کلینیک ترک اعتیاد
آب درمانی ترک اعتیاد
۱۳۹۹-۰۹-۱۵
کلینیک ترک اعتیاد
برای ترک اعتیاد چه بخوریم؟
۱۳۹۹-۰۹-۱۵
کلینیک ترک اعتیاد

ترک شربت اپیوم

کلینیک ترک اعتیاد آکسون، مرکز ترک اعتیاد آکسون: شربت اپیوم مخدری بسیار اعتیاد آور است که تمامی آلکالوئید‌های کدئین، مرفین و تریاک را دارا می باشد به همین جهت مصرف آن عوارض متعددی برای مصرف کننده به همراه دارد و ترک شربت اپیوم نیازمند درمان تخصصی در مرکز ترک اعتیاد تحت نظر مشاورین و روانشناسی و روانپزشکی می باشد که در مقاله شربت تریاک چیست؟ به بررسی مفصل آن پرداخته ایم اما با توجه به اهمیت این موضوع و افزایش مصرف این مخدر و سوالات متعدد شما عزیزان در رابطه با ترک شربت اپیوم از مشاورین کلینیک ترک اعتیاد آکسون در این مقاله به بررسی نحوه ترک این مخدر پرداخته ایم اما برای داشتن اطلاعات کافی از نحوه ترک شربت اپیوم ابتدا ضروری است که با این مخدر و دلایل و موارد مصرف آن آشنا باشید.

حتما مطالعه کنید: شربت تریاک چیست؟

شربت اپیوم چیست ؟

اپیوم که با نام هایی همچون تنتور افیون یا مخلوط افیون نیز شناخته می شود از ترکیب تریاک، الکل و آب ساخته شده و به اشتباه در میان عموم مردم به عنوان یک داروی گیاهی ترک اعتیاد شناخته شده است اما در واقع به دلیل بالا بودن غلظت مرفین خود یک ماده مخدر به حساب می آید و مصرف آن می تواند باعث اعتیاد و وابستگی مصرف کننده شود.

شربت اپیوم

شربت اپیوم

دلایل و موارد مصرف شربت اپیوم چیست؟

این دارو به دلیل دارا بودن تمام آلکالوئیدهای مرفین، کدئین و تریاک حالت سرخوشی ایجاد میکند و از این نظر یک داروی مُسکن به حساب می آید و بنا بر تشخیص پزشک برای رفع درد و همچنین در بعضی موارد درمان اسهال در بزرگسالان نیز تجویز میشود. برخی افراد که به مواد اعتیاد آور دیگر مانند تریاک یا هروئین اعتیاد دارند برای ترک ماده مخدر قبلی، خودسرانه و بدون تجویز پزشک اقدام به مصرف این شربت میکنند و پس از مدتی به دلیل مصرف نامنظم و بی رویه آن دچار سوء مصرف می شوند. در واقع این دسته از افراد با این کار یک ماده مخدر را با یک ماده مخدر دیگر جایگزین کرده اند که عوارض جسمی جبران ناپذیری نیز به همراه دارد.
در مواردی هم دیده شده که برخی افراد برای تسکین دردهای خود به طور خودسرانه و بدون تجویز پزشک از این شربت استفاده کرده اند و پس از مصرف طولانی مدت دچار سوء مصرف شده و درنتیجه دچار اعتیاد به مصرف به این شربت شده اند.
در هر دو مورد بالا استفاده خودسرانه و بدون تجویز پزشک باعث اعتیاد به مصرف این مخدر شده است. نتیجه این که هرگونه مصرف این شربت بدون تجویز و نظارت پزشک توصیه نمیشود.

حتما مطالعه کنید: هروئین چیست؟
کلینیک ترک اعتیاد

عوارض مصرف شربت اپیوم

عوارض شربت اپیوم چیست؟

مصرف اسن مخدر عوارض مخرب و جبران ناپذیری برای مصرف کننده به همراه دارد که این عوارض بسته به شرایط جسمانی و سلامت مصرف کننده، دوز و مدت زمان مصرف بسیار متفاوت می باشد اما برخی از متداول ترین عوارض مصرف شربت اپیوم عبارتند از:

 • خارش
 • سرگیجه
 • حالت تهوع
 • یبوست
 • بی اشتهایی
 • خشکی دهان
 • نارسایی تنفسی
 • اوردوز
مرکز ترک اعتیاد

ترک اپیوم

عوارض شربت تریاک بر روی کبد

کبد بزرگترین و پرکارترین عضو داخلی بدن است که مواد مغذی دریافتی بدن را به انرژی تبدیل میکند . همچنین نقش مهمی در حفظ تعادل و تنظیم هورمون ها و سم زدایی از بدن انجام میدهد.  مصرف شربت تریاک یا استفاده از تریاک به شکل کشیدنی ممکن است خود به تنهایی باعث بیماری های کبدی مانند کبد چرب نشود ولی احتمال ابتلای افرادی که مستعد بیماری های کبدی هستند را تا 3 برابر افزایش میدهد و برای افرادی که در معرض بیماری های کبدی هستند بیماریشان را تشدید میکند.

مصرف شربت تریاک برای درمان کبد چرب

یکی از باورهای سنتی و اشتباه افراد برای درمان بیماری کبد چرب استفاده از تریاک چه به صورت شربت و چه به صورت کشیدنی است. استفاده از شربت تریاک علاوه بر تشدید کبد چرب ممکن است باعث بروز بیماری های سرطان نیز شود.
ضروری است که بدانید یکی از موارد منع مصرف شربت اپیوم برای افراد دارای بیماری های کبدی مانند کبد چرب است.

 

ترک اپیوم چند روز طول میکشد ؟

همانطور که توضیح داده شد شربت اپیوم به دلیل وجود آلکالوئید های تریاک، بسیار اعتیاد آور است و درمان و ترک شربت اپیوم نیازمند بستری در کلینیک ترک اعتیاد میباشد. میزان مصرف این شربت هر چقد که باشد برای ترک آن باید به پزشک متخصص و مرکز ترک اعتیاد مراجعه تا مدت زمان بستری با توجه به نظر پزشک تعیین شود. مرحله ابتدایی ترک شربت اپیوم، سم زدایی می باشد. مدت زمان بستری برای ترک شربت اپیوم با توجه به میزان مصرف شربت و نظر پزشک تعیین میشود.
سم زدایی در مرکز ترک اعتیاد آکسون تحت نظر روانپزشکان متخصص ترک اعتیاد به سه روش سم زدایی تدریجی، سم زدایی سریع (RD) و سم زدایی فوق سریع (UROD) انجام میشود.

حتما مطالعه کنید: سم زدایی

همانطور که گفته شد مدت زمان بستری با توجه به نظر پزشک تعیین میشود که در اینجا مدت زمان تقریبی بستری برای سم زدایی شربت اپیوم به شرح زیر است:

 • مصرف کمتر از 1.5 گرم در روز درمان به صورت فوق سریع (UROD) 2 شب و 3 روز بستری
 • مصرف بین 1.5 الی 2 گرم در روز درمان به صورت سریع (URD) و 1 شب بستری اضافه
 • مصرف بین 2 الی 3 گرم در روز درمان به صورت سریع (URD) و 2 شب بستری اضافه
 • مصرف بیش از 3 گرم در روز درمان به صورت تدریجی  10 الی 14 روز بستری

در خصوص سم زدایی فوق سریع باید به این نکته توجه داشت که این روش فقط برای افراد زیر 40 سال و بدون هیچگونه بیماری قلبی و گوارشی باشد. خدمات سم زدایی بدن یکی از خدمات کلینیک ترک اعتیاد آکسون می باشد که زیر نظر متخصصان درمان اعتیاد و پرستاری شبانه روزی انجام میشود. درمان جسمی مرحله اول درمان اعتیاد است، در کلینیک ترک اعتیاد آکسون علاوه بر درمان جسمی متخصصان روانشناسی اقدام به درمان روانی فرد بیمار حین درمان میکنند و این جلسات مشاوره و روان درمانی به جهت جلوگیری از لغزش و برگشت دوباره فرد به مصرف شربت اپیوم ادامه خواهد داشت.

قطع ناگهانی و خودسرانه شربت اپیوم چه عوارضی دارد ؟

ترک اعتیاد یک درمان تخصصی است و ترک خودسرانه و غیراصولی آن عوارض جسمی و روحی به مراتب شدید و جبران ناپذیری بر سلامت فرد دارد.
افرادی که اقدام به قطع مصرف ناگهانی میکنند علاوه بر آسیب های جسمی ناشی از ترک خودسرانه در معرض خطر مصرف مجدد یا همان لغزش دوباره به سمت اعتیاد هستند و افرادی که به مصرف دوباره این شربت اقدام میکنند نسبت به دفعه اول میزان بیشتری مصرف خواهند کرد.

از کجا بفهمیم به مصرف شربت اپیوم اعتیاد پیدا کرده ایم ؟

اگر فردی دچار سوء مصرف شربت تریاک شود پس از مدتی بدون مصرف این شربت نمیتواند به روال عادی زندگی خود ادامه دهد و برای تهیه این شربت به هر اقدامی دست میزند. اگر فرد پس از مصرف نکردن این شربت دچار تشویش ذهنی، بی قراری، عدم تمرکز، بدن درد و خماری شود به این معناست که فرد به آن اعتیاد پیدا کرده است و باید برای ترک شربت اپیوم اقدام کند. ولی برای هرگونه تشخیص به اعتیاد میبایست به مراکز معتبر ترک اعتیاد مراجعه نمایید تا با انجام آزمایشهای مختلف و بررسی روانپزشک متخصص ترک اعتیاد میزان اعتیاد شما بررسی و روند درمان آغاز شود. ترک شربت اپیوم در کلینیک ترک اعتیاد آکسون با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات بیمارستانی و آزمایشگاهی تحت نظر متخصصین و درمانگران مجرب انجام میشود.

بهترین روش ترک شربت اپیوم چیست؟

بهترین روش ترک شربت اپیوم به روش بستری در مراکز ترک اعتیاد و زیر نظر متخصصان روانپزشکی و روانشناسی میباشد تا فرد بیمار علاوه بر درمان جسمی از طریق جلسات مشاوره ، روان درمانی نیز شود. همانطور که در بخش بالای مقاله توضیح داده شد ترک ناگهانی، غیر اصولی و خودسرانه شربت اپیوم دارای عوارض جسمی و روحی است و امکان بازگشت دوباره به اعتیاد و مصرف بیشتر از دوره قبل نیز وجود دارد.

کلینیک ترک اعتیاد

شربت اپیوم

عوارض جوشاندن شربت اپیوم

برخی افراد به اشتباه تصور میکنند اگر شربت اپیوم را بجوشانند عوارض آن کمتر میشود در حالی که ناخالصی های موجود در داخل خود تریاک همچنان باقی میماند که باعث رسوب در پرزهای معده و روده میشود و ترکیبات چسبناک قیری شکل در معده و روده ایجاد میکند.

آیا جوشاندن شربت اپیوم تاثیری در کم کردن عوارض آن دارد ؟

به هیچ وجه. جوشاندن شربت اپیوم فقط باعث تبخیر آب و الکل موجود در شربت تریاک میشود و عوارض آلکالوئید های موجود در تریاک مانند مرفین همچنان باقی خواهد ماند.

شربت اپیوم بهتر است یا متادون

این سوال هم یکی دیگر از باورهای اشتباه در میان عموم است که تصور میکنند یکی از این دو شربت از دیگری بهتر است یا عوارض کمتری دارد. در حالی که هر دوی این دارو ها به عنوان داروهای نگه دارنده اعتیاد شناخته شده اند و هر کدام وابستگی ها و عوارض خود را دارند و حتی ممکن است شربت متادون خطرات و عوارض بیشتری هم داشته باشد. پس این سوال اساسا اشتباه است و برای ترک اصولی اعتیاد به هرگونه مواد مخدر میبایست به مرکز ترک اعتیاد مراجعه کرد. مشاوران ما در کلینیک ترک اعتیاد آکسون آماده ارائه خدمات مشاوره برای افرادی که به مصرف شربت متادون یا اپیوم اعتیاد دارند می باشند.

سخن پایانی:

مصرف شربت اپیوم تحت هر عنوان بدون تجویز و نظارت پزشک توصیه نمیشود. چرا که این دارو اعتیاد آور و دارای عوارض است. کلینیک ترک اعتیاد آکسون با بهره گیری از بهترین روانپزشکان ترک اعتیاد، روانشناسان، متخصصان علوم اعصاب شناختی، پرستاری شبانه روزی با جدیدترین شیوه ها و متدهای درمانی و تجهیزات بیمارستانی در محیطی امن و آرام آماده ارائه خدمات به تمام افرادی است که قصد ترک اعتیاد دارند.

71 Comments

 1. توکلی گفت:

  واله من همه راهرفتم نشد اینقدر خودم زجر دادم که تمام موهام سفید شد نکنید فایده ندارد این اشتباه را من خیلی امتنان کردم

 2. ت.کلی گفت:

  خیلی تلاش کردم خیلی رنج کشیده م خدایا کمکم کن . بیخود خودم انداختم تو چاه وحشتناک لطفاً به دیگران بگید نکشند نکشید آخرش هیچ هیچ

  • پرویز گفت:

   باید به ارامی دارو رو کم کنی تا به صفر برسه من روزی چهل سی سی میخوردم بعد ده ماه درمان شدم بیست هفت سال هم تخریب داشتم

  • Sina.z گفت:

   دوست عزیز نه خودت را بباز و نه جو نمیشه و غیرممکنه بده ، فقط کمی اراده میخواهد
   خواستن و خواستن و در نهایت توانستن…
   خودم بیست وهفت سال اعتیاد داشتم و طی شش ماه به مرور زمان و تحت نظر پزشک و با کمترین هزینه این لعنتی را ترک کردم و حتی کلاس NA و غیره را هم نرفتم و به لطف الهی و همت خودم الان 13 سال میشه که پاکه پاکم.
   برای شما هم آرزوی موفقیت و سلامتی دارم
   SINA.z

 3. امید گفت:

  ای.مردم از جوانان نخوریداین شربت اپیوم لعنتی رو.ازهرویین بدترووحشتناک تره اعتیادش.کبدکبدکبدم داغون نابودمیکنه عیناباچشام بچه محلامون دیدم کبدشون خراب شدزردی گرفتن به رحمت خدارفتن

 4. پرویز گفت:

  دوستان به صورت تدریجی میشه کنار گزاشت یه شبه نمیتونی خلاص شی فقد صبور بودن راه حل این موضوع هست

 5. حامد گفت:

  آیاشربت تریاک آزمایش رامثبت میکند؟

   • saeid گفت:

    سلام چرا ب شربت تریاک الکل میزنن.؟
    خیلی بدمزه میشه.اگه خودم درس کنم بدونه الکل فرقش چیه با این؟

  • محسن نجفی گفت:

   بله مثبت می کنه .برخی از ترکیبات شربت تریاک (یا بطور کلی خود تریاک )به شرح زیر هستند :
   مرفین
   کدئین
   نیاسین
   پاپاورین
   کدامین
   کتامین
   نارسئین
   تبائین
   لودانین
   لودانیزین
   و …..تقریبا بین ۲۵ تا ۵۰ نوع ماده که جزء مشتقات و آلکالوئید های تریاک هستند .
   همینطور که ملاحظه می فرمایید یک داروی کامل و قویه که همه نوع ماده مخدر اعم از سنتی یا صنعتی رو پوشش میده .پس بهترین و مناسبترین و ارزانترین دارو برای درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر محسوب میشه ..
   نکته مهم اینه که :این دارو باید توسط فرد متخصص،به بیمار داده بشه ..در طول حدودا ۱۱ ماه و با یک ضریب مشخص و میزان معینی از دارو ….که بعد از ۱۱ ماه دارو کاملا قطع میشه و نیازی نیست که تا آخر عمر مصرف بشه .

 6. علی گفت:

  دوست عزیزی که نوشتی برای ترک اعتیاد به مراکز ترک مراجعه کنید خود این مراکز اپیوم یا متادون ارائه میدن

 7. نفس گفت:

  مصرف هر دارویی عوارض خاص خودشو داره.توصیه می کنم اهسته اهسته کم اش کنید و ورزش و جایگزین کنید من این راه رفتم.وبرگشتم.اما دلیل استفاده ام سرخوشی نبود بلکه استرس بود که بحران اقتصادی باعث اش بود وصددر صد دولت ونقصر می دونم که جوان ها مبتلا می شن

 8. منوچ گفت:

  تریاکای الان اتواشغال زیاد دارن ولی اوپیوم بهداشتی تره چون زیر نظر کار شناسان دارو کشور ساخته میش برای ترک بهتر از اوپیوم استفاده کنی ولی طی دوماه با سرنج اندازه بگیری و آروم آروم کم کنید خدا کمکتان میکنه فقط خودتونم باید بخواهید خدا کمکتان میکنه من با این روش نتیجه گرفتم ( هوا لشافی)

 9. Tmehdi گفت:

  سلام
  الان من نمیدونم چقدر من نصف در نوشابه میخورم اینو سی سی بگیرم چند وقت چندوفت 1سی سی کم کنم ک اصلا متوجه ترک نشم

  • علی گفت:

   سلام من ازشربت اپیوم استفاده کردم وترک کردم شمااگرمیخوای اصولی وبی دردسرترک کنی اولا انقدر بخورکه حالت خوب شه نه که نعشه کنی دوم سعی کن هروعده راسروقت بخور وهر21روزنیم سی سی کم کن چون سیستم بدن طوریه که هر21روزبه هرچیزی عادت میکند موفق باشید

 10. Ali گفت:

  سلام با شربت تریاک به راحتی ترک کردم ۳ ماه طول کشید فقط هر وقت حالم بهتر بود به جای ۱ قطره ده قطره کم میکردم اگه بهتر نمیشدم ۲ قطره میخوردم باید خودت دکتر خودت باشی بهتر از هر کی از تحمل ونیاز بدنت خبر داری

 11. اس گفت:

  سلام من از قرص الپارازولام استفاده میکنم که فقط شب بتونم بخوابم الان ۱هفته شربت نخوردم ولی درد وحشتناکی دارم میام اینجا حرفای دوستانو میخونم حالم بدتر میشه گریم میگیره طرف میگه ۱۰ماه طول کشید من باید ازمایش عقد بدم نمیدونم چیکار کنم

  • علیرضا گفت:

   شما لطفا به جای این کارا دختره مردم و بد بخت نکن برو راستشو بهش بگو یا میخواد یا نمیخواد!!اگر نخواست با یکی مثل خودت ازدواج کن که این استرسارو نگیری!!ادما خودشون پنهان کاری میکنن توقع راستی و پاکی طرف رو هم دارن!خودت بعدا بفهمی اون ازدواج کرده بچه هم داشت نگفته خوشت میاد؟!!

  • امین گفت:

   سلام، اینکه میگن ۱۰ ماه برای کسی هست که خواسته خیلی تدریجی بدون درد کنار بزاره ، شما اگر یک هفته مصرف نداشتی تا یک هفته دیگه آروم میشی، فقط دیگه اونوقت باید با وسوسه بجنگی نه خماری

  • saeid گفت:

   داداش من دردش ۱۸روزه ن ی هفته یکم دیگه تحمل کن خوب میشز

  • هیربد گفت:

   دوست عزیز تا یکسال بعد از پاکیت ازدواج نکن. اول از خودت مطمین شو اراده پاک موندن داری بعد زن بگیر . اما اگه فقط میخوای دختر مردم با ازمایش گول بزنی و بعد عقد بری مصرف کنی خدا نمیگزره ازت. تا عمر داری باید جواب پس بدی. تو هنوز تو فیزیکی هستی چجور میخوای سر سفره عقد بشینی. حداقل دو ماه پاک بمون الپرازولام هم نخور. اینجوری بشینی سر سفره عقد زیر کولرم باشی سر و کولتو عرق میگیره آبروت میره. به آینده دختر مردم فک نمیکنی فکر آبرو خودت و خونوادت باش .‌ اسم کلک زدن تو ازدواج نبود کمکتم‌ میکردم ولی این روشی که نزنی تا بعد عقد که اصن زن نگیری سنگینتری

  • مصی گفت:

   سلام داش ی راه قدیمی داره ک خیلی موثره بدون درد و بدون تلقین شما ب هراندازه ک میخوریب همون اندازه بهش اب اضافه کن همین روشو ادامه بده ن قرص میخای ن فشار بخودت میاری کم کم دوز مصرفت میاد پایین

 12. رضا گفت:

  برای ترک شربت تریاک بهتره اول مقدار مصرف را مشخص کنید. به کمک سرنگ مقدار سی سی که مصرف میکنید را اندازه بگیرید. تعداد بار مصرف را سه بار در روز کنید. مثلا اگر ۶ سی سی مصرف روزانه دارید بکنید سه تا ٢ سی سی. هر سه هفته ٢٠ درصد از مصرف هر وعده را کاهش بدید. یعنی هر وعده 1/٨ سی سی. دوباره سه هفته بعد ٢٠درصد یا یک پنجم کاهش بدید. یعنی هر وعده 1/۵ سی سی. و این روند را هر سه هفته یکبار با کاهش ٢٠ درصد یا یک پنجم تکرار کنید تا به هر وعده 0/3 سی سی برسید. سه هفته در هر روز دو وعده 0/3 سی سی. در سه هفته آخر هر روز یک وعده ٠/٣ سی سی.
  تبریک
  با تشکر

 13. میثم نوروزی گفت:

  سلام دوستان من خودم به راحتی شربت ترک کردم یه شیشه تهیه کردم و هروز نصف مصرفم اب در شیشه ریختم و بد از چند روز بدون درد و خماری به راحتی ترک کردم الان دقیقا ۲ سال ترک کردم

  • حسن گفت:

   دوستان بجوشونید الکل وآبش بپره مرفین هم ضعیف مبشه مصرف به روزی بک سوم گرم برسون بعد بزار کنار ولی حتما کلاس روانی برید که وسوسه نشید

  • مریم گفت:

   سلام وقتتون بخیر ،طعم و بوی این شربت چجوریه ممکنه کمکم کنید ؟ تو خونه یه نوع شربت پیدا کردم ک داروخانه ها نمیدونن چیه و همسرم با سرنگ اندازه میگیره و میخوره و میگه از عطار میگیرم تقویتی هست اما عطارها هم نمیدونن چیه

   • شاهرخ گفت:

    بوی الکل میده رنگ سیاه ومزه شدیدا تلخ اگر به زبون زدید حتما سریعا با اب بشورید دهانتون رو روی شیشه هم زده شربت اوپیوم حالا یا متعلق به فاران یا دارو پخش

 14. محمود گفت:

  من هرویین مصرف میکردم اونم از نوع تست سال ۸۶ پاک شدم بعد از ۸ سال پاکی باز زدم فکرشم نمیکردم ک بعد از لغزش انقد بدبختی بکشم هرویین و شربت وشیشه همرو قاطی کرده بودم شبا هم واسه اینکه بخام قرص خواب میخوردم خداروشکر باز پاک شدم اونم ترک یابوی تو کمپ…خلاصه ک هر کی تازه شروع کرده نکنه ک تهش بن بست….فقط اوستا کریم

 15. وحید گفت:

  متادون نخور میوه بزن

 16. الی گفت:

  سلام من تو ترک اوپیوم هستم ۳روز گذشته لرز شدید دارم دیگه نمیتونم بخورم مادر یه بچه ی ۲ساله ام
  یک ساله دارم مصرف میکنم داغونم توروخدا بگید چکار کنم دعام کنید این چند روز تموم شه
  من یهویی تو دامش افتادم‌نتونستم‌کمش کنم روزی ۳سیسیمیخوردم

  • هادی گفت:

   سلام ابجی انشاالله خدا کمکت میکنه منم دگیر همین مواد هستم دوسه بار چند روز نخوردم تقریبا شیش سال لب به هیچ موادی نمیزدم با خانمی دوست بودم پسرش هرویین مصرف میکرد وبراش میرفتم شربت اپیوم میگرفتم یبار خوردم همون شد که دوساله میخورم ولی چند روزه کم کردم تا به امید خدا باهرمشکلو دردی که باشه از فردا بزارم کنار همیشه ترس از ترک سخت تر از ترکه امیدوارم همه از دام این مواد تا اخر عمر رها بشیم
   برعکس من میگم ترک یابویی باعث میشه دیگه سمت مواد نریم بااین که خانوادم هنوز نفهمیدن ولی همه
   برنامه زندگیم بهم خورده خدا بشما ابجی گلم وهمه دوستان صبر بده تا تموم بشه این کابوس

  • allireza.moghadam51@gmail.com گفت:

   پدر من ۷۰ سال سن داشت یک بنده خدایی بهش گفت اگه میخوای درد نکشی یکی بخور یکی اب بریز این شد که خودش راضی بود میگفت خیلی راحت ترک کردم شما بچه داری بخاطر بچه ات نکن

 17. رسول گفت:

  سلام من روزی ۱۴سی سی در۲ مرحله اپیوم مصرف می کنم چه کارکنم ترکش کنم ازعوارضش وحشت دارم راهنمایی کنیدلطفا

  • امین گفت:

   شما که مادری ، باید اعصابت سر جاش باشه و به بچت برسی، یابویی ترک نکنید ، فقط روزانه چند قطره کم کنید ، اگر اوکی بودید بیشتر کم کنید

  • امین گفت:

   ۱۴ سی سی خیلی زیاده، مواظب باشید، هر چه زودتر کم و کمتر کنید، با روس کم کردن قطره ای تو یکماه کم کنید ، و بعد در ماه دوم ترک کامل

 18. رسول گفت:

  بین مصرف اپیوم ومتادون گیرکردم هرچندماه یکبار تغییرمیدم نمی دانم عوارض کدام کمتره که بوسیله اون ترک را ادامه بدم

 19. علی گفت:

  سلام شربت تریاک رو از کجا میشه تهیه کرد؟؟ آیا اپیوم همون شربت تریاکه؟

 20. hissein گفت:

  سلام دوستان من هم الان 1سالی میشه که دارام اپیوم مصرف می کنم اوایل مصرف روزی 3وعده هروعده هم 6 سی سی مصرف می کردام وهر سرید کمترش کردام والان رسوندمش به 3 سی سی این عوارضی که می گند داره به سوراغ من هم امده و خیلی خیلی هم ازش خسته شدام دوستان شما هم سعی کنید هروز کمترش کنید ببینید حال وضع بدنیتون چه طوریاست وتحملتون طبق همین کمش کنید منم همین کار را خواهم کرد نگران نباشید هفته اول که شروع به کم کردن کرداید علایم خماری بی هصی میاد سروراغتون سعی کنید که دل بهش ندید سرتون را گرام کنید به کاری چیزی استراحت کنید که بدنتان بهش عادت کنه چون دوزش را اورداید پایین کنارش ورزش هم بکنید اسنخر خیلی خیلی عالیه یه برنامه عالی براش بچنید من یهتون قول میدام که به صفر می رسودنیدش دمتون گرام دوستان زندگیه ازاد وراحت وبدون هیچ موادی وپاک بودن مال ما هم هست باورکنید مال ما هم هست ازش استفاده کنید

 21. سعید سالاری گفت:

  خداوندا ارامشی عطا فرما

 22. محمد ........SHHHH گفت:

  سلام من خانومم دندانپزشکه دوساله که ازدواج کردیم تازه فهمیدم روزی30سی سی متادون میخوره چون خودش پزشکه و از نظراقتصادی بهم وابسته نیست قانع نمیشه که ترک کنه میگه اصلا نمیخوام وضع ظاهرشم خوبه اصلا معلوم نیست باشگاه ورزشی هم میره به گفته خودش 4ساله میخوره هر دومونم 30ساله هستیم وضع زندگیمونم خوبه اصلا کم نداریم میخواستم ببینم اگه رفته رفته بدترمیشه طلاقش بدم یا همینطوری میمونه میشه کنترلش کرد اگه بفهمم همینطوری میمونه مشکلی ندارم باهاش راحت کنارمیام چون خیلی دوسش دارم

  • محمد گفت:

   خدایا فقط کمکم کن تا کاری شرافت مند گیر بیارم تا از شرش خلاص بشم و خودم و خانمم و بچمو نجات بدم

  • محمد گفت:

   سلام محمد عزیز مطمعن باش خیلی خیلی بدتر میشه من تجربه ۲۵ساله از اعتیاد دارم ۵۳ سالم هست و در جوانی تریاک میکشیدم بعد مجبور به خوردن تریاک شدم چندین بار ترک کردم ولی اخرش نتونستم خلاصه ۱۳ سال تریاک مصرف کردم بعد رفتم مراکز ترک اعتیاد و اون نامردا به من شربت متادون دادن به همین نامو نشون حدود ده یازده سالم متادون خوردم و از بهمن پارسال افتادم تو شربت تریاک که به حول و قوه الهی دارم کم میکنم از خانمت جدا نشو به هیچ عنوان فقط کمکش کن خودش اگر الانم متوجه نمیشه که دست به چه کار خطرناکی زده ولی در اینده حتما عوارضش میاد سراغش اون موقع به کمکت احتیاج داره طلاق چیز خوبی نیست .
   منم الان خیلی کمش کردم فقط مشکلم بیکاریمه چون من در سن ۵۰ سالگی ازدواج کردم و الان یه بچه پسر ماه خدا بهم داده بخاطر گل پسرمم که شده ترکش میکنم فقط دعا کن یه کاری ابرومند گیرم بیاد اخه من ۱۸ سالم که بود پدرم فوت کرد و پول زیادی به ارث بردم کارخونه زدم و بعد از چند سال ورشکست شدم و دشمن به شاد خدا واسه دشمن ادمم نخاد دشمن به شادی بدترین چیزه یه روزی همه فامیل دورم بودن و در قبالم استفاده میبردن الان باورتون نمیشه که حتی بچه دارم که شدم نیمدن خونمون از این بخدا دارم میسوزم

  • محمدرضا گفت:

   نمیدونم اینو میخونی یا نه، ولی متادون رو هرکسی نمیتونه ترک کنه. من که ندیدم کسی بتونه، مشکل خانوم شما کارشه، چون پول زیاد در میاره بخاطر همین احساس نمیکنه که به بن بست رسیده، متاسفانه متادون انرژیه زیادی داره. من خودم اپیوم میخورم، هروقت میخام خیلی سرحال باشم ده سی‌سی متادون میخورم، که این متادون خوردن بدبختم کرد نذاشت ترک کنم. متادون مثل مواد دیگه نیست به بعضیا میسازه و ظاهرشون نشون نده. لذا شاید سالها متوجه اعتیادشون نشن، ولی اون وقت که متوجه بشن دیگه نمیتونن ترک کنن. شیش ماه فقط ترک یابویی متادون طول میکشه، درحالیکه ترک تریاک۲۱روز طول میکشه، خودت عمق فاجعه رو ببین. یعنی متادون از هروئین هم بدتره. اگه خانومت به اپیوم رو بیاره خودش یه برده ولی بعیده. باید حتما اول خودت بری پیش روانشناس یه مشورت بگیری برای اینکه با خانومت چطور رفتار کنی. طبق گفته خودت هم مشکل مالی نداری. پس برو پیش یه روانشناس خوب و باسواد. وبعد باید خانومت رو راضی کنی ببری تا از جهات روانی بپذیره که معتاده و معتاد فرقی نمیکنه کارش چیه، درامدش چقدر، خوشگله یا زشته، باید بفهمه که معتاد معتاده. پس حتما از یه مشاور مشورت بگیر. دوستان اینجا مشکل تو رو ندارن که بخان مشورت بدن، و مواظب باش هیچوقت حتی یک قطره هم نخوری. ینی اگه طلاقش بدی هزاربار بهتر تا اینکه بخای خودت رو آلوده کنی که باهم ترک کنید. هیچ چیزی تو دنیا ارزشه معتاد شدن رونداره اونم به متادون. دمه همه ی اونایی که ترک کردن گرم. خیلی مردن و باغیرتن. برا ماهم که میخایم ترک کنیم دعا کنید. بخدا مادرم پیرشد هروقت میرم پیشش میگه پسرم لاغرتر شدی مبادا مصرفت رو زیاد کنی. پیرشدم انقد پیرشدن مادرم رو دیدم. یا امام حسین خودت دستگیری کن شفامون بده بحق علی اصغرت.

  • mehdibargh53@gmail.com گفت:

   سلام محمد دوست عزیز
   برای یک باور روزی ازدواج کردی و همسری و برای همراهی خودت در زندگی انتخاب کردی
   اینکه بخاطر مصرف متادون همسرت و کنار بزاری باید با عرض معذرت و رک بگم هیچ از زندگی نفهمیدی
   جسارتا اگر اتفاقی برای تو از این بدتر بود ایا اون زن رهات میکرد؟
   تو فرار کردن و انتخاب کردی
   درد بیماری اعتیاد دردی جدا از همه بیماریهاست
   هیچوقت بیماری که اعتیاد داره باهاش مستقیم وارد گفتگو و همدردی نشید چون همون اول راه غیراعتماد میشه
   اولا خودت باید مشاوره جدی بری بدون اطلاع همسرت و اصلا در زندگیت که باهم هستید به مصرفش و چرای مصرفش نباید توجه کنی
   اینکه مصرف کننده شده شاید باعثش تو بودی یا تنهای و مشکلاتی و بهش باعث شدی که اون برای خلا خودش انتخاب به مصرف و خواسته
   باید جدی مشاوره بری و خلا زندگیت و همسرت شاید خودتو به اصلاحش تلاش کنی
   محمد با عرض معذرت خودت بیماری اعتیاد و داری چون فرار و پاک کردن صورت مسله انتخاب کردی
   اعتیاد فقط مصرف نیست بلکه ۳ درصد از ۱۰۰درصد کلیت اعتیاد مصرفه باقی عادتها و افکار اشتباه….هست که ۹۷درصد و تشکیل میده
   دعا میکنم که ستون زندگیت حفظ و در راهی قراربگیری که بتونی به همراه زندگیت یارت و همسرت به درستی کمک و نجاتش بدی
   دردش و بشناس خیلی مهمه تا از همون زبان درکش کنی
   نخواه رها کنی اونو چون آسیب‌های که میتونه بعد بهش وارد بشه دقیقا مرگی خاموشه که الان متوجهش نمیشی
   دورشدنت و نبودت درباتلاق اعتیاد بیشتر فروش میبره.
   همدردش باش محبت واقعی روزهای اول زندگیت و بهش بده نه از سر دلسوزی
   مصرف کننده و کسی که دچار بیماری اعتیاد شده هیچ عنوان راه نمیاد در حرف و ستیز دست انکار میزنه و دلسوزی و اگر به خودش ببینه که توجه میشه به بدترشدنش کمک کردید
   جستجو نکن و مراقبت و تموم کن فرصتی بده تا خسته بشه و خودت هم اون مدت به مشاورهای اعتیاد بره
   گفتم مشاوره اعتیاد نه زندگی ….
   اعتیاد باید از کسانی که درد بیماری و میشناسن کمک گرفت
   امیدوارم تونسته باشم تا حدی متوجه خیلی مطالبت کرده باشم
   دعای خیر و پابرجا بودن زندگیت و سالم شدن همسرت در بیماری که داررو ارزو و از خدا میخوام

  • شاهرخ گفت:

   لااقل بگو کمش کنه ۳۰ سیسی متادون برای یک خانوم یعنی اعتیاد شدید والا تا جایی که ما دیدیم بعضی از دوستانی که شیشه مصرف میکردن روزی بیست سیسی متادون جایگزین کردن و ندیدم کسی اینقدر مصرف کنه بالاترین مصرفی که من دیدم ۲۵ سی سی بوده ولی طلاق هیچ وقت چاره کار نبوده درمان نبوده طلاق فقط و فقط خودتو و بچه ات رو دربدر این خونه واون خونه میکنه خانمتم که میگی وضعش خوبه وهیچ مشکلی نداره میره با یکی دیگه ازدواج میکنه تنها کسی که میسوزه خودت و بچه ات

 23. امیر علی گفت:

  سلام دوستان ، من 37 سال دارم و متاسفانه برای بهتر شدن رابطه جنسی 4 سال از شیره تریاک استفاده کردم (البته نمیکشیدم بلکه میخوردم ). از چند نفر پرسیدم گفتن برای ترک از شربت اپیوم استفاده کنم . میزان مصرف شیره تریاک هم روزی 2 گرم هستش . به نظرتون با این شربت میتونم کنار بزارم ؟ لطفا راهنمایی کنید سپاسگزارم

 24. سعید. خ گفت:

  محمد جان من خودم اعتیاد داشتم و الان دارم اپیوم مصرف میکنم و انتظار دارم همسرم کنارم باشه و ترکم نکنه. تو هم اگه همسرت رو اینجور که میگی دوست داری کنارش باش و کاری کن انقدر دوستت داشته باشه که بخاطر تو کمش کنه. اگه نکرد هیییییچ طوری نمیشه. خیلیا متادون بهشون میسازه خیلیا هم نمیسازه. ولی شما خانمت ورزشکاره حالا این کارو هم میکنه شاید اینجوری حالش قشنگه. بزار باشه. تو هم حالت رو مثل اون با روش خودت قشنگ کن و زندگیت رو بکن.
  البته اگه واقعا دوستش داری و اونم دوستت داره
  واسه بچه دار شدن مشاوره پزشک

 25. پویا گفت:

  سلام من 4 ساله تریاک میکشم والا یک ساله شربت اپیوم میجوشونم و شیره شو میکشم الا روزی 5 گرم مصرف شیره دارم و نمیتونم ترک کنم تروخدا نکشین از 7دا میخوام همه رو کمک کنه و منم از این بدبختی نجات بده

 26. دوستانی که میگن اپیوم رو توی دو سه ماه ترک کردن. میشه بگن چطوری؟ و اینکه خماریشون چقدر بوده؟ چندوقت مصرف داشتن؟ و چی مصرف میکردن؟
  من الان نزدیک دوساله شربت اپیوم میخورم. از این دوسال تقریبا شیش ماه متادون خوردم. ولی الان اپیوم میخورم تقریبا روزی بیست سی سی. که راحت میتونم بیارم به روزی 9سی‌سی ولی ایا از روزی 9سی‌سی میتونم سه ماه ترک کنم؟ اخه دوره‌ای که برای ترک اپیوم میدن۱۱ماه هستش که هرسه هفته نیم سی‌سی کم میکنن. چطور تونستید توی دوماه یا سه ماه ترک کنید؟ مگه اینکه ادم قبلش مصرف خاصی نداشته باشه. مثلا من چهارسال پیش شروع کردم تریاک کشیدن و بعداز یکسال کشیدن، به راحتی ترک کردم، بعد از یه هفته خابیدن روز هفتم انگار که اصلا معتاد نبودم. ولی بعد یه مدت دوباره شروع کردم یکسال دیگه کشیدم، مصرفم خیلی پایین بود و راحت میتونستم یابویی ترک کنم ولی خانواده نذاشتن گفتن نمیتونی باید بری کنگره ۶۰ تا ترک کنی. رفتنم همانا با اپیوم اشنا شدم و بدبختی اپیوم چون خالصه از تریاک خیلی قوی تره. بعد از یکسال استفاده از اپیوم اومدم یابویی ترک کنم. چشمتون روز بد نبینه، ۱۸روز مصرف نکردم، انگار نه انگار مثل روز دوم ترک خمار بودم. از بی خوابی داشتم میمردم دیگه مجبور شدم دوباره مصرف کنم. باخودم میگم کاش تریاکی میموندم خیلی بهتر میشه ترک کرد. خلاصه بعد اون ترک یکسال دیگه دارم اپیوم میخورم البته گاهی هم متادون. اما باید خیلی زود ترک کنم چون دانشجو هستم و ساله دیگه ازمون قضاوت باید بدم. که اونجا ازمایش سختی میگیرن. میخام قبل ازمون حداقل یکسال پاک باشم، سروضعم بهم ریخته، هرکس معتاد باشه میفهمه معتادم. ولی رفیقام چون حتی اهل قلیون و سیگارم نیستن فکرشو نمیکنن که اینکاره باشم. البته میگن لاغرشدی ولی میذارن به حساب کم خونی و… شرمنده شد یه کتاب. باید چاپش کنم. اما توکل به خدا تو ترک و توسل به امام حسین و امام زمان خیلی کمک میکنه. روحیه ادم رو تغییر میده. یه رفیق داشتم میگفت معنویات خیلی کمک میکنه تو ترک. حتما توکل کنید بخدا و از امام زمان کمک بگیرید. من ادم مذهبی نیستم ولی امام حسین واقعا جوابه. ایشالا همه معتادا ترک کنن مخصوصا اونایی که به ته خط رسیدن و جز خدا هیشکی رو ندارن. دوستان یادتون نره اولش یه سوال پرسیدم خواهشا ج بدید

 27. داود گفت:

  سلام روزی بیست سی سی مصرف دارم چطور بزارم کنار

  • شاهرخ گفت:

   دوست عزیز فقط و فقط اراده من تاروزی صد سی سی رسیدم ولی روزانه یه سی سی کم کردم شما کمتر میخوری کمتر کم کن بسته به توان وتحملتهمین وبس

 28. حسین گفت:

  سلام دوستان .هر شخص چون در ابتدا اطلاعات لازم رو در زمینه مواد مخدر نداره، در مسیر زندگی میتونه دچار اعتیاد بشه بدترین دوره جهت شروع مصرف،رفاقتهای دوره سربازی و دانشجویی است یا خیلی از جوانها به خاطر طولانی کردن لذت جنسی به مصرف قرص یا ماده مخدر روی میاورند من ۵۰سال مه از ۲۳سالگی ابتدا به شکل تفننی بعد از چندسال به شکل مداوم تریاک مصرف میکردم بعد از حدود ۱۰سال مصرف اقدام به ترک در کلینیک کردم حدود دو سال پاک بودم ولی برای کسی که لذت بزم های تریاک رو چشیده زندگی عادی جذابیتی نداره این بار به مدت ۵سال شروع به مصرف ترکیب اب و الکل سفید کردم دیدم کبدم جواب کرده و نمیتونستم سرخ کردنی و گوشت بخورم و فقط قادر به خوردن غذاهای اب پز بودم برای ترک الکل به شربت متادون روی اوردم متادون قدرت باوری اسپرم رو نابود میکنه الان تصمیم گرفتم اوپیوم استفاده کنم حدود ۳-۴سی سی در روز.الان هم چون قصد مهاجرت به اروپا رو دارم با برنامه دارم کم و کمترش میکنم تا برای همیشه کنار بزارم کنار و زندگی جدید در سرزمینی جدید شروع کنم چند درس بزرگ گرفتم اولا اگه احساس میکنید نمیتونید زندگی عادی داشته باشید با کسی ازدواج کنید که دیوانه وار عاشق تون باشه و به هیچ عنوان حاضر به جدا شدن از شما نباشه دوما اگر هر ماده ای مصرف میکنید عوارضش را بشناسید سوما خواست توانستن است ترک کردن خواست و اراده و عمل میخواهد اول خودت وسط خودت اخر خودت و فقط خودت .
  اما در مورد ترک عجله نمیکنم و با برنامه و کم کم میزارم کنار
  رهرو ان نیست گهی تند و گهی خسته رود .رهرو انست که اهسته و پیوسته رود

 29. fatme گفت:

  من سه ساله دارم اپیوم
  مصرف میکنم
  کلینیک میرم میگیرم
  البته بدون شرکت در na

  منشی گفت دیگه بهت نمیدم
  یا برو کنگره
  یا قطع!!
  کنگره رو نه میرم
  نه اعتقادی دارم
  کسی بخواد ترک کنه
  تنهایی هم میتونه ترک کنه

  کنگره سه ماه رفتم
  موارد بیخود رو زیاد دیدم
  به نظرم دکون باز کردن
  مسیرم هم بسیار دوره
  وسیله هم ندارم
  ساعتهاش هم بد ساعته
  کلا نه اعتقادی به کنگره دارم
  نه میرم

  واقعیتش بهم بر خورد
  منشی اینو گفت
  و
  اخرین ۲۵۰ سی سی رو داد
  گفتم باید کم و ترک کنم
  ۱۲ سی سی مصرف میکردم
  روزی نیم سی سی دارم کم میکنم
  الان به ۶ رسیدم

  به نظر میرسه
  اونقد گفتن ۲۱ روز یک سی سی
  که همه شدیدا باورشون شده
  چه خبره؟؟!!
  شما روزی نیم سی سی
  یعنی ده قطره کم کنی
  تمامه

  اذیت میشم
  ولی به دست و پا زدن نمیرسه

  البته سیستم بدن هر کی
  مثل اثر انگشت با دیگری تفاوت داره
  در برابر مواد و ترک مواد

 30. محسن نجفی گفت:

  بله مثبت می کنه .برخی از ترکیبات شربت تریاک (یا بطور کلی خود تریاک )به شرح زیر هستند :
  مرفین
  کدئین
  نیاسین
  پاپاورین
  کدامین
  کتامین
  نارسئین
  تبائین
  لودانین
  لودانیزین
  و …..تقریبا بین ۲۵ تا ۵۰ نوع ماده که جزء مشتقات و آلکالوئید های تریاک هستند .
  همینطور که ملاحظه می فرمایید یک داروی کامل و قویه که همه نوع ماده مخدر اعم از سنتی یا صنعتی رو پوشش میده .پس بهترین و مناسبترین و ارزانترین دارو برای درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر محسوب میشه ..
  نکته مهم اینه که :این دارو باید توسط فرد متخصص،به بیمار داده بشه ..در طول حدودا ۱۱ ماه و با یک ضریب مشخص و میزان معینی از دارو ….که بعد از ۱۱ ماه دارو کاملا قطع میشه و نیازی نیست که تا آخر عمر مصرف بشه .

 31. ناصر گفت:

  بوش شبیه بوی الکل هستش زبون بزن اگه خیلی تلخ بود این شربته

 32. صفایی گفت:

  سلام من تازه از امروز میخام مصرف شربت اپیون رو شروع کنم مدت ۱۰ ساله هروئین و شیشه مصرف میکنم مصرفم روزی دو یا سه گرم هروئینه ولی شیشه خیلی کم مصرف میکنم خیلی خسته شدم خیلی. قصد کردم ترک کنم فقط امیدوارم خدا کمکم کنه با پیامای که اینجا از دوستان میخونم بتونم انرژی بگیرم و تو مدت کوتاه کم کنم و ترکش کنم به خودم میبینم که بتونم ترک کنم . تو خونه مشکلی ندارم خانواده برای ترک مواد بهم کمک میکنن فقط ازدوستان راهنمایی میخام که بدونم باید شربتتریاک(اپیون) چطور مصرف کنم ایا باید با اب قاطی کرد یا فقط چند سی سی شربت اپیون بدون اب با سرنگ بخورم. برای منم دعا کنید امیدوارم خیلی زود پیام پاکیمو همینجا بدم و به جمع پاک و سلامت شما بپیوندم انشاالله

 33. موسی گفت:

  خودت تریاک رو بجوشون بزار یخچال روزی یه مقدار مشخص با سرنگ بخور و همون مقدار یا نصفش آب جوشیده که سرد شده و از قبل اماده کردی بزن بجای اونی که از اب تریاک کشیدی.بعد از چند ماه میبینی بطری آب فقط مونده ازش و بی درد و خماری و خونریزی ترک کردی. فقط زمان میخاد که ماها زیاااد داریم

 34. عل گفت:

  بنده بعد از سیزده سال لغزش کردم و شربت تریاک مصرف کردم یک سال بعد روزی هشتاد سی سی عمل پیدا کردم و در آخر بیست روز درد کشیدم تا ترکش کنم شربت تریاک فوق‌العاده مخرب هست خدارو شکر پاکم

 35. .... گفت:

  سلام دوستان. پدرم از این شربت استفاده میکرده روزی بیست سی سی و الان بصورت ناگهانی گذاشت کنار چون واقعا دیگه نمیتونست بخوره و معدش داغون شده بود و الان درد شدیدی داره. دوره ترک چند روزس؟ و اینکه بصورت ناگهانی کنار گذاشتن عوارض داره؟ چون واقعا معدش از کار افتاده بود و اصلن حتی یه سی سی نمیتونست بخوره

 36. شاهرخ گفت:

  زمانی تریاک میخوردم روزی پنج گرم هرچیزی که بدستم میرسید میخوردم دوتا لیسانس داشتم ویه بارم دانشکده پزشکی رو بخاطر عشق یه دختر رها کردم در شهر ما همه چی فراوونه قرص تریاک شیره هرویین و هرچیزی که فکرشو بکنی یه مدتم شیره میخوردم ولی بالاتر از شیره رو هیچ وقت جرات نکردم امتحان کنم همشم بخاطر یه دختر بود خلاصه گذشت تازمانی که سرب کردن تو تریاکا از درد دل وپا واز انسداد روده افتادم تو بیمارستان زن وبچم خیلی زجر کشیدن بخاطر من دخترم اون موقع چهارساله بود وخونه برادرم وخانمم کنارم تو بیمارستان یه بارم بخاطر همین تریاک کیسه صفرامو تخلیه کردن بعدش گرفتار اوپیوم شدم وبه روزی ۸۰تا ۹۰. سی سی رسید یه شیشه فقط دو روز ونیم یا سه روزه تمام میشد دکتر ترک اعتیاد هم اوایل میگفت برای ترک باید تا ۵۰ سی سی در روز بخوری تا بعد کم کنی واین شد دلیل زیاد کردن اوپیوم و الان طوری شدم با خوردن اوپیوم البته بگم خودم کمش کردم ودوباره رسوندمش به روز سه وعده ده سی سی با خوردن اوپیوم چنان حال بدی پیدا میکنم که هر لحظه احساس میکنم الان میمیرم ولحظه اخر عمرمه زندگی و جوانی و همه چیزم رفت رو همین مواد اینو نوشتم تا بفهمید که مواد از هرنوع که باشه داغونتون میکنه یه عده میکن ما سنتی مصرف میکنیم سنتی وصنعتی هیچ فرقی با هم ندارن فقط نباید بری سراغشون برای یه لحظه خوشی ویا فراموشی زندگی وعمر وجوانیتون رو بباد ندین از خود تعریف کردن گفتن شکر خوردنه ولی خوشگلترین جوان طایفه ام بودم بخاطر همین زیبایی یوسف صدام میکردن ولی الان بعد چهل وپنج سال زندگی هیچی ازم نمونده تو رو هرکسی که میپرستید نرید دنبال مواد

 37. Khatereh گفت:

  من الان نزدیک به دوساله دارم اوپیوم میخورم ،قبلا همسرم استفاده میکرد ،یکی دوبار به خاطر دندون دردایی که داشتم بهم داد خوردم ،کم کم بهش اعتیاد پیدا کردم ،بعدازاون به اسم همسرم از کلینیک میخریدم ،حالا فهمیدم باردارم الان سه ماهه هستم وشدیدا حال بدی دارم از یه طرف حال بد بارداری از یه طرف نمیدونم چطوری کم کنم که تموم بشه ،از ترس دارم سکته میکنم ،واسه بچه میترسم ،لطفا کمکم کنید ،کاملا خودمو باختم ،اول خدا بعد شما

 38. بهروز گفت:

  باسلام ادب بهترین ترک ترک موتورگازی بوده دوستان 17سال تریاک مصرف کردم رفتم بامتادون ترک کردم دوستان کافی شما اعتیاد داشته باشین فقط یک روز استفاده نکنید کل یوم بدنتون بهم میریزه بماند هرانی احتمال سکته زیاد هست پس کسی سنشون بالاست به هیچ عنوان نگویند ترک کنیم که خدای نکرده فردا سکته مغزی اتفاق بیافته کسی نگهداری ازت نخواهد کرد حتی زن بچههات من پدرم 75سال تریاک اشغال شده رفتم دکترگفته اگر میتونه قرص متادون بخورند که خوشبختانه باقرص سرحال سلامت هست خواهشن خانوادههای محترم معتاد بیمار هست به چشم بیمارنگاه کنید کمکش کنید تا بهترین کاری که به نفعش هست همون کارانجام دهید

 39. حمیدباقری گفت:

  سلام میخواستم‌ بدونم ایاشربت اپیوم‌ به اسپرم‌ هم اثرداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *