادرار

تست اعتیاد ادرار

آزمایش ادرار برای اعتیاد که به کیت تست اعتیاد، رپید تست (آزمایش سریع) و تست نواری نیز شناخته میشود یکی از راههای تشخیص آسان و سریع اعتیاد به مواد از طریق کیت های تست اعتیاد است که عملکردش بر پایه تشخیص مواد یا دارو در ادرار است.

بعد از خروج ماده مخدر از خون، مواد مصرف شده به مرور وارد ادرار میشود که ماندگاری مواد مخدر در ادرار بین 2 تا 6 روز بسته نوع مواد و میزان مصرف می باشد.

کلینیک ترک اعتیاد

تست مو اعتیاد

تست مو اعتیاد

تست مو اعتیاد یکی از روشهای نوین برای تشخیص اعیاد افراد به مواد اعتیاد آور است. آزمایش اعتیاد مو DNA Legal بر اساس جستجوی متابولیت ها (امضاهای شیمیایی) حاصل از مواد مخدر که در خون جذب می شود و در نتیجه مصرف دارو در موها قرار می گیرد ، کار می کند. آزمایش اعتیاد مو روشی دقیق است برای تعیین تاریخچه مصرف مواد در فرد. این آزمایش با نگاه به متابولیتهای دارویی که در خون جذب می شود و به موها رسوب می کند، کار می کند و مدت زمان تشخیص را بین 3 تا 6 ماه افزایش می دهد.

چند روز طول میکشد تریاک از بدن خارج شود؟

تریاک از مشتقات گیاه خشخاش است که یک ماده مخدر پرمصرف است. به طور معمول 8 ساعت در خون و تا 3 روز در ادرار و بیش از 90 روز در تست مو قابل تشخیص و ماندگار است.

راه های منفی شدن تست اعتیاد تریاک:

یکی از سوالات برای افرادی که قصد آزمایشاتی همچون آزمایش ازدواج را دارند این است که چطور تست اعتیاد را منفی کنیم. بهترین راهکار ترک اعتیاد به روش اصولی است که به روش سم زدایی انجام میشود تا بدن کاملا از وجود مواد سمی ماده مخدر پاک شود. برخی افراد از اصطلاح اشتباه “شستشوی تریاک از بدن” برای سم زدایی استفاده میکنند. در کلینیک ترک اعتیاد آکسون به عنوان بهترین کلینیک ترک اعتیاد کشور سم زدایی بدن از مواد مخدر با پیشرفته ترین متد های درمانی انجام می شود.

دفع سریع مرفین از بدن:

مرفین از مشتقات تریاک است که به صورت تزریقی نیز استفاده میشود. منظور دقیق تر از دفع سریع مرفین از بدن همان سم زدایی سریع (URD) و سم زدایی فوق سریع (UROD) است که انجام آن بستگی به میزان مصرف روزانه، وضعیت سلامت جسمی و تایید پزشک دارد. قابل ذکر است ماندگاری و تشخیص آن در بدن مانند تریاک تا 8 ساعت درخون، تا 3 روز در ادرار و تا بیش از 90 روز در تست مو است.

مواد مخدر چند روز در بدن می ماند؟

هروئین چند روز در بدن میماند؟

هروئین جزء دسته مشتقات افیونی (تریاک، مرفین، کدئین) است که به مراتب از همه آنها قوی تر و خطرناک تر است و به طور معمول تا 12 ساعت در خون و تا 4 روز در ادرار و بیش از 90 روز در تست مو قابل تشخیص و ماندگار است.

شیشه چند روز در بدن میماند؟

شیشه یا همان مت آمفتامین جز پر مصرف ترین و زیان بار ترین مواد اعتیاد آور محرک است که بیشتر از سایر محرک ها در بدن باقی می ماند. به طور معمول بسته به میزان مصرف از 24 تا 72 ساعت در خون و از 3 تا 6 روز در ادرار و بیش از 90 روز در تست مو قابل تشخیص است و در بدن می ماند. این بازه زمانی برای افرادی است که فقط یک بار اقدام به مصرف شیشه کرده اند و برای افرادی که به مدت طولانی و با دوز بالا مصرف کرده اند مدت زمان ماندگاری شیشه بیشتر است.

متادون چند روز در بدن میماند؟

متادون جزء مواد اعتیاد آوری است که به شکل قرص یا شربت موجود است و از آن برای درمان و تسکین برخی دردها به تشخیص پزشک استفاده میشود که سوء مصرف آن باعث اعتیاد میشود. به طور معمول برای افرادی که متادون مصرف کرده اند 24 تا 36 ساعت در خون و 3 تا 4 روز در ادرار و بیش از 90 روز در تست مو قابل تشخیص و ماندگار است.

کوکائین چند روز در بدن میماند؟

کوکائین نیز جز محرک های قوی است که مدت ماندگاری آن بستگی به میزان مصرف 1 تا 2 روز در خون و 3 تا 4 روز در ادرار و بیش از 90 روز در تست مو قابل تشخیص و ماندگار است.

قرص ب2 چند روز در بدن میماند؟

قرص ب2 که برخی افراد به اشتباه برای ترک تریاک یا ترک هروئین از آن استفاده میکنند و بعد از مدتی به مصرف قرص ب2 اعتیاد پیدا میکنند قرصی است که نیمه عمری بین 24 تا 48 ساعت در بدن دارد تا تجزیه شود. این قرص تا دو روز در خون و تا 6 روز در ادرار و بیش از 90 روز در تست مو قابل تشخیص و ماندگار است.

ماری جوانا چند روز در بدن میماند؟

ماری جوانا که متاسفانه امروزه یکی از پرمصرف ترین مواد به ویژه در میان جوانان است مدت زمان بسیار طولانی تری نسبت به سایر مواد اعتیاد آور در بدن میماند. بطوریکه تا 14 روز در خون و تا 30 روز در ادرار و بیش از 90 روز در تست مو  قابل تشخیص و ماندگار است.

ترامادول چند روز در بدن میماند؟

ترامادول نوعی قرص است که در بعضی موارد خاص پزشکان برای التیام دردهای شدید تجویز میکنند. ولی متاسفانه سوء مصرف آن در بعضی افراد منجر به اعتیاد به آن میشود که تا 48 ساعت در خون و تا 3 روز در ادرار و بیش از 90 روز در تست مو قابل تشخیص و ماندگار است.

کلینیک ترک اعتیاد

مواد مخدر چند روز در بدن می ماند؟

سخن پایانی:

همه ی افراد درگیر مواد اعتیاد آور با برخی از پرسش های بالا درگیر هستند. همچنین برخی از آنها به دنبال راهکارهای اشتباهی هستند که صرفا قصد منفی نشان دادن آزمایش های اعتیاد را دارند. این دسته از افراد به طور معمول پرسش های زیر را مطرح میکنند:

چگونه جواب آزمایش را منفی کنیم، راههای منفی شدن تست اعتیاد تریاک، روش های تقلب در تست اعتیاد و …

در ابتدا باید گفت که با پیشرفت دانش و انجام روش های جدید در انواع تست اعتیاد مانند تست مو، امکان منفی کردن کاذب آزمایش اعتیاد و تقلب در آن تقریبا غیر ممکن است. این افراد باید توجه داشته باشند که بهترین راهکار برای منفی کردن تست انواع اعتیاد بدون هیچگونه فریبی، ترک اعتیاد به روش اصولی در مرکز ترک اعتیاد است تا هم بتوانند تست اعتیاد خود را به شکل واقعی منفی کنند و هم برای همیشه از دام اعتیاد به مواد اعتیاد آور خلاص شوند.

کلینیک ترک اعتیاد آکسون با بهره گیری از بهترین روانپزشکان ترک اعتیاد، روانشناسان، متخصصان علوم اعصاب شناختی، پرستاری شبانه روزی، تجهیزات بیمارستانی و بهترین امکانات هتلینگ 5 ستاره آماده ارائه خدمات ترک اعتیاد با جدیدترین و بهترین شیوه ها و متدهای درمانی روز دنیا به افراد میباشد. همچنین برای خدمات پس از ترک اعتیاد جلسات مشاوره و روانشناسی فردی و خانوادگی برای جلوگیری فرد از رفتن دوباره به سمت اعتیاد انجام میشود.

108 Comments

 1. منوچهر بهرامی گفت:

  کسانی که به این مشتقات اعتیاد پیدا میکنند. روش غلط را دنبال میکنند .اگر مراکز ترک اعتیاد زیاد باشد .زندگی دوباره و دور از مواد مخدر بیشتر میشود

 2. مر گفت:

  اگه قرص کدیین بخورم دوروز قبل ازمایش ایا ازمایش مثبت میشود؟بعد اگه مثبت شود در ازمایش تفکیک هم ک مشخص شد قرث کدیین مصرف کردم باز هم ازپایش را مثبت میزنن؟

  • تابان گفت:

   دوست عزیز کدیین تا ۳ روز تست رو مثبت میکنه ولی در از مایش تفکیک نشون میده مواد مصرفیت چی بوده که تستت مثبت نشون داده یعنی میگه کدیین خوردی تست مرفینت مثبت شده نه مواد مخدر

  • حسام گفت:

   سلام.تفکیک سازی میکنم دوست عزیز.مشخص میشه ک آلکویدهای تریاک بوده یا کدیین

   • علی گفت:

    سلام من متادون یه ۱ ماه هست هر شب روزی ۱ عدد ۴۰ مصرف میکنم الان ۵ روز نخوردم ایا تو ازمایش نشون میدع ایا راهی هست که منفی بشه

    • محمد گفت:

     سلام داداش من همین امروز جواب ازمایشمو گرفتم مصرفمم روزی شیش سیسی شربت متادون بود شب قبل ازمایش متادون خوردنو رفتم ازمایش دادم منفی شد خیالت راحت داداش اوناییم ک استرس دارن اصلا نداشته باشن با خیال راحت ازمایش بدین تست اعتیاد ازدواج شامل مورفین شیشه امفتامین و مت امفتامین هست متادون نمیگیرن اصلا

  • محمدرضا نعمتی گفت:

   نه من آزمایش ازدواج دادم رفت تفکیک کدیین بود گفتن منفی شد

 3. کوروش گفت:

  سلام من الان نزدیک به سه سال هسته شربت متادون مصرف میکنم .یک هفته دگه آزمایش عدم اعتیاد دارم برای استخدام….چکار کنم خواهشأ یه را کار جلوی من بزارین…خواهش میکنم

  • پوریا گفت:

   تونستید آزمایش منفی بدید!

  • محمود گفت:

   اقا کوروش چند روزه منفی شدش؟

   • رضا گفت:

    من تست اعتیاد داشتم ۱ ساله ۲ تا قرص ۲۰ متادون مصرف میکردم بعد ۱۰ روز که استفاده نکردم هنوز مثبته متادون بدترین داروی ترکه زیر بیست روز اونایی که مصرفشون بالای ۱ ساله انتظار منفی بودن نداشته باشند…

  • حسین گفت:

   سلام دوستان تجربه خودمو می‌خوام در اختیارتون قرار بدم دوستان هر کسی بیشتر از شش ماه تا یک سال قرص یا شربت متادون مصرف کند حداقل با دوز بیست ،،،حداقل دو هفته نتیجه اش مثبت میشه شک نکنید اینی که میگن
   سه روز چهار روز همش دروغه

  • معین گفت:

   فقط ورزش کن اب فراوان شربت ابلیمو و میوه های ابدار و تازه البته متادون لعنتی خیلی قوی هست و قطعا هفته ی که قطع مصرف کنی باید حداقل دو تا ژلوفن چهارصد برای دردت مصرف کنی و باز هم با درد و بی قراری فراوان بسر ببری فقط ورزش کن تا بدن کاملا انرژیش تموم شه بعد یه دوش اب سرد بعد بخواب تا شبا رو اذیت نشی

 4. کریم شیرازی گفت:

  با سلام خدمت شما
  واقعا ممنونم که اطلاعات خوبی رو در اختیارمون قرار میدید این اطلاعت باعث آگاهی هرچه بیشتر و راهکارهای صحیح از عملکردمون میشه
  واقعا ممنون خسته نباشید

 5. مشی خسرو گفت:

  سلام بیشتر دارو ها تست رو مثبت میکنن حتی دارو های معده تمام مسکن ها، شربت سینه بیخودی این در و اون در نزنید من خودم مثل شما یه هفته س استرس دارم تا امروز رفتم همه چی متوجه شدم چی به چیه مثلا قرص امپرازول تست حشیش رو مثبت میکنه یا پروفون مورفین رو مثبت میکنه، لیست دارو ها هم تو آزمایشگاه میزارن میتونید برید نگاه کنید اول از همه کیت تشخيص اعتیاد بخرید بعد متوجه خواهید شد که درست یا نه بعد اقدام به ازمایش کنید

 6. رامتین گفت:

  سلام من بعد ۴ ماه ۲۰ روز پیش ماریجوانا کشیدم میخوام بدونم الان که ۲۰ روزه گذشته جواب آزمایشم نشون میده با نه؟

 7. حامد گفت:

  سلام
  قرص استامینوفن کدئین آزمایش ادرار را مثب میکند
  و من چهار پنج روزه که متادون مصرف نکردم
  آیا آزمایش ادرار من مثبت است؟؟

  • علی گفت:

   قرص کدئین آزمایش رو مثبت میکنه ولی در تفکیک آزمایش نشون میده کدئین خوردی و مشکلی نیست
   ولی برا متادون بستگی به زمان مصرف و دز مصرف داره
   ولی بالای ۲ هفته مثبت میزنه

 8. افسانه گفت:

  وقتی دارین چیزی مصرف میکنید بیخودی نرید ازدواج کنید.کسی رو که با هزار امید و آرزو داره میاد باهاتون زندگی کنه بدبخت کنید.این نهایت پستیه

  • مصطفی براهویی گفت:

   دمت گرم

  • علی گفت:

   وقتی توی این دوره کاری نیست همه مجبورن به یه چیزی رو بیارن…شما اول تحقیق کن بعد ازدواج کن…کسی مجبورت نکرده با یه ادم معتاد ازدواج کنی…تامام

   • الناز گفت:

    قربون دهنت

   • زهرا گفت:

    کسی قصد نداره با معتاد ازدواج کنه.همون اول مرد باش بگو معتادم.

   • میثم گفت:

    چون تواین دورع کاری نیست بایدمواد مصرف کرد؟؟؟؟؟!!!! این دیگه چ توجیهیه

    • عباس گفت:

     آقا من 6سال پیش ازدواج کردم گفتم هفته ای 1بار تفریحی بافور میزنم گف اشکال نداره الان 1ساله سرهمونم مشکل داره
     به نظرم آقا صداقت بهترین چیزه ولی زنا حرفشون حرف نیس باید ازشون کتبی بگیری فردا میزنن زیرش
     الان 1ساله پاکم ولی دلم بعضی وقتا پر میکشه واسع بافور

  • وحید گفت:

   واقعا اینجوری

  • Hiva گفت:

   درود بر شما واقعاً حرفتون درسته

  • وحید گفت:

   دورود به شرفت حرفت رو باید قاب گرفت محکم با همون قاب باید بزنی تو سرشون سالم باشید روز خوش

  • ایمان گفت:

   بعد اون کسی که ترک کرده دیگه یعنی نباید ازدواج کنه اگه بگه که قبلش اعتیاد داشتم که هم دختر بهش نمیدن بعدش هم که ازدواج کنه از لحاظ روحی خیلی به همسرش احتیاج داره

  • حامد گفت:

   کیت تشخیص تو خونه داشته باش هرکی اومد خواستگاریت ازش تست بگیر همونجا

  • فائزه گفت:

   دمت گرم.گل گفتیییییی

  • عباس مجیدی گفت:

   آفرین افسانه خانم من برا اعتیاد قید ازدواج رو زدم دیدم بی وژدانیه یه دختر بیارم با هزار آرزو بعد خوردش کنم جوانی شو تباه کنم با اینکه چقددختر خوب تو فامیل داشتیم نکنید این کارو تو رو خدا نکنید

  • وطنپرست گفت:

   من هم مخالف اعتیاد هستم اما بسیاری از معتادها بعداز ازدواج معتاد میشن فقط هم بخاطر تاخیر چون غرور بیجا داریم وهم خانم ها وهم اقایون اطلاعات کمی دارن از خیلی مسائل وهمه مامردم از چند چیز شرم میکنیم یکی پیش روانپزشک ومشاوره رفتند ودیگری رفتن پیش پزشک مسائل جنسی مسائل جنسی ومسائل روحی مهمترین چیز در زندگی همه ماست اما چون پدرومادرانمان فرهنگ واطلاعات اموزش به فرزند رانداشتند تابه مایاد بدن ماهم مثل اونها بلد نیستیم تابه بچه هامون یاد بدیم مسئله بدی اینه که اعتیاد یک بیماری هست زن زندگی اونی هست که بتونه بایک بیمار ازدواج بکنه و اونو درمان بکنه ویک سوال؟؟اگر یک زنی بیماربشه وشوهرش بخاطر بیماری همسرش را رها کنه یاطلاق بده کسانی که میبینند ومیشنوند چی بهش میگن؟؟من میگم بی غیرت و بی معرفت مگر ادم بخاطر مریض پاره تنش را از خودش دور میکنه ؟؟اما شما خانم ها وقتی همسرتون معتاد میشه و طلاق میگیرید دیگران چی میگن ؟؟؟همه میگمن خوب کاری کردی طلاق گرفتی پس شیر همیشه ودر هرحالی شیره وروباه همیشه روباه پس ما مردها حتی بدترینمون از بهترین شما بهتره ومردتره !!البته این رابرای همه خانم هایی که دیدم پست گذاشتن و حرف های بی منطق زدم گذاشتم در حالی که من زن ستیز نیستم وبه حقوق خانم ها احترام میزارم وعلاقه شدیدی به همسرم دارم

   • بی نام گفت:

    آخه ندونسته حرف میزنید و قضاوت میکنید ،،،بنده خودم با پسر خالم که میدونستم قبلا اعتیاد داره و الانم بی۲ مصرف میکنه ازدواج کردم ،،،تمام خانوادم و رها کردم و پی عشق و دوست داشتنش به شهری که دلی نداشتم رفتم،،،۶بار خودم ترکش دادم جوری که نذارم درد زیادی بکشه،،،شبها با آب شیره ی تریاک کف پاهاشو ماساژ میدادم تا تسکین پیدا کنه،،،چون خودم میدونم اعتیاد چیه و قبلا هم مصرف داشتم و الان سالهاست بی ۲ مصرف میکنم و نمیتونم ترکش کنم پس میدونم خماری چیه و فکر فرد معتاد رو هم میشناسم،،،چند ماه پیش در حالی که به صداقت همسرم ایمان داشتم بالای پشت بوم در حال کشیدن مواد مچش رو گرفتم مچ کسی که خودم هم بزمش بودم و اگر بهم میگفت با دل و جون ترکش میدادم اما صداقت دوستان هیچ ربطی به اعتیاد نداره ،،چون من خودم در حال اعتیاد حتی یکبار در حد یه دروغ کوچیکم به همسرم نگفتم،،،همه جور سختی هم بخاطرش کشیدم،،۵سال بیکار بود با دوتا بچه حتی یکبار هم به روش نیاوردم و همه جوره دلداریش دادم اما اونی که صادق نیست یا ازدواج نکنه یا اگر ازدواج کرد دم از صداقت نزنه،،چون اونموقع دیگه واقعا بی ذاتی یه شخص هست.
    لازم به ذکر هست که بعد از اون قضیه ی بالا پشت بوم بعد از کلی قسم و ابراز پشیمانی و درخواست یه فرصت دیگه دو دفعه ی دیگه هم مچ آقارو گرفتم و الان واقعا یه شک بزرگ توی زندگی خوردم ،،کسی که هرگز باور نمیکردم بهم دروغ گفت و سر مواد لعنتی فروختم.

    راستی یه سوالکدوم مواده که با یه نی چوبی که با یه نی شیشه ای بستنی خوری حالت پیپ یا پایپ در آورده و سیم ظرفشویی میذاره داخل و با آتیش فندک میکشه،،،من نمیدونم این چه موادیه تریاک و هرویین و شیشه نیست فکر میکنم برای کشیدن کراک هست،،،لطفا لطفا اگر کسی اطلاع داره بهم بگه،،،چون حتی اگر باهاش زندگی نکنم میخوام بدونم و کمکش کنم ترک کنه،،،اگر کراک هست لطفا بگید تا از این بیشتر آسیب ندیده.،ممنونم

  • بی نام گفت:

   دقیقا بنده هم کاملا موافقم،،،،خودم بد بخت شده ی همین مواد لعنتی هستم،،کاش از همون روز اول که شک داشتم ازدواج نمیکردم

 9. دادارضا گفت:

  زلیخا مرد ازاین حسرت که یوسف گشت زندانی
  چراعاقل کند کاری که باز آردپشیمانی.

  • حسین گفت:

   سلام ببخشید یه سئوال داشتم اگه بدونی thc گل تو آزمایش ادرار و خون که مربوط به آزمایش اعتیاد نیس نشون میده یا حتما باید مال اعتیاد باشه تا نشون بده ؟

 10. soroosh گفت:

  سلام خسته نباشین عزیز
  من تقریبن دوازده سیزده روزه ترامادول مصرف نمیکنم و ب2 مصرف میکنم، ولی هنور ازمایش ادرار ترامادولمو مثبت میزنه، درضمن یک ساله روزی چهار تا 225 میخوردم

 11. مهران گفت:

  سلام‌ من ۳۰ روزه تو ترک‌کامل هستم ( هروئین و کوکائین ) مصرفم بوده ، الان بعد این ۳۰ روز ۵،۶ روز هست که خیلی کم ( حدود روزی ۱ گرم هروئین و جایگزین کوکائین ، روزی یک‌ربعی شیشه مصرف کردم ) ، میخواستم بدونم که اگر دوباره از فردا دست‌بکشم از مصرفم ، همان حالت خماری و بی حالی و پریشونی روز های اول ترکم‌ رو خواهم داشت یا خیر ؟ و با توجه به اندازه و زمان مصرف دوباره ام ، کیت تست اعتیادم بعد چند روز ‌منفی‌میشه ؟ ممنون میشم‌جواب‌بدین

  • وطنپرست گفت:

   بابا دمتگرم شما که یک گرم هروئین و یک ربع شیشه رو هیچی حساب نمی کنید!!من بخاطر تصادف و کما و هزارتابدبختی چون دکترها جوابم کرده بودند وگفته بودند زنده نمی مونم برای کاهش درشدیدی که بعداز بیرون امدن از کما(23روزکما) بعضی از اطرافیان به برادرم که مخالف شدید همه نوع مواد و دود هست توسیه کرده بودند که حالاکه دکترها گفتند برادرت زنده نمیمونه یکم شیره تریاک بخر کم کم بده بخوره تا حداقل دردنکشه و بی درد بمیره اون هم بخاطر دلسوزی همین کارراکرده بود البته من قبل از تصادفم شاید سالی چندبار بادوست ورفیق ها جمع میشدیم ویا توی مراسم ها چند دود تا چند بست تریاک بابافور یا سیم وسیخ میزدم برادرم 50گرم شیره برام گرفته بود وروزی یکی دوبار به من میدادند اما دردم را کامل ساکت نمیکرد اما شاید 50درصد کم میکرد بعداز گذشت چند ماه من نمردم وزنده ماندم اما بدنم الوده به شیره شد و بعداز خوب شدن دیدم وقتی تریاک نمیکشم یا شیره نمیخورم خیلی حالم بدمیشه البته من خیلی غرورداشتم قبلا وبه معتادها میگفتم شما نفس واراده ضعیفی دارید که خودتون رامعتاد کردید جراپس من بعضی وقتها میکشم معتاد نشدم ونرفتم دنبالش یکوقت دیدم خودم شدم معتاد ازخودم بدم اومد به خانمم گفتم توچراگذاشتی به من شیره بدن تا الوده بشه بدنم گفت ما فقط به فکراین بودیم که تودردنکشی وزنده بمونی حتی اگر فلج میشدی هم ماراضی بودیم چه برسه به معتادشدن خلاصه رفتم دنبال ترک هرراهی راامتحان کردم نشد بجز کمپ چون بدم میاداز کمپ گفتند برو کلینیک های ترک اعتیاد رفتم شربت متادون داد خوردم نزدیک بود بمیرم چون مصرف من خیلی کم بود خلاصه قرص گرفتم والان چندین ساله روزی نصف قرص متادون 20میخورم وهرکاری میکنم این قرص راکنار بزارم نمیتونم چون دیگه طاقت درد راندارم به اندازه تمام عمرم توی تصادفم وبعداون درد کشیدم نمیتونم درد خماری وعدم مصرف را تحمل بکنم ازاینکه روزی نصف قرص رامیخورم همیشه خودم را سرزنش میکنم و فکرمیکنم زیاده و دنبال راهی میگردم این خوره رااز خودم دور کنم وقتی میبینم شما میگید بعداز ترکتون روزی یک گرم هروئین و یک ربع شیشه میکشید واین مقدار را خیلی کم میدنید هم ناراحت میشم هم خوشحال نارحتم برای شما خوشحالم که متوجه شدم نصف قرصی که من میخورم اونقدرکه من فکرمیکنم زیاد نیست پس امکاندترکش هست اما شما نمیدونم چندسالته وشغل وکارت چیه اگر قبلا زیاد میکشیدی و تونستی ترک بکنی پس ترک امکانپذیر هست هرچند مال شما فقط مرخصی بوده بعدش شما که کرده بودید چرا فکرابنو نکردید که اعتیاد بدترین دردهست حتی از سرطان خم بدتره چرا دوباره رفتی سراغش اگر من جای شما بودم همین الان تمام بساطم را میریختم سطل زباله و لب نمیزدم چون اگر واقعا 5روزه شروع کردی انگار مثل یک شخص سالم هستی که تازه میخواد شروع کنه ولی مغزت شدیدا معتاده امید وارم هم شما وهم من وهمه ایرانی ها از دو هیولای بسیار خطرناک خلاص بشیم یکی اعتیاد واون یکی جمهوری چسلامی اگربتونیم ازدست این دوهیولای خطرناک خلاص بشیم همه به سعادت میرسیم

 12. علی آقا گفت:

  سلام خدمت همه
  من مدت چهار پنج ماه متادون مصرف میکردم با دوز روزی پنج یا ده
  بعد شش روز مصرف نکردم واسه آزمایش استخدام جواب منفی شد ولی عذابی ک کشیدمو هیچوقت یادم نمیره. اضطراب و درد شدید و بی خوابی و ناامیدیو و…میدونم حال میده ولی همه ی حالشو یجا پس میگیره توروخدا مثل من ب بهونه تاخیر و تفریحی و… سمت این چیزا نرید
  در ضمن من با پسرعموم ک اعتیاد داشت هر مدل تقلبی ک میشد رو کردیم از کاربن بگیر تاااااا قرص ب2 هیچکدوم موثر واقع نشد الان آزمایش ها خیلی پیشرفته شده.
  اگه هم گل و بنگ و معجون زدید زیر سی روز اصلا نرید آزمایش که قطعا تی اچ سی مثبت میشه

  • عباس گفت:

   سلام. ببخشید من دقیقا مصرفم مثل شما بوده الان ٨روزه پاکم ولی با کیت متادون تست کردم هنوز مثبته. شما چه طوری بعد ۶روز منفی شدی؟

 13. امیر گفت:

  سلام.من ۲ سال دارم تریاک و شیره مصرف میکنم.‌لاغر شدم بداخلاق شدم دوسال هیجا نمیرم مسافرت که بهانه کرونا رو میکنم من که ۱۸ ساعت تنهایی رانندگی میکردم الان ۱ ساعت هم‌نمیتونم.‌۳۴ سالمه ساکن زاهدان که مواد مخدر رو از دکه ها هم میتونی بخری. از ۲۰ اردیبهشت یکدفعه گذاشتم کنار با بدبختی و هزارتا قرص مسکن. چرا؟؟؟چون زنم بهم گفت برو معتاد و خیلی بهم برخورد چون‌ معتادها فکر میکنن معتاد نیستن و هروقت بخوان کنار میزارن.فقط انگیزه باعث میشه بزاری کنار و خلاص وگرنه همیشه به خودم میگفتم مگه چند روز زنده ایم بزار خوش باشیم.

 14. Amir S گفت:

  سلام من شیشه رو ترک کردم درست وقتی به خودم اومدم و گذاشتم کنار زنم هم منو گذاشت کنار راستی چرا؟

 15. امیر گلفرانی گفت:

  سلام میخوام از این طریق به همسرم بگم قشنگم من سمیرا خانوم من شیشه رو گذاشتم کنار تو منو کنار نذار اخه دوستت دارم
  خوش به حال هرکس که باعث پیوند دادن بشه نه جدایی.

 16. مجتبی گفت:

  مصرف مشروب هم آزمایش را مثبت می‌کند؟؟

 17. A.bbor گفت:

  سلام.من ۳ هفته روزی ۴ رول با دوستام چهار نفری ۳ نفری گل و بنگ کشیدیم،اخرین مصرفم دو روز پیش بود،برای کار چن روز دیگ باید ازمایش بدم،دقیق نمیدونم چند روز،به نظرتون نتیجه مثبته؟

 18. نایروبی گفت:

  سلام دوستان
  من یه سوالی داشتم توی هیچ سایتی جوابمو پیدا نکردم خیلی ممنون میشم سوالمو پاسخ بدید
  من به مدت ۴۰ روز ماده کمیکال مصرف کردم الان ۷ روزه که گذاشتم کنار ۳ ماه دیگه هم تست دارم برای استخدام میخواستم بدونم که از بدنم خارج میشه تا اونموقع یا نه؟
  یه کسی بهم گفت تا ۶ ماه نشون میده تست بگیرن ازت نگرانم کرد یه جورایی
  ممنون میشم کمکم کنید 🙌

  • آکسون گفت:

   سلام/ چون تست ادرار یا خون از شما گرفته می شود تا 3 ماه آینده مشخص نخواهد شد

  • علی رضا گفت:

   سلام من یک سال تریاک و شیشه مصرف میکردم
   پسر داییم منو اورد خونه ترک بده الان دو روزه نکشیدم
   من حتی شیره میخوردم
   شب اول خیلی درد کشیدم دیشب کمتر از شب اول بود ولی درد داره بی خوابی داره برا خواب. شبا یه شربت دیفین هیدرامین کامل میخورم میخوابم
   هنوز تا چند روز من باید درد بکشم ؟

 19. حسین گفت:

  سلام ببخشید یه سئوال داشتم اگه بدونی thc گل تو آزمایش ادرار و خون که مربوط به آزمایش اعتیاد نیس نشون میده یا حتما باید مال اعتیاد باشه تا نشون بده ؟

 20. مالکی گفت:

  سلام خسته نباشید من قبل عید کمپ بودم یک ماه بعد ۱ ماه یه چند روزی گل کشیدم الان ۸ روزی هست نمیزنم واسه گواهینامه ۱ میخوام برم روزی ۱ بار اونم چندتا کام میزدم. بنظر تا چندروز دیگه باید صبر کنم تا این بی شرف از بدنم بره بیرون برم دنبال زندگیم.خواهشن کمکم کنید

 21. کیان گفت:

  سلام.. من حدودا ۱۰ سال مواد مخدر استفاده میکنم..الان نزدیک به دو هفته هست ترک کردم..آیا آزمایش خون مشخص میکنه؟؟ لطفا جواب بدین خیلی واسم مهمه

 22. زهرا گفت:

  سلام برای خواستگارم رفتیم تحقیق گفتن ۵‌ .۶ماه پیش شیشه میکشیده اما خودش انکار میکنه
  میگه حاضره آزمایش بده آیا آزمایش قابل اعتماد هست

 23. علی گفت:

  سلام من به صورت تفننی هفتت ای یبار یک سوم بست شیره میکشیدم .اخرین بار هم کلا ۱۰ ۱۵ تا دود زدم.چند روز بعدش میتونم ازمایش بدم و منفی باشه ازمایشم.دیگه هم گوه بخورم بکشم.اقا تروخدا کمکم کنین.پای زندگیم وسطه

  • حمید صادقی گفت:

   هیچ نگران نباش البته به متا بولیسم بدن هم بستگی داره اما تا ۷۲ ساعت از ادرار میزنه بیرون اونجا هم آزمایش ادرار میگیرن فقط نگران هیچ چیزی هم نباش توی این دوسه روز تا میتونی هندوانه بخور که از راه ادرار سم زدایی کنه

  • Mr tanha گفت:

   هر کس، هرنوع آزمایشی داره باید مایعات (شربت آبلیمو، هندوانه) زیاد بخوره تا زیاد ادرار کنه وزودتر از بدنش دفع بشه. وبرای ادرارکردن زیاد قرص فروزماید که ادرارآور شدید هست مصرف کنه.

 24. اصلان گفت:

  سلام خسته نباشید من ۲۵سالمه ومدت۶ماه هروئین مصرف میکردم ۱۷روز توکمپ اجباری بودم وخیلی تجربه ی بدی بودخماری در حد مرگ کشیدم .متاسفانه امشب بخاطر بیخابی۵تا دم هروئین زدم خیلی کم ،الان بخاطر گواهینامه تست بدم تا چنروز قابل تشخیص است وچیکار کنم که دیگه مصرف هروئین رو کلا بذارم کنار ۱۷روزه شب وروز وسوسه کشیدنش روداشتم خواهشا کمکم کنید نمیخام دیگه اون درد خماری رو تجربه کنم الانم اسم کمپ میاد میترسم

 25. حمید صادقی گفت:

  من ۴ ساله روزی ۲۰ سی سی متادون شربت میخورم آیا بعد از یو آر دی جواب تست اعتیادم مثبت میشه با زم؟؟؟؟؟

  • آکسون گفت:

   سلام. با توجه به میزان مصرف شما UROD به شما پیشنهاد نمی شود و باید بصورت تدریجی سم زدایی انجام شود. بعد از UROD تست اعتیاد شما مثبت است و باید مدتی صبر کنید تا منفی شود

 26. سهراب گفت:

  سلام. اعتیاد به تریاک و شیره داشتم، با بی دو و متادون ترک کردم، بی دو مصرف میکردم که رفتم آزمایش برای رانندگی ماشین سنگین و نشون نداد و دلم شاد شد! مرحله بعد با قرص دراگون ترک کردم و شب قرص دراگون خوردم، یه کم شربت سرکه خوردم صبح آزمایش دادم بازم برای کار و بازم منفی شد و کیف کردم! اما اما اما هشدار :برای ازدواج،با بی دو ترک کردم و روزانه اندازه یک چهارم قرص بیشتر نبود و بازم محض احتیاط سه روز همونم مصرف نکردم و با خماری رفتم آزمایشگاه اعتیاد اما مثبت شد! حالم بد شد سریع بی دو رو با دراگون گذاشتم کنار و مثل دقعه قبل که دراگون منفی شده بود رفتم اما بازم آبروم رفت و مثبت شد! دراگون رو کنار گذاشتم و روز هفتم ترکش رفتم بازم مثبت شد! اما همون موقع برای کار بازم تست دادم منفی بود!
  خلاصه بگم که برای ازدواج فقط یک راه داره :سه هفته ترک کامل مواد و حتی دارو خواب و دارو معده، نوشیدن آب زیاد، اونوقت سرحال و شاد برو آزمایش بده. در غیر این صورت بگم هیچ راهی برای فرار در آزمایش های کنونی ازدواج وجود نداره. ترک بعد از یکماه برو و فریب افراد نابلد رو نخورید که من آبرو و حیثیتم رفت.

  • Stano گفت:

   سلام اقا سهراب،ب2 و متادون ازمایش اعتیادو مثبت نمیکنه؟؟

  • امیر گفت:

   سلام داداش… الان من تمدید کارت هوشمند تموم شده دو تا دوماه دولت خودش تمدید کرده این ماه رو نکرده.. مصرفم روزی نزدیک 2گرم شیره خوراکی… سری قبل پنج روز متادون مصرف کردم تا روز پنجم آزمایشم مثبت بود نتونستم تمدید یکساله کنم شکرخدا باز خودشون دوماهه تمدید کردن ول کردم رفتم سرکار… اما الان تموم شده و دیگه تمدید نمیکنن باید حتما برم آزمایش بدم.. الان شیره نمی‌خورم و دارم قرص متادون مصرف میکنم. به نظرت تو پنج شش روز آینده میتونم تست بدم و منفی بشه؟ راهی میتونید بهم نشون بدید کلی قرض دارم باید کار کنم..

 27. ایمان گفت:

  کلا برای هر کاری و برای تلاش برای سعادت و خوشبختی انگیزه نیازه دوستان . ولی باید خودت بخواهی اگر خودت ذهنت قلب و روح و روانت خسته شده درنگ نکن بذار کنار و توکل کن به بالا سری بذار کنار این اژدهای ویرار رو از خودت دور کن به امید پاک من تریاک به مدت یکسال مصرف میکردن روزی 20 گرم خدا کمک کرد فقط با توکل به خدا بدون هیچ دردی کم کردم و ترک کردم شما هم میتونید فقط توکل داشته باشید واز خدا بخواهید شک نکن تون خشکله تو رو بیشتر از خودت دوست داره… یا علی

 28. Z گفت:

  سلام
  من هفته گذشته رفتم آزمایش ازدواج
  آقا تستش مثبت شده میگه مصرف نکردم آزمایشگاه میگه در معرض دود تاثیر داره واقعا صحت داره این موضوع چطوری ثابت کنه

 29. محمد گفت:

  سلام من اصلا چیزی مصرف نمیکنم فقط چهار پنج روز پیش برا تفریح متادن چهل خوردم حالم هم بد شد بعد مصرفش الان برا استخدام بعد چهار پنج روز تقریبا رفتم با دلخوشی تست اعتیاد دادم مثبت بود ابروم که رفت هیچ الان باز بهم گفتن تکرار ازمایش بده دو سه روز دیگه باید ازمایش بدم واقعا نمیدونم چکار کنم.؟

 30. عباس گفت:

  سلام. ببخشید همه سایتها نوشتن نهایتا 6 روز.
  من ٨ روزه شربت متادن مصرف نکردم. ۶ تا ٧ ماه روزی ٢میل با سرنگ مصرف میکردم. اما کیت تست متادون گرفتم هنوز مثبته! 40 سالمه و لاغر اندامم هستم. قرص تکرر ادرار هم ٣ روزه میخورم با مقدار زیادی آب. اما امروز هنوز مثبته. چیکار کنم. ممنون

 31. علی آقا گفت:

  سلام و عرض ادب من یک جوان تازه ازدواج هستم و هر شب قبل از نزدیکی یک شب نشینی می کنم آیا امکان اعتیاد هست ممنونم

  • امیر گفت:

   به اعتیاد سلام کن🙌همه از همینجا شروع کردند… به جای مصرف مواد تکنیک های رابطه رو یاد بگیر و تمرین کن به نتیجه میرسی

 32. اشکان گفت:

  سلام من ۱۵روز پیش یک چهارم قرص متادون خوردم و بعدش تقریبا روزی کمترازیک گرم تریاک میکشم حالا ۲روز دیگه آزمایش دارم برای بیمه ..میخواستم بدونم آیا مثبت نشون میده آزمایش یا نه؟برای اعتیاد آزمایش خون میگیرن یا ادرار؟ یا اصلا برای بیمه تست اعتیاد میگیرن یا نه؟

 33. مجی گفت:

  سلام من متا ۲۰مصرف میکنم چن وقت دیگ ازمایش دارم تقریبا ی ماهه روزی ی دونه چن روز تو بدنم میمونه

 34. علیرضا گفت:

  من الان 9 ماهه گل میکشم ۱ ماهه همه روز میکشم تست تست اعتیاد بدم تا کی معلوم میشه. لطفاً بگید

 35. حمب گفت:

  سلام من سالها هرویین مصرف کردم الان ۴/۵ماه میشه هس میذارم کنار هی میام چندروز میکشم درکل دیگ درد و خماریو خیلی حس نمیکنم ولی بعد ۲۰روز باز یمقدار کشیدم چتدروز دیگم ازمایش خون برا استخدام دولتی دارم توروخدا یکی که واقعا میدونه تجربه دلشته راهنماییم کنه ایا ازمایش خونم نشون میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنماییم کنید دقیق

  • شاهین گفت:

   نه عزیز سه روز تو ادارار هستش شرکتها هم فقط تست ادارار میگیرن تست خون گرونه نمیگیرن فقط حتما باید سه روز بگزره نگران نباش

 36. Ali گفت:

  کی میگ متادون تست اعتیاد ازدواج مثبت میکنه،تو ای هفته دوتا از دوستان تست دادن ک منفی شد؛روزی۲۰سیسی شربت میخوردن

  • Farbod گفت:

   داداش چرا الکی میگی این بنده خداها بخورن برن.یکم وجدان داشته باشین.اینا ی اشتباهی کردن توش موندن شماها دیگه الکی نگین بیشتر درگیر بشن .دوستان متادون تست و مثبت میکنه .فقط فقط b2از چهار روز قبلش بخورین سم زدایی میکنه تو تست نشون نمیده یعنی تست ازدواج و کار رو منفی میکنه .با خیال راحت b2بخورین چنروز قبل ازمایش برین منفی میشه .فقط در یک صورت مثبت میشه تستتون اونم اینکه خونواده عروس یا کارفرما درخواست تست تکمیلی کنن .تمااااام

   • علی گفت:

    آدم هروءین تزریق کنه ولی 1سی سی متادون نخوره عمل 5ساله هروءین روزی یک گرم با 4روز پاک شد آزمایشم ولی ای متادون کثیفو غلط کردم یه دونه خوردم بعد 6روز بازم مثبت میزنه

  • علیرضا گفت:

   سلام تو تست اعتیاد فقط تریاک هروئین ترامادول وتست گرفته میشود متادون هم مورد بررسی قرار میگیرد مگر اینکه طرف درخواست بیشتر بدهد خودش هم مورفین فقط نهایتا تا شیش روز تو ادرار میمونه مگر اینکه داروی که مواد مصرفیرو مثبت نشون بده مصرف کنیی اینا همش تجربه هستش

 37. حسین گفت:

  سلام من متادون و شیشه را الان شش روزه مصرف نکردم ولی چرا تست مثبت میزنه خوردن متادون من هم گاه گاه بوده ولی هردو مثبت

 38. اهورا گفت:

  سلام وقت همه بخیر چیکار کنیم ماری زودتر اثرش بپره واسه ازمایش

 39. علی گفت:

  سلام توروخداکمکم کنیدازمایش واسه استخدامی دارم چندساله شیره میخورم بنظرتون b2چهارروز مصرف کنم منفی میشه؟

 40. Farbod گفت:

  سلام .داداش من پنج روز پیش رفتم ازمایش ازدواج b2 مصرف کردم منفی زد ازمایشو .مصرفم تریاک بوده از 4روز قبلش ازمایش b2خوردم ازمایش منفی شد خیالت راحت.فقط این چهاروز اب زیاد بخور .فدا

 41. امیر گفت:

  سلام الکل تا چند روز توی تست ادراری میمون

 42. امیر علی گفت:

  قرص زولپیدم تا چند روز تست رو مثبت میکنه ؟

 43. faatiimaa گفت:

  سلام،
  من نزدیک چندماهه که زیرنظر پزشک متخصص بخاطر اضطراب سیتالوپرام و آلپرازولام مصرف میکنم و الانم آزمایش استخدامی قبول شدم و باید برم تست عدم اعتیاد بدم؟ حالا سوالم اینه که :
  اولا آیا این داروها تست اعتیادو مثبت میکنن؟
  دوم اینکه تاثیرشون تاچندروز توی بدن میمونه یعنی تاچند روز قبل نباید خورد تا ازمایشم منفی بشه چون تاریخ ازمایشم نمیدونم.
  وسوم اینکه آیا راهکاری وجود داره تا ازمایشم رو منفی نشون بده؟
  به راهنمایی خیلی نیاز دارم چون ازچندنفر پرسیدم جوابهای ضدونقیض شنیدم.خوااااههههههش میکنم راهنماییم کنید.

 44. زهرا ۱۳۷۶ گفت:

  سلام ازمایش خون تا چند روز تست اعتیاد تریاک و شیره رو مثبت میکنه تروخدا کمکم کنین چند روز نباید بکشم برای تست ازدواج

 45. Mohadese گفت:

  سلام من حدود ۱ ماه میشه ک روزی نیم گرم هرویین میکشم ؟
  در صورت قطع مصرف بعد از چند روز تو ازمایش اعتیاد نشون نمیده ؟؟؟

 46. PEYMAN گفت:

  میری سمت هر چیزی یه کیت براش درست میکنن ولمون کنید بابا اعصابمون ضعیفه مجبوریم خودمونو با این چیزا گول بزنیم تا حدی ک بتونی خودتو جمع کنی باور کنید من قبلا متادن وترامادول بدجوری میخوردم حالا ک گذاشتم کنار مث آدم باb2کیت b2رم درست کردن سرکار گیر دادن ب تست ۱۰گانه این لامصبم هستش گرفتار شدیم

 47. موسی گفت:

  سلام بر عزیزان ، یکسالع دارم متادون مصرف میکنم صب یک 40و شبم 40 میلی ، الان پنج روزه ک مصرف نمیکنم بجاش از عطاری ،دارو گیاهی خریدم و دارم استفاده میکنم ، صاحب اعطاری میگه همش گیاهی هستند ، ایا بنظرتن مرفین ندارند ؟ که داره دردهامو تسکین میده البته صدرصد که نه تقریبن 70درصد خوبن ، قدم 185 و وزنم 94 هست ،بدترین روزای عمرم این پنج روزه ، الان طوری هست ک فک میکنیم سالم بودن حال نمیده، و فقط نعشه باشی ،
  ایا بی 2 تو تست نشون میده ؟

 48. امیر گفت:

  سلام میشه منو راهنمایی کنی

 49. مهرشاد گفت:

  واس طب کار و استخدام چ نوع آزمایشی میگیرن دقیقا؟
  خون یا ادرار؟

 50. سعید گفت:

  سلام دوستان من تست اعتیاد گواهینامه برا هوشمند دادم فقط مرفین امفتامین ومت امفتامینه من سه روز نکشیدم تریاک چند سال میکشیدم روز چهارم تست دادم ب 2روز نصف قرص دوروز خوردم،قبل ازمایشگاه نوار تست زدم یه خط پر رنگ یکی کمرنگ تست زد تکمیلی روز بعد هم منفی شد ب2نگران نباشید جز تست نیست اینو گذاشتم تا دوستان مثل خودم دنبال جواب بودن جواب بگیرن

 51. Mohsen گفت:

  سلام دوستان عزیز
  من بخاطر شرایط خانوادگی که دارم قرار تا ۳ روز دیگه تست بدم اگر مثبت بشه کاملا ب فنا رفتم همسر من بخاطر اعتیادم از من سواستفاده کرد و من تمام زندگیمو زدم بنامش و بعداز مدتی منو بیرون کرد الانم میخواد تست بگیره تا آبروی منو ببره آخه من اقدام کردم اموالم و ازش پس بگیرم اونم اینشکلی میخواد باهام معامله کنه ، بنده در روز به اندازه ی ۱۰ هزاری شیشه میزنم و مقدار کمی هم تریاک میخورم به اندازه ۲ تا عدس آیا تا ۳ روز آینده تستم مثبت نشون میده ؟ آیا قرص کلونازپام روی نتیجه تست تاثیر میزاره، دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *