متادون چیست و ترک اعتیاد با متادون چه عوارضی دارد؟
متادون چیست و ترک اعتیاد با متادون چه عوارضی دارد؟
۱۳۹۷-۰۴-۱۳
6 ویژگی کلیدی مرکز بستری ترک اعتیاد و سوء مصرف مواد
۱۳۹۷-۰۴-۱۳
نمایش همه
بهترین روش ترک متادون

بهترین روش ترک متادون

کلینیک ترک اعتیاد آکسون ، مرکز ترک اعتیاد آکسون:در مقاله متادون چیست و ترک اعتیاد با متادون چه عوارضی دارد؟ به بررسی کامل متادون و عوارض مصرف متادون پرداختیم، با توجه به افزایش مصرف متادون در کشور و عوارض ناشی از ترک غیر اصولی متادون در این مقاله قصد داریم بهترین روش ترک متادون بررسی کنیم.

حتما مطالعه کنید: متادون چیست؟

بهترین روش برای ترک متادون، چه نوع درمانی می‌تواند باشد؟

فرد مصرف کننده شربت یا قرص متادون برای درمان اعتیاد خود بدون مراجعه به مراکز ترک اعتیاد و نداشتن مشاوره از پزشک متخصص، دچار مشکلات شدید احساسی و فیزیکی می‌شود و مهم است که حامی و حمایت‌گری را در این بحران در کنار خود داشته باشد، ترک اعتیاد غیر اصولی دارای عوارض جبران ناپذیر جسمی، روحی و روانی زیادی از جمله:

 • اختلالات خواب و بی خوابی
 • کاهش فشار خون
 • ضعف و بی اشتهایی
 • سرگیجه و تهوع
 • اضطراب و بیقراری
 • خارش پوستی
 • اختلال در دید
 • اختلالات جنسی
 • افسردگی، هیجان و احساس نارضایتی

در بسیاری از موارد اقدام به خود کشی و ایجاد وابستگی جسمانی را به همراه دارد.

عوارض ترک غیر اصولی متادون

بی‎‌خوابی، عوارض ترک غیر اصولی متادون

ترک متادون می‌تواند برای مصرف کننده آزاردهنده باشد، اما تهدید کننده زندگی نیست، پذیرش و بستری بیمار برای درمان اعتیاد می‌تواند بر اساس نوع مصرف و شرایط جسمی بیمار به صورت بستری تدریجی یا سرپایی باشد، درمان بستری تدریجی محیطی با مراقبت، نظارت و پشتیبانی کادر متخصص روانپزشکی و برای بیمار فراهم می‌کند.

ما  در مرکز ترک اعتیاد آکسون معتقدیم مهم‌ترین بخش از مراحل درمانی اعتیاد بعد از ترخیص وی و بهبودی فیزیکی آن صورت می‌گیرد، ما پس از ترخیص، بیمار و خانواده وی را تنها نمی‌گزاریم. سیر درمان در کلینیک ترک اعتیاد آکسون پس از سم زدایی و درمان فیزیکی با خدمات روانکاوی و روانشناختی اعتیاد ادامه خواهد داشت. این خدمات به صورت جلسات خصوصی، خانوادگی و یا گروه درمانی به بیماران ارائه می‌گردد.

ترک متادون چند روز طول می‌کشد و به چه صورت است؟

علائم ترک متادون (سندرم ترک مواد مخدر به لاتین withdrawal) با تاخیر و 4-3 روز پس از قطع مصرف شروع شده و در روز ششم به اوج می رسد و معمولاً پس از 3-2 هفته برطرف می شود برای ترک متادون با یک کلینیک ترک اعتیاد معتبر صحبت کنید چرا که باید هم از نظر جسمی و هم از نظر روانشناختی مورد بررسی قرار بگیرید. توجه داشته باشد که مصرف متادون را به یکباره قطع نکنید، با توجه به همکاری کلینیک ترک اعتیاد آکسون با بهترین روانشناسان، تمامی بررسی های لازم به بهترین شکل انجام می‌گیرد. توجه داشته باشید که قطع و ترک متادون بصورت ناگهانی عوارض شدیدی و یا حتی احتمال مرگ را به دنبال خواهد داشت، برای ترک متادون بهتر است این ماده را بصورت تدریجی و در فاصله زمانی معین کنار گذاشت، ترک متادون مانند تمامی مواد اعتیادآور درد عضلانی و استخوانی را به همراه دارد، یکی از راه‌های ترک متادون، سم زدایی متادون به صورت تدریجی ( طی 7 تا 10 روز) ، سم‌زدایی سریع  و سم زدایی فوق سریع است.

سم زدایی متادون چند روز طول میکشد؟

در بهترین مرکز ترک اعتیاد آکسون ، سم زدایی متادون به روش سریع بین ۲ تا ۳ روز انجام می‌شود و سم‌زدایی تدریجی بین یک هفته تا ۱۰ روز با مراقبت‌های ویژه کادر درمانی صورت می‌گیرد، در صورتی که از دوز بالا و در فاصله طولانی مدت از این ماده استفاده کرده باشید سم‌زدایی می‌تواند طولانی‌تر و نیاز به کنترل علائم ترک توسط روانپزشک و روانشناس داشته باشد.

 ترک متادون

ترک متادون نیاز به مشاوره روانشناسی دارد

روش های درمانی که در زیر شرح داده می‌شود یک روش کلی است و روش درمان برای هر مصرف کننده با توجه به میزان مصرف، شرایط جسمانی و روحی متفاوت است. در نتیجه کلینیک ترک اعتیاد آکسون هیچگونه مسئولیتی در قبال روش های زیر ندارد و توصیه ما درمان زیر نظر پزشک متخصص ترک اعتیاد می باشد.

 

نکاتی برای ترک متادون :

برای ترک متادون، مصرف متادون را به تدریج کاهش دهید از دو روش رایج برای این کار استفاده می‌شود:

 • کاهش میزان متادون مورد استفاده
 • جایگزینی بوپرنورفین به جای متادون

شواهد نشان می‌دهد که درمان طولانی مدت با بوپرنورفین همراه با گروه‌های مشاوره و پشتیبانی، بیشترین میزان موفقیت را در ترک متادون دارد.

داروهای سم زدایی سریع مانند نالترکسون می‌توانند علائم ترک اعتیاد را به ۳-۲ روز کاهش دهند. تجربه نشان داده است که بعد از ترک متادون اگر مشاوره به صورت گروهی یا به همراه خانواده فرد باشد بسیار موثرتر از زمانی است که بیمار تنهایی به مشاور مراجعه می‌کند.

کاهش تدریجی مصرف متادون برای ترک متادون :

ترک متادون در روش سنتی معمولا ۷-۵ هفته طول می‌کشد، ابتدا بیمار سریعا مصرف خود را تا ۳۰ میلی گرم در روز کاهش داده و به بعد میزان مصرف را حدودا ۵ میلی گرم در هفته مصرف می‌رساند،  اما اگر به دنبال روش ترک قرص متادون بدون درد هستید باید به کلینیک‌های ترک متادون مراجعه کنید. یکی از خدماتی که بهترین کلینیک ترک اعتیاد آکسون ارائه می‌دهد ترک اعتیاد متادون بدون درد است  که زیر نظر متخصصین ترک اعتیاد انجام می‌شود، یکی از معدود مراکز ترک اعتیاد که سیر درمان را را زیر نظر متخصص و روانپزشک و روانشناس انجام میدهد.

ترک متادون بدون درد با داروی بوپرنورفین:

بیمار ابتدا باید قبل از شروع به مصرف بوپرنورفین برای ترک متادون، مصرف متادون خود را تا ۴۰ میلی گرم در روز کاهش دهد. ۳۶ ساعت پس از آخرین مصرف متادون، بوپرنورفین خوراکی می‌تواند برای کاهش علائم اولیه ترک متادون و ترک قرص متادون بدون درد استفاده شود.
دوز اولیه ۴-۲ میلی گرم بوپرنورفین است، در صورتی که بیمار توانست تحمل کند ۴-۲ میلی گرم یک ساعت بعد و سپس ۴ میلی گرم ۸-۶ ساعت بعد داده می‌شود ، برای روز اول یک دوز ۱۲-۸ میلی گرم کافی است.
در روزهای دوم یا سوم دوز ۱۶-۱۲ میلی گرم می‌باشد و بیشتر علائم ترک متادون را کم می‌کند، به این ترتیب ترک متادون بدون درد خواهد بود. هنگامی که علائم ترک متادون در بیمار تثبیت می‌شود، بوپرنورفین می‌تواند به عنوان یک داروی درمانی دراز مدت ادامه یابد.

ترک متادون مخصوصا ترک متادون بدون درد باید زیر نظر پزشک و متخصص نرک اعتیاد انجام شود تا بهترین نتیجه حاصل شود، کلینیک شبانه روزی ترک اعتیاد آکسون با فراهم کردن فضایی آرام و امکانات مکانات بیمارستانی و هتلینگ، شرایطی فراهم کرده تا مراجعین با آرامش خاطر درمان شوند و به آغوش گرم خانواده بازگردند.

ترک متادون با بوپرنورفین، ترک متادون بدون درد

ترک متادون با بوپرنورفین

علائم ترک متادون :

علائم شروع خروج متادون از بدن معمولا در عرض ۳۰ ساعت از آخرین مصرف شروع می‌شوند که عبارتند از:

علائم اولیه:

 • تحریک
 • اضطراب
 • درد عضلانی
 • بی خوابی
 • آبریزش بینی
 • عرق کردن
 • خمیازه

علائم ثانویه:

 • گرفتگی
 • انقباضات شکمی
 • اسهال
 • تهوع
 • استفراغ

توجه داشته باشید که ترک متادون یک روند دراز مدت است، علائم اولیه ترک متادون معمولا از ۳۶-۲۴ ساعت پس از آخرین مصرف و نهایتا از ۱۴۴-۹۶ ساعت بعد از آخرین مصرف شروع می‌شوند. در حالی که فرآیند سم زدایی معمولا پس از ۷-۵ روز شروع می‌شوند.

 علائم ترک متادون

اضطراب از علائم ترک متادون

سخن پایانی:

در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی داروهایی برای کاهش علائم ترک متادون یا ترک بدون درد متادون معرفی می‌شود، طبق نظر متخصصین ترک اعتیاد آکسون، ترک غیر اصولی متادون عوارض شدید و جبران ناپذیری دارد و ترک متادون بسته به دوز مصرفی ، مدت زمان مصرف ، نیاز به آزمایشات و برسی های گوناگونی دارد که بهتر است تمامی مراحل تحت نظر متخصصین درمان اعتیاد انجام شود، ما در کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی آکسون با همکاری روانشناسان و روانپرشکان متخصص ترک اعتیاد ، آماده همراهی شما در زمینه ترک اعتیاد به متادون و سایر مواد مواد اعتیاد آور هستیم تا با تجربه متخصصین ترک اعتیاد آکسون و اراده ی قوی شما بهترین نتیجه، که ترک اعتیاد بدون بازگشت است را بدست آوریم.

158 دیدگاه ها

 1. بهرام عبدی نژاد گفت:

  سلام خسته نباشید من بیماری هستم که در روز یک قرص 40 متادون مصرف میکنم میخواستم بدونم شما فقط در تهران شعبه دارید یا در استان‌های مختلف هستید اگر در شمال کشور شعبه دارید خوشحال میشم با این شماره تماس بگیرید 09119875734

 2. Baset گفت:

  سلام خسته نباشید من متادون مصرف میکنم روزانه 6 یا7 سی سی مصرف میکنم میخوام ترکش کنم بعد هزینه ترک چقدر هستش الانم استان بلوچستان هستم ممنون میشم جوابمو بدین

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   سلام وقتتون بخیر باشه
   در کلینیک ترک اعتیاد آکسون، ترک متادون به بهترین روش، تحت نظر متخخصین و مشاورین روانشناسی و روانپزشکی و مراقبت 24 ساعته انجام میگیرد
   برای کسب اطلاعات درباره ی هزینه بستری با مشاورین ما تماس بگیرید
   تلفن تماس جهت مشاوره رایگان
   02122226222
   09360000672
   09121009965

   • Shahriyar.nb گفت:

    سلام برادر من روزاته ۱۵۰تا ۲۰۰ میلی گرم متادون مصرف میکند نزدیک به ۱۰ سال و زیر نظر دکتر هم هست.آیا امیدی داریم با مراجعه به شما از این دارو خلاص بشه حتی راضی به مصرف کمتر دارو در حد ۲۰ تا ۴۰ میل در روز هم بشه خوبه ..لطفا راهنمایی کنین و ما رو

    • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

     با سلام
     بله، حتما امکان بهبودی کامل وجود دارد
     با مشاورین مجموعه تماس بگیرید کاملا راهنمایتون میکنند

   • Mon گفت:

    سلام
    منم چند ساله متادون استفاده میکنم همسرم و هیچکسی اطلاع نداره خبلی دوس دارم برارم کنار اما میترسم
    من روزی یه عدد ۲۰ میخورم
    باید چیکار کنن چون میخوام بچه دار بشم
    دوس دارم بزارم کنار

    • A گفت:

     خیلی راحت میشه بزاری کنار. من با مصرف روزانه هشتاد میل گذاشتم کنار البته زیر نظر دکتر. الانم روز پونزدهم پاکیمه و بجز یه مقدار بیحالی مشکل خاصی ندارم

    • سام گفت:

     دوست عزیز اراده و خواستن اولین قدم هست من روزی 20 تا 40 میلی گرم مصرف میکردم و به یکباره رسوندمش به روزی 10 تا 20 در عرض یک ماه و در ماه بعدی روزای اخر به 2 تا 20 و به یکباره قطع کردم الان 3 ماه هست مصرفی نداشتم بدون دکتر بدون دارو و هر قرصی . فقط تا 2 هفته درد شدیدی مخصوصا توی پاهام داشتم و خوب سیستم عصبیم هفته اول بهم ریخته بود و همینطور اشتها که تا 1 ماه به شدت کاهش پیدا میکنه اما الان خداروشکر همه چیز به حالت عادی برگشته و اصلا الان میلی به مصرف که ندارم هیچ بلکه متنفرم ازش . پس اراده کن توکل کن و کمی تحمل کن و بذارش کنار و به زندگی عادی برگرد

     • M گفت:

      سلام میتونید منو راهنمایی کنید؟همسرم متادون20 مصرف میکنه میخواستم بدونم چطور میشه توی خونه ترک کرد؟

     • آکسون گفت:

      سلام. ترک متادون همراه با خماری، درد و بی قراری می باشد. در نتیجه اول به پزشک مراجعه کنید تا پزشکی در مورد نحوه درمان ایشان شما را راهنمایی نماید.

     • مرتضی سعیدزاده گفت:

      وای خدایا چه دردی کشیدی من با یک چهارم قرص بیست میلی سه روزه بیخوابی وتمامی عوارض ،اسهال ووووورا دارم میکشم،الان بازوی سمت راستم درد شدیدی دارم ،،سه بار از زیر قرآن رد شدم،ولی نه هشت سال خربزه خوردم ،حالا حالتها باید پای لرزش بشینم,شمارا خدا با داروی گیاهی که تستی نداشته باشه راهنمایی ام کنید،ضمنا یک سکته،را زدم،یا نه خیلی اراده قوی دارم،اکسون میگه دو هزار کیلومتر پاسو بیا اینجا،ولی مرخصی وهزینه اش را ندارم,شهرما که از پیروان اهل بیتم،کسی زیاد وارد نیست،

     • آکسون گفت:

      اگر امکان دارید به کلینیک آکسون مراجعه کنید تمامی عوارض و مشکلات را تیم پزشکی بعد از انجام معاینه و ازمایش های لازم کنترل خواهند کرد

 3. رضا گفت:

  سلام ،بنده ۷ سال متادون مصرف میکردم و مصرفم رو تا ۷٫۵ میلیگرم در روز پایین آوردم و الان ۹ روزه که بوپرنورفین ۲ روزانه یک عدد مصرف میکنم ،خواستم بدونم،چند روز طول میکشه که متادون از بدنم خارج بشه،ممنون میشم راهنمایی کنید

  • امير گفت:

   سلام ممكنه بگيد بالاخره چيكار كردين؟! اقا رضا نتيجه چي شد؟ منم رسوندمش به همين هفت و نيم از صد البته به روش خودم كه دو سال طول كشيد الان گاهي فكر ميكنم ميتونم كامل بذارمش كنار ولي ريسك نميكنم نميخوام بي گدار به اب بزنم ، دوستا ذره ذره بايد كمش كنيد ماهي سر ماه يه ذره دو سه روزي مسكن بخوريد …

 4. حسام گفت:

  ام وخسته نباشید من حدود ده سال متادون مصرف میکنم الانم روزی سه تا قرص 40مصرف میکنم بشدت خسته شدم ومبخام ترک کنم اما همیشه از ترس خماری و ترس از قیافه افتادن منصرف شدم تا که عملم بالارفت آستانه دردم بشدت پایینه وتحمل خماری ندارم.در کل زندگیم شده یه معظل بزرگ ایا میتونم راحت ترک کنم برسم خدمتتون.لطفا واقعیت رو بگید بسیار ممنونم

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   سلام، وقتتون بخیر
   در کلینیک ترک اعتیاد آکسون، ترک متادون تحت نظر دائم مشاورین روانپزشکی و روانشناسی، پزشکان و متخصصن درمان اعتیاد بدون درد و خماری در کمترین زمان ممکن انجام میپذیرد
   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرد
   تلفن تماس جهت مشاوره رایگان
   ۰۲۱۲۲۲۲۶۲۲۲
   ۰۹۳۶۰۰۰۰۶۷۲
   ۰۹۱۲۱۰۰۹۹۶۵

  • Ali گفت:

   مثل من،تازه شیره میزنم دسش همش تو چرت مرغوبم،فقط صبحا بدخمارم ارزو مرگ میکنم

   • Amir گفت:

    سلام به همه دوستان چرا من هروقت ک ترک میکنم فقط و فقط استخون دست راستم ب درد میفته و هیچ جا دیگ مشکلی نداره

    • Fardinxd@emil گفت:

     سلام منم یادمه وقتی این لعنتی رو گذاشتم کنار چهار سال پیش عضلات فیله کمرم درد میگ فت ولی شک نکن تموم میشه

  • سلام خسته نباشید من حدود پنج ساله متادون مصرف میکنم الان نهه ماه قرص نمیخورم شربت میخورم هیچ کس خبر ندارد در رودسر زندگی میکنم میخوام بزارم کنار کلا در کارم اصلا در همه چیم اختلال گذاشته لطفاً بگید که چیکار کنم واقعا خسته شدم؟؟؟؟

 5. سعید گفت:

  با سلام.بنده از گرگان میتونم بیام و حداکثر ۳روز هم میتونم بستری باشم.ایا بعد از گذشت ۳روز درمان میشم؟
  بنده ۳سال است که متادون مصرف میکنم و یکسال اخیر روزی 25cc.فقط به هیچ عنوان نمیخوام خونواده و همسرم متوجه بشن.ایا امکانش هست؟

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با مشاورین کلینیک تماس بگیرید راهنمایتون میکنند
   تلفن تماس جهت مشاوره رایگان بستری
   02122226222

  • علی گفت:

   مطلبو نخوندی؟بعد ۳روز خماریته،تریاک نیست

   • شهرام گفت:

    با سلام من 55روز در بازداشتگاه بودم و5روز نخوابیدم کلی هم درد و رنج کشیدم بعدا دیگر کاملا بعد 5 روز خوب شدم بعد 5 ماه دوباره شروع کردم هم شیره وهم متادون میخوردم الان هم درحال حاضر 3روز خمارم با ابریزش کم ودرد ساق پام وبیحوصله ام ایا من تا 2 روز دیگه پاک میشوم یا کلا بیخیال خماری بشم لطفا جواب را بفرست

 6. محمود گفت:

  با سلام خدمت رفقا خواستم از تجربم بگم ۶سال متادون مصرف میکردم یکسال بود روزی ۴تا قرص ۴۰ میخوردم یهو گذاشتم کنار الان ۲۰ روز هیچی استفاده نکردم اونایی که مصرف نکردید تا حالا تورو خدا یبارم امتحانش نکنید بعد بیست روز هنوز دارم روزی هزار بار میمیرمو زنده میشم بدتراز متادون نداریم حتی هرویینو شیشه ترکش راحتره در اخر دوستان تحمل کنید این روزای سخت بالاخره تموم میشه

  • رضا گفت:

   درود به شما به بنده انگیزه دادید منهم ده روزه قطع مصرف کردم

   • حمید گفت:

    درود به شرفت برای منم دعا کن

    • علی گفت:

     توروخدایکی کمک من کنه خیلی داغونم.چیکارکنم همه زندگیم رفت روزی ۲تا۴۰مصرف میکنم چیکارکنم.ازترس خماری نتونستم ترکش کنم.بعدازدوروزکف پاهام خیلی مورمورمیشه به حدی که طاقتش وندارم.کمکم کنید.خواهش میکنم توروقران یکی کمکم کنه

   • Berlin گفت:

    سلام بعد از سه سال متادون مصرف کردن از ۵ م رسید به ۲۰۰ م یعنی ۵ عدد قرص ۴۰ که در نتیجه یک روز صبح تصمیم گرفتم مصرف نکنم از اون روز ۳۰ روز گذشته درد بدن اصلا نداشتم فقط بیخوابی و بیقراری زیاد که نزد فوق تخصص مغز و اعصاب رفتم و با شرح ماجرا ایشون سه نوع دارو تجویز کردن که هیچکدوم اثرات سریع ندارد و بعد از ده روز مصرف این دارو ها و سپری شدن زمان ترک الان حالم خیلی بهتره روزی ۶،۷ ساعت میخوابم کم کم فعالیت اجتماعی رو شروع کردم هرچند هنوز کمی بیحالم اما این نیز بگذرد فقط خواستم بگم اگر در خانه ترک میکنید به خانواده بگید تاکمکتون کنند من به همسرم گفتم در عین ناباوری که داشت هر روز دم نوش گل گاوزبان و گل محمدی و انواع شربت و اب انار و میوه جات رو در برنامه غذاییم گنجوند به علاوه برنج رو قطع کرد و شروع به پخت انواع غذاهای پروتئین دار نمود مانند کباب ماهی کجوجه و کنجه. خواستم بگم دو چیز خیلی کمکتون میکنه اولی همراهی خانواده دومی پزشک مغز و اعصاب چون ترک اعتیاد باعث افسردگی و گریه و نا امیدی میشه و حتما باید از کمک متخصص بهره برد که از چرخه باطل افسردگی و اعتیاد جلوگیری شود

 7. علي گفت:

  سلام
  من الان حدود پنج سالي هست مصرف متادون دارم اوايل مصرف قرص ٥ميل مصرف ميكردم بعد رفتم زندان شربت متادون مصرف كردم وتا ٩٠ميل هم مصرفم رسيد بعد از ازادي از زندان دوباره قرص متادون ٤٠ميلي مصرف ميكردم و در حال حاظر حدودا يه هشت ماهي ميشه كه مصرفم خيلي خيلي زياد شده جوري كه روزي ١٢قرص ٤٠ميلي مصرف دارم در روز سه بار هر بار ٤تا قرص ٤٠ميلي ميخورم ميخواستم بدونم از چه راهي ميتونم كم يا تركش كنم ممنون ميشم راهنمايم كنيد
  با تشكر😒

 8. فرشته مرگ گفت:

  با سلام خدمت دوستان من حدود ۲ سال به خاطر فشار روحی که داشتم به مصرف ترامادول رو آوردم اما کم کم به خاطر بالا رفتن دوز مصرفم از ترس تشنج به مصرف متادون تغییر دادم اما نمیدونستم متادون تا مغز استخوان ادم نفوذ میکنه یه بار خواستم ترک کنم اونموقع ۵ میلی گرم در روز مصرف میکردم دو هفته بی خوابی و پای بیقراری گرفتم و ناچار شدم دوباره مصرف کنم تا روزی که روزی ۸۰ میلی گرم مصرف میکردم کل زندگیم بهم ریخته بود جای شب و روزم عوض شده بود بیشتر اوقات توماشین میخوابیدم اما بعد از مشاوره با یه روانپزشک دو نوع قرص عمومی تجویز کردن که توسط اونا بدون درد ترک کردم و الان یه ساله از لحاظ ظاهری هم خیلی فرق کردم اما از دوستانی که پسر دارن خواهش میکنم حواستون به بچه هاتون باشه خصوصا اگه تو شهر دیگه تای درس میخونن دوستان که گرفتار میشن به دلیل کمبود محبت و حمایت به این مشکل مواجه میشن و دوستانی که تا به حال امتحان نکردن خواهش میکنم حتی اگه کسی اطرافتون مصرف میکنه باهاش قطع رابطه کنین

  • پیمان گفت:

   سلام اون دوتا قرص اسمش چیه

  • میثم گفت:

   سلام داداش خوبی
   دادا 2تا داروهایی که میگی دکتر داده خوردی خوب شدی چی بوده
   خدایی خوب شدی کامل کامل دیگه ایشالا آره

   • نيما گفت:

    با سلام
    بنده 4سال مصرف متادون داشتم روزي ٢تا متادون 20 كه يكي صبح ساعت 10 صبح و يكي 4 بعداظهر.
    اما ديگه خسته شده بودم واقعا كه اول عيد تصميم گرفتم ترك كنم الان 34روزه كه نصف ي قرص 20 رو مصرف ميكنم اوايل سخت بود اما الان تقريبا نرمالم.
    پيشنهاد ميكنم مصرفتونو همينطوري كه من كم كردم كم كنيد خيلي اذيت نميشيد. البته ي همراه يا دوست خوب كنارتون باشه كه موقع عصبي شدن يا هرچي كنارتون باشه.
    من از اول خرداد ماه كامل ميخوام قطعش كنم دوستان راهنماييم كنيد؟

  • Ali گفت:

   سلام ببخشید اسم اون قرصایی ک دکترتون بهتون داده بودن چی بود؟من مردم از درد

  • محمد گفت:

   سلام میشه اسم قرص هاتون رو بگید

   • سلام خسته نباشید من حدود پنج ساله متادون مصرف میکنم الان نهه ماه قرص نمیخورم شربت میخورم هیچ کس خبر ندارد در رودسر زندگی میکنم میخوام بزارم کنار کلا در کارم اصلا در همه چیم اختلال گذاشته لطفاً بگید که چیکار کنم واقعا خسته شدم هفته پیش شیش روز گذاشتم کنار آمدم سر کار بدنم کلا می‌لرزید دوباره شروع کردم خواهش میکنم بهم بگید چیکار کنم

  • بابک صفری یساقی گفت:

   سلام داداش گلم اسم این دوتا قرص رو بگو من الان از روزی 60 میلی و بهمراه استفاده هشیش الان چند روزی میشه پاکم دوروزه تقریبا
   بخدا شبا از بی خوابی تا صبح اینقدر قلط میزنم توی جا زانو هام پوستمال شده بند بند وجودم درد میکنه بیقرارم هی تغییر حالت میدم باز چنددقیقه بعدش… 😔😔
   خواهش میکنم بگو دارو چی بخورم ک راحت بتونم بزارم کنار

 9. میلاد گفت:

  سلام من مصرف شیره تریاک داشتم و الان هشت روزه دارم متادون مصرف میکنم رورانه ۷ میلی لیتر.خواستم بدونم میشه با قرص ب ۲ ترک کرد متادون رو

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   در اینصورت تنها نوع مخدر را تغییر داده اید و به متادون وابستگی پیدا میکند.
   بهترین روش ترک و درمان مراجعه به کلینیک ترک اعتیاد می باشد.

  • امیر گفت:

   دوستانی که متادون مصرف می کنیید به هیج عنوان مبادا به جای متادون بی ۲ بخورید بقدری درد وحشتناکی سراغتون میاد که حد نداره وبرای خلاصی از درد باید متادون رو بخوری طوری حالتون خراب میشه که هر ان میگی الان سکته میدکنم این اشتباه را مرتکب نشید زیر نظر پزشک باید این کارو بکنید وگرنه خطر مرگ شدید داره

   • ارتین گفت:

    کاملا درسته

   • من این اشتباه رو کردم فکر میکردم چون متادون میخورم باید بیشتر قرص b2بخورم،درعرض چندساعت۶تا b2خوردم بعدشم ۶تا متادون۴۰ خوردم چند ساعت بعداز مصرف این دوتا قرص باهم چشم بازکردم دیدم روتخت بیمارستانم.دکتربهم میگفت خیلی شانس آوردی که زنده ای

   • سردار گفت:

    دوستان نادیده و همدرد سلام من به مدت ۵ سال در ۲۴ ساعت ۵۰ گرم تریاک میکشیدم صبح ساعت ۵ بیدار میشدم زغال روشن میکردم باید میکشیدم تا برم سر کارم شبا در صورتی که زود میخوابیدم ولی تا۱۱ میکشیدم بعضی وقتا زغال شب تا صب روشن بود اما بزرگترین اشتباه زندگیم مصرف تریاک نبود کاش پام میشکست پیش دکتر ترک اعتیاد نمیرفتم ولی رفتم به این امید حال و روزم بهتر بشه الان ۱۰ ساله با متادون زنجیر شدم هر بار تلاش کردم موفق نشدم فقط پارسال تونستم ۳ ماه بی ۲ بخورم متاسفانه دوباره روزی ۴۰ میلی شربت میخورمکاملا درسته من بعد ۳۶ ساعت از مصرف ۲۰ سی سی متادون قرص بی۲ خوردم سکته کردم اخرش مجبورش شدم متادون را مث اب سر بکشم اونم چند بار هر چی میخوردم اروم نمیشدم بعد یک ساعت دیگه خوابم برد چشمم باز کردم صب شده بود .خدا لعنت کنه کسی را که متادون را درست کرد اصلا قابل مقایسه با تریاک نیست

 10. کامران گفت:

  سلام ،۵ ساله که متادون مصرف میکنم ، اوایل روزی یه قرص ۲۰ میلی مصرفم بود و کم کم رسید ب روزی ۲ قرص ۴۰ میلی ، تا اینکه رو ب شربت آوردم ، ولی نمیدونستم دارم از چاله میفتم تو چاه ، تا همین ۶ ماه پیش روزی ۲ یا ۳ شیشه ۱۸ میلی شربت میخوردم ، تا اینکه خسته شدم و وضعیت روحی م خیلی آشفته شد ، دوباره ب قرص رو آوردم ، الان شبی تقریبا ۴ تا قرص ۴۰ میلی مصرف دارم ، واقعا خسته شدم ، زندگیم بهم ریخته ، با توجه ب اینکه کارمندم و شاغل ، خیلی از ترک و خماری اون میترسم ، نمیدونم ب چ راهی رو بیارم ، لطفا راهنمایی بفرمایین

  • آکسون گفت:

   سلام، متاسفانه شما به متادون اعتياد پيدا كردين ولي همينكه شما خودتون خسته شدين اين يه قدم مثبت محسوب ميشه.
   ما بهتون پيشنهاد ميكنيم بستري بشيد.
   دوره درمانتون از١ هفته تا ٣ هفته بستگي به متابوليسم بدنتون متفاته.
   همينطور شما به علت مصرف طولاني متادون دچار علايم افسردگي هم شدين كه ما افسردگي شما رو هم در طول دوره ترك درمان ميكنيم.

 11. حامد ساریخانی گفت:

  سلام من 3 ساله متادون مصرف میکنم روز 3 تا قرص 40 مصرف میکنم میخواهم ترک کنم نمیتونم هم بستری بشم شما چه راهی رو جلو پام میزارید ممنون تهران هم زندگی میکنم

 12. امیر گفت:

  سلام خسته نباشیدمن۵ساله متادون مصرف میکنم ودیگه خسته شدم میخوام ترک کنم منظورشماازبستری همون کمپ یانه فرق میکنه

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   خیر، کلینیک ترک اعتیاد آکسون، مرکز درمان اعتیاد خصوصی با مجوز رسمی بخش بستری درمان و ترک اعتیاد از وزارت بهداشت می باشد.
   درمان اعتیاد در مرکز ترک اعتیاد آکسون تحت نظر مشاورین روانشناسی، روانپزشکی و پزشکان متخصص با مراقبت شبانه روزی پرستاران انجام میگیرد.

 13. ایمان گفت:

  سلام
  منظور از ترک سرپایی چی هستش و برای شخصی با شرایط من که حدود ۵ ماه هستش که دارم قرص متادون مصرف میکنم جواب میده . ممنون میشم پاسخ منا بدید . حقیقتاً تصادفی که کردم باعث شد تو این ۵ ماه برای کاهش درد و فراموشی تصادف و خواب راحت موجب استفاده من شد و تو ۲۴ ساعت بصورت تیکه تیکه قرص ۲۰ میخورم . مثلاً تو ۲۴ ساعت ۶ تا تیکه نصف قرص ۲۰ میخورم .
  بتز هم ممنون میشم اگه منا راهنمایی کنید .

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   با توجه به اینکه متادون مخدری بسیار قوی می باشد و ترک آن حتما باید تحت نظر مشاورین، پزشکان و متخصصین انجام شود ترک به روش بستری مناسب تر است.

 14. L گفت:

  سلام شوهر من قرص دتا مصرف میکرد الان نزدیک 4سال بردمش مرکز ترک اعتیاد شربت متادون دادن کنارش پنهونی بازم دتا مصرف میکرده 18 سیسی هم متادون میخورد که فهمیدم دتا مصرف میکنه دیگه قرار شد بزاره کنار اون مرکز پلمپ شدرفتیم یه مرکز دیگه با متادون جایگزین کرد 25 سیسی متادون خورد بعد هر 2روز در میون یه سیسی منادونشو کم کرد الان 7سیسی رسونده ولی بازم دیدم دتا میخوره روزی 2 تا کپسول به نظرم رفتن این مرکز ترک اعتیادا سرگرمیه دیگه فرصتی که بهش دادم اینکه حتما باید کلا همه چیزوترک کنه مرکز ترک اعتیادم نریم متادونشم بزاره کنار به نظرتون خوب شدنیه چه جور باید بزاره کنار کارشم حراصته،الان خودش یه روز در میون یه سیسی میخواد کم کنه

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   درمان نگهدارنده یا متادون درمانی یکی از روشی کاملا اشتباه است که متاسفانه بسیاری از مراکز درمانی از آن استفاده میکنند.
   این روش باعث ترک اعتیاد نمیشود و تنها نوع مخدر را تغییر را میدهد.
   ترک متادون حتما باید تحت نظر مشاورین و کارشناسان انجام بگیرد و ترک غیر اصولی آن عوارض شدیدی دارد به همین جهت توصیه میکنیم حتما به کلینیک مراجعه کنید.

 15. ایمان گفت:

  ممنون میشم پاسخ منا بدید و بگید و آیا میشه بصورت تعویض خون و روش فوق سریع کسی که روزی چند تا تیکه قرص ۲۰ میخوره را درمان کرد . ممنون از شما که پاسخ میدهید.

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   برای سم زدایی سریع نیاز به انجام معاینات می باشد.
   با مشاورین مجموعه تماس بگیرید راهنماییتون میکنند.
   با تشکر

 16. سامان گفت:

  سلام خسته نباشید من تقریبا7ساله متادون مصرف میکنم و چندبارم برای ترک به کمپ مراجعه کردم وبجز بار اول که دوماه پاک بودم مابقی دفعه ها یکی دوروز بیشتر پاک نبودم اما اینبار دیگه فایده نداره واقعا خسته شدم از این متادون کوفتی وبه هم خاطر از طریق ماهواره داروهای حیات پاکو سفارش دادم که یه بسته کپسول (Daturin)داتورین و
  شربت الاله هاله سبز سفارش دادم ایا بنظرتون این داروها کمکی میکنن خیلی تعریفشو شنیدم باتشکر

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   همانطور که اطلاع دارید متادون مخدری با قدرت اعتیاد آوری بسیار زیاد است و ترک غیر اصولی آن عوارض بسیار زیادی دارد به همین جهت توصیه میکنیم تا به کلینیک مراجعه بفرمایید.

 17. زندگی پاک گفت:

  با سلام و عرض ادب
  با هزار بدبختی بعد چند سال بیکاری ،یه کار پیدا کردم و الان ۳ سال میشه مشغول هستم ،متاهل و دارای فرزند..متاسفانه با مصرف های تفننی رو به تریاک و بافور.و شیره و اینا آوردم و بخاطر همین موضوع وقتی معتاد شدم شغل اولم از دست دادم..به پیشنهاد یکی از دوستان نزدیک به مصرف قرص ب۲ رو آوردم خوب بود جواب داد ولی بعد از حدود یکسال مصرف هر کاری میکردم نمی شد ترکش کنم..تا اینکه سراغ متادون رفتم و الان حدود یکسال میشه روزی ۳ تا قرص ۲۰ مصرف میکنم..بنظر شما بخاطر اینکه شغلم از دست ندم میشه از شما کمک بگیرم و این مشکل حل کنم؟؟چند بار به فاصله یک ماه و دو ماه ترک کردم ولی متاسفانه نتونستم همیشگییش کنم!میشه کمک کنید نمیخوام این شغلم رو هم از دست بدم.

  • آکسون گفت:

   سلام. مصرف رو کاهش و به روزی 1 عدد قرص 20 بیاوردید. سپس برای سم زدایی سریع تشریف بیارید کلینیک ( سن زیر 40 سال و سابقه بیماری قلبی نداشته باشید) . 2 شب و 3 روز زمان بستری شما می باشد به شرط اینکه حتما به یک قرص 20 کاهش داده باشید

   • علی گفت:

    سلام….
    هزینش چقدره….

    • علی گفت:

     سلام..‌‌‌هزینش چقدره…‌
     ۳سال ونیم مصرف دارم… اوایل حدود 40cc مصرف میکردم ، الان یک قرص ۴۰ و حدود ۵cc هم شربت مصرف دارم‌‌‌‌…
     لطف میکنیر بگید …هزینش چقدره..اگه بخوام سرپایی درمان بشم و بستری نباشم…

    • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

     با سلام
     برای دریافت تعرفه درمانی با مشاورین مجموعه تماس بگیرید.

   • علي گفت:

    سلام خسته نباشيد من روزي ي قرص ٢٠مصرف ميكنم يعني ميشه تو چندروز ترك كرد لطفا بگيد
    از نظر روحي داغونم

 18. محسن،م گفت:

  سلام،من روزی 6تا قرص 40میلی متادون مصرف میکنم،2سالی هست که متادون مصرف میکنم،واقعا میخوام ترک کنم،شغلم دولتی هستش، نمیتونم بستری بشوم، با این شرایط میتوانید کمکم کنید،دارو بهم بدید در منزل ترک کنم؟؟

 19. سعید گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۰روز قرص متادون ۲۰ روزی دوتا میخورم الانم ۱۲ ساعت هست مخوردم میتونم قرص ب۲ بخورم خداوکیلی کمکم کنید

 20. Mahdis گفت:

  سلام تو رو خدا جواب منو بدید من یه سالی که شیره با تریاک مصرف میکردم ودیگه خسته شده بود بخاطر همین شروع به مصرف قرص متادون ۵کردم الان روزی یدونه مصرف دارم اما می‌خوام اینم بزارم اما با توجه به اینکه من زنم و اینکه نمی‌خوام کسی بفهمه تو خونه ترک کنم و اینکه سرکار میرم نمیتونم مرخصی بگیرم آیا دارویی هست که بتونم خونه ترکش کنم منتظر جوابتون هستم

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   متادون مخدری با قدرت اعتیاد زایی بسیار بالا است و ترک غیر اصولی آن (ترک در منزل و داروهای گیاهی) میتواند عوارض به مراتب شدید و جبران ناپذیری بر روی فرد داشته باشد به همین جهت تنها راه درمان مراجعه به کلینیک و استفاده از خدمات درمانی است.
   با توجه به شرایط کاری شما که امکان بستری ندارید میتوانید از امکان ترک سرپایی استفاده کنید که در اینصورت نیازی به بستری نمی باشد.

  • عباس گفت:

   بذار کنار خیلی راحت من روزی ۶تامتادون دوز ۴۰مصرف داشتم الان خداروشکر پاکم از خماری نترس کسی از خماری نمرد همه تو نعشگی مردن

   • رضا گفت:

    عباس جان من روزی دوتا قرص متادون ۴۰ میخوردم الان ۴ روزه کامل قطع مصرف کردم درد در پا و کسل بودن تمام بدن رو دارم این حالم چند روز طول میکشه ..بعضی ها میگن خماری متادون از روز ششم به بعد شروع میشه راست میگن من که خدایی خسته شدم …الان ۴ روزه قطع کامل یک دفعه ای کردم یا مرگ یا پاکی

 21. سالار گفت:

  سلام.من سه سال مصرف متادن داشتم از روزی ۵ میلی گرم شروع کردم و به روزی ۱۰ تا متادون ۴۰ رسیدم دیگه خسته شده بودم و یه روز گفتم دیگه بسه بدون هیچ دارو کمکی گذاشتم کنار البته هم انگیزه داشتم هم اراده درد زیاد کشیدم ولی تحمل کردم .فقط مرتب دوش میگرفتم الان هم ۶ ماه میگزره از قبل هم بهترم.ارزوی سلامتی واسه همتون

 22. raiiinn گفت:

  سلام من ۴ماهه متادون میخورم روزی یه قرص ۵
  چطوری میتونم از شرش خلاص بشم

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   برای درمان و ترک حتما باید به کلینیک مراجعه نمایید، با مشاورین مجموعه تماس بگیرید راهنماییتون میکنند.

   • يه مسافر گفت:

    من روزي ٥تا ٤٠ متادون قهوه اي ميخوردم ، الان تو روز ٩ هستم كه يهو يابويي گذاشتم كنار الانم كه دارم مينويسم خيلي درد دارم تو اين ٩ روز ١ ساعتم نخابيدم ولي بخدا مي ارزه ، ٤سال از زندگيمو الكي پاش گذاشتم ، دعام كنيد تازه بعد روز ٧،٨ دردام بجاي اينكه كمتر بشه بيشتر شده و هيچي نميتونم بخورم اصلا اشتها ندارم دعا كنيد ، ايشالا پاكي همتون

  • همدرد گفت:

   کاش ما جای شما بودیم . من روزی نصف شیشه ۲۵۰ سیسی شربت میخوردم یه مسافرت ناگهانی رفتم دبی پیش اقوام ۳ماه موندم اما فقط جسمم پاک شده بود دوباره شروع کردم حتی روزی ۵تا ۶تا قرص ۴۰ قهوه ای . اما بخاطر دقلوهام یه شب همه قرص ها رو ریختم دستشویی و از فرداش نخوردم ۲تا۳ روز اول خماری چندانی نداشتم اما از همون روز ۵ و شش شروع شد الان یک ماهه نخوردم فقط اینکه اول بیخوابی دوم اینکه به محض میخوام بخابم پا درد میگیرم اونم پای بی قرار و بی اختیار تند تند پامو تکدن میدم . همدردا برام دعا کنید این تلاش آخره

 23. حامد گفت:

  سلام من تقریبا یک سال و نیمه متادون مصرف میکنم فقط قرص پارسال پاییز یبار یهو ترک کروم اما بعد 20 روز باز برگشتم و شروع کردم ب مصرف الان یکسال گذشته مصرفم روزی نصف قرص 20 یا حتی 1چهارم 20 الانم چند روزه قرص بیستو 5 6 قسمت کردم دارم روزی یتیکه میخورم فقط تنها مشکلم اینه ک بعد ترک بی خوابی از بین نره دفعه قبلم واسه همین دوباره برگشتم.الانم یک.ماهه دیگه باید برم واسه ازمایش ازدواج و این چیزا واقعا خسته شدم ازش میشه بگید الان چجوری ترکش.کنم.بیخوابی رو باید چکار کنم؟ الان ک انقد دوز مصرفیم پایینه بازم علائم ترک واسم شدیده؟

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   متادون بسیار قوی است و ترک خودسرانه آن تنها عوارض را شدیدتر میکند و عوارض جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.
   برای ترک حتما باید به مراکز درمانی مراجعه کنید.

  • مهدی گفت:

   سلام من تقریبا 5ساله قرص متادون مصرف میکنم اولین بار قرص متادون 20مصرف کردم و طی اینهمه سال روزی 1تا3تا مصرف میکردم تا 2هفته پیش ک تصمیممو برای ترک قطعی گرفتم و مصرفم روزی یک قرص 40بود کامل گزاشتمش کنار حتی کمترشم نکردم تو این 2هفته درد کشیدم کسلی داشتم خلاصه اذیت شدم اما الان احساس میکنم حالم داره بهتر میشه و توصیه میکنم ب همه جوونا بخدا خیلی چیز کثیفیه سعی کنید اصلا سمتش نرید من خودم ی جوون 22سالم ک ا 17سالگی آلوده شدم واقعا پشیمونم اما هرجا دست بکشی بازم دیر نیست کسی از خماری نمرده شما هم نمیمیرید

  • پارس گفت:

   به هیچ عنوان ازدواج نکن به هیچ عنوان با این شرایط ازدواج نکن

 24. hajian گفت:

  ترک سرپایی چه جوری میشه لطفا توضیح بدید

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   در ترک سرپایی نیازی به بستری نیست و تنها برای انجام معاینات به کلینیک مراجعه میکنید.

 25. علی گفت:

  سلام ممنون از راهنمایی کلینیک اکسون .دوستان عزیزم بنده بدون مصرف حتی سیگار یهویی رفتم سراغ هرویین بعد دوسال مصرف بدون اینکه خوانواده متوجه شنبا مصرف قرص متادون تک کردم البته من دو هفته بیشتر متادون نخوردم یک هفته حالم عالی بود انگار نه انگار از هرویین به متادون و دیگه خلاص اما نه بعد شش روز گفت بگیر جاته .خیالتون راحت بعد از اخرین مصرف دقیقه سه هفته بعدپاک پاکید و فقط از روز ششم تا دهم حالم خیلی بد بود بعدا رو به بهبودی بودم
  برای همگی ارزوی سلامتی دارم .

 26. سلام من روزی ۲ سیسی مصرف داشتم البته مخلوط بااب .الان ۴ روز یبار میخورم فقط بیخابی اذیت میکنه .چجوری حلش کنم این بیخابیرو ؟

  • آکسون گفت:

   سلام. حتما به روانپزشک متخصص در زمینه اعتیاد مراجعه کنید که هم مصرف را قطع کنید و خواب شما نیز تنظیم شود

   • سجاد محمدی گفت:

    سلام من یه مدت کمه متادون مصرف میکنم و یه شبه گذاشتمش کنار و الان شب اولم هست میخواستم با مشاورین تون تماس بگیرم ممنون

    • آکسون گفت:

     با شماره 22226222 تماس حاصل نمایید

     • akbrbaqrzadgan@gmail.com گفت:

      سلام خسته نباشید قرص متادون 40 روزی یک چهارم میخورم 8 ماه کشید که روز به روز بیشتر شد که روزی یک قرص 40میخورم توی4یا5 روز کمکش کردم و یکدفعه گذاشتم کنارحالا4 یا 5 نمی‌خورم دارم بی قراری و پادرد داغون شدم چندروز دیگه درد وبی قراری دارم و شیراز زندگی میکنم اینجا شعبه داری ممنون

 27. عزیز گفت:

  سلام.دوستان من روزی ۲سی سی متادون مصرف میکنم چه قرصی و پیشنهاد میکنین که ازش بدون درد. و بی خابی راحت بشم

 28. عزیز گفت:

  سلام.دوستان من روزی ۲سی سی متادون مصرف میکنم چه قرصی و پیشنهاد میکنین که ازش بدون درد. و بی خابی راحت

 29. محمد گفت:

  سلام فکر نکنم از من دوز بالاتر کسی باشه بخدا روزی ۲۰۰ سی سی مصرف داشتم به تدریج کمش کردم و به ۶۰ سی سی رسوندم واسه انهای که از ترک میترسن بهتون میگم سم زدایی هر جور باشه چهار روز میگذره از سم زدایی نترسین هر جور باشه میگذره ولی بعد چهار روز از نظر روانی خیلی سخته که مصرف نکنی بعد چهار روز به na یا روانپزشک مراجعه کنید خدا با ماست موفق باشید .در صمن الان تو مرحله سم زدایی هستم تو خونه بچه ها فقط استراحت کنید نمیشه هم کار کرد هم ترک کرد فقط با استراحت کامل و روزانه دمحموز مصرفتون رو کم کنید یا حق.

 30. علی گفت:

  سلام سه روزه دارم ترک میکنم دارم میمیرم چ کنم راحت شم روزی ۱دونه ۴۰ مصرفم بوده

  • آکسون گفت:

   سلام. برای ترک به صورت خودسر اقدام نکنید. ترک متادون بخاطر شدت خماری و عوارضی که در حین ترک و بعد از ان بوجود می آید باید زیر نظر پزشک باشد

 31. یاسر مدرس گفت:

  سلام من ۲سال هست ک متادون مصرف می‌کنم روزی یه قرص ۲۰میل میخورم یه موقعی هم شده ۲تا ۲۰خورده باشم ولی بیشتر یه دونه بوده به نظرتون تدریجی بزارم کنار یا یهویی و چقد طول میکشه از بدنم خارج شه ..ممنونم. کسی کمکم کنه

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   بهترین و مناسب ترین روش، درمان بستری به صورت تدریجی می باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مجموعه تماس بگیرید.

  • Aslam گفت:

   خودم مثل شما مصرفم روزی ۱ دونه بوده یک سال میخوردم یه ده روزی نصفش کردم یعنی نصف میخوردم بعد ۱۰ روز یک چهار دارم میخورم خدا را شکر زیاد اذیت نشدم همش دست خودته فقط اراده کن از دردش نترس از خماریش نترس راحت میتونی بزاریش کنار
   موفق باشین
   انشالله خودمم پاک پاک میشم هیچ چیزی بهتر از حال خودت نیست

 32. مح گفت:

  سلام من ۸سال متادون مصرف کردم روزای اخر تا ۶۰ سی سی میخوردم تو کمپ ترک کردم الان ۸ ماه میگذره ولی هنوز بدنم بیقراری داره رعشه هنوز تو بدنم هست تا کی باید تحمل کنم لطفا راهنمایم کنید.

  • آکسون گفت:

   سلام. حتما به روانپرشک مراجعه کنید / با تجویز دارو عوارض ترک را می شود کنترل کرد

  • اراد گفت:

   سلام
   پرچم همه اونایی ک گذاشتن کنار و اونایی ک میخوان بذارن کنار بالا ..یه یا علی بگید و بذارید کنار مرد و زن نداره فقط یه جو غیرت و اراده … به خانواده به اینده فکر کنید ب روزهای خوب این همه قرص خوردید چیشد یه همت کن 15 روز درد بکش البته 5 روز اول ک هیچی ب بعدش یعنی 10 روز در کل درد داری بعد یه عمر راحتی… از ترس خماری و درد واینا میترسم معنا نداره مرد اگه مرد باشه برای بدست اوردن خانواده و سلامتی خودش متادون ک هیچی نیست از کراک و شیشه و سه دود هم میگذره ولی بعدش به همه ارزوهات میرسی.. چه مالی چه جانی چه خانواده…..دم همتون گرم ایشالا پاکی همه ..

 33. سعداله گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  حدود دوساله با متادون آشنا شدم الان هم پنجشنبه ها فقط مصرف میکنم اونم یک قرص40 بعضی وقت ها هم بوده که پنج شنبه نشده مصرف کنم وهفته بعدش مصرف کردم.بنظرتون منم معتاد حساب میشم؟الانم میخوام کلا بذارمش کنار میشه به جز بستری یه راهی دیگه پیشنهاد بدید

 34. هادی گفت:

  سلام من چند سال شیره مصرف میکردم الان یک هفتس صد سی سی متادون گرفتم پنج سی سی صبح پنج سی سی شب میخورم بجاشم پنج سی سی اب میریزم سرش تو یک هفته تقریبا نصفش شده اب ولی من هنوز هیچ احساس خماری ندارم بنظرتون هنوز شروع نشده خماری یا این کار روش خوبیه

 35. mohsen گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت محترم کارکنان وپزشکان کلینیک آکسون اینجانب محسن هستم حدود هفت سال است که متادون مصرف میکنم در چند سال اول باتوجه به شرایط کاری چندروز قرص 5 میخوردم وحدود 1 هفته تا 10روز مصرف نداشتم این کار تا 1.5ادامه داشت تا اینکه مصرف اوایل به روزی 4عدد قرص 5 رسیدوبعدهابه روز ی 3 عد 20شد.ودر سال چهارم شروع به مصرف شربت نمودم وباتوجه به اینکه به شربت آب یا چیز دیگه قاطی میکردن گیرایی کمتر داشت از 10 سی سی به حدود30 سی سی رسید وباتوجه به شغلم مصرف شربت باعث خوا ب آلودگی وکاهش رادنمان کاریم شده .وبهمن 98برای ترک ازیک دکتر مشاوره گرفتم برای من برنامه گذاشت که قرص به جای شربت استفاده نمایم.با برنامه دکتر تاحدود2ماه ادادمه دادم تاجایی که به روزی 1.5تا 2عدد رساندم وباتوجه به مشکلات که پیش اومد بازم مصزف رابردم بالا حدود روزی 3 الی 5 عدد رسید. برادر یا خواهر خدایی دیگه خسته شدم. خواهشا تمنا میکنم من یه غلطی توزندگیم کرده ام همسر من هم واقعاپشت من بوده ویه فرشته هست والان رفته خونه پدرش فرصت داده تا ترک کنم وگفته کمکتم میکنم خواهشا من فعلا تنهام خواهرم یابرادر کمکی بهم بکنین هیچ کس هم ندارم.از نظر مالی هم نگران نباشید.شده فرش زیر پام را میفروشم هزینه را میدم واز طرف دیگر من تهران نیستم شمال هستم(انزلی) وباتوجه به شغل کاریم 7107 الی 10 بیشتر نمیتونم باشم چون کارما ازدست میدم.خواهشا جوابما بدید منتظرم وشماره تلفن هم بزارین.باتشکر وخسته نباشین.باتشکر فراوان خدا در این دنیا وآن دنیا اجر معنوی به شما بده.

 36. امیر مرادی گفت:

  سلام .من سه هفته متادون مصرف کردم .هروز دو بار به اندازه درب قوطی ۳۰ سی سی مصرف میکردم .الان ۴۸ ساعت میباشد که یهوی قطع کردم .و مدت دو شب نخوابیدم .چقدر باید بی خوابی بکشم .کل اعتیاد من به مواد دو نیم سال میباشد و فقط تریاک وشیره در این مدت مصرف میکردم .ممنون میشم راهنمایی کنید این بنده سرتا پا تقصیر را.

 37. بهرام گفت:

  سلام روزی یه وعده قبل از شام ۱۰ سیسی شربت متادون مصرف میکردم روزای اخر کمترش کردم تا ۷ سیسی شب اخر یه سیسی خوردم الان ۴ روزه نخوردم فقط بیقرارم بدنم داغه بزور روزی سه ساعت میخابم چیکارکنم این کسلیو بیقراری بره زودتر

 38. سجاد گفت:

  سلام دوساله مصرف شربت دارم میخاستم بدون بستری بزارم کنار.مصرفم روزی یکی ازاین درب بطریه ممنون میشم راهنمایی کنین

 39. سجاد گفت:

  راستی درب بطری چند سی سی.چند روز مصرف نکنم وبعدشباB2بخورم

 40. Niaz گفت:

  مهمترین عارضه متادون گرفتن مردانگی و میل جنسی مرد هست.

 41. دانیال گفت:

  سلام
  دو ماه متادون مصرف کردم روزی سه تا ۲۰ رسید
  کمش کردم به روزی یک عدد۲۰.الان ۱۴روزه هیجی مصرف نمیکنم.جز سیلوکسیب و گاباپنتین۱۰۰.الان از درد دارم میمیرم.چطور دردمو کم کنم.خواهش میکنم راهنماییم کنید مشهد هستم

  • آکسون گفت:

   سلام. باید به روانپزشک مراجعه کنید تا با تجویز دارو درد و بی قراری رو کنترل کند

  • حسن گفت:

   سلام دانیال منم مث توام ۵روزه نخوردم درد ندارم ولی یجوریم همش عرق میکنم سردمه بیقرارم ب زور قرص کلونازپام میخوابم نمیدونم چکار کنم خستم کاش اینجا بودی باهم حرف میزدیم

 42. abas گفت:

  سلام. من ۷ساله مصرف متادون دارم الان ۷ سی سی مصرف میکنم ولی چند روزه ۱۰س سی شربت تریاک یا اپیوم هم مصرف میکنم تا اپیوم و جایگزین کنم ایا عوارض کدوم بیشتره و باهم مصرف کردنشون چی عوارض داره. لطفا جواب

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   انجام اینکار نه تنها باعث ترک نمیشود بلکه باعث میشود تا به شربت تریاک نیز اعتیاد پیدا کنید.
   بهترین روش ترک با توجه به شرایط شما ترک بستری می باشد.

  • احمد گفت:

   سلام
   بنده چند سال متادون مصرف کردم به صورت منظم صبح ۳تا قرص ۴۰ و شب هم ۳تا قرص ۴۰ الان ۶ روزه اصلا مصرف ندارم یهو خسته شدم و دیگه مصرف نکردم
   درد بدنی یکم دارم ولی راستش اصلا برام مهم نیست فقط یکم بیحالم و اصلا خوابم خوب نیست همین یکم کلافم کرده
   نمیتونم بستری بشم فقط خواستم بدوننم برای رفع این کسلی چیکار باید بکنم
   ممنمونم

 43. Aslam گفت:

  با سلام ممنون میشم اگه جوابمو بدین من روزی نصف قرص ۲۰ میخورم راهی هست تو خونه ترکش کنم بدون درد بیوصلگی خماری

 44. Aslam گفت:

  سلام خوبین منم یه معتادیم مثل همینا یه یک سالی هست گرفتارش شدم در روز یکی متادن ۲۰ میخوردم یه ده روزی نصفش خورد یعنی کمش کردم هم اذیت شدم الانم همون ۲۰ چهارتا تیکه کردم یه تیکه کوچیک میخورم الان خیلی اذیتم
  مثل مرد ولش کردن ولی میکشم یه قرص ضد درد چیزی مربوط به ترک باشه میشه معرفی کنی

 45. Mansoor گفت:

  یعنی اگه یک دفعه قطعش کنی احتمال مرگ داره واقعا؟بعد از یک هفته حتی؟!

 46. حمید گفت:

  سلام بچه ها من الان ۳۳ روزه متادون نمیخورم اولا تا ۲۰ رور اول کلا ۲۰ ساعت نخوابیدم . هنوز که هنوزه درد و بیخوابی دارم احساس پوچی و بی ارزشی آزارام میده فقط شبا کارم شده به اون مسولینی که این دارو را وارد کردن واین جوونا را به خاک سیاه مینشونن فحش ونفرین کنم . از این حرفا بیاین بیرون ترک ۵ روزه و ۲ و۳ هفته ای .ترک متادون ۲ و ۳ ماه درد و بیخوابی و بعدش چندین ماه افسردگی به همراه داره . به امید روزی که هیچ مردی جلو زن و بچه اش شرمنده مصرف مواد نباشه

  • پویا گفت:

   دقیقا تایید میکنم حرفتو.منم ۲۱ روزه پاکم بعد ۵ سال مصرف متادون ولی دردم خیلی خیلی کم شده و قابل تحمله ولی بی قراری و پوچی و بی حوصلگی هنوز دارم و آزارم میده.دکترم گفت هرمونای مغزتو بهم ریختی و تا دوباره به کار عادیشون برگردن همینه.
   انشالله هرکی به درد متادون گرفتاره خدا کمکش کنه

 47. امید گفت:

  خدمت دوستان تجربه خودنم رو تو ترک متادون عرض کنم.
  امید هستم از استان البرز .35 سالمه .اهل مواد مخدر به اون صورت نبودم .شاید در سال 5 یا 6 دفعه تو دورهمی های خانوادگی 10 تا دود تریاک میگرفتم .مشکل من از زمانی شروع شد که تصادف کردم و چند تا عمل انجام دادم . خیلی درد داشتم تا اینکه یکی از دوستان برام قرص متادون آورد . و من هم با یک چهارم قرص شروع کردم .هم دردم رو آروم میکرد و هم حالم رو خوش .این شد که به این مخدر لعنتی وابسته شدم .3 سال روزی یک چهرم خوردم .تا اینکه از نظر جنسی داشتم ضعیف میشدم .یه جورایی هم بدخلق شدم .البته خانوادم نمیدونستن .تا اینکه شرایط کرونا امد .تصمیم گرفتم که ترک کنم .رفتم دکتر گفتم برام 2 تا سرم و یه سری آمپول ویتامینه و قرصهای جوشان بنویسه . . داروها رو گرفتم رفتم خونه و به خانم و دخترم گفتم که کرونا ضعیف گرفتم دکتر گفته این داروها رو مصرکنم دو 2 هفته ایی خوب میشی . ..3 روز اول مشکی نداشتم . روز 4 و 5 با استامینوفن کدیین آرام میشدم .روز 6و7و8 خیلی زجر آور بود .شب اصلا خواب نداشتم .دست و پاهام درد میکرد و دخترم یک سره رو کمر و پاهام بود .روز 9 تا روز 13 با کدیین ارام میشدم از 13 تا 16 مشکی خاصی نداشتم با خانواده میرفتم پیاده روی . الان روز 18 هستم . البته 2 روزه یه کم دلپیچه ضعیف دارم و لی حالم خیلی خوبه ….دوستان تو ترک حتما باید حامی داشته باشید تنهایی واقعا نمیشه .روزای بسیار سختی تو ترک دارید واقعاً زجر آوره .دیگه غلط بکنم که قرص مصرف کنم ….و لی روزای پاکی خیلی قشنگه . صبح ساعت 6 با صدای طبعیت از خواب بیدارم میشم .لذت میبرم .واقعا عالیه .ارزششو داره ..

  • امید گفت:

   دوستان عزیز .صحبتون بخیر .امروز 22 روز شد که پاکم .حالم خیلی خوبه .دیروز یک ساعت پیاده روی سنگین رفتم .اصلا اینجور خوشی رو فراموش کرده بودم .به خاطر خودتون این آشغالا رو بذارید کنار .فقط یه همت میخواد .صبح ساعت 6 سرحال بیدار شدم .انگار اصلا قرص نمیخوردم …همت کنید میتوانید

 48. نوید گفت:

  سلام من بخوام بستری بشم آیا تضمینی هست که کرونا نگیرم الان تنها ترس من کرونا

 49. یک معتاد سابق گفت:

  سلام
  من به مدت پنج سال روزی یک عدد قرص ۴۰ مصرف می کردم و مدام دنبال راهی بودم که در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون زجر ترک کنم و نمی شد. تا اینکه خدا خواست و یک مشکل گوارشی پیدا کردم که البته ربطی به متادون نداشت ولی یبوست ناشی از متادون خیلی اذیتم می کرد و این شد که مجبور به ترک تدریجی در طول شش ماه شدم و هر یک یا دو هفته قسمت کوچکی از قرص رو می کندم تا اینکه بعد از شش ماه به حد یک کنجد رسید و یک روز گفتم بذار امروز نخورم ببینم چی میشه و دیدم که هیچ وابستگی بهش ندارم و کامل گذاشتمش کنار. گر چه این شش ماه هم راحت نبود و اضطراب و بیخوابی داشتم ولی از اونجایی که حالم از هر چی قرص و اعتیاد و داروی ترک اعتیاد و مشاوره به هم میخورد با کمک خداوند تونستم ترک کنم. همین که اخلاقم بهتر شده و خوابم تنظیم شده و دیگه مثل سابق احساس افسردگی ندارم بهترین انگیزه است که دیگه سراغ این آشغالها نرم.

 50. حسن گفت:

  سلام خسته نباشد.اقا تورو خدا کمک کنین درد دارم بیخوابم همش استرس دارم از پاهام شده مثه کوره اتیش به مرگ راضی شدم الان یک هفتم متادون نخوردم درد دارم از خودم بدم میاد😢😢😭😭تورو خدا راهنمایی کنید. دوسال متادون ۴۰مصزف میکردم روزی یک و نصف. موهاش میکنم کمک کنید خیلی خیلی تنهام

 51. Hossein گفت:

  سلام، خسته نباشید
  بنده مصرف تریاک بصورت خوراکی دارم صبح ظهر و شب که تقریباً روزی دو گرم میشه،
  آيا اصلا صحيحه که با متادون ترک کنم یا مثلاً سم زدایی بشم با متادون؟
  چون چند جا دکتر یا کلینیک ها مراجعه کردم و تناقض داشتن راهنمایی هاشون،،، یکی میگفت اصلا برای ترک تریاک نباید از متادون استفاده بشه و کاملا اشتباهه چون خود متادون وابستگی شدیدی ایجاد میکنه که خیلی بدتر از تریاک هست
  یکی دیگه که هم روانپزشک بود و هم کلینیک ترک اعتیاد کار میکرد میگفت برای ترک تریاک از متادون فقط و فقط برای سم زدایی باید استفاده شود اونم طوری که از یک هفته بیشتر نباید متادون مصرف کرد و در همین یک هفته باید جوری تنظیم بشه که آخر هفته مثلا به یک هشتم قرص بیست میلی برسه و قطع مصرف بشه و اینم گفت که چند روزی بعدش کسلی داری که رفع میشه، میگفت که اگر بخای مثلاً یک ماه دوماه، و بلند مدت از متادون استفاده کنی شرایط خیلی سخت میشه،
  حالا از نظر شما کسی مثل من بخاد از متادون فقط برای یک هفته اونم برای سمزدایی و کاهش درد استفاده کنه آیا موفق میشه؟ در ضمن تا حالا چندین بار با متادون ترک کردم وهر دفعه هم یکماه مصرف میکردم و کمش میکردم ولی شکست خوردم،

  • امید گفت:

   دوست عزیز پیشنهاد میکنم سمت هیچ متادون و ب2 نرو .ترک تریاک خیلی راحتر از متادونه .پدرم درامد تا متادون رو گذاشتم کنار .خودتو درگیر متادون نکن .ترک تریاک خیلی راحتره .سختیش 5 روز اول سم زدایی هستش .با تحمل و توکل درست میشه ..فقط باید خانوتده باهات همراه باشن

 52. Esi گفت:

  سلام.من 22سالمه.سه سال پیش قبل از رابطه جنسی ترامادول مصرف میکردم.بعد خیلی حال داد و ادامه دادم.بعد چند ماه ترک کردم.وقتی رفتم سربازی بخاطر تنهایی و آشوب روانی دوباره به ترامادول روی آوردم.روزی یک یا دو عدد دویست.خدمتم که تموم شد به بهونه ترک ترا،با دوستام شیره مصرف میکردیم و بازم زیاده روی.الانم دوماهه که شیره نمیکشم ولی روزی یک متادون 40 می‌خوردم.الان 3روزه پاکم.داره پدرم درمیاد.دیشب تا صبح از کلافگی به خودم پیچیم . لطفاً کمکم کنید.این لامصب باعث شده یکسره با خانواده جنگ داشته باشم

 53. Mohsen گفت:

  سلام به همه ..من اعتیاد به متادون ۷ سال دارم روزی ۱۲ سی سی خسته شدم ۶۵ روز اوردمش رو یه سی سی بیاید باهم بهم کمک کنیم ..بچه ها بیاید باهم یه گروه تشکیل بدیم بهم کمک کنیم ..بخدا ایجوری بهتره ..

 54. خلیل گفت:

  دوستان شما وابسته شدین به مخدر درسته درد خماری داره من خودم تریاک میکشیدم بافوردیگه خسته شده بودم با متادون خواستم ترک کنم که کلا جایگزین شده سر در گم شدم میان هر دوتا مشکلم بدتر شد متادون روزی یه سی سی کم کردم به جایی رسیدم که فقط زبون میزدم تا طعمش احساس کنم باورتون میشه فقط همین زبون زدنش معتادی داره ….
  بعد دوباره شروع کردم به خوردن که با یکی از دوستانم رفتم ترکیه استانبول با خودم سه تا قرص ۴۰ میل بردم به خونه که رسیدم همش منتظربودم که خمار شم ولی خدایش از خماری خبری نبود قرص رو انداختم توخیابون باورتون میشه هیچی نمیزدم منظورم اینه من شما وابسته این مواد هستیم همین درد خماری الکیه

  • داوود گفت:

   نکته جالبی بود . اهمیت محیط زندگی رو نشون میده، ذهنت با دیدن خارج فعال شد ولی بازم تا حدی میتونه کمک کنه، باید کاهش داد کاهش تا قطع.

 55. حميد رضا گفت:

  با سلام خدمت پرسنل اكسون يه سوالي ازتون داشتم من به مدت ٤ سال و نيم هست كة متادون مصرف مي كنم اوايل با يه نصف ٢٠ شروع شد و به تدريج زياد شد ٢ سال پيش به مدت ١ ماه گذاشتم كنار ولي بعدا به خاطر مسايل خانوادگي شروع به مرف كردم وتو اين مدت دز مصرفي بسيار زياد شده وتا ١٢-١٣ عدد متادون ٤٠ رسيت مي خواستم بينم تو مركزتون كاري براي من مي تونيد انجام بديد واقعا ديگه خسته شدم لطفا راهنمايي كنيد

 56. احسان گفت:

  سلام دوستان عزیز.من تا دلتون بخواد تجربه ترک کردن و مصرف کردن دارم.خداییش آدم پوست کلفتی شدم ولی الان بازم بعد از چند سال مصرف تو ترک هستم.من همشه متادون و شیره با هم مصرف میکردم.

 57. مهدی گفت:

  سلام ببخشید من متادون همراه با تریاک مصرف میکنم.میخواستم کلی بدونم ایا مصرف این دو با اسپرین بچه که برای رقیق کردن خونه تداخلی ایجاد میکنه؟مثلا مشکلی پیش بیاره؟چون میترسم بخورم میترسم تداخل ایجاد کنه؟لطفا کمم کنید بهم؟

  • آکسون گفت:

   سلام. بدلیل مسئولیتی که پاسخ به سوال شما برای کلینیک ایجاد می کند ما در این زمینه نمی توانیم پاسخ دهیم . چون واکنش بدن افراد متفاوت می باشد. حتما به پزشک مراجعه کنید

 58. احمد احمدوند گفت:

  سلام من روزی ۱۲۰ میلیگرم متادون به مدت ۴ سال استفاده میکردم هفته پبش یکدفعه بدنم و سرم شروع به گر گرفتن کرد و سرگیجه شدید و تهوع کمی داشتم خلاصه ۴۸ ساعت بستری شدم و حین بستری ۲ امپول نالکسون بهم تزریق شد از روزی که مرخص شدم روزی ۲۰ میلی میخورم چون پزشک قانونی گفت یکدفعه ترک نکن با روانپزشک تماس بگیر الان بعد از یک ۸ روز خیلی سرگیجه و گر گرفتگی و تهوع دارم چکار باید بکنم تا قبل از مراجعه به روانپزشک

 59. سلام بنده تقریباً ۵سال مصرف متادون داشتم
  الان ۶ماهه که ترک کردم ولی متاسفانه بازم ۲۰ روزه شروع کردم البته سر جمع ۴تا قرص ۴۰ میلی گرم مصرف کردم…
  خواستم بدونم چطور میتونم دوباره بزارمش کنار؟
  بشدت پشیمونم و کلافه…۱پسر کوچیک دارم واقعا احساس خجالت و خیانت میکنم…
  خواهش میکنم راهنماییم کنید!

  • آکسون گفت:

   سلام/ وقتی ترک کردید باید زیر نظر روانپزشک باشید تا جلوی وسوسه گرفته شود/ الان نیز به روانپزشک مراجعه و زیر نظر ایشان قطع مصرف کنید و بعد از ترک، حتما درمان خود را زیر نظر روانپزشک و روانشناس ادامه دهید

 60. ali گفت:

  سلام.وقت بخیر
  میخواستم بدونم قرص متادون عوارضش بیشتره یا شربتش.ترک با شربت بهتره یا قرص؟؟
  من چند ساله مصرف میکنم العان روزی ۲ تا قرص میخورم خانوادم نمیدونن اگه میشه راهنماییم کنید!!

  • آکسون گفت:

   سلام/ هر کدام عوارض خودشان را دارند. برای ترک از جایگزین استفاده نکنید و حتما به روانپزشک یا کلینیک مراجعه کنید بدون استفاده از شربت یا متادون ترک خواهید کرد

 61. صادق بهرامی نژاد گفت:

  سلام دوستان قرص b2 هیچوقت نخوریدچونکه اصلا کارایی ندارد فقط فقط باید ان را زیر زبان بزارید واجازه بدید که خودش بمرور اب شود وگرنه حتی اگه چندتاشم باهم بخوری جز مسمومیت چیزی حاصلتان نمیشود

  • حصین گفت:

   رفقا سلام
   ۲۸ سالمه هنوز شونزده سالم نشده بود که با ترامادول شروع کردم
   بعد یکسال با متادون اشنا شدم،همینو از متادون بگم که کسی که روزی نیم کیلو شیره بکشه یه قرص ۲۰ متادون از اون نیم کیلو قوی تره،ماده ای به شدت مخدر
   من ورزشکار بودم و با نوجوانان پرسپولیس قرارداد بستم اما بابام افتاد زندان،مصرف ترامادولم شروع شد و بعد یکسال با یه قرص ۲۰ شروع کردم دوزم امسال یعنی سال ۹۹ به حدی بالا رفت تو این ۱۲ سال که حتی ۲۰ تا قرص ۴۰ هم جوابگو نبود،نعشه نمیشدم فقط از خماریم جلوگیری میکرد،امروز یعنی ۱۵/۶/۹۹ روز ششم ترکمه دارم میترکم اما خداخیربده دکتر داروسازی که رفتم داروخونش و حالمو درک کرد،بهم انگیزه داد،یه قرص اسهال قوی یه قرص ابریزش،یه قرص خواب برا بیخابی،و یه شربت گیاهی برای دردم بهم داد،از وقتی که اینارو همین نیم ساعت پیش مصرف کردم درد و اسهال و بدن دردم به کل از بین رفت و با کمک خدا و قدرت خودم این غول رو شکست میدم

 62. محمد گفت:

  سلام دوستان
  یک راه کار برای ترک : اول اراده هست دوم این که بدونید بدون درد و اذیت نمیتونید و سوم از همه مهمتر باید خانواده رو در جریان بزارید و با کمک اون ها این روش رو انجام بدین ودر هفته اخر باید دورز جاکعه باشید که بتونید عوارض رو تحمل کنید .
  1- هر مقدار مصرف دارید رو به شربت مثال روزی 8 سی سی ابتدا یک چهارم کم کنید یعنی بکنید 6 سی سی در روز
  مر حل دوم برای یک ماه 6 سی سی مصرف میخوای بکنید و مقدار 5 سی سی اب به اون اضافه کنید این طوری انگار دارید روزی 1 سی سی کم میکنید پس حدود برای 2 ماه باید برنامه ریزی کنید مثلا 10تا 6 سی سی 60سی سی بگیرید و هر روز 6 سی سی مصرف کنید و 5 سی سی اب بهش اضافه کنید
  خیلی کم و نا محسوس دز کم میشه و بعد حدود 30 روز همش اب هست ولی تلخلی و اثر دارو رو هنوز داره چون روزی 1 سی سی کم میشه روز 60که میشه تمام میشه و دیگه میتونید بزارید کنار البته از روز 45 عوارض شروع میشه و باید هفته اخر و هفته بعد ترک رو خیلی مراقبت کنید و سعی کنید دور از جامعه باشید که بتونید تحمل کنید عوارض ترک رو
  مثلما نمیتونید همراه ترک کار های روزانه رو هم مثلا قبل انجام بدین پس باز هم تاکید میکنم اگر میخواین موفق به ترک بشید حتما دو هفته اخر رو به خودتون مرخصی بدید و فقط استراحت کنید .
  به امید روزی که هیچ کس به این چنین ماده خطرناکی گرفتار نشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *