متادون چیست و ترک اعتیاد با متادون چه عوارضی دارد؟
متادون چیست و ترک اعتیاد با متادون چه عوارضی دارد؟
۱۳۹۷-۰۴-۱۳
6 ویژگی کلیدی مرکز بستری ترک اعتیاد و سوء مصرف مواد
۱۳۹۷-۰۴-۱۳

در مقاله متادون چیست و ترک اعتیاد با متادون چه عوارضی دارد؟ به بررسی کامل متادون و عوارض مصرف متادون پرداختیم، با توجه به افزایش مصرف متادون در کشور و عوارض ناشی از ترک غیر اصولی متادون در این مقاله قصد داریم بهترین روش ترک متادون را بررسی کنیم. برای ترک متادون، با توجه به دوز مصرفی ، مدت زمان مصرف، شرایط جسمانی مصرف کننده روش های مختلفی وجود دارد که انتخاب بهترین روش ترک متادون ، ترک متادون بدون درد و خماری و بهترین روش درمان خماری متادون نیازمند شناخت کامل از نحوه عملکرد و تاثیرگذاری می باشد. در ابتدای این مقاله به بهترین روش ترک متادون می پردازیم. سپس به معرفی مختصر متادون، عوارض مصرف متادون، عوارض ترک متادون، متادون چند روز در بدن می ماند و سایر سوالات متداول شما عزیزان خواهیم پرداخت.

بهترین روش ترک متادون

بهترین روش ترک متادون بدون درد و خماری، بعد از ویزیت اولیه بیمار توسط روانپزشک مشخص می شود. علائم ترک (withdrawal) با تاخیر و 3 الی 4 روز پس از قطع مصرف، شروع شده و در روز ششم به اوج می رسد و معمولاً پس از 2 الی 3 هفته برطرف می شود. باید بدانید همانطور که مصرف این مخدر دارای عوارض می باشد، ترک غیر اصولی متادون نیز عوارض روحی و جسمی شدیدی دارد. ترک بصورت غیراصولی می‌تواند برای بیماران آزاردهنده و با دردهای عضلانی و جسمانی همراه باشد، اما پذیرش و درمان اعتیاد در کلینیک ترک متادون این امکان را به بیماران می دهد تا بدون هیچگونه درد و خماری اقدام به ترک اعتیاد نمایند. توصیه میکنیم برای ترک متادون به کلینیک ترک اعتیاد آکسون به عنوان بهترین کلینیک ترک اعتیاد تهران مراجعه نمایید تا با بهره گیری از موثرترین روش ترک و دریافت خدمات پزشکی اقدام به درمان و کسب سلامتی خود نمایید.

 

 ترک متادون

ترک متادون چند روز طول می‌کشد

ترک متادون چند روز طول می کشد؟

2 روش درمانی برای ترک متادون وجود دارد. سم زدایی تدریجی متادون و سم زدایی فوق سریع متادون ( برای دوز مصرفی خیلی کم) که بعد از ویزیت اولیه بیمار توسط روانپزشک مشخص خواهد شد.

سم زدایی تدریجی متادون

مناسب بیماران با دوز مصرفی بیش از 20 سی سی یا 80 گرم می باشد و طی 10 تا 14 روز بستری، سم زدایی انجام می شود.توجه داشته باشید که مدت زمان بستری با توجه به میزان و دوز مصرفی، وضعیت سلامت جسمانی و روانی بیماران ممکن است کمتر یا بیش تر از مدت زمان گفته شده باشد. در زمان سم زدایی، بیماران بصورت منظم توسط روانپزشک ویزیت شده و دارو جهت کاهش درد و خماری و جلوگیری از بروز مشکلات جسمانی و روانی تجویز می گردد و وضعیت بیماران بصورت شبانه روزی توسط پرستاران کنترل می گردد و بعد از انجام سم زدایی، بیمار مرخص و در صورت نیاز و صلاح دید روانپزشک داروهای تنظیم خواب و کنترل علائم ترک تجویز می گردد. همچنین تا مدتی بعد از ترخیص ضروری است که بیماران به منظور کنترل حالات و عدم لغزش بصورت هفتگی و ماهیانه در جلسات روانشناسی و روانپزشکی شرکت نمایند.

سم زدایی فوق سریع (UROD)

مناسب بیماران با دوز مصرفی کمتر از 10 سی سی یا 40 میلی گرم می باشد و با 2 شب و 3 روز بستری همراه است. برای انجام سم زدایی فوق سریع متادون، بیمار بعد از بستری در کلینیک، یک شب تحت نظر پزشک می باشد و  فردای آن روز، سم زدایی فوق سریع متادون توسط پزشک متخصص بیهوشی و کادر پرستاری زیر نظر پزشک معالج انجام خواهد شد.  برای انجام سم زدایی فوق سریع متادون باید بیمار حداکثر 40 سال سن و بدون هیچگونه بیماری قلبی و گوارشی باشد.

توجه: رایج ترین و موثرترین روش برای ترک متادون سم زدایی تدریجی متادون می باشد.

روش درمان اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد آکسون ، حذف کامل ماده ی مخدر میباشد نه جایگزین کردن نوعی مخدر با مخدر دیگر. ما در مرکز ترک اعتیاد آکسون معتقدیم مهم‌ترین بخش از مراحل درمانی اعتیاد بعد از ترخیص وی و بهبودی فیزیکی آن صورت می‌گیرد، ما پس از ترخیص، بیمار و خانواده وی را تنها نمی‌گزاریم. سیر درمان در کلینیک ترک اعتیاد آکسون پس از سم زدایی و درمان فیزیکی با خدمات روانکاوی و روانشناختی اعتیاد ادامه خواهد داشت. این خدمات به صورت جلسات خصوصی، خانوادگی و یا گروه درمانی به بیماران ارائه می‌گردد.

در ادامه این مقاله با هدف آشنایی بیشتر شما با این شبه مخدر به معرفی و بررسی عوارض سوء مصرف متادون، علائم و نشانه های اعتیاد به متادون، علائم ترک، درمان خماری متادون، مراقبت های بعد از درمان و ترک متادون در منزل خواهیم پرداخت.

آشنایی با متادون

 

کلینیک ترک اعتیاد

متادون چیست؟

متادون چیست؟

متادون شبه مخدری صنعتی با مکانیزم اثرگذاری مشابه مرفین و میزان وابستگی بالا می باشد و در سه نوع قرص متادون ، شربت متادون و آمپول متادون تولید و عرضه می گردد. نیمه عمر آن بسته به میزان و مدت زمان مصرف و سرعت متابولیسم بدن بین 4 الی 48 ساعت می باشد. متادون مستقیما بر روی گیرنده های اوپیوئید مغز اثر میگذارد به همین جهت مصرف طولانی مدت آن عوارض جسمانی و روانی جبران ناپذیری برای مصرف کننده به همراه دارد. برخی از عوارض مصرف متادون

افسردگی

 اختلالات روانی

عدم ثبات شخصیتی

انقباض مردمک ها

 بیماریهای پوستی

که کاملا درباره ی آن در مقاله متادون چیست؟ توضیح داده ایم ، مصرف بیش از حد متادون مانند سایر مواد مخدر موجب کاهش هوشیاری ، کما، ایست قلبی و اوردوز میگردد ،توجه داشته باشید که ریست مرگ در اثر اوردوز در افرادی که اختلال عملکرد کبدی داشته و یا متابولیسم پایینی (slow metabolism) دارند بیشتر است.

باوری اشتباه در رابطه با متادون

متاسفانه بسیاری از افراد بر این باورند که متادون اعتیادآور نیست و یا از آن به جهت ترک تریاک یا ترک هروئین استفاده می کنند. نکته ای که باید نسبت به آن آگاه باشید این است که متادون به خودی خود بسیار اعتیاد آور است و وابستگی شدیدی ایجاد می کند. جالب است بدانید که متادون می تواند زمینه ساز مصرف و اعتیاد به سایر مخدرها نیز شود.
اما اعتیاد به متادون با علائم و نشانه هایی همراه است که شناخت این علائم می تواند باعث آگاهی از سوء مصرف و انجام اقدامات درمانی همچون ترک شربت متادون شود که در ادامه به معرفی این علائم خواهیم پرداخت.

علائم اعتیاد به متادون

ضعف، خستگی و خواب آلودگی

عدم تمرکز، اختلال حواس

برهم ریختگی ریتم قلبی

خارش دائم بدن

کاهش حافظه

خشکی دهان

سر درد

حتما مطالعه کنید: متادون چیست؟

متادون چه مدت در بدن می ماند؟

 مصرف متادون تا ۷ روز بعد از مصرف در آزمایش ادرار قابل تشخیص می باشد.
 مصرف متادون تا 3 روز بعد از مصرف در آزمایش خون قابل تشخیص می باشد که بهترین زمان گرفتن آزمایش 3 ساعت بعد از مصرف می باشد.
 مصرف متادون تا ۹۰ روز بعد از مصرف در آزمایش مو قابل تشخیص می باشد.
 مصرف متادون طی ۱۰ دقیقه پس از مصرف تا ۱۰ روز بعد از آن، در آزمایش بزاق قابل تشخیص می باشد.

 

"علائم

علائم ترک متادون

علائم ترک متادون معمولا 3 الی 4 روز پس از قطع مصرف شروع می‌شوند. توجه داشته باشید که ترک یک روند دراز مدت است، علائم اولیه ترک معمولا از 24 الی 36 ساعت پس از آخرین مصرف و نهایتا از 96 الی 144 ساعت بعد از آخرین مصرف شروع می‌شوند. در حالی که فرآیند سم زدایی معمولا پس از 5 الی 7 روز شروع می‌شوند.

علائم ترک به شرح زیر است:

علائم اولیه

تحریک و بی قراری روحی

اضطراب

درد عضلانی

بی خوابی

آبریزش بینی

عرق کردن

خمیازه

علائم ثانویه

گرفتگی

انقباضات شکمی

تهوع و استفراغ

اسهال

"خماری

خماری ترک متادون چند روز طول می کشد؟

یکی از عمده ترین سوالات بیماران اعتیاد از مشاورین مرکز ترک اعتیاد آکسون، در خصوص مدت زمان خماری ترک شربت یا قرص متادون است که در ادامه به پاسخ این سوال خواهیم پرداخت.

دردهای ناشی از ترک و خماری، یکی از بزرگترین دلایل ترس و مقاومت بیماران در برابر ترک متادون می باشد. خماری ترک ممکن است در هفته های اولیه قطع مصرف شروع شود و تا دو هفته ادامه پیدا کند به همین جهت درمانگران مرکز ترک اعتیاد آکسون، همواره توصیه می کنند که بهترین روش ترک متادون، بستری در مرکز ترک اعتیاد می باشد چرا که در صورت بروز علائم خماری حضور شبانه روزی پزشک و تیم پرستاری باعث کنترل سریع علائم می شود و بیماران می توانند در کمال آرامش اقدام به درمان وابستگی خود کنند.

بهترین راه درمان خماری قرص یا شربت متادون چیست؟

وابستگی به متادون علاوه بر جنبه جسمانی، دارای جنبه روانی نیز می باشد به همین جهت قطع مصرف آن می تواند باعث بروز علائم خماری شود که روش های مختلفی برای مقابله و درمان خماری قرص متادون وجود دارد که بهره گیری از آنها می تواند کمک بسیاری به بیماران کند. از مهم ترین روش های مقابله با خماری متادون می توانیم بهره گیری از خدمات مشاوره ای روانشناسی، گروه درمانی، تغییر سبک زندگی و در صورت صلاح دید روانپزشک متخصص ترک اعتیاد استفاده از داروهای ضد مخدر است که می تواند علائم ترک را به سرعت بهبود دهد. در خصوص مصرف داروهای ضدمخدر باید بدانید مصرف این دارو تنها با تجویز و تحت نظر پزشک مجاز است و هر گونه سوء مصرف آن عوارض به مراتب شدیدی برای مصرف کننده به همراه دارد.

مراقبت های بعد از ترک متادون

از آنجایی که متادون بسیار اعتیاد آور می باشد، بعد از ترک و سم زدایی ممکن است، بیماران حالات مختلفی همچون افسردگی را تجربه می کنند به همین جهت مراقبت های بعد از ترک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در ادامه
به بررسی چند مورد از این عوارض و روش درمان آنها می پردازیم:

افسردگی بعد از ترک

متادون تاثیرات مخربی بر عملکرد سیستم عصبی وارد می کند و این تاثیرات زمینه ساز بروز افسردگی در بیماران خواهد شد. این اختلال ممکن است با ضعف، سرگیجه و تاری دید به همراه باشد در این شرایط تنها استفاده از خدمات مشاوره ای به بیماران کمک خواهد کرد در همین خصوص ترک متادون در مرکز ترک اعتیاد آکسون تحت نظر روانپزشکان و روانشناسان انجام میگیرد و جلسات مشاوره بعد از ترک و ترخیص نیز ادامه پیدا می کند.

افزایش وزن بعد از ترک

افزایش وزن یکی دیگر از شایع ترین عوارض ترک است که برای مقابله با این موضوع، نوشیدن مایعات و آب فراوان را فراموش نکنید، ضمن اینکه نوشیدن مایعات کافئین دار را پیشنهاد نمی کنیم، همچنین خوردن سبزیجات تازه و پروتئین کمک بسیاری به کنترل وزن بیماران بعد از ترک خواهد کرد.

کاهش وسوسه

وسوسه یکی از اصلی ترین عوامل برگشت افراد به مصرف مجدد موادمخدر و اعتیاد است. تفریحات سالم، بازی های گروهی و مطالعه از بهترین روش های مقابله با وسوسه می باشند. همچنین فراموش نکنید که انجام تمرینات ورزش به صورت منظم به این افراد کمک بسزایی خواهد کرد.

روش های درمانی که در زیر شرح داده می‌شود یک روش کلی است و روش درمان برای هر مصرف کننده با توجه به میزان مصرف، شرایط جسمانی و روحی متفاوت است. در نتیجه کلینیک ترک اعتیاد آکسون هیچگونه مسئولیتی در قبال روش های زیر ندارد و توصیه ما درمان زیر نظر پزشک متخصص ترک اعتیاد می باشد.

کاهش تدریجی مصرف برای ترک متادون

ترک متادون در روش سنتی معمولا 5 الی 7 هفته طول می‌کشد، ابتدا بیمار مصرف خود را تا ۳۰ میلی گرم در روز کاهش داده و به بعد میزان مصرف را حدودا ۵ میلی گرم در هفته مصرف می‌رساند، اما اگر به دنبال روش ترک بدون درد هستید باید به کلینیک‌ ترک متادون مراجعه نمایید.

یکی از خدمات  بهترین کلینیک ترک اعتیاد آکسون، ترک متادون بدون درد و خماری است که تحت نظر بهترین روانپزشک ترک اعتیاد کشور انجام میگیرد، کلینیک ترک اعتیاد آکسون، یکی از معدود مراکز ترک اعتیاد کشور که سیر درمان را را زیر نظر متخصص و روانپزشک و روانشناس انجام می دهد.

روش کاهش تدریجی چقدر در ترک اعتیاد متادون موثر است؟

بهترین روش ترک متادون، سم زدایی و ترک تدریجی در کلینیک ترک اعتیاد است که علاوه بر بهبود جسمانی به روان درمانی بیماران نیز می پردازد و علائم خماری بسیار کمتری برای مصرف کننده به همراه دارد.

کلینیک ترک اعتیاد

ترک متادون در منزل

آیا امکان ترک متادون بدون خماری در منزل امکان پذیر است؟ در خصوص ترک متادون در منزل باید بدانید هرگونه ترک خودسرانه، خود درمانی و ترک خارج از دستور پزشک ، نه تنها کمکی به مصرف کننده نخواهد کرد بلکه عوارض به مراتب شدیدتری برای مصرف کننده به همراه دارد. متاسفانه در موارد متعددی بیمار اعتیاد به شربت یا قرص متادون، اقدام برای درمان اعتیاد خود بدون مراجعه به مراکز ترک اعتیاد و نداشتن مشاوره از پزشک متخصص می کند و متاسفانه دچار مشکلات شدید احساسی و فیزیکی می‌شود .باید بدانید ترک اعتیاد غیر اصولی دارای عوارض جبران ناپذیر جسمی، روحی و روانی متعددی از جمله موارد زیر می باشد:

عوارض ترک غیر اصولی متادون

هرگونه ترک غیر اصولی یا خود درمانی خارج از دستور پزشک، دارای عوارض جبران ناپذیری است که صدمات مختلفی بر سلامت روح و جسم مصرف کننده وارد می کند که برخی از متداول ترین آنها عبارتند از:

اختلالات خواب و بی خوابی

ضعف و بی اشتهایی

اضطراب و بیقراری

کاهش فشار خون

سرگیجه و تهوع

خارش پوستی

اختلال در دید

اختلالات جنسی

افسردگی، هیجان و احساس نارضایتی

سخن پایانی:

در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی داروهایی برای کاهش علائم ترک یا ترک بدون درد متادون معرفی می‌شود، طبق نظر متخصصین ترک اعتیاد آکسون، ترک غیر اصولی متادون عوارض شدید و جبران ناپذیری دارد و ترک متادون باید تحت نظر متخصصین درمان اعتیاد انجام شود، ما در کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی آکسون با همکاری روانشناسان و روانپرشکان متخصص ترک اعتیاد ، آماده همراهی شما در زمینه ترک اعتیاد به متادون و سایر مواد مواد اعتیاد آور هستیم تا با تجربه متخصصین ترک اعتیاد آکسون و اراده ی قوی شما بهترین نتیجه، که ترک اعتیاد بدون بازگشت است را بدست آوریم.

سوالات متداول ترک متادون

1آیا روش ترک بدون درد متادون وجود دارد؟

از آنجایی که مصرف این شبه مخدر باعث ایجاد وابستگی روانی و جسمانی می شود، هرگونه ترک خارج از نظر پزشک آن باعث بروز علائم محرومیت و خماری می شود و تنها روش ترک متادون بدون درد و خماری، ترک بستری در کلینیک ترک اعتیاد می باشد.


2چگونه متادون را ترک کنیم؟

اولین مرحله کسب سلامتی و ترک این شبه مخدر، بستری در مرکز ترک اعتیاد تحت نظر تیم روانشناسی و روانپزشک متخصص می باشد و باید بدانید خود درمانی و قطع مصرف یکباره تنها باعث بروز علائم ترک و محرومیت و لغزش خواهد شد.

3آیا متادون برای ترک تریاک خوب است؟

خیر، از آنجایی که متادون نوعی شبه مخدر است مصرف آن نه تنها کمکی به بهبود بیماران نخواهد کرد بلکه باعث وابستگی نیز می شود.

4آیا ترک متادون با ب2 امکان پذیر است؟

خیر، ب2 نیز شبه مخدر با خواصیت اعتیاد آوری بالا می باشد و مصرف آن نه تنها کمکی به بیماران نخواهد کرد، بلکه باعث وابستگی نیز می شود.

5روش ترک متادون با شربت تریاک چیست؟

ترک متادون با شربت تریاک یک باور اشتباه است و مصرف ان علاوه بر ایجاد وابستگی، عوارض متعددی بر وضعیت سلامت جسمانی و روانی مصرف کننده وارد می کند.

324 Comments

 1. بهرام عبدی نژاد گفت:

  سلام خسته نباشید من بیماری هستم که در روز یک قرص 40 متادون مصرف میکنم میخواستم بدونم شما فقط در تهران شعبه دارید یا در استان‌های مختلف هستید اگر در شمال کشور شعبه دارید خوشحال میشم با این شماره تماس بگیرید 09119875734

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   خیر، کلینیک ترک اعتیاد آکسون فقط در شهر تهران فعالیت دارد

   • امیر گفت:

    سلام توروخداکمکم کنیدشربت متادون ترک بدم.

    • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

     با سلام
     با مشاورین مجموعه تماس بگیرید راهنماییتون میکنند.

     • راز گفت:

      سلام من ۶ سال مصرف متادون دارم الان یکسال هست روزی یک و نیم سی سی مصرف دارم دو روز مصرف نکردم و پیش فوق تخصص رفتم و بهم باکلوفن و الپرازولام و نوافن داده ولی با مصرف اونها درد زیاد دارم آیا درمانش خوب بوده مرسی از شما

    • ناصر. نوایی گفت:

     در 24 ساعت. مقدار 8 سی سی مصرف متادون دارم بفرمایید هزینه ترک کامل آن چقدر می‌شود وپس از آن چگونه مراجعه کنم به مرکز آکسون. از شهرستان تماس می گیرم. فراموش کردم عرض کنم مدت 10 سال است مصرف دارم

   • محمدرضا گفت:

    سلام ، بنده بعد از ده سال مصرف قرص که در ابتدا ترامادول بود برای جلوگیری از زود انزالی و در اخر تبدیل به متادون شد ، الان 60 روزه ترک کردم چون مطالعه زیاد دارم راه اصولی رو رفتم ، یه آزمایش خون و هورمون دادم متوجه شدم ویتامین b12 و هورمون تستسترون که مستقیم به قوای جنسی و انرژی بدن و اعصاب مرتبط هست پایین اومده ، آیا با گذشت زمان این موضوع حل میشود یا بایستی دارو درمانی انجام شود

   • محمدرضا گفت:

    سلام ، وقت بخیر
    بنده سه ماه هست متادون رو کنار گذاشتم ، چند روز پیش آزمایش چکاب هورمون و خون و ادرار دادم ،نتیجه ازمایش کمبود شدید ویتامین b12 و هورمون تستسترون. رو نشون داد ، بعد از تحقیق متوجه شدم که افرادی که سالیان متعدد متادون مصرف میکنن باعث پایین امدن میل جنسی (تستسترون) و ویتامین b12 که انرژی بدن رو تامین میکنه دچار اختلال میشود ، با توجه به اینکه پدیده اعتیاد و تاثیر آن با هورمون ها و ویتامین ها هنوز در کشور ما خیلی از پزشکان براشون این مورد مبهم هست ، تقاضا میکنم راه حل درمان رو بصورت مختصر بیان بفرمایید ، ادرس ایمیل هم موجود هست
    مطمعنا این موضوع مشکل اکثر افراد استفاده کننده اپویید هست.سواس

    • Ali گفت:

     ورزش کردن باعث تحریک بدن به ترشح تستسترون میشود

     • امید گفت:

      سلام میشه بفرمائید به غیر از ب۱۲ چه داروهای دیگری براتون تجویز کردند من هم دقیقا مشکلم مثل شماست مرسی

     • سعید گفت:

      سلام میشه کمک کنین بنده هم ترک کنم این قرص لعنتی رو….مصرفم روزی یه قرص 40 متادون

    • محمد گفت:

     سلام میخواستم ببینم شما تا کی عوارض ترک رو داشتین من حدود دوماهه مصرف نداشتم ولی هنوز عرق میکنم و کسل و بیحالم پاهامم هنوز درد میکنه

    • قاسم گفت:

     سلام داداش خسته نباشید من یکسالی هست از شربت متادون استفاده میکنم قبلش هم اعتیاد به چیزی نداشتم فقط بخاطر مسائل زناشویی استفاده میکردم که زود ارضا نشوم اینم نه زیاد کم کم حس میکنم وابسته شدم چه کار باید کنم لطفا کمکم کنید که بتونم ازش جدا شوم حتی یکماه کنارش زدم ولی انگار دوباره وسوسه شدم

     • Ahmad گفت:

      دمت گرم واقعا بعضیها به راست یا دروغ تعداد هفته‌های ترک رو اینقدر زیاد میگن که منی که ده روزه ترک کردم از دوماه میلرزم به خودم بخوام اینطوری بمونم.

     • میلاد گفت:

      سلام داداش جان تو توی سه روزه اول مصرف معتاد شدی یک سال دیگه مشخصه چقدر اعتیادت بالا رفته من هیچ اعتیادی ب هیچ مواد نداشتم اما ب یک باره به مدت ۳،۴ماه اعتیاد پیداکردم بااین ک مصرف خیلی خیلی پاینی داشتم الان روزه ۱۹هم ترکم هست ک واقعا الان داغونم هم درد،هم،تب لرز،بی خوابی فراوون ۴روزه دقیقه ای نخوابیدم اینوگفتم ک فقط هرچه سریع تر شروع کنی ب ترک وگرنه ببین بااین فرمون ک بری جلو برای مشکلات زناشوییت هم ب مشکل میخوری وحتی درطولانی مدت دگ نمیتونی رابطه ای برقرارکنی باهمسرت…

    • سعید گفت:

     سلام من روزی 40میلی گرم قرصه متادون میخورم…میشه راهنمایی کنین راهه ترک رو ثواب داره

  • محمد گفت:

   من 10 بار اینا ترک کردم مهمترین قسمت ترک بعد ترک جسمی شروع میشه که تا یک سال روانتو میکنه جوری که دوباره میری سمتش

  • Amir گفت:

   سلام خوبید ببینید منم یکیم عین شما 3 سال مصرف داشتم روزی 3.5 تا قرص 40 مصرف میکردم الان حدودا 35 روزه پاکم ببینید براتون یه حرف برادرونه میزنم حرف هایه بقیه رو فراموش کنید و محل نزارید هر کی میگه بعد ترک تا 1 سال عذاب داری اینا همش مزخرفه اگه میخوایین ترک کنید تو شهر خودتون برید دکتر و بگید دارو هایه آستاگروفن 500 و سلکوکسیب برای درد مفصل ها دارویه اِمی تیریپتیلین برای ضد افسردگی اخه بعد ترک ادم بی حال میشه و دارویه لورازپام 1 برای خوابیدن و دارویه وازونیدین برای سم زدایی بدن بگیرید یدونم از اون قرص جوشان ها ک توش ویتامینو اینا هست بخرید فقط 8 روز اولو تحمل کنید اگه خواستین شیاف بگیرید واس مواقعی ک دردتون زیاده خلاصه اگه تا 10 روز تحمل کنی عذاب هات کلا از بین میره هر از گاهی یکم شاید پا درد داشته باشی ولی قابل تحمله بعده 10 روز عذابات خیلی کم میشن وقتی ک 10 روز گذشت عذابات تموم شد تازه سستی بدنت شروع میشه بخوای یه لیوان آب بری بوخوری انگار یه کیلومتر راه رفتی ولی اونم چاره داره برید داروخونه قرص ژلاتینی سیبرجین رو بخرید تو یه قوطی هستش یه قرص قهوه ای رنگه هر روز یه بار قبل صبحانه و یه بار قبل شام بوخورید و کنار اونم یه بیسته سوپرابیون یا همون مولتی دیلی بخرید یه قرص زرد رنگه هر روز عصر یدونه بندازید و کنار اونم 5 تا آمپول ناندرلون بخریدو هفته ای یدونه بزنید اینارو من از خودم نمیگم انقدر رفتم دکتر تا اخرش خوب شدم اگه کارایی ک گفتمو بکنید سر 17 یا 18 روز کاملا برمیگردید دیگه نه عذابی نه چیزی نه سستی هیچی باقی نمیمونه البته یه 100 روزی طول میکشه تا متادون از بدن خارج بشه چون تو چربیه بدن ذخیره میشه ولی اگه کارایی ک گفتمو بکنین سر 18 روز خودتون حس میکنید دیگه دارین برمیگردین میشین همون آدم سابق فقط اراده میخواد اگه ارادشو داری اینم راه حلش ک گفتم بهت بعده اونم یه توکل به خدا بعدش صبر اخرشم همه چی تمومه بخدا زندگی به حد کافی مسخرس دیگه با این کارامون زندگیو واس خودمون مسخره تر و بدتر نکنیم اگه واقعا بخوای میتونی اگه زوده رفتی سمت متادون پس از حالا برگرد اگرم دیر شده نا امید نباش امید مهمه بخاطر کسایی ک دوس داری ترک کن ??

   • ایمان گفت:

    داداش نگفتی قرص خواب رو چند وقت استفاده کردی

    • ham گفت:

     رفیق باور کن حقیقته…من دقیقا مثل این رفیقمون نه ولی با کم کردن دوز دارو طبق یه برتامه مشخص تو یک ماه و نیم هر وعده ربع قرص ام رو کم کردم…بعد از یک ماه ونیم رسیدم به یک ربع از قرص ۵ … یه شب که رو دیرینک بودم اصلا یادم رفت بخورم…فرداش فهمیدم که اصلا نخوردم… شب بعدش گفتم بزار نخورم ببینم چی میشه ..دیدم هیچیم نشد فقط یه ذره پام درد میکرد… اونم یه مسکن خوردم درست شد… الان امروز میشه ۹ روزه که بعد ۱۲ سال مصرف این اشغال گذاشتم کنار…رفقا تو‌کل این ۱۲ سال تنها چیزی که میترسوند منو برای ترک این اشغال درد ترک بود… ولی باور کنید اصلااااااااا کاری نداشت… فقط یه ذره اراده میخواد و تمام… حرف اخر اینکه از ترس چند روز ضعف و درد پا یه عمر اشتباه زندگی کردیم…دیگه نکنیم …

     • Hoseyn گفت:

      امیر داداشم دمت گرم دمت گرم که این حرفارو زدی مطمئنم مثه من ۵ . ۴ بار ترک کردی به این علم رسیدی منم یه چیزی بگم اب سرد خیلی خوبه فقط از زانو به پایین بگیرید اگه ام نمیتونید کم کم با اب گرم شروع کنید و به هیچ عنوان نزارید پاهاتون کسی ماساژ بده اره شاید یه لحظه اروم شی ولی بعدش درد تون بیشتر میشه و اقا مطلب اخر داداشای گلم دوره همتون بگردم این ۱۲ قدم کار کنید و بنویسید رو کاغذ که یادتون نره این درد هایی که کشیدین مخصوصا قدم اول پاکی همتون و دوستون دارم

   • Armin گفت:

    داداش خدایی این چیزایی ک گفتی طبق گفته های دکتره؟ چون خسته شدم دیگه میخوام بزارم کنارم.پولشو هم ندارم برم دکتر.

   • حسین .پ گفت:

    خیلی دمت گرم . کمکم کن منم مثل خودت ترک کنن . من روزی نصف قرص ۲۰ میخورم

   • حسین .پ گفت:

    سلام امیر جان خوبی . من روزی نصف قرص ۲۰ میخورم لطفا بخاطر جوانیم به منم کمک کن برگردم به زندگی بخاطر کسانیکه دوستشون دارم ازجمله مادرم

   • I'm گفت:

    سلام.دقیقا همین راهو منم رفتم واقعا متاسفم واسه آدمایی که مطمعنا عمدی میان فاز بد میدنو دم از نشدن میزنن پسرای خوب هیچ نشدنیی وجود نداره اینکه بگید تو خونه نمیشه و محاله بشه ترک کرد یه باور غلطه بخدا که اگه غیرتشو داشته باشی تو خونه خودت خیلی بهتره تا بری کمپ خفتو خاری بکشی.خواهشا مردمو تا امید نکنید اگه خودتون غیرتو اراده ندارید خواهشاً غیرت بقیه رو دست کاری نکنید نا امیدش نکنید .من خودم با ده سال مصرف متادن اونم روزی چهار تا قرص چهل خیلی راحت تونستم ترک کنم اینکه بگم درد نداشتم نه خماری بدون درد وجود نداره؛ اتفاقا روزای خیلی سختی داشتم اما خداشاهده همه این دردا حتی صد برابر بیشترشم باشرو بازم تحمل میکنم چون غیرتم اجازه نمیده مردونگیم از بین بره.بی پرده و رک میگم آدمی که متادن مصرف می‌کنه هیچ مردونگی و شهوتی تو وجودش نمیمونه که بخواد نیازگوی رابطه جنسی با همسرش باشه؛ پس چنین آدمی باید خیلی بی غیرت باشه که زمینه ساز خیانت زنش به خودش بشه.پس باید بگم دوست عزیز هیچ کس بی غیرت نیست خواهشاً گول حرف اینو اونو نخورید که ترک محاله آی دو ماهه هنوز خمارمو این چرتو پرتا همه اینا بستگی به غیرت خودت داره هیچ کس از خماری نمرده تو هم نمیمیری سه هفته درد داری بعدش دیگه روز به روز بهتر میشی باور کن ارزششو داره اونقدی که بهت قول میدم روزی برسه تو زندگیت که حتی نفس کشیدنم تو پاکی بهت حال بده اینکه زندگیت بعد ترک میگن یک سال جهنمه چرته بخدا گول حرف اینجور بی معرفتارو نخور قرار نیست تو هم مثل اونا باشی نتونی ترک کنی. به امید پاکی همه غیور مردان

   • اسدی گفت:

    همش برمیگرده به اراده ادم ،من خودم در زمان ترک کلا تو جیبم داشتم ولی هیچوقت استفاده نکردم ،حتی یه روزم خونه نموندم

   • فرزاد گفت:

    داداش دمت گرم خیر از جوونیت ببینی

   • میلاد گفت:

    سلام داداش خیلی آقایی دمت گرم خوب گفتی من بعدظهرمیرم میگیرم👍

   • Hich گفت:

    درود و ارادت
    ممنون از راهنمایی خوبت امیر جان
    منم شروع کردم به ترک این قرص لعنتی
    من همزمان ۵ تا قرص ۴۰ با ۳ تا ترامادول ۲۲۵ مصرف میکردم
    البته دوز مصرف و به دوتا چهل میرسونم تا برسم به قرص بیست در روز
    بعد یک هفته قرص ۵
    بعد این دوره قرصای ضد مورفین و ضد افسردگی شروع میکنم
    امیدوارم بتونم ازین مخمصه خلاص شم
    امیدوارم زندگیتون عاری از هرچیزی که مضر هست بشه

 2. Baset گفت:

  سلام خسته نباشید من متادون مصرف میکنم روزانه 6 یا7 سی سی مصرف میکنم میخوام ترکش کنم بعد هزینه ترک چقدر هستش الانم استان بلوچستان هستم ممنون میشم جوابمو بدین

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   سلام وقتتون بخیر باشه
   در کلینیک ترک اعتیاد آکسون، ترک متادون به بهترین روش، تحت نظر متخخصین و مشاورین روانشناسی و روانپزشکی و مراقبت 24 ساعته انجام میگیرد
   برای کسب اطلاعات درباره ی هزینه بستری با مشاورین ما تماس بگیرید
   تلفن تماس جهت مشاوره رایگان
   02122226222
   09360000672
   09121009965

   • Shahriyar.nb گفت:

    سلام برادر من روزاته ۱۵۰تا ۲۰۰ میلی گرم متادون مصرف میکند نزدیک به ۱۰ سال و زیر نظر دکتر هم هست.آیا امیدی داریم با مراجعه به شما از این دارو خلاص بشه حتی راضی به مصرف کمتر دارو در حد ۲۰ تا ۴۰ میل در روز هم بشه خوبه ..لطفا راهنمایی کنین و ما رو

    • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

     با سلام
     بله، حتما امکان بهبودی کامل وجود دارد
     با مشاورین مجموعه تماس بگیرید کاملا راهنمایتون میکنند

     • مهدی گفت:

      من ۱۰ سال است که متادون مصرف میکنم. در شهرستان زندگی میکنم. چطور باید به کلنیک اکسون مراجعه کنم. ایا برای بعد از ترک و بازگشت قوای جنسی هم برنامه ای داریر؟

     • آکسون گفت:

      سلام. لطفا با کلینیک تماس بگیرید تا مشاوره برای شما انجام شود

    • سلام اقا شهریار ۲۰۰ میلی گرم میشه چند سی سی من یه بنده خدایی میشناختم روزی یه بطری ۶۰تایی۶۰سی سی میخورده ترک کرده الان سالموسلامت هستش

   • Mon گفت:

    سلام
    منم چند ساله متادون استفاده میکنم همسرم و هیچکسی اطلاع نداره خبلی دوس دارم برارم کنار اما میترسم
    من روزی یه عدد ۲۰ میخورم
    باید چیکار کنن چون میخوام بچه دار بشم
    دوس دارم بزارم کنار

    • A گفت:

     خیلی راحت میشه بزاری کنار. من با مصرف روزانه هشتاد میل گذاشتم کنار البته زیر نظر دکتر. الانم روز پونزدهم پاکیمه و بجز یه مقدار بیحالی مشکل خاصی ندارم

     • zahra گفت:

      سلام میتونم بپرسم کی خوب شدین واقعا یک سال طول میکشه ؟؟

     • hamid گفت:

      سلام لطفا کمک کنید من هم بتونم ترک کنم من هم چند ساله 15 میل قرص استفاده میکنم ا

     • هادی گفت:

      دارو جایگزین استفاده کردی

     • Sayeh گفت:

      چرا من الان بعد ۱۷روز تب ولرز ولم نمیکنه،بااینکه سه ماه خوردم و نصف متادون۲۰

     • م گفت:

      سلام‌ممنون میشم با من در تماس باشیدن و از تجربتون استفاده کنم

     • محسن مرتضوی گفت:

      سلام من ده سال هست که از اولین مراجعه ای که به کلینیک mmt داشتم میگذره .روزی یک عدس شاید هم کمتر تریاک می‌کشیدم که به اصرار همسرم رفتم کلینیک جهت ترک .روز اول قرص متادون برام تجویز شد روزی سه تا بیست میلی‌گرم .که امروز رسیده به هفت هشت تا قرص چهل میل .تواین مدت بیشتر از ده بار ترک خودسرانه داشتم .چه سختی‌ها که تحمل نکردم ولی بعد مدتی همان آش و همان کاسه.درضمن بزرگترین مشکل من موقع ترک حالت تهوع هست .آیا دارویی هست که موقعیت فراهم شد جهت ترک این مشکل تهوع حل بشه.
      ممنون

     • امید گفت:

      سلام من متادون مصرف میکنم و خانواده هم خبر ندارند ترس دارم از ترکش. چیکار کنم .اون آقایی که گفته چند روزه ترک کردم خیلی راحت بوده پیش متخصص رفته میشه بگی چی دارو های استفاده کردی

     • امید گفت:

      سلام داداش میشه اسم قرص های که استفاده کردی رو بگی تا بتونم بزارم کنار

     • علی گفت:

      سلام. بهترین روش بدون درد و علائم که حداقل روی ده نفر آزمایش شده. مصرفتون رو سی درصد کم کنید. متوجه میشید که هیچ علائمی نخواهید داشت حتی مشکل جنسی مثلا اگه 30 واحد مصرف میکنید تبدیل کنید به 20 واحد. بعد از یک هفته مجددا سی درصد کم کنید مثلا 20 واحد تبدیل به 14 واحد(اگه احساس ترس دارید بجای یک هفته بعد از دو هفته این کار رو انجام بدید). به همین تر تیب هر یک هفته یا هر دو هفته (اگه محدودیت زمانی ندارید دوهفته بهتره) سی درصد کم کنید. (مثلا اگه 14 واحد مصرف میکنید تبدیل کنید به 10 واحد) بسته به مقدار مصرف اولیه بعد از یکماه تا چهار ماه بدون هیچ درد و خماری مصرف شما میرسه به 1 سی سی یا 5 میلی گرم. در اینجا بعد از چهار روز علائمی خفیف خواهید داشت و همین مقدار رو ادامه بدید تا اینکه علائم برطرف شه اگه قرص مصرف میکردید و ریسیدید به 5 میلی گرم برای تقسیم بندی بهتر از شربت استفاده کنید حالا یک سرنگ انسولین بخرین که از 0 تا 100 واحد درجه بندی شده هر چهار روز 10 واحد کم کنین یعنی در ابتدا 90 واحد بعد از چهار روز 80 واحد و بعد از 32 روز میرسین به 10 واحد که میشه یک دهم سی سی انسولین حالا بهد از یک هفته میتونین کاملا مصرف رو متوقف کنید . مطمئن باشید هیچ علائمی نخواهید داشت و فقط باید با اصلاح تغذیه و مشاوره از لحاظ جنسی خودتونو تقویت کنید. تنها کسانی دچار علائم و درد میشن که اصلا قصد ترک کردن ندارن و علائم و دردشون دروغیه .

    • سام گفت:

     دوست عزیز اراده و خواستن اولین قدم هست من روزی 20 تا 40 میلی گرم مصرف میکردم و به یکباره رسوندمش به روزی 10 تا 20 در عرض یک ماه و در ماه بعدی روزای اخر به 2 تا 20 و به یکباره قطع کردم الان 3 ماه هست مصرفی نداشتم بدون دکتر بدون دارو و هر قرصی . فقط تا 2 هفته درد شدیدی مخصوصا توی پاهام داشتم و خوب سیستم عصبیم هفته اول بهم ریخته بود و همینطور اشتها که تا 1 ماه به شدت کاهش پیدا میکنه اما الان خداروشکر همه چیز به حالت عادی برگشته و اصلا الان میلی به مصرف که ندارم هیچ بلکه متنفرم ازش . پس اراده کن توکل کن و کمی تحمل کن و بذارش کنار و به زندگی عادی برگرد

     • M گفت:

      سلام میتونید منو راهنمایی کنید؟همسرم متادون20 مصرف میکنه میخواستم بدونم چطور میشه توی خونه ترک کرد؟

     • آکسون گفت:

      سلام. ترک متادون همراه با خماری، درد و بی قراری می باشد. در نتیجه اول به پزشک مراجعه کنید تا پزشکی در مورد نحوه درمان ایشان شما را راهنمایی نماید.

     • مرتضی سعیدزاده گفت:

      وای خدایا چه دردی کشیدی من با یک چهارم قرص بیست میلی سه روزه بیخوابی وتمامی عوارض ،اسهال ووووورا دارم میکشم،الان بازوی سمت راستم درد شدیدی دارم ،،سه بار از زیر قرآن رد شدم،ولی نه هشت سال خربزه خوردم ،حالا حالتها باید پای لرزش بشینم,شمارا خدا با داروی گیاهی که تستی نداشته باشه راهنمایی ام کنید،ضمنا یک سکته،را زدم،یا نه خیلی اراده قوی دارم،اکسون میگه دو هزار کیلومتر پاسو بیا اینجا،ولی مرخصی وهزینه اش را ندارم,شهرما که از پیروان اهل بیتم،کسی زیاد وارد نیست،

     • آکسون گفت:

      اگر امکان دارید به کلینیک آکسون مراجعه کنید تمامی عوارض و مشکلات را تیم پزشکی بعد از انجام معاینه و ازمایش های لازم کنترل خواهند کرد

     • اصغر گفت:

      الله اکبر، روزی 20 تا 40، محاله، من روزی 6 سی سی رو یه روز کردم 8 سی سی، اوردوز کردم، تا سر حد مرگ رفتم، 20 تا قرص 40 رو بدی به فیل سنگ کوب میکنه، بعد این جوری هم که شما میگید تقریبا راحت ترک کردی، عجب،

     • احمد گفت:

      سلام /دوست گلم شما گویا واقعا اعتیادتون خیلی مقطعی بوده یا اصلا متادون نبوده.به هیچ وجه نمیشه براحتی ترک کرد.چون من ده تا متادون چهل میخوردم.سه بار با تصمیم قاطع طی سه ماه کمتر یا بیشتر به بیست میرسوندم ولی وقتی کمتر از بیست میشد اتیش ودرد و بیقراری شروع میشد واینکه تازه بعد از قطع مصرف بعد از شش روز اصلا دردی میکشیدی که اصلا فضای آزاد من تابحال احدی رو ندیدم بتونه ترک کنه.دیدم سی روز هم خماری کشیده به پنج هم کشیده حتی کمتر ولی باز عقب نشینی کرده.واگر هم ارادش مثله شما واقعا خارق العاده بوده باشه.بعد از ترک تا یکسال زندگی برات جهنمه وبعد از یکسال هم نواقص اخلاقی واحتماعی و تربیتی آدم اصلاح نمیشه پس موقعی لذت از نفس کشیدن و نعمت زندگی برات نمایان میشه که تکنیکهای زندگی ومدیریت فردی و خانوادگی رو هم درکنارش جدی ادامه بدی مثلا اینکه بعد از قطع یکسال کتابهای تعادل در همه موارد زندگی رو حتی صحبت کردن حتی افکار گذشته و همینطور آثار مخربی که بعد از ترک غیر اصولی باهات هست اعصاب خوردی اینکه هیچ لذتی حالت رو خوب نمیکنه و همیشه ناامیدی باهات هست بخاطره عمق لذتهای کاذبی هست که ما بهشون بها دادیم خواسته ویا نخواسته وباعث شده حتی نزدیکی با همسر برامون یه چیزه بسیار بی لذت باشه.من دکتری رو میشناسم که همه چیزش مادرش بود بیار منظم بود و درستکار و خیراندیش نمونه یک انسان با خرد .وقتی مادرش مرد از صبح تاشب توی سطل آشغال سرش بود برای چی برای مواد یعنی تا مصرف نکرد اصلا به مادرش فحش میداد واین قدرت افیونی مواد مخدر بود.لذتهایی مثل گردش نیازهای مفید بشر و حتی انسانیت به خاطر قدرت این مواد مخدر براش شده بود اینکه بدون دستکش دستش رو توی همه چی میکرد والان که سه سال هست پاکه ویروسی بسیار خطرناک وارد بدنش شده.و روزی هزاران بار حسرت مادرش رو میخوره که پاکیش رو ندید همیشه سر کلاسهای درس یک حسرت و غم باهاشه .کسانی رو میشناسم که همسرشون نونه بارز یک فرشته بوده ولی با افسردگی وقتی بارها میجنگن خسته میشن ومجبور به طلاق میشن و این همسران تا سالیان سال حتی از ازدواج میترسن خیلیاشون افسرده میشن.طرف طلای خواهرش رو میدزده بدون اینکه حتی یک لحظه تفکر کنه چون مواد تو رو هر جا بخواد میکشونه و عواقبش رو اصلا نمیبینی..و اون کسی که میگه که من هیچ صدمه ای به کسی نزدم دزدی نکردم جنجال روحی وحتی خشم وجنون نداشتم وکابوس های بد و اقرا میکنه که من همیشه عینه یک سناتور کشیدم وهمیشه پول داشتم تو خونم کشیدم ولی نمیدونه که داره به همسر و خانوادش این بیماری رو انتقال میده خمار هست یا نعشه هست رفتارهاش تغییر میکنه یک مهمانی ویک تفریح نمیتونه خانوادش رو ببره واینکه همسرش و فرزندش همواره مورد طعنه و تمسخر قرار میگیره وخودش هم حاضر هست همه مال و اموالش هیچ باشه فقط سالم باشه .دوستان عزیزم این کلینیک کلینیک عالی برای دوستانی هست که قصد ترک اصولی و علمی دارند .ولی بعد از این دوره مشاوره ه ها مطالعه ها و تفکر کردن برو تمرین کردن برای اصلاح نواقص اخلاقی وحتی پیشرفت در حدی که بتونی به دیگران هم کمک کنی یاعث میشه از زندگی لذت ببری والی بعضی ها که بیماری اعتباد دارن من شنیدم میگن پاک باش هر کاری هم کردی بکن این یعنی انسان بودن هیچ / دوستانی که این تفکر رو دارند بدانند که انسانها بامواد متولد نشده اند وهمواره دنبال کمال و تلاش هر کس در صنف و رشته و کارای خودش هست پاک شدن تولد انسان هست
      به کمال رسیدن و تلاش برای کسب علم ودانش وکمک بهه بشر و همونوعان و.. کاریست که بیماران مواد مخدر را به افرادی بسیار قوی تبدیل میکند. برای همه همدراندم عاجزانه دعا میکنم که همواره جز خرد همدم وهمراهی نداشته باشند.من یه پیشنهاد به دوستان گلم بدم این کلینک که من مطالعه کردم کامل هست وبرای ترک فیزیکی راحت مشخصه برنامه هاشون دقیق هست و خیلی از جوابهای من رو داخلش جای داده بود .حالا غیر از اینکه دقیقا چه داروهایی میدن وغیره که مهم است و اون هم تماس بگیرم راهنمایی میکنن.دوستان و همدردان عزیزو واقعا درد کشیده توی این شرایط سخت روحی اگر بعد از سم زدایی و رسیدن به آرامش نسبی وقت نزارین برای تعادل در همه زمینه ها قطعا از لحاظ فیزیکی پاک خواهید شد. ولی همه انسانها پاک هستم من وشما باید روی تمام رفتارهای غلط واشتباهمون کار کنیم مطالعه کنیم ووقت بزاریم وعمل کنیم.این هست که باعث میشه بعد از یک سال دوسال و شاید حتی کمتر یا بیشتر متناسب با تلاشمون میتونیم یک انسان کامل و جامع و مفید برای خودمون خانواده همسر و جامعه باشیم.من شخصا جایی بنام گنگره شصت رو برای رهایی از حقه های نفس و رهایی از طهمت و قضاوت وبدبینی و فحاشی و افکار زننده /طرز لباس پوشیدن درست/ طرز ارتباط گرفتن با افراد مفید وبا انرژی گرفتن و انرژی دادن اینکه دانش این رو بدست میاریم که در بدترین شرایط بهترین تصمیمها را بگیریم اینکه همواره در حال تفکر مثبت باشیم و حتی اینکه از آرامش ما ونگاه مایی که زمانی بپر از وحشت و استرس وخشم و ترس وگناه بوددیگران حتی با نگاه کردنمون آروم بشن وتوی فکر فرو برن که مگر میشود .خدایا به شرفت قسمت میدهیم به خاطر تمام کسانی که قلب پاک و روح لطیفی داشتند و به واسطه مصرف اشتباه دانسته وندانسته از عاقبت تلخ و غم انگیز به خاطر مصرف مواد مخدر طلاق گرفته اند و بیمار شدند و زیر پلها و جادها جنازه هاشون بی گناه و مظلوم تنها پیدا شد و پر پر شدو مادرانی که از غصه مردند وبچه هایی که بچه های تلاق شدند از تو میخواهم تمام کسانی که به واسطه مصرف مواد به هرگونه ای در عذاب و کابو س هستند پاک شوند و دستگیر همدردان و نیازمندان .آمین .

     • جاسم گفت:

      داداش من روزی 100 سی سس میزدم الان شده 1 سی سی به تدریج 2 دهم سی سی کم کن هفته دوم باز کم کن همون قدر تا چند ماهه تموم بشه به راحتی اگر لغزشی برات اتفاق نیوفته

     • Arash گفت:

      سلام دوست عزیز. اول برای اینکه بتونی راحتتر ترک کنی باید یک ظرف بگیرید که قطره چکانی باشه و از قرص به شربت ببرید. در روز سه مرتبه استفاده کنید. یک مرتبه صبح که شروع فعالیت روزانه هست. مرتبه دوم وسطای روز که احساس کردی نیاز داری و مرتبه سوم قبل از خواب. همه اینها رو تعداد قطره و ساعت هارو یادداشت کن. خیلی کم کم و بدون عجله از تعداد قطره ها کم کن و هر مرتبه آستانه تحملت رو ببر بالاتر. مثلا مابین مرتبه اول استفاده و دوم اگر 5 ساعت اختلاف هست سعی کن به حدی منتظر بمونی که تواناییش رو داری. به همین صورت برسون به 10 قطره یا نیم سی سی. اینجا برای ترک راحت و بدون درد باید بری پیش متخصص داخلی یا متخصص اعصاب خوب. با داروهایی که میدن با کمترین احساس درد و اذیت میزاری کنار. قرص های لورازپام برای خوابت, قرص متوکاربامول برای کاهش درد و کاهش افسردگی به جهت ترک, ملوکسیکام برای کاهش درد پاهات, زینک برای افزایش قوای جسمانیت و حتما نیاز داری که دو تا سه عدد سرم به همراه بکمپلکس داخلش بهت تزریق بشه (یک روز در میان). ضمنا هیوسین هم داده میشه که اگر بیرون روی داشتی استفاده کنی. یکم اذیت داره ولی صد در صد ترک می کنی.

    • ha گفت:

     چکار کردین ترک کردین

    • میثم گفت:

     سلام. من شنیدم هر 4 یا 5 سیسی.
     میشه اندازه یه قرص40متادون.
     اون دستت خیلی مصرفش بالا

    • میثم گفت:

     خانوم اخه شما چراا. خودتو حیف کردی
     تلاش کن ازش فاصله بگیری که اگه نتونتی ترکش کنی خدای نکرده زتدگیت خراب میشه.

  • اصغر گفت:

   الله اکبر، روزی 20 تا 40، محاله، من روزی 6 سی سی رو یه روز کردم 8 سی سی، اوردوز کردم، تا سر حد مرگ رفتم، 20 تا قرص 40 رو بدی به فیل سنگ کوب میکنه، بعد این جوری هم که شما میگید تقریبا راحت ترک کردی، عجب،

   • اسی گفت:

    عزیزم بهتره بجای گفتن داستان بری سراصل مطلب وراه های ترک روبگی ، اینوکه موادمخدر همه اینهاروکه گفتی داره همه معتادهاهم میدونن قربونت .

  • سعید گفت:

   سلام من از ۱۸ سالگی مواد مصرف کردم کلا با تریاک شروع کردم و شیره بعدش برای کار کرون ی روز تریاک ی روز شیره و وقتی فرصتی نبود متادون فرق نمی کرد ۲۰ باشه ۴۰ باشه شربت باشه هر چی بود فقط سر پا وایسم امروز ۴۲ سالمه میدونی کارم دارم زن و بچه دارم و زندگیم خوبه ولی خودم خسته شدم روانی شدم از خودم بدم اومد تصمیم گرفتم به بهونه کار برم ی شهر دگه که من ۲ ماهی باید اونجا باشم ی جا افتادم امروزم روز ۴۰ ام هست حس خوبی دارم درد مفاصل تموم شد از لحاظ بدنی ضعیف شدم بی حالی و کسلی عذابم میده و اینم با حمام کردن و شنا کردن سعی میکنم برطرف کنم ولی ویتامین cو مولتی ویتامین هر روز میخورم باور کنید هیچ حالی بهتر از حال طبیعی نیست الکل و مواد از هر نوعیش فقط خوشی کاذب به آدم میده این میدونم که خواستن توانستن هست و هر چه انسان جوانتر باشه راحتر ترک میکنه و آدم های لاغر نیز راحتر از چاق ترک میکنن ولی میدکنم تو خونه خیلی بهتراز جاهای عمومی مثل کمپ هست مگه میشه انسان بخاد و نتونه حالا یکی میشه ۱ ماه یکی میشه ۶ ماه اینم بستگی به زمان و دوز و مدت مصرف و نوع مواد داره حالا من خودم میدونم ۳ ماه باید درگیر بشم شایدم ۱ سال ولی هر کس خربزه میخوره پای لرزش میشینه دوستان هیچ کس از خماری نمرده موفق باشیر

 3. رضا گفت:

  سلام ،بنده ۷ سال متادون مصرف میکردم و مصرفم رو تا ۷٫۵ میلیگرم در روز پایین آوردم و الان ۹ روزه که بوپرنورفین ۲ روزانه یک عدد مصرف میکنم ،خواستم بدونم،چند روز طول میکشه که متادون از بدنم خارج بشه،ممنون میشم راهنمایی کنید

  • امير گفت:

   سلام ممكنه بگيد بالاخره چيكار كردين؟! اقا رضا نتيجه چي شد؟ منم رسوندمش به همين هفت و نيم از صد البته به روش خودم كه دو سال طول كشيد الان گاهي فكر ميكنم ميتونم كامل بذارمش كنار ولي ريسك نميكنم نميخوام بي گدار به اب بزنم ، دوستا ذره ذره بايد كمش كنيد ماهي سر ماه يه ذره دو سه روزي مسكن بخوريد …

   • sam گفت:

    شاید اصلی ترین و مهم ترین ابزاری که در امر رهایی از اهریمن مواد مخدر و معضل فراگیر اعتیاد ((پروسه قطع مصرف و یا کاهش دوز مواد مصرفی و دوران سم زدایی )) بیشترین تاثیر گذاری را دارد و میتونه در تضمین موفقیت فرد گرفتار اعتیاد حرف نخست را بزند انگیزه یا بتعبیری خواستن است ! چراکه وجود انگیزه خود نشانگر وجود ایمان و امید در فرد معتاد است ! باور کنید چنانچه کسی واقعا انگیزه ش رو داشته باشه و بخواد به زندگی برگرده تنها چیزیکه که براش کمترین اهمیت رو داره میزان درد خماری و میزان طول درمانش است ، ببینید دوستان تنها خواستن کافی نیست اگه اینطوری باشه همه دوست دارن و میخوان دارای تن سالمی باشن و انگشت نمای دوست و دشمن و کس و ناکس نباشن همه دوست دارن مقبول خانواده و عزیزان شون باشن کسی دوست نداره مایه عذاب و سرافکندگی خودش و خونواده ش باشه بنابراین خواستن صرف نمیتونه راه گشا باشه میان خواستن تا توانستن فاصله زیادی هست که انگیزه براحتی میتونه اون خلاء رو پر کنه
    خدایی نکرده قصد ندارم ته دل کسی رو خالی کنم ، فقط نمی خوام باورتون آسیب نبینه منظورم باور به خود است چراکه جبران این گونه خسارت های روحی بسیار سخت است
    سرافراز باشید

 4. حسام گفت:

  ام وخسته نباشید من حدود ده سال متادون مصرف میکنم الانم روزی سه تا قرص 40مصرف میکنم بشدت خسته شدم ومبخام ترک کنم اما همیشه از ترس خماری و ترس از قیافه افتادن منصرف شدم تا که عملم بالارفت آستانه دردم بشدت پایینه وتحمل خماری ندارم.در کل زندگیم شده یه معظل بزرگ ایا میتونم راحت ترک کنم برسم خدمتتون.لطفا واقعیت رو بگید بسیار ممنونم

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   سلام، وقتتون بخیر
   در کلینیک ترک اعتیاد آکسون، ترک متادون تحت نظر دائم مشاورین روانپزشکی و روانشناسی، پزشکان و متخصصن درمان اعتیاد بدون درد و خماری در کمترین زمان ممکن انجام میپذیرد
   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرد
   تلفن تماس جهت مشاوره رایگان
   ۰۲۱۲۲۲۲۶۲۲۲
   ۰۹۱۲۱۰۰۹۹۶۵

   • مهدی گفت:

    سلام خسته نباشید من سه ساله متادون مصرف میکنم الان روزی 5عدد قرص40مصرف میکنم خیلی تو روانم تأثیر گذاشته و واقعا جنون بهم دست داده و افسرده شدم ارادمم ضعیف کرده نمیتونم تنهایی بذارم کنار شهرستان ساوه هم زندگی میکنم اگه بخوام بیام کلینیک باید از شهرستان بیام میشه راهنماییم کنید بخدا انقدر رو روانم تأثیر گذاشته ک ی دپرس تمام عیار شدم

    • امیرفریدون گفت:

     سلام
     حداقل هرماه یک ونیم میلیون تومان متادون مصرف میکنی !!!
     شماکه این پول رادارید چرا به همین مرکز ترک اعتیاد که صاحب پیجه مراجعه نمیکنید!!!؟؟؟ وقتی ازنظرهزینه وخواستن مشکلی ندارید ( خواستن یعنی همین که اینجا هستی ) پس فقط یه همت میخواد ویه یا الله

  • Ali گفت:

   مثل من،تازه شیره میزنم دسش همش تو چرت مرغوبم،فقط صبحا بدخمارم ارزو مرگ میکنم

   • Amir گفت:

    سلام به همه دوستان چرا من هروقت ک ترک میکنم فقط و فقط استخون دست راستم ب درد میفته و هیچ جا دیگ مشکلی نداره

    • Fardinxd@emil گفت:

     سلام منم یادمه وقتی این لعنتی رو گذاشتم کنار چهار سال پیش عضلات فیله کمرم درد میگ فت ولی شک نکن تموم میشه

     • سعیییییید گفت:

      سلام داداش فریدن
      داداش منوکمک میکنه بتونم ازمواد جدابشم دیگه زندگیم داره خراب میشه کمکم کن خواهش میکنم ثواب میکنی

    • ssss گفت:

     بخاطر اینکه مرفین خیلی از دردارو نشون نمیده بعد ترک میزنه بیرون

  • سلام خسته نباشید من حدود پنج ساله متادون مصرف میکنم الان نهه ماه قرص نمیخورم شربت میخورم هیچ کس خبر ندارد در رودسر زندگی میکنم میخوام بزارم کنار کلا در کارم اصلا در همه چیم اختلال گذاشته لطفاً بگید که چیکار کنم واقعا خسته شدم؟؟؟؟

   • مرتضی گفت:

    من روزی دوعدد متا چهل میلی استفاده میکنم خواستم برم کمپ اشنا زیاده ابروگ میرفت توخونه میخوام بزارم کنار قرص سم زدایی هم گرفتم انشالله حل میشه فقط خواستم بدونم برا دردم چ مسکنی بخورم

  • Amir.gh گفت:

   من پارسال 5 میلی صبح 5 میلی هم غروب 5 میلی هم شبها مصرف میکردم.
   به راحتی ترک کردم.
   برای ترک کردنش هم بهترین راه اینه…..
   اول= یک شیشه کامل شربت متادن بخرین.
   دوم=هر اندازه که برای وعده خودتون استفاده میکنین ازش با سرنگ بکشید و مصرف کنین.
   و سوم= بعدش همون مقداری که مصرف کردین اب جوشیده بریزین.
   اینجوری میزانش کم نمیشه فقط به صورت تدریجی دوز مصرف پایین میاد.
   شیشه متادن که دیگه کامل مزه اب گرفت شما هم کاملا پااااک پااااک هستید.
   البته باید بگم چاره اول اراده هست.
   شبها با روغن سیه دانه کف پاهایتلن را ماساژ بدین.
   اب زرشک بخورین.
   زیاد حمام برین.
   حجامت عام پشت کتف.و حجامت کبد هم انجام بدین.
   بهتون قول میدم راحت کنار میزارین.
   این روش رو کسی انجام داده بود که روزانه 70 میلی شربت متادن مصرف میکرد.در کنارش هم شیره تریاک استفاده میکرد.براحتی کنار گذاشته و الان 5 ساله که پاکه پاکه.

   • zahra گفت:

    میشه کمکم کنید من الان ۱۴روز پاکم ولی مصرفم ۴سال یک سی سی بود کم کردم بعد با مسکن ترک کردم الان فقط کسلم بدن درد دیگ ندارم بعصیا میگن یک سال طول میکشه ?

    • A.gh گفت:

     از داروی نورو بیون و روغن سیاه دانه و عسل استفاده کن خوب میشی

    • روهان گفت:

     شمافقط جسمتون روپاک کردید ولی ذهنتون هنوزدرگیره من روزانه 80سی سی شربت میخوردم هرهفته ده سی سی کم کردم رسیدم به ده بهترین کاربرای بیخوابی خوردن الپروزولام 1هست البته نه جوری که وابستش بشید

    • حمید صادقی گفت:

     سلام تا میتونی فقط و فقط تحرک داشته باش .صبحها ورزش کن حتی شده ۱۰ مین انشالله که سلامتی خودتو بدست میاری

    • ابی گفت:

     سلام
     بهترین راه ورزشه سعی کن به ورزش کردن اعتیاد پیدا کنی

    • سعید گفت:

     نه کسالتت هم اونقدر کم میشه که بعد یک ماه چیزی ازش نمیمونه یه سال داستانش چیز دیگس نگران نباش

    • رضا گفت:

     پیش یک روانپزشک برو .افسردگی بعد از ترک با داروهای ضد افسردگی درمان میشه.

   • هادیان گفت:

    اون شیشه که شما میگی باید اندازه بشکه باشه چرا الکی راه نشون میدی یک شیشه متادون بروش شما بعد یک هفته تبدیل به اب میشه یعنی طرف هفته نشده ترک کرده اینارو از کجا در میارید یا شنیدید هرکی به این روش میگه گذاشتم کنار دروغ محض میگه .حداقل یکسال طول باید داشته باشه نه یک هفته

 5. سعید گفت:

  با سلام.بنده از گرگان میتونم بیام و حداکثر ۳روز هم میتونم بستری باشم.ایا بعد از گذشت ۳روز درمان میشم؟
  بنده ۳سال است که متادون مصرف میکنم و یکسال اخیر روزی 25cc.فقط به هیچ عنوان نمیخوام خونواده و همسرم متوجه بشن.ایا امکانش هست؟

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با مشاورین کلینیک تماس بگیرید راهنمایتون میکنند
   تلفن تماس جهت مشاوره رایگان بستری
   02122226222

  • علی گفت:

   مطلبو نخوندی؟بعد ۳روز خماریته،تریاک نیست

   • شهرام گفت:

    با سلام من 55روز در بازداشتگاه بودم و5روز نخوابیدم کلی هم درد و رنج کشیدم بعدا دیگر کاملا بعد 5 روز خوب شدم بعد 5 ماه دوباره شروع کردم هم شیره وهم متادون میخوردم الان هم درحال حاضر 3روز خمارم با ابریزش کم ودرد ساق پام وبیحوصله ام ایا من تا 2 روز دیگه پاک میشوم یا کلا بیخیال خماری بشم لطفا جواب را بفرست

    • وحید گفت:

     سلام.سه ساله متادون مصرف میکنم از17سی سی رسوندمش به7سی سی چندروزپیش باسوناگرافی فهمیدم کبدم لاکتوز وگریل3هست درجه بعدیش میشه سکتوزکه سرطان کبده دیگه نمیدونم چیکارکنم لامصبوکم میخام بکنم خماریوتن دردوعصبی شدن دارم بیچاره زن وبچه الکی به همه گیرمیدم 40سالم شده خسته شدم ازاین چیزا بخدا نمیدونم چطوری ازش خلاص بشم همینجوری پیش بره سرطان کبدمیگیرم الانشم که یکم غذاحتی بدون چربی میخورم نفسم بزوربالامیادآسمم که گرفتم بخاطرکشیدن مواد چندسال قبلم.

    • ایمان گفت:

     درود یه کمی غیرت و تحمل و نترسیدنو نترسیدن نترسیدن و توکل به خداهمه چیزا حل میکنه منم ۱۲ روز درد و بی قراری داشتم بیخابی داشتم بی حسی وبه قول بچه ها بریدن پاهام بود وهزار بدبختیه دیگه ولی به خاطر زندگیم واینده بچم صبوری کردم وگذاشتمش کنار الانم یه کم درد وبی حوصلگی دارم البته بعد از ۲ هفته کامل کنار گذاشتن ونخوردن متادون مصرفمم ۳تا ۲۰ بود به خدا میشه خودتونا سرگرم کنیین و سمتش نرید چون بوده وهست وخواهد بود به امید خدا

  • ابراهیم گفت:

   جبرادر دروغ نیست یک شیشه بگیری خوردی یکم بجاش اب بریزی چون منم یه نفرمیشناسم البته اون هرویین اونجوری بامتادون گذاشته کنار درد خماری نمیدانم از این چرت پرتا همش تلقین است اگ همه جا بگن سه روزه طرف کامل پاک میشه توذهن شخص اون میمونه بعد سه روز دیگه درد اینا نداره چرا چون ذهن فقط تو سه روز است بعد سه روزهم اگر بی خال اینا باشه به خودش میگه شاید چیم شده اینجوری شدم برم یه امپول ویتامین بزنم خوب شم اما وقتی حرف از یسال میشه شخص ذهنش میره به سال که اینجوری کمترکسی ترک میکنه چون رهنش میره تویه سال که وای من بایدکارکنم خرجیمو ازکجا بیارم اینا حتی کسی از دردخماری بی اطلاع باشه یعنی ندونه موادی که مصرف میکنه مصرف نکنه درد اینا نیست کلا ندونه فقط این بدونه ک اره میکشم اینو بعد یسال میزاره کنار دردهم نمیکشه چون اصلا نمیدونه خماری چی است این تحربه را من خودم داشتم تریاک میکشیدم یسال بعد نمیکشدم نمیدونستم اما بعد این که گفتن ترک تریاک اسخون درد میاره کمر درد میاره نمیدام دیر ازبدن خارج میشه اینا مصرف ک کردم هردفعه خاستم بزارم کنار اونا اومده جلوی چشام ک الان بزارم کنار درد اینا منتظرن بیان سمتم اونایی هم ک یک هفته گذتشتن کنار کامل خوب هستن بی حالی اینجور چیزاهم به خودتون نگیرین دروغه حرف از یسال میزنن که کلا دروغه چه یسالی بدن بعد از چهل هشت ساعت پاک سازی میکنه از چهل هشت ساعت عرق میکنه بدن تا سه روز بعدش بعد تمام بقیش دیگه بازی ذهن است

   • Ahmad گفت:

    سلام دمت گرم ولی منم بعد از سه سال روزی سه تا بیست الان دکیکا ۱۲ روزه نخوردم روزا یه ساعتایی بدنم مورمور میکنه و شبا بی خوابی خدا کنه تا روز چهاردهم بتونم سرپا شم حداقل هشت ساعت سر کار دوم بیارم وگر نه خدا میدونه چی بسرم میاد فقط ترسم سرکاره توی عید گذاشتم کنار همه رفتم مسافرت که کسی چیزی ندونه از چهاردهم تازه گرفتاریام شروع میشه خانواده و سر کار البته راضیم خدارو شکر خیلی بهتر از یه هفته‌ی اولم.

 6. محمود گفت:

  با سلام خدمت رفقا خواستم از تجربم بگم ۶سال متادون مصرف میکردم یکسال بود روزی ۴تا قرص ۴۰ میخوردم یهو گذاشتم کنار الان ۲۰ روز هیچی استفاده نکردم اونایی که مصرف نکردید تا حالا تورو خدا یبارم امتحانش نکنید بعد بیست روز هنوز دارم روزی هزار بار میمیرمو زنده میشم بدتراز متادون نداریم حتی هرویینو شیشه ترکش راحتره در اخر دوستان تحمل کنید این روزای سخت بالاخره تموم میشه

  • رضا گفت:

   درود به شما به بنده انگیزه دادید منهم ده روزه قطع مصرف کردم

   • حمید گفت:

    درود به شرفت برای منم دعا کن

    • علی گفت:

     توروخدایکی کمک من کنه خیلی داغونم.چیکارکنم همه زندگیم رفت روزی ۲تا۴۰مصرف میکنم چیکارکنم.ازترس خماری نتونستم ترکش کنم.بعدازدوروزکف پاهام خیلی مورمورمیشه به حدی که طاقتش وندارم.کمکم کنید.خواهش میکنم توروقران یکی کمکم کنه

     • پوریا گفت:

      چجوری کمکت کنیم تنها کمکی ک میتونم بهت بکنم اینه هر سه روز یک سیسی از مصرفت کم کن تا صفر بشه

     • توحید گفت:

      داداش ۷۲ساعت متادن مصرف نکن.بعد برو دو تا ب۲زیر زبانی بنداز اگه باز خماری داشتی ی دونه دیگه بنداز،بعد تا ی هفته ی دونه ب۲مصرف کن بعد تموم.برای دردت دیکلوفناک بگیر،برای خواب کلونازپام یا الپرازولتم.روغن شاهدونه به پاهات بمال و حجامت کن و اب زرشگ بخور و زود زود حموم برو،تا ده روز تمومه،انقدم که میگن سخت نیست

   • Berlin گفت:

    سلام بعد از سه سال متادون مصرف کردن از ۵ م رسید به ۲۰۰ م یعنی ۵ عدد قرص ۴۰ که در نتیجه یک روز صبح تصمیم گرفتم مصرف نکنم از اون روز ۳۰ روز گذشته درد بدن اصلا نداشتم فقط بیخوابی و بیقراری زیاد که نزد فوق تخصص مغز و اعصاب رفتم و با شرح ماجرا ایشون سه نوع دارو تجویز کردن که هیچکدوم اثرات سریع ندارد و بعد از ده روز مصرف این دارو ها و سپری شدن زمان ترک الان حالم خیلی بهتره روزی ۶،۷ ساعت میخوابم کم کم فعالیت اجتماعی رو شروع کردم هرچند هنوز کمی بیحالم اما این نیز بگذرد فقط خواستم بگم اگر در خانه ترک میکنید به خانواده بگید تاکمکتون کنند من به همسرم گفتم در عین ناباوری که داشت هر روز دم نوش گل گاوزبان و گل محمدی و انواع شربت و اب انار و میوه جات رو در برنامه غذاییم گنجوند به علاوه برنج رو قطع کرد و شروع به پخت انواع غذاهای پروتئین دار نمود مانند کباب ماهی کجوجه و کنجه. خواستم بگم دو چیز خیلی کمکتون میکنه اولی همراهی خانواده دومی پزشک مغز و اعصاب چون ترک اعتیاد باعث افسردگی و گریه و نا امیدی میشه و حتما باید از کمک متخصص بهره برد که از چرخه باطل افسردگی و اعتیاد جلوگیری شود

 7. علي گفت:

  سلام
  من الان حدود پنج سالي هست مصرف متادون دارم اوايل مصرف قرص ٥ميل مصرف ميكردم بعد رفتم زندان شربت متادون مصرف كردم وتا ٩٠ميل هم مصرفم رسيد بعد از ازادي از زندان دوباره قرص متادون ٤٠ميلي مصرف ميكردم و در حال حاظر حدودا يه هشت ماهي ميشه كه مصرفم خيلي خيلي زياد شده جوري كه روزي ١٢قرص ٤٠ميلي مصرف دارم در روز سه بار هر بار ٤تا قرص ٤٠ميلي ميخورم ميخواستم بدونم از چه راهي ميتونم كم يا تركش كنم ممنون ميشم راهنمايم كنيد
  با تشكر?

  • علی گفت:

   ترک تدریجی،ایبوگن میگن خوبه

  • امیر گفت:

   سخت ترین ترک واسه متادون هستش تا خودتون به این نتیجه نرسیدین کا دیگه کافیه شروع نکنید من روزی ۱۴ تا ۴۰ میخوردم اول هفته ای ۳ تا گم کردم تا به یک دونه رسید اونم الان ۳ هفته که استفاده نمیکنم ولی خوابم هنوز درست نشده هنوز و درد دارم ولی با فکر اینکه چه روزهای زیبایی در اینده دارم تحمل میکنم

   • محمدی گفت:

    روزی 14 تا متادون 40 ؟!! میشه مگه ،،، اگه ایقد مصرفتون بالا بوده پیشنهاد میکنم حتما کمک بگیرید البته با وجود وقفه احتمالا الان چند ماهی هست بیخیال ترک شدین ،،، تصمیمات اینچنینی غالیا به برگشت شخص منجر و به نوعی اراده رو برای ترک ضعیف تر هم میکنه

  • Mehran گفت:

   سلام ببینید انگار دانشمندی هستیم من روزی ۱۵ تا قرص ۴۰ میخوردم از آخر معدم پسش می زد آنقدر ضعیف شده بودم افتادم زندان نخوردم ده بار تشنج کردم سرم شکست بعد ۵۰ روز تازه تونستم یک وعده غذا خوب بخورم پیش خودم میگفتم تموم من میمیرم خانوادمو نمی بینم ولی چیزیم نشد اومدم بیرون بعد دو هفته شروع کردم تو یه هفته باز مصرف رفت رو ۳ تا قرص ۴ خیلی بدبختی کشیدم تو این راه الان ۴ روزه یهویی قطع مصرف کردم خسته شدم بمیرم قرص ژلفن استامینوفن بعد آمپول نوربین بزنی ویتامین جوشان بخرید بدن تقویت بشه بعد مایعات زیاد بخورید چون متادون از طریق ادرار دفع میشه دوش زیاد بگیرید

 8. فرشته مرگ گفت:

  با سلام خدمت دوستان من حدود ۲ سال به خاطر فشار روحی که داشتم به مصرف ترامادول رو آوردم اما کم کم به خاطر بالا رفتن دوز مصرفم از ترس تشنج به مصرف متادون تغییر دادم اما نمیدونستم متادون تا مغز استخوان ادم نفوذ میکنه یه بار خواستم ترک کنم اونموقع ۵ میلی گرم در روز مصرف میکردم دو هفته بی خوابی و پای بیقراری گرفتم و ناچار شدم دوباره مصرف کنم تا روزی که روزی ۸۰ میلی گرم مصرف میکردم کل زندگیم بهم ریخته بود جای شب و روزم عوض شده بود بیشتر اوقات توماشین میخوابیدم اما بعد از مشاوره با یه روانپزشک دو نوع قرص عمومی تجویز کردن که توسط اونا بدون درد ترک کردم و الان یه ساله از لحاظ ظاهری هم خیلی فرق کردم اما از دوستانی که پسر دارن خواهش میکنم حواستون به بچه هاتون باشه خصوصا اگه تو شهر دیگه تای درس میخونن دوستان که گرفتار میشن به دلیل کمبود محبت و حمایت به این مشکل مواجه میشن و دوستانی که تا به حال امتحان نکردن خواهش میکنم حتی اگه کسی اطرافتون مصرف میکنه باهاش قطع رابطه کنین

  • پیمان گفت:

   سلام اون دوتا قرص اسمش چیه

   • عزیز گفت:

    داداش اسم دوتا قرص. چی بود

   • محمد گفت:

    سلام لصفا اسم اون دوتا قرص رو بگین یه عمر دعاتون بکنن
    تو رو خدا ای متادون بزارین کنار الان 10ساله استفاده می کنم از 5″میلی رسیده به 40میل بدترین درد و داره از هروین وشیشه و کل مواد صنعتی بدتره خدا بگم چکارتون کنه که همه رو متادونی کردن

    • امین نجفی نژاد گفت:

     داداش هیچکی از ترک نمرده فقط ترک الکل خطریه. من شصت روزه ترکم اما پام درد میکنه اسهال خفیف دارم. کسل و بیحالم روزای اول ک گفتم میمیرم یا فلج میشم. هیچیم نشد. بیست روز نتونستم سرجمع بیست ساعت بخوابم
     5سال مصرف شربت. شما حتما برو پیش روانپزشک کمکت میکنه

    • Fffffff گفت:

     سلام من اونقدر متادون و الپرازولام رو باهم زیاد مصرف میکنم که میترسم بگم بعضیا بگن ماکه چیزی مصرف نمی‌کنیم برا چی ترک کنیم 12 سال پاکی داشتم 4 ساله متادون و الپرازولام باهم میخورم هنوز بیشتر از نصف روز ترک نداشتم یبار بهم قرص قلابی دادن تا پای مرگ رفتم اگر این اکسون بتونه به من کمک کنه اونقدر سر شناس شدم تو شهر از مصرف که مطمعنم بعد من بالای صد نفر ترک میکنن اکسووووون میتونی یه قدم به مرگ وایستادم میتونییییییی

  • میثم گفت:

   سلام داداش خوبی
   دادا 2تا داروهایی که میگی دکتر داده خوردی خوب شدی چی بوده
   خدایی خوب شدی کامل کامل دیگه ایشالا آره

   • نيما گفت:

    با سلام
    بنده 4سال مصرف متادون داشتم روزي ٢تا متادون 20 كه يكي صبح ساعت 10 صبح و يكي 4 بعداظهر.
    اما ديگه خسته شده بودم واقعا كه اول عيد تصميم گرفتم ترك كنم الان 34روزه كه نصف ي قرص 20 رو مصرف ميكنم اوايل سخت بود اما الان تقريبا نرمالم.
    پيشنهاد ميكنم مصرفتونو همينطوري كه من كم كردم كم كنيد خيلي اذيت نميشيد. البته ي همراه يا دوست خوب كنارتون باشه كه موقع عصبي شدن يا هرچي كنارتون باشه.
    من از اول خرداد ماه كامل ميخوام قطعش كنم دوستان راهنماييم كنيد؟

    • ایمان گفت:

     دوست عزیز حتما قرص ۵ بزرگ تهیه کن و ریز ریز دوزت رو به زیر ۱ میل برسون و قطع کن ، متاسفانه ، مغز تا ۱۰ میل خیلی واکنش بدی نشان نمیده اما وقتی دوز به زیر ۱۰ میرسه بدن به هر میلیگرم واکنش نشان میده و سختی تازه شروع میشه ولی باید تصمیم قاطع داشته باشی و تحمل کنی بعدش راحت میشی

    • داریوش گفت:

     سلام دوست عزیز اگه هنوز مصرف داری هر چند کم امیدوارم همونم ترک کنی ولی وقتی مصرف داری حتی کم هم چون این متادون لامصب تو کبد ذخیره میشه از روز ۵ ام به بعد که کاملن قطعش کنی درد شروع میشه و کبد شروع میکنه به خالی کردن این متادون لامصب و همین باعث درد و بی خوابی میشه
     تو رو به جون عزیزتون اگه این و میبینید و میخونید هیچ وقت حتی یکبارم متادون رو تجربه نکنید که ترکش آدم و داغون میکنه و حتمن حتمن پیشنهاد میدم اگه مصرف بالا داذید برید پیش یه کلینیک ترک اعتیاد تا بتونید ترکش کنید

     • Hamid گفت:

      با سلام 13 سال مصرف شیره با قلیون داشتم 5سال مصرف متادون بلایی که متادون تو این5سال سرم اورد اون 13 سال نیاورد خدا رو شاهد میگرم هر زمان خواستم ترکش کنم متادونو بلایی سرم اورد تا مرز خود کشی رفتم دوباره رفتم سر مصرف شیره به بدبختی بعد رفتم کمپ الان به امید خدا3ماه پاکم اینو نمیگم شما برین مواد بزنین ولی خدایی ما که نتونستیم متادونو ترک کنیم زمینو گاز میگرفتم متادون ترکش خیلی سخته انشالا شما بتونین از من به همه شما نصیحت متادون مصرف نکنین

   • دانیال گفت:

    سلام من روزی ۱۰۰۰ میلی گرم ترامادول (۵عدد۲۰۰)و ۱۰ میلی گرم متادون باهم مصرف میکردم،الان بعد از دوماه فقط ۵ میلی گرم متادون خالی مصرف میکنم میخام همین رو هم بزارم کنار،راهی وجود نداره کمتر اذیت بشم؟

  • Ali گفت:

   سلام ببخشید اسم اون قرصایی ک دکترتون بهتون داده بودن چی بود؟من مردم از درد

  • محمد گفت:

   سلام میشه اسم قرص هاتون رو بگید

   • سلام خسته نباشید من حدود پنج ساله متادون مصرف میکنم الان نهه ماه قرص نمیخورم شربت میخورم هیچ کس خبر ندارد در رودسر زندگی میکنم میخوام بزارم کنار کلا در کارم اصلا در همه چیم اختلال گذاشته لطفاً بگید که چیکار کنم واقعا خسته شدم هفته پیش شیش روز گذاشتم کنار آمدم سر کار بدنم کلا می‌لرزید دوباره شروع کردم خواهش میکنم بهم بگید چیکار کنم

  • بابک صفری یساقی گفت:

   سلام داداش گلم اسم این دوتا قرص رو بگو من الان از روزی 60 میلی و بهمراه استفاده هشیش الان چند روزی میشه پاکم دوروزه تقریبا
   بخدا شبا از بی خوابی تا صبح اینقدر قلط میزنم توی جا زانو هام پوستمال شده بند بند وجودم درد میکنه بیقرارم هی تغییر حالت میدم باز چنددقیقه بعدش… ??
   خواهش میکنم بگو دارو چی بخورم ک راحت بتونم بزارم کنار

 9. میلاد گفت:

  سلام من مصرف شیره تریاک داشتم و الان هشت روزه دارم متادون مصرف میکنم رورانه ۷ میلی لیتر.خواستم بدونم میشه با قرص ب ۲ ترک کرد متادون رو

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   در اینصورت تنها نوع مخدر را تغییر داده اید و به متادون وابستگی پیدا میکند.
   بهترین روش ترک و درمان مراجعه به کلینیک ترک اعتیاد می باشد.

  • امیر گفت:

   دوستانی که متادون مصرف می کنیید به هیج عنوان مبادا به جای متادون بی ۲ بخورید بقدری درد وحشتناکی سراغتون میاد که حد نداره وبرای خلاصی از درد باید متادون رو بخوری طوری حالتون خراب میشه که هر ان میگی الان سکته میدکنم این اشتباه را مرتکب نشید زیر نظر پزشک باید این کارو بکنید وگرنه خطر مرگ شدید داره

   • ارتین گفت:

    کاملا درسته

   • من این اشتباه رو کردم فکر میکردم چون متادون میخورم باید بیشتر قرص b2بخورم،درعرض چندساعت۶تا b2خوردم بعدشم ۶تا متادون۴۰ خوردم چند ساعت بعداز مصرف این دوتا قرص باهم چشم بازکردم دیدم روتخت بیمارستانم.دکتربهم میگفت خیلی شانس آوردی که زنده ای

   • سردار گفت:

    دوستان نادیده و همدرد سلام من به مدت ۵ سال در ۲۴ ساعت ۵۰ گرم تریاک میکشیدم صبح ساعت ۵ بیدار میشدم زغال روشن میکردم باید میکشیدم تا برم سر کارم شبا در صورتی که زود میخوابیدم ولی تا۱۱ میکشیدم بعضی وقتا زغال شب تا صب روشن بود اما بزرگترین اشتباه زندگیم مصرف تریاک نبود کاش پام میشکست پیش دکتر ترک اعتیاد نمیرفتم ولی رفتم به این امید حال و روزم بهتر بشه الان ۱۰ ساله با متادون زنجیر شدم هر بار تلاش کردم موفق نشدم فقط پارسال تونستم ۳ ماه بی ۲ بخورم متاسفانه دوباره روزی ۴۰ میلی شربت میخورمکاملا درسته من بعد ۳۶ ساعت از مصرف ۲۰ سی سی متادون قرص بی۲ خوردم سکته کردم اخرش مجبورش شدم متادون را مث اب سر بکشم اونم چند بار هر چی میخوردم اروم نمیشدم بعد یک ساعت دیگه خوابم برد چشمم باز کردم صب شده بود .خدا لعنت کنه کسی را که متادون را درست کرد اصلا قابل مقایسه با تریاک نیست

   • آرش گفت:

    واسه ترک متادون با بی دو باید اولا مصرف متادونت کم باشه دومن از آخرین مصرف متادونتم باید حداقل سی ساعت گذشته باشه
    اگه بی دو و متادون رو باهم مصرف کنین چون تداخل دارن حال آدم رو خیلی بد میکنن
    به نظر من اگه کسی میخواد متادون رو ترک کنه تنها راهش کم کردن استه و پیوسته هستش وگرنه با بی دو بخوایی ترکش کنی فرقی نداری اینبار گرفتار یه افیون دیگه میشی

    • ایمان گفت:

     من ۹ سال روزی دو نوبت هر نوبت ۳۰ میل میخوردم ، بهترین راه اگر چند نوبت مصرف میکنید اینه که اول برسونید به روزی ۱ نوبت و بعد از آن تک نوبت با قرص های ۵ بزرگ که امکان کوچک شدن دارد استفاده کنید به تدریج و بی عجله کم کنید تا حتی برسید به روزی یک چهارم ۵ و بعد دوهفته یکباره قطع کنید ، من نمیگم اذیت نشدم ولی واقعا درد و آبریزش و خمیازه نداشتم فقط اسهال و بد خوابی که با قرص ۳ شب حل شد. ولی فراموش نکنید باید تصمیم قاطع بگیرید من ۵ ماهه پاکم و واقعا هوس هم نمیکنم خدا وشکر و راحت شدم ، هیچ کس هم نمیدونست من اعتباد دارم‌و در تمام دوران ترک هم همسرم اصلا نفهمید‌ ولی بخاطر ضعف بدنی نیاز به زمان مناسبی مثل عید که تعطیله دارید که کار سنگین انجام ندید ، پروسه ترک بی عجله من ۹ ماه طول کشید

  • sasan گفت:

   الان شما دیگه متادون نخور به هیچ عنوان از چاله در میای میوفتی تو چاه گفته باشم …یه مسکن بگیر هرموقع پاهات مور مور کرد بخور ..بعد تا پنج شب یه دونه کلونازپام با استامینفون کدوئن بخور.بعد دیگه قعطش کن

 10. کامران گفت:

  سلام ،۵ ساله که متادون مصرف میکنم ، اوایل روزی یه قرص ۲۰ میلی مصرفم بود و کم کم رسید ب روزی ۲ قرص ۴۰ میلی ، تا اینکه رو ب شربت آوردم ، ولی نمیدونستم دارم از چاله میفتم تو چاه ، تا همین ۶ ماه پیش روزی ۲ یا ۳ شیشه ۱۸ میلی شربت میخوردم ، تا اینکه خسته شدم و وضعیت روحی م خیلی آشفته شد ، دوباره ب قرص رو آوردم ، الان شبی تقریبا ۴ تا قرص ۴۰ میلی مصرف دارم ، واقعا خسته شدم ، زندگیم بهم ریخته ، با توجه ب اینکه کارمندم و شاغل ، خیلی از ترک و خماری اون میترسم ، نمیدونم ب چ راهی رو بیارم ، لطفا راهنمایی بفرمایین

  • آکسون گفت:

   سلام، متاسفانه شما به متادون اعتياد پيدا كردين ولي همينكه شما خودتون خسته شدين اين يه قدم مثبت محسوب ميشه.
   ما بهتون پيشنهاد ميكنيم بستري بشيد.
   دوره درمانتون از١ هفته تا ٣ هفته بستگي به متابوليسم بدنتون متفاته.
   همينطور شما به علت مصرف طولاني متادون دچار علايم افسردگي هم شدين كه ما افسردگي شما رو هم در طول دوره ترك درمان ميكنيم.

 11. حامد ساریخانی گفت:

  سلام من 3 ساله متادون مصرف میکنم روز 3 تا قرص 40 مصرف میکنم میخواهم ترک کنم نمیتونم هم بستری بشم شما چه راهی رو جلو پام میزارید ممنون تهران هم زندگی میکنم

 12. امیر گفت:

  سلام خسته نباشیدمن۵ساله متادون مصرف میکنم ودیگه خسته شدم میخوام ترک کنم منظورشماازبستری همون کمپ یانه فرق میکنه

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   خیر، کلینیک ترک اعتیاد آکسون، مرکز درمان اعتیاد خصوصی با مجوز رسمی بخش بستری درمان و ترک اعتیاد از وزارت بهداشت می باشد.
   درمان اعتیاد در مرکز ترک اعتیاد آکسون تحت نظر مشاورین روانشناسی، روانپزشکی و پزشکان متخصص با مراقبت شبانه روزی پرستاران انجام میگیرد.

 13. ایمان گفت:

  سلام
  منظور از ترک سرپایی چی هستش و برای شخصی با شرایط من که حدود ۵ ماه هستش که دارم قرص متادون مصرف میکنم جواب میده . ممنون میشم پاسخ منا بدید . حقیقتاً تصادفی که کردم باعث شد تو این ۵ ماه برای کاهش درد و فراموشی تصادف و خواب راحت موجب استفاده من شد و تو ۲۴ ساعت بصورت تیکه تیکه قرص ۲۰ میخورم . مثلاً تو ۲۴ ساعت ۶ تا تیکه نصف قرص ۲۰ میخورم .
  بتز هم ممنون میشم اگه منا راهنمایی کنید .

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   با توجه به اینکه متادون مخدری بسیار قوی می باشد و ترک آن حتما باید تحت نظر مشاورین، پزشکان و متخصصین انجام شود ترک به روش بستری مناسب تر است.

 14. L گفت:

  سلام شوهر من قرص دتا مصرف میکرد الان نزدیک 4سال بردمش مرکز ترک اعتیاد شربت متادون دادن کنارش پنهونی بازم دتا مصرف میکرده 18 سیسی هم متادون میخورد که فهمیدم دتا مصرف میکنه دیگه قرار شد بزاره کنار اون مرکز پلمپ شدرفتیم یه مرکز دیگه با متادون جایگزین کرد 25 سیسی متادون خورد بعد هر 2روز در میون یه سیسی منادونشو کم کرد الان 7سیسی رسونده ولی بازم دیدم دتا میخوره روزی 2 تا کپسول به نظرم رفتن این مرکز ترک اعتیادا سرگرمیه دیگه فرصتی که بهش دادم اینکه حتما باید کلا همه چیزوترک کنه مرکز ترک اعتیادم نریم متادونشم بزاره کنار به نظرتون خوب شدنیه چه جور باید بزاره کنار کارشم حراصته،الان خودش یه روز در میون یه سیسی میخواد کم کنه

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   درمان نگهدارنده یا متادون درمانی یکی از روشی کاملا اشتباه است که متاسفانه بسیاری از مراکز درمانی از آن استفاده میکنند.
   این روش باعث ترک اعتیاد نمیشود و تنها نوع مخدر را تغییر را میدهد.
   ترک متادون حتما باید تحت نظر مشاورین و کارشناسان انجام بگیرد و ترک غیر اصولی آن عوارض شدیدی دارد به همین جهت توصیه میکنیم حتما به کلینیک مراجعه کنید.

  • طیب گفت:

   اگہ عاشق شماوزندگیش باشہ یہ ذرہ غیرت خوب میشہ من بخاطرترک نکردن متادون زنموکہ ۸سال خاستگارش بودم بابدبختی بھش رسیدم ولی ۱سال ھمسرم بود لعنت ب متادون الانم اگہ شوھرت مخادمث من سرش نیاد بھترہ ترک کنہ چون صبرشماھم اخرسرمیرسدخواھرم

 15. ایمان گفت:

  ممنون میشم پاسخ منا بدید و بگید و آیا میشه بصورت تعویض خون و روش فوق سریع کسی که روزی چند تا تیکه قرص ۲۰ میخوره را درمان کرد . ممنون از شما که پاسخ میدهید.

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   برای سم زدایی سریع نیاز به انجام معاینات می باشد.
   با مشاورین مجموعه تماس بگیرید راهنماییتون میکنند.
   با تشکر

 16. سامان گفت:

  سلام خسته نباشید من تقریبا7ساله متادون مصرف میکنم و چندبارم برای ترک به کمپ مراجعه کردم وبجز بار اول که دوماه پاک بودم مابقی دفعه ها یکی دوروز بیشتر پاک نبودم اما اینبار دیگه فایده نداره واقعا خسته شدم از این متادون کوفتی وبه هم خاطر از طریق ماهواره داروهای حیات پاکو سفارش دادم که یه بسته کپسول (Daturin)داتورین و
  شربت الاله هاله سبز سفارش دادم ایا بنظرتون این داروها کمکی میکنن خیلی تعریفشو شنیدم باتشکر

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   همانطور که اطلاع دارید متادون مخدری با قدرت اعتیاد آوری بسیار زیاد است و ترک غیر اصولی آن عوارض بسیار زیادی دارد به همین جهت توصیه میکنیم تا به کلینیک مراجعه بفرمایید.

 17. زندگی پاک گفت:

  با سلام و عرض ادب
  با هزار بدبختی بعد چند سال بیکاری ،یه کار پیدا کردم و الان ۳ سال میشه مشغول هستم ،متاهل و دارای فرزند..متاسفانه با مصرف های تفننی رو به تریاک و بافور.و شیره و اینا آوردم و بخاطر همین موضوع وقتی معتاد شدم شغل اولم از دست دادم..به پیشنهاد یکی از دوستان نزدیک به مصرف قرص ب۲ رو آوردم خوب بود جواب داد ولی بعد از حدود یکسال مصرف هر کاری میکردم نمی شد ترکش کنم..تا اینکه سراغ متادون رفتم و الان حدود یکسال میشه روزی ۳ تا قرص ۲۰ مصرف میکنم..بنظر شما بخاطر اینکه شغلم از دست ندم میشه از شما کمک بگیرم و این مشکل حل کنم؟؟چند بار به فاصله یک ماه و دو ماه ترک کردم ولی متاسفانه نتونستم همیشگییش کنم!میشه کمک کنید نمیخوام این شغلم رو هم از دست بدم.

  • آکسون گفت:

   سلام. مصرف رو کاهش و به روزی 1 عدد قرص 20 بیاوردید. سپس برای سم زدایی سریع تشریف بیارید کلینیک ( سن زیر 40 سال و سابقه بیماری قلبی نداشته باشید) . 2 شب و 3 روز زمان بستری شما می باشد به شرط اینکه حتما به یک قرص 20 کاهش داده باشید

   • علی گفت:

    سلام….
    هزینش چقدره….

    • علی گفت:

     سلام..‌‌‌هزینش چقدره…‌
     ۳سال ونیم مصرف دارم… اوایل حدود 40cc مصرف میکردم ، الان یک قرص ۴۰ و حدود ۵cc هم شربت مصرف دارم‌‌‌‌…
     لطف میکنیر بگید …هزینش چقدره..اگه بخوام سرپایی درمان بشم و بستری نباشم…

     • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

      با سلام
      برای دریافت تعرفه درمانی با مشاورین مجموعه تماس بگیرید.

    • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

     با سلام
     برای دریافت تعرفه درمانی با مشاورین مجموعه تماس بگیرید.

   • علي گفت:

    سلام خسته نباشيد من روزي ي قرص ٢٠مصرف ميكنم يعني ميشه تو چندروز ترك كرد لطفا بگيد
    از نظر روحي داغونم

 18. محسن،م گفت:

  سلام،من روزی 6تا قرص 40میلی متادون مصرف میکنم،2سالی هست که متادون مصرف میکنم،واقعا میخوام ترک کنم،شغلم دولتی هستش، نمیتونم بستری بشوم، با این شرایط میتوانید کمکم کنید،دارو بهم بدید در منزل ترک کنم؟؟

 19. سعید گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۰روز قرص متادون ۲۰ روزی دوتا میخورم الانم ۱۲ ساعت هست مخوردم میتونم قرص ب۲ بخورم خداوکیلی کمکم کنید

 20. Mahdis گفت:

  سلام تو رو خدا جواب منو بدید من یه سالی که شیره با تریاک مصرف میکردم ودیگه خسته شده بود بخاطر همین شروع به مصرف قرص متادون ۵کردم الان روزی یدونه مصرف دارم اما می‌خوام اینم بزارم اما با توجه به اینکه من زنم و اینکه نمی‌خوام کسی بفهمه تو خونه ترک کنم و اینکه سرکار میرم نمیتونم مرخصی بگیرم آیا دارویی هست که بتونم خونه ترکش کنم منتظر جوابتون هستم

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   متادون مخدری با قدرت اعتیاد زایی بسیار بالا است و ترک غیر اصولی آن (ترک در منزل و داروهای گیاهی) میتواند عوارض به مراتب شدید و جبران ناپذیری بر روی فرد داشته باشد به همین جهت تنها راه درمان مراجعه به کلینیک و استفاده از خدمات درمانی است.
   با توجه به شرایط کاری شما که امکان بستری ندارید میتوانید از امکان ترک سرپایی استفاده کنید که در اینصورت نیازی به بستری نمی باشد.

  • عباس گفت:

   بذار کنار خیلی راحت من روزی ۶تامتادون دوز ۴۰مصرف داشتم الان خداروشکر پاکم از خماری نترس کسی از خماری نمرد همه تو نعشگی مردن

   • رضا گفت:

    عباس جان من روزی دوتا قرص متادون ۴۰ میخوردم الان ۴ روزه کامل قطع مصرف کردم درد در پا و کسل بودن تمام بدن رو دارم این حالم چند روز طول میکشه ..بعضی ها میگن خماری متادون از روز ششم به بعد شروع میشه راست میگن من که خدایی خسته شدم …الان ۴ روزه قطع کامل یک دفعه ای کردم یا مرگ یا پاکی

 21. سالار گفت:

  سلام.من سه سال مصرف متادن داشتم از روزی ۵ میلی گرم شروع کردم و به روزی ۱۰ تا متادون ۴۰ رسیدم دیگه خسته شده بودم و یه روز گفتم دیگه بسه بدون هیچ دارو کمکی گذاشتم کنار البته هم انگیزه داشتم هم اراده درد زیاد کشیدم ولی تحمل کردم .فقط مرتب دوش میگرفتم الان هم ۶ ماه میگزره از قبل هم بهترم.ارزوی سلامتی واسه همتون

 22. raiiinn گفت:

  سلام من ۴ماهه متادون میخورم روزی یه قرص ۵
  چطوری میتونم از شرش خلاص بشم

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   برای درمان و ترک حتما باید به کلینیک مراجعه نمایید، با مشاورین مجموعه تماس بگیرید راهنماییتون میکنند.

   • يه مسافر گفت:

    من روزي ٥تا ٤٠ متادون قهوه اي ميخوردم ، الان تو روز ٩ هستم كه يهو يابويي گذاشتم كنار الانم كه دارم مينويسم خيلي درد دارم تو اين ٩ روز ١ ساعتم نخابيدم ولي بخدا مي ارزه ، ٤سال از زندگيمو الكي پاش گذاشتم ، دعام كنيد تازه بعد روز ٧،٨ دردام بجاي اينكه كمتر بشه بيشتر شده و هيچي نميتونم بخورم اصلا اشتها ندارم دعا كنيد ، ايشالا پاكي همتون

  • همدرد گفت:

   کاش ما جای شما بودیم . من روزی نصف شیشه ۲۵۰ سیسی شربت میخوردم یه مسافرت ناگهانی رفتم دبی پیش اقوام ۳ماه موندم اما فقط جسمم پاک شده بود دوباره شروع کردم حتی روزی ۵تا ۶تا قرص ۴۰ قهوه ای . اما بخاطر دقلوهام یه شب همه قرص ها رو ریختم دستشویی و از فرداش نخوردم ۲تا۳ روز اول خماری چندانی نداشتم اما از همون روز ۵ و شش شروع شد الان یک ماهه نخوردم فقط اینکه اول بیخوابی دوم اینکه به محض میخوام بخابم پا درد میگیرم اونم پای بی قرار و بی اختیار تند تند پامو تکدن میدم . همدردا برام دعا کنید این تلاش آخره

 23. حامد گفت:

  سلام من تقریبا یک سال و نیمه متادون مصرف میکنم فقط قرص پارسال پاییز یبار یهو ترک کروم اما بعد 20 روز باز برگشتم و شروع کردم ب مصرف الان یکسال گذشته مصرفم روزی نصف قرص 20 یا حتی 1چهارم 20 الانم چند روزه قرص بیستو 5 6 قسمت کردم دارم روزی یتیکه میخورم فقط تنها مشکلم اینه ک بعد ترک بی خوابی از بین نره دفعه قبلم واسه همین دوباره برگشتم.الانم یک.ماهه دیگه باید برم واسه ازمایش ازدواج و این چیزا واقعا خسته شدم ازش میشه بگید الان چجوری ترکش.کنم.بیخوابی رو باید چکار کنم؟ الان ک انقد دوز مصرفیم پایینه بازم علائم ترک واسم شدیده؟

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   متادون بسیار قوی است و ترک خودسرانه آن تنها عوارض را شدیدتر میکند و عوارض جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.
   برای ترک حتما باید به مراکز درمانی مراجعه کنید.

  • مهدی گفت:

   سلام من تقریبا 5ساله قرص متادون مصرف میکنم اولین بار قرص متادون 20مصرف کردم و طی اینهمه سال روزی 1تا3تا مصرف میکردم تا 2هفته پیش ک تصمیممو برای ترک قطعی گرفتم و مصرفم روزی یک قرص 40بود کامل گزاشتمش کنار حتی کمترشم نکردم تو این 2هفته درد کشیدم کسلی داشتم خلاصه اذیت شدم اما الان احساس میکنم حالم داره بهتر میشه و توصیه میکنم ب همه جوونا بخدا خیلی چیز کثیفیه سعی کنید اصلا سمتش نرید من خودم ی جوون 22سالم ک ا 17سالگی آلوده شدم واقعا پشیمونم اما هرجا دست بکشی بازم دیر نیست کسی از خماری نمرده شما هم نمیمیرید

  • پارس گفت:

   به هیچ عنوان ازدواج نکن به هیچ عنوان با این شرایط ازدواج نکن

  • طیب گفت:

   تاسالم سالم نشدی وبخودت اطمینان کامل نداری زن نگیر منم مث تورشوہ دادم ازمایش متادونم رومنفی کنن وازدواج عشق ۸سالہ منوزنم نرسیدہ بہ ۱سال طلاق شداخرش الانم ۸سالہ بیکاروتنھایہ گوشہ جامہ توروخدااول بزاکناربعدزندگی تشکیل بدہ

 24. hajian گفت:

  ترک سرپایی چه جوری میشه لطفا توضیح بدید

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   در ترک سرپایی نیازی به بستری نیست و تنها برای انجام معاینات به کلینیک مراجعه میکنید.

  • علی گفت:

   سلام خاستم درمورد تجربه ترک متادونم به دوستان توضیحاتی بدم، من ۸ سال مصرف متادون داشتم !!! اخریا تقریبا ۲۰ سیسی شده بود، یه دفعه گذاشتم کنار ،سه چهارروزاول درد مختصری داشت اما هرروز که میگذشت دردش بیشترمیشد ،درد اصلیش ازروز نهم شروع شد تازه ،عرق سرد شدید ، عطسه زیاد، سردیه بدن، لرز ،رعشه ،پادرد و…خلاصه قابل گفتن نیستن واقعا، دقیقا روز ۲۰م ترک بود که واقعا ازدرد کلافه شده بودم، باخودم میگفتم مگر یه روز دوروزه اخه!! تاکی من باید دردبکشم!!! رفتم پیش دکتر ترک ،ایشون بهم گفتن شیوه ترک یه هوییت اشتباه بوده، وگفت ممکن تادوماهم درد داشته باشی، بهم پیشنهاد مصرف قرص ب ۲ دادموقت، روزی یکی، من به مدت ۸ روز قرص ب ۲ رومصرف کردم. تقریبا ۶۰ درصد دردام کم شده بود اما هنوزم شبا کمی بدن درد رعشه داشتم!!! الان روز۲۹ م ، دیروز مصرف ب۲ نداشتم اما امروز یه چهارم خوردم، ان شالله یکی دوهفته بگذره درد متادونم کم بشه ،ب۲ روهم نمیخورم، سعی میکنم ازامروز ب۲ روهم یه چهارم قرص حتی کمتر روز درمیون بخورم تااین درد لعنتی ترک متادون تموم بشه، هنوز بعد ۲۹ روز تست متادون بنده مثبت بود!!!!! متادون هزاران بار قوی تر از تریاک ،شیره ویاحتی ب۲!!!! حداقل دوماه زمان میخاد تا درد بره تقریبا، چون زمان ترکش طولانیه ادم کلافه میکنه وممکن لغزش کنه …خلاصه من شیوه ترکم اینجوری بود وبه امید خدا ب۲ روم هم روزدرمیون وکم میخورم تا وقتی درد متادون تمام شد اونم بزارم کنار،فقط دوستان مصرف همزمان متادون باب۲ کشندس وباعث سکته میشه ،من بعد۲۰ روز قطع مصرف متادون ،به درخاست دکتر ب۲ مصرف کردم ،اونم روبرنامه….، شاید اگر دکترنمیرفتم لغزش میکردم چون واقعا پروسه ترک طولانی وادم کلافه میشه، هنوزم روز۲۹ هم بااینکه یه چهارمم ب۲ خوردم اما کلی درد بیخابی دارم ….بدترین جیز متادون اصلا ازبدن نمیره ،خدالعنت کنه سازندش وباعث بانیش ،امیداورم دوستان موفق باشن

 25. علی گفت:

  سلام ممنون از راهنمایی کلینیک اکسون .دوستان عزیزم بنده بدون مصرف حتی سیگار یهویی رفتم سراغ هرویین بعد دوسال مصرف بدون اینکه خوانواده متوجه شنبا مصرف قرص متادون تک کردم البته من دو هفته بیشتر متادون نخوردم یک هفته حالم عالی بود انگار نه انگار از هرویین به متادون و دیگه خلاص اما نه بعد شش روز گفت بگیر جاته .خیالتون راحت بعد از اخرین مصرف دقیقه سه هفته بعدپاک پاکید و فقط از روز ششم تا دهم حالم خیلی بد بود بعدا رو به بهبودی بودم
  برای همگی ارزوی سلامتی دارم .

 26. سلام من روزی ۲ سیسی مصرف داشتم البته مخلوط بااب .الان ۴ روز یبار میخورم فقط بیخابی اذیت میکنه .چجوری حلش کنم این بیخابیرو ؟

  • آکسون گفت:

   سلام. حتما به روانپزشک متخصص در زمینه اعتیاد مراجعه کنید که هم مصرف را قطع کنید و خواب شما نیز تنظیم شود

   • سجاد محمدی گفت:

    سلام من یه مدت کمه متادون مصرف میکنم و یه شبه گذاشتمش کنار و الان شب اولم هست میخواستم با مشاورین تون تماس بگیرم ممنون

    • آکسون گفت:

     با شماره 22226222 تماس حاصل نمایید

     • akbrbaqrzadgan@gmail.com گفت:

      سلام خسته نباشید قرص متادون 40 روزی یک چهارم میخورم 8 ماه کشید که روز به روز بیشتر شد که روزی یک قرص 40میخورم توی4یا5 روز کمکش کردم و یکدفعه گذاشتم کنارحالا4 یا 5 نمی‌خورم دارم بی قراری و پادرد داغون شدم چندروز دیگه درد وبی قراری دارم و شیراز زندگی میکنم اینجا شعبه داری ممنون

 27. عزیز گفت:

  سلام.دوستان من روزی ۲سی سی متادون مصرف میکنم چه قرصی و پیشنهاد میکنین که ازش بدون درد. و بی خابی راحت بشم

 28. عزیز گفت:

  سلام.دوستان من روزی ۲سی سی متادون مصرف میکنم چه قرصی و پیشنهاد میکنین که ازش بدون درد. و بی خابی راحت

 29. محمد گفت:

  سلام فکر نکنم از من دوز بالاتر کسی باشه بخدا روزی ۲۰۰ سی سی مصرف داشتم به تدریج کمش کردم و به ۶۰ سی سی رسوندم واسه انهای که از ترک میترسن بهتون میگم سم زدایی هر جور باشه چهار روز میگذره از سم زدایی نترسین هر جور باشه میگذره ولی بعد چهار روز از نظر روانی خیلی سخته که مصرف نکنی بعد چهار روز به na یا روانپزشک مراجعه کنید خدا با ماست موفق باشید .در صمن الان تو مرحله سم زدایی هستم تو خونه بچه ها فقط استراحت کنید نمیشه هم کار کرد هم ترک کرد فقط با استراحت کامل و روزانه دمحموز مصرفتون رو کم کنید یا حق.

 30. علی گفت:

  سلام سه روزه دارم ترک میکنم دارم میمیرم چ کنم راحت شم روزی ۱دونه ۴۰ مصرفم بوده

  • آکسون گفت:

   سلام. برای ترک به صورت خودسر اقدام نکنید. ترک متادون بخاطر شدت خماری و عوارضی که در حین ترک و بعد از ان بوجود می آید باید زیر نظر پزشک باشد

 31. یاسر مدرس گفت:

  سلام من ۲سال هست ک متادون مصرف می‌کنم روزی یه قرص ۲۰میل میخورم یه موقعی هم شده ۲تا ۲۰خورده باشم ولی بیشتر یه دونه بوده به نظرتون تدریجی بزارم کنار یا یهویی و چقد طول میکشه از بدنم خارج شه ..ممنونم. کسی کمکم کنه

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   بهترین و مناسب ترین روش، درمان بستری به صورت تدریجی می باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مجموعه تماس بگیرید.

  • Aslam گفت:

   خودم مثل شما مصرفم روزی ۱ دونه بوده یک سال میخوردم یه ده روزی نصفش کردم یعنی نصف میخوردم بعد ۱۰ روز یک چهار دارم میخورم خدا را شکر زیاد اذیت نشدم همش دست خودته فقط اراده کن از دردش نترس از خماریش نترس راحت میتونی بزاریش کنار
   موفق باشین
   انشالله خودمم پاک پاک میشم هیچ چیزی بهتر از حال خودت نیست

  • Khadijeh Heidari گفت:

   سلام به همه همدرد آن
   می‌خوام از تجربه بیست سال مصرف مداوم مواد از تریاک و حشیش شروع شد نورچیزک وکرک باترکیب دیازپام بصورت تزریق حدود ده سال هم همزمان مصرف دوا شیشه متادون وقرص دیازپام را که اجبار به مصرفش شدم رو براتون بگم من صبح که از خواب پامیشدم پانزده سیسی متادون سرمیکشیدم تا بتونم برم دنبال جنس موادهایی مصرف کردم که اینا پیشش شکلاته ولی الان به کمک آن ای حدود نه ماه پاکی دارم ،واما تجربه ترک!ترک یعنی مواجه شدن با حال بد ترک بی درد نداریم ولی میشه از شدنش کم کرد خودم کل مصرفم رو به متادون محدود کردم وهر هفته یک سیسی ازش کم کردم البته بعد که مصرفم به صفر رسید از مکمل ها مثل هر روز صبح فارماتن عصر زینک پلاس یک روز درمیان از نوروبیون روزی نه لیوان مایعات برای درد هم از شیاف دیکلوفناک و برای پا درد از روغن سیاه دانه برای ماساژ استفاده کردم هر موقع هم که بی قراری وسوسه سراغم میومد دوش آب سرد،وقتی شما میخوای ترک کنی باید قطع مصرف کنی نه از متادون بری رو ایپیوم بعد بری رو ب۲یا تریاک اینجوری مثل من چند عمله میشه خودتو نابود می‌کنی بهترین روش ترک کم کردن دوز تا به صفر رسیدن اگر تریاک با خودش کم کن اگر متادونه با خودش موادی دیگه رو شیفت نکن که بدبخت میشی
   من تجربش ودارم،اقایی که میگی هم می‌خوام کار کنم هم ترک اگر ادامه بدی با بی آبرویی بیرونت میکنم بمون سالم شو بعدبرو سرکار دنبال روز و تایمش نباشید که کی خوب میشیم پانزده روز وکه رد کنیم می‌بینیم که تو سرازیری می افتین فقط حتما از این ویتامین ها استفاده کنین که کم نیارین بخدا من خودم باهمین شرایط تو خونه ترک کردم به امید پاکیتون

 32. مح گفت:

  سلام من ۸سال متادون مصرف کردم روزای اخر تا ۶۰ سی سی میخوردم تو کمپ ترک کردم الان ۸ ماه میگذره ولی هنوز بدنم بیقراری داره رعشه هنوز تو بدنم هست تا کی باید تحمل کنم لطفا راهنمایم کنید.

  • آکسون گفت:

   سلام. حتما به روانپرشک مراجعه کنید / با تجویز دارو عوارض ترک را می شود کنترل کرد

  • اراد گفت:

   سلام
   پرچم همه اونایی ک گذاشتن کنار و اونایی ک میخوان بذارن کنار بالا ..یه یا علی بگید و بذارید کنار مرد و زن نداره فقط یه جو غیرت و اراده … به خانواده به اینده فکر کنید ب روزهای خوب این همه قرص خوردید چیشد یه همت کن 15 روز درد بکش البته 5 روز اول ک هیچی ب بعدش یعنی 10 روز در کل درد داری بعد یه عمر راحتی… از ترس خماری و درد واینا میترسم معنا نداره مرد اگه مرد باشه برای بدست اوردن خانواده و سلامتی خودش متادون ک هیچی نیست از کراک و شیشه و سه دود هم میگذره ولی بعدش به همه ارزوهات میرسی.. چه مالی چه جانی چه خانواده…..دم همتون گرم ایشالا پاکی همه ..

 33. سعداله گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  حدود دوساله با متادون آشنا شدم الان هم پنجشنبه ها فقط مصرف میکنم اونم یک قرص40 بعضی وقت ها هم بوده که پنج شنبه نشده مصرف کنم وهفته بعدش مصرف کردم.بنظرتون منم معتاد حساب میشم؟الانم میخوام کلا بذارمش کنار میشه به جز بستری یه راهی دیگه پیشنهاد بدید

  • آکسون گفت:

   سلام. حتما شما نیز وابسته شده است. برای ترک به یک روانپزشک مراجعه کنید که عوارض ترک شامل بی قراری و دردهای احتمالی ان را با دارو برای شما کنترل کند

  • نيما گفت:

   داش مصرفت مصرفي نيست كه ازش بترسي. ذهنتو كنترل كن. فراموش كن قرص متادون رو.

 34. هادی گفت:

  سلام من چند سال شیره مصرف میکردم الان یک هفتس صد سی سی متادون گرفتم پنج سی سی صبح پنج سی سی شب میخورم بجاشم پنج سی سی اب میریزم سرش تو یک هفته تقریبا نصفش شده اب ولی من هنوز هیچ احساس خماری ندارم بنظرتون هنوز شروع نشده خماری یا این کار روش خوبیه

 35. mohsen گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت محترم کارکنان وپزشکان کلینیک آکسون اینجانب محسن هستم حدود هفت سال است که متادون مصرف میکنم در چند سال اول باتوجه به شرایط کاری چندروز قرص 5 میخوردم وحدود 1 هفته تا 10روز مصرف نداشتم این کار تا 1.5ادامه داشت تا اینکه مصرف اوایل به روزی 4عدد قرص 5 رسیدوبعدهابه روز ی 3 عد 20شد.ودر سال چهارم شروع به مصرف شربت نمودم وباتوجه به اینکه به شربت آب یا چیز دیگه قاطی میکردن گیرایی کمتر داشت از 10 سی سی به حدود30 سی سی رسید وباتوجه به شغلم مصرف شربت باعث خوا ب آلودگی وکاهش رادنمان کاریم شده .وبهمن 98برای ترک ازیک دکتر مشاوره گرفتم برای من برنامه گذاشت که قرص به جای شربت استفاده نمایم.با برنامه دکتر تاحدود2ماه ادادمه دادم تاجایی که به روزی 1.5تا 2عدد رساندم وباتوجه به مشکلات که پیش اومد بازم مصزف رابردم بالا حدود روزی 3 الی 5 عدد رسید. برادر یا خواهر خدایی دیگه خسته شدم. خواهشا تمنا میکنم من یه غلطی توزندگیم کرده ام همسر من هم واقعاپشت من بوده ویه فرشته هست والان رفته خونه پدرش فرصت داده تا ترک کنم وگفته کمکتم میکنم خواهشا من فعلا تنهام خواهرم یابرادر کمکی بهم بکنین هیچ کس هم ندارم.از نظر مالی هم نگران نباشید.شده فرش زیر پام را میفروشم هزینه را میدم واز طرف دیگر من تهران نیستم شمال هستم(انزلی) وباتوجه به شغل کاریم 7107 الی 10 بیشتر نمیتونم باشم چون کارما ازدست میدم.خواهشا جوابما بدید منتظرم وشماره تلفن هم بزارین.باتشکر وخسته نباشین.باتشکر فراوان خدا در این دنیا وآن دنیا اجر معنوی به شما بده.

 36. امیر مرادی گفت:

  سلام .من سه هفته متادون مصرف کردم .هروز دو بار به اندازه درب قوطی ۳۰ سی سی مصرف میکردم .الان ۴۸ ساعت میباشد که یهوی قطع کردم .و مدت دو شب نخوابیدم .چقدر باید بی خوابی بکشم .کل اعتیاد من به مواد دو نیم سال میباشد و فقط تریاک وشیره در این مدت مصرف میکردم .ممنون میشم راهنمایی کنید این بنده سرتا پا تقصیر را.

 37. بهرام گفت:

  سلام روزی یه وعده قبل از شام ۱۰ سیسی شربت متادون مصرف میکردم روزای اخر کمترش کردم تا ۷ سیسی شب اخر یه سیسی خوردم الان ۴ روزه نخوردم فقط بیقرارم بدنم داغه بزور روزی سه ساعت میخابم چیکارکنم این کسلیو بیقراری بره زودتر

 38. سجاد گفت:

  سلام دوساله مصرف شربت دارم میخاستم بدون بستری بزارم کنار.مصرفم روزی یکی ازاین درب بطریه ممنون میشم راهنمایی کنین

 39. سجاد گفت:

  راستی درب بطری چند سی سی.چند روز مصرف نکنم وبعدشباB2بخورم

 40. Niaz گفت:

  مهمترین عارضه متادون گرفتن مردانگی و میل جنسی مرد هست.

  • طیب گفت:

   درودبرشرفت غیرت یک زن صدبرابرآدم قرصی ومعتادمیشہ چون این بلا۱۰سالہ بخاطر پررویی تومحلہ بانقشہ ترامادولی بعدمتادونی شدم زنم کہ۸سال خاستگارش بودم روزیر۱سال زندگی مشترک ازدست دادم ازیہ زن خیلی کمترم خیلی

 41. دانیال گفت:

  سلام
  دو ماه متادون مصرف کردم روزی سه تا ۲۰ رسید
  کمش کردم به روزی یک عدد۲۰.الان ۱۴روزه هیجی مصرف نمیکنم.جز سیلوکسیب و گاباپنتین۱۰۰.الان از درد دارم میمیرم.چطور دردمو کم کنم.خواهش میکنم راهنماییم کنید مشهد هستم

  • آکسون گفت:

   سلام. باید به روانپزشک مراجعه کنید تا با تجویز دارو درد و بی قراری رو کنترل کند

  • حسن گفت:

   سلام دانیال منم مث توام ۵روزه نخوردم درد ندارم ولی یجوریم همش عرق میکنم سردمه بیقرارم ب زور قرص کلونازپام میخوابم نمیدونم چکار کنم خستم کاش اینجا بودی باهم حرف میزدیم

  • طیب گفت:

   تنھاراھنمایی وراھش اینہ غیرت مردونت روبیدارکنی وبزاری کناروگرنہ بلانسبت تو کلا ادم معتاد بیغیرت ترازیہ زن میشہ جلوچشمش ھرچی ببینہ میگہ بیخیال

 42. abas گفت:

  سلام. من ۷ساله مصرف متادون دارم الان ۷ سی سی مصرف میکنم ولی چند روزه ۱۰س سی شربت تریاک یا اپیوم هم مصرف میکنم تا اپیوم و جایگزین کنم ایا عوارض کدوم بیشتره و باهم مصرف کردنشون چی عوارض داره. لطفا جواب

  • کلینیک ترک اعتیاد آکسون گفت:

   با سلام
   انجام اینکار نه تنها باعث ترک نمیشود بلکه باعث میشود تا به شربت تریاک نیز اعتیاد پیدا کنید.
   بهترین روش ترک با توجه به شرایط شما ترک بستری می باشد.

  • احمد گفت:

   سلام
   بنده چند سال متادون مصرف کردم به صورت منظم صبح ۳تا قرص ۴۰ و شب هم ۳تا قرص ۴۰ الان ۶ روزه اصلا مصرف ندارم یهو خسته شدم و دیگه مصرف نکردم
   درد بدنی یکم دارم ولی راستش اصلا برام مهم نیست فقط یکم بیحالم و اصلا خوابم خوب نیست همین یکم کلافم کرده
   نمیتونم بستری بشم فقط خواستم بدوننم برای رفع این کسلی چیکار باید بکنم
   ممنمونم

 43. Aslam گفت:

  با سلام ممنون میشم اگه جوابمو بدین من روزی نصف قرص ۲۰ میخورم راهی هست تو خونه ترکش کنم بدون درد بیوصلگی خماری

 44. Aslam گفت:

  سلام خوبین منم یه معتادیم مثل همینا یه یک سالی هست گرفتارش شدم در روز یکی متادن ۲۰ میخوردم یه ده روزی نصفش خورد یعنی کمش کردم هم اذیت شدم الانم همون ۲۰ چهارتا تیکه کردم یه تیکه کوچیک میخورم الان خیلی اذیتم
  مثل مرد ولش کردن ولی میکشم یه قرص ضد درد چیزی مربوط به ترک باشه میشه معرفی کنی

 45. Mansoor گفت:

  یعنی اگه یک دفعه قطعش کنی احتمال مرگ داره واقعا؟بعد از یک هفته حتی؟!

 46. حمید گفت:

  سلام بچه ها من الان ۳۳ روزه متادون نمیخورم اولا تا ۲۰ رور اول کلا ۲۰ ساعت نخوابیدم . هنوز که هنوزه درد و بیخوابی دارم احساس پوچی و بی ارزشی آزارام میده فقط شبا کارم شده به اون مسولینی که این دارو را وارد کردن واین جوونا را به خاک سیاه مینشونن فحش ونفرین کنم . از این حرفا بیاین بیرون ترک ۵ روزه و ۲ و۳ هفته ای .ترک متادون ۲ و ۳ ماه درد و بیخوابی و بعدش چندین ماه افسردگی به همراه داره . به امید روزی که هیچ مردی جلو زن و بچه اش شرمنده مصرف مواد نباشه

  • پویا گفت:

   دقیقا تایید میکنم حرفتو.منم ۲۱ روزه پاکم بعد ۵ سال مصرف متادون ولی دردم خیلی خیلی کم شده و قابل تحمله ولی بی قراری و پوچی و بی حوصلگی هنوز دارم و آزارم میده.دکترم گفت هرمونای مغزتو بهم ریختی و تا دوباره به کار عادیشون برگردن همینه.
   انشالله هرکی به درد متادون گرفتاره خدا کمکش کنه

 47. امید گفت:

  خدمت دوستان تجربه خودنم رو تو ترک متادون عرض کنم.
  امید هستم از استان البرز .35 سالمه .اهل مواد مخدر به اون صورت نبودم .شاید در سال 5 یا 6 دفعه تو دورهمی های خانوادگی 10 تا دود تریاک میگرفتم .مشکل من از زمانی شروع شد که تصادف کردم و چند تا عمل انجام دادم . خیلی درد داشتم تا اینکه یکی از دوستان برام قرص متادون آورد . و من هم با یک چهارم قرص شروع کردم .هم دردم رو آروم میکرد و هم حالم رو خوش .این شد که به این مخدر لعنتی وابسته شدم .3 سال روزی یک چهرم خوردم .تا اینکه از نظر جنسی داشتم ضعیف میشدم .یه جورایی هم بدخلق شدم .البته خانوادم نمیدونستن .تا اینکه شرایط کرونا امد .تصمیم گرفتم که ترک کنم .رفتم دکتر گفتم برام 2 تا سرم و یه سری آمپول ویتامینه و قرصهای جوشان بنویسه . . داروها رو گرفتم رفتم خونه و به خانم و دخترم گفتم که کرونا ضعیف گرفتم دکتر گفته این داروها رو مصرکنم دو 2 هفته ایی خوب میشی . ..3 روز اول مشکی نداشتم . روز 4 و 5 با استامینوفن کدیین آرام میشدم .روز 6و7و8 خیلی زجر آور بود .شب اصلا خواب نداشتم .دست و پاهام درد میکرد و دخترم یک سره رو کمر و پاهام بود .روز 9 تا روز 13 با کدیین ارام میشدم از 13 تا 16 مشکی خاصی نداشتم با خانواده میرفتم پیاده روی . الان روز 18 هستم . البته 2 روزه یه کم دلپیچه ضعیف دارم و لی حالم خیلی خوبه ….دوستان تو ترک حتما باید حامی داشته باشید تنهایی واقعا نمیشه .روزای بسیار سختی تو ترک دارید واقعاً زجر آوره .دیگه غلط بکنم که قرص مصرف کنم ….و لی روزای پاکی خیلی قشنگه . صبح ساعت 6 با صدای طبعیت از خواب بیدارم میشم .لذت میبرم .واقعا عالیه .ارزششو داره ..

  • امید گفت:

   دوستان عزیز .صحبتون بخیر .امروز 22 روز شد که پاکم .حالم خیلی خوبه .دیروز یک ساعت پیاده روی سنگین رفتم .اصلا اینجور خوشی رو فراموش کرده بودم .به خاطر خودتون این آشغالا رو بذارید کنار .فقط یه همت میخواد .صبح ساعت 6 سرحال بیدار شدم .انگار اصلا قرص نمیخوردم …همت کنید میتوانید

 48. نوید گفت:

  سلام من بخوام بستری بشم آیا تضمینی هست که کرونا نگیرم الان تنها ترس من کرونا

 49. یک معتاد سابق گفت:

  سلام
  من به مدت پنج سال روزی یک عدد قرص ۴۰ مصرف می کردم و مدام دنبال راهی بودم که در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون زجر ترک کنم و نمی شد. تا اینکه خدا خواست و یک مشکل گوارشی پیدا کردم که البته ربطی به متادون نداشت ولی یبوست ناشی از متادون خیلی اذیتم می کرد و این شد که مجبور به ترک تدریجی در طول شش ماه شدم و هر یک یا دو هفته قسمت کوچکی از قرص رو می کندم تا اینکه بعد از شش ماه به حد یک کنجد رسید و یک روز گفتم بذار امروز نخورم ببینم چی میشه و دیدم که هیچ وابستگی بهش ندارم و کامل گذاشتمش کنار. گر چه این شش ماه هم راحت نبود و اضطراب و بیخوابی داشتم ولی از اونجایی که حالم از هر چی قرص و اعتیاد و داروی ترک اعتیاد و مشاوره به هم میخورد با کمک خداوند تونستم ترک کنم. همین که اخلاقم بهتر شده و خوابم تنظیم شده و دیگه مثل سابق احساس افسردگی ندارم بهترین انگیزه است که دیگه سراغ این آشغالها نرم.

 50. حسن گفت:

  سلام خسته نباشد.اقا تورو خدا کمک کنین درد دارم بیخوابم همش استرس دارم از پاهام شده مثه کوره اتیش به مرگ راضی شدم الان یک هفتم متادون نخوردم درد دارم از خودم بدم میاد????تورو خدا راهنمایی کنید. دوسال متادون ۴۰مصزف میکردم روزی یک و نصف. موهاش میکنم کمک کنید خیلی خیلی تنهام

 51. Hossein گفت:

  سلام، خسته نباشید
  بنده مصرف تریاک بصورت خوراکی دارم صبح ظهر و شب که تقریباً روزی دو گرم میشه،
  آيا اصلا صحيحه که با متادون ترک کنم یا مثلاً سم زدایی بشم با متادون؟
  چون چند جا دکتر یا کلینیک ها مراجعه کردم و تناقض داشتن راهنمایی هاشون،،، یکی میگفت اصلا برای ترک تریاک نباید از متادون استفاده بشه و کاملا اشتباهه چون خود متادون وابستگی شدیدی ایجاد میکنه که خیلی بدتر از تریاک هست
  یکی دیگه که هم روانپزشک بود و هم کلینیک ترک اعتیاد کار میکرد میگفت برای ترک تریاک از متادون فقط و فقط برای سم زدایی باید استفاده شود اونم طوری که از یک هفته بیشتر نباید متادون مصرف کرد و در همین یک هفته باید جوری تنظیم بشه که آخر هفته مثلا به یک هشتم قرص بیست میلی برسه و قطع مصرف بشه و اینم گفت که چند روزی بعدش کسلی داری که رفع میشه، میگفت که اگر بخای مثلاً یک ماه دوماه، و بلند مدت از متادون استفاده کنی شرایط خیلی سخت میشه،
  حالا از نظر شما کسی مثل من بخاد از متادون فقط برای یک هفته اونم برای سمزدایی و کاهش درد استفاده کنه آیا موفق میشه؟ در ضمن تا حالا چندین بار با متادون ترک کردم وهر دفعه هم یکماه مصرف میکردم و کمش میکردم ولی شکست خوردم،

  • امید گفت:

   دوست عزیز پیشنهاد میکنم سمت هیچ متادون و ب2 نرو .ترک تریاک خیلی راحتر از متادونه .پدرم درامد تا متادون رو گذاشتم کنار .خودتو درگیر متادون نکن .ترک تریاک خیلی راحتره .سختیش 5 روز اول سم زدایی هستش .با تحمل و توکل درست میشه ..فقط باید خانوتده باهات همراه باشن

 52. Esi گفت:

  سلام.من 22سالمه.سه سال پیش قبل از رابطه جنسی ترامادول مصرف میکردم.بعد خیلی حال داد و ادامه دادم.بعد چند ماه ترک کردم.وقتی رفتم سربازی بخاطر تنهایی و آشوب روانی دوباره به ترامادول روی آوردم.روزی یک یا دو عدد دویست.خدمتم که تموم شد به بهونه ترک ترا،با دوستام شیره مصرف میکردیم و بازم زیاده روی.الانم دوماهه که شیره نمیکشم ولی روزی یک متادون 40 می‌خوردم.الان 3روزه پاکم.داره پدرم درمیاد.دیشب تا صبح از کلافگی به خودم پیچیم . لطفاً کمکم کنید.این لامصب باعث شده یکسره با خانواده جنگ داشته باشم

 53. Mohsen گفت:

  سلام به همه ..من اعتیاد به متادون ۷ سال دارم روزی ۱۲ سی سی خسته شدم ۶۵ روز اوردمش رو یه سی سی بیاید باهم بهم کمک کنیم ..بچه ها بیاید باهم یه گروه تشکیل بدیم بهم کمک کنیم ..بخدا ایجوری بهتره ..

 54. خلیل گفت:

  دوستان شما وابسته شدین به مخدر درسته درد خماری داره من خودم تریاک میکشیدم بافوردیگه خسته شده بودم با متادون خواستم ترک کنم که کلا جایگزین شده سر در گم شدم میان هر دوتا مشکلم بدتر شد متادون روزی یه سی سی کم کردم به جایی رسیدم که فقط زبون میزدم تا طعمش احساس کنم باورتون میشه فقط همین زبون زدنش معتادی داره ….
  بعد دوباره شروع کردم به خوردن که با یکی از دوستانم رفتم ترکیه استانبول با خودم سه تا قرص ۴۰ میل بردم به خونه که رسیدم همش منتظربودم که خمار شم ولی خدایش از خماری خبری نبود قرص رو انداختم توخیابون باورتون میشه هیچی نمیزدم منظورم اینه من شما وابسته این مواد هستیم همین درد خماری الکیه

  • داوود گفت:

   نکته جالبی بود . اهمیت محیط زندگی رو نشون میده، ذهنت با دیدن خارج فعال شد ولی بازم تا حدی میتونه کمک کنه، باید کاهش داد کاهش تا قطع.

 55. حميد رضا گفت:

  با سلام خدمت پرسنل اكسون يه سوالي ازتون داشتم من به مدت ٤ سال و نيم هست كة متادون مصرف مي كنم اوايل با يه نصف ٢٠ شروع شد و به تدريج زياد شد ٢ سال پيش به مدت ١ ماه گذاشتم كنار ولي بعدا به خاطر مسايل خانوادگي شروع به مرف كردم وتو اين مدت دز مصرفي بسيار زياد شده وتا ١٢-١٣ عدد متادون ٤٠ رسيت مي خواستم بينم تو مركزتون كاري براي من مي تونيد انجام بديد واقعا ديگه خسته شدم لطفا راهنمايي كنيد

 56. احسان گفت:

  سلام دوستان عزیز.من تا دلتون بخواد تجربه ترک کردن و مصرف کردن دارم.خداییش آدم پوست کلفتی شدم ولی الان بازم بعد از چند سال مصرف تو ترک هستم.من همشه متادون و شیره با هم مصرف میکردم.

 57. مهدی گفت:

  سلام ببخشید من متادون همراه با تریاک مصرف میکنم.میخواستم کلی بدونم ایا مصرف این دو با اسپرین بچه که برای رقیق کردن خونه تداخلی ایجاد میکنه؟مثلا مشکلی پیش بیاره؟چون میترسم بخورم میترسم تداخل ایجاد کنه؟لطفا کمم کنید بهم؟

  • آکسون گفت:

   سلام. بدلیل مسئولیتی که پاسخ به سوال شما برای کلینیک ایجاد می کند ما در این زمینه نمی توانیم پاسخ دهیم . چون واکنش بدن افراد متفاوت می باشد. حتما به پزشک مراجعه کنید

 58. احمد احمدوند گفت:

  سلام من روزی ۱۲۰ میلیگرم متادون به مدت ۴ سال استفاده میکردم هفته پبش یکدفعه بدنم و سرم شروع به گر گرفتن کرد و سرگیجه شدید و تهوع کمی داشتم خلاصه ۴۸ ساعت بستری شدم و حین بستری ۲ امپول نالکسون بهم تزریق شد از روزی که مرخص شدم روزی ۲۰ میلی میخورم چون پزشک قانونی گفت یکدفعه ترک نکن با روانپزشک تماس بگیر الان بعد از یک ۸ روز خیلی سرگیجه و گر گرفتگی و تهوع دارم چکار باید بکنم تا قبل از مراجعه به روانپزشک

 59. علی مهری گفت:

  سلام بنده تقریباً ۵سال مصرف متادون داشتم
  الان ۶ماهه که ترک کردم ولی متاسفانه بازم ۲۰ روزه شروع کردم البته سر جمع ۴تا قرص ۴۰ میلی گرم مصرف کردم…
  خواستم بدونم چطور میتونم دوباره بزارمش کنار؟
  بشدت پشیمونم و کلافه…۱پسر کوچیک دارم واقعا احساس خجالت و خیانت میکنم…
  خواهش میکنم راهنماییم کنید!

  • آکسون گفت:

   سلام/ وقتی ترک کردید باید زیر نظر روانپزشک باشید تا جلوی وسوسه گرفته شود/ الان نیز به روانپزشک مراجعه و زیر نظر ایشان قطع مصرف کنید و بعد از ترک، حتما درمان خود را زیر نظر روانپزشک و روانشناس ادامه دهید

 60. ali گفت:

  سلام.وقت بخیر
  میخواستم بدونم قرص متادون عوارضش بیشتره یا شربتش.ترک با شربت بهتره یا قرص؟؟
  من چند ساله مصرف میکنم العان روزی ۲ تا قرص میخورم خانوادم نمیدونن اگه میشه راهنماییم کنید!!

  • آکسون گفت:

   سلام/ هر کدام عوارض خودشان را دارند. برای ترک از جایگزین استفاده نکنید و حتما به روانپزشک یا کلینیک مراجعه کنید بدون استفاده از شربت یا متادون ترک خواهید کرد

 61. صادق بهرامی نژاد گفت:

  سلام دوستان قرص b2 هیچوقت نخوریدچونکه اصلا کارایی ندارد فقط فقط باید ان را زیر زبان بزارید واجازه بدید که خودش بمرور اب شود وگرنه حتی اگه چندتاشم باهم بخوری جز مسمومیت چیزی حاصلتان نمیشود

  • حصین گفت:

   رفقا سلام
   ۲۸ سالمه هنوز شونزده سالم نشده بود که با ترامادول شروع کردم
   بعد یکسال با متادون اشنا شدم،همینو از متادون بگم که کسی که روزی نیم کیلو شیره بکشه یه قرص ۲۰ متادون از اون نیم کیلو قوی تره،ماده ای به شدت مخدر
   من ورزشکار بودم و با نوجوانان پرسپولیس قرارداد بستم اما بابام افتاد زندان،مصرف ترامادولم شروع شد و بعد یکسال با یه قرص ۲۰ شروع کردم دوزم امسال یعنی سال ۹۹ به حدی بالا رفت تو این ۱۲ سال که حتی ۲۰ تا قرص ۴۰ هم جوابگو نبود،نعشه نمیشدم فقط از خماریم جلوگیری میکرد،امروز یعنی ۱۵/۶/۹۹ روز ششم ترکمه دارم میترکم اما خداخیربده دکتر داروسازی که رفتم داروخونش و حالمو درک کرد،بهم انگیزه داد،یه قرص اسهال قوی یه قرص ابریزش،یه قرص خواب برا بیخابی،و یه شربت گیاهی برای دردم بهم داد،از وقتی که اینارو همین نیم ساعت پیش مصرف کردم درد و اسهال و بدن دردم به کل از بین رفت و با کمک خدا و قدرت خودم این غول رو شکست میدم

 62. محمد گفت:

  سلام دوستان
  یک راه کار برای ترک : اول اراده هست دوم این که بدونید بدون درد و اذیت نمیتونید و سوم از همه مهمتر باید خانواده رو در جریان بزارید و با کمک اون ها این روش رو انجام بدین ودر هفته اخر باید دورز جاکعه باشید که بتونید عوارض رو تحمل کنید .
  1- هر مقدار مصرف دارید رو به شربت مثال روزی 8 سی سی ابتدا یک چهارم کم کنید یعنی بکنید 6 سی سی در روز
  مر حل دوم برای یک ماه 6 سی سی مصرف میخوای بکنید و مقدار 5 سی سی اب به اون اضافه کنید این طوری انگار دارید روزی 1 سی سی کم میکنید پس حدود برای 2 ماه باید برنامه ریزی کنید مثلا 10تا 6 سی سی 60سی سی بگیرید و هر روز 6 سی سی مصرف کنید و 5 سی سی اب بهش اضافه کنید
  خیلی کم و نا محسوس دز کم میشه و بعد حدود 30 روز همش اب هست ولی تلخلی و اثر دارو رو هنوز داره چون روزی 1 سی سی کم میشه روز 60که میشه تمام میشه و دیگه میتونید بزارید کنار البته از روز 45 عوارض شروع میشه و باید هفته اخر و هفته بعد ترک رو خیلی مراقبت کنید و سعی کنید دور از جامعه باشید که بتونید تحمل کنید عوارض ترک رو
  مثلما نمیتونید همراه ترک کار های روزانه رو هم مثلا قبل انجام بدین پس باز هم تاکید میکنم اگر میخواین موفق به ترک بشید حتما دو هفته اخر رو به خودتون مرخصی بدید و فقط استراحت کنید .
  به امید روزی که هیچ کس به این چنین ماده خطرناکی گرفتار نشه

 63. روهان گفت:

  سلام خسته نباشیدمن توعمرم هیچ ماده مخدری مصرف نکردم فقط یکباره مصرف متادون روشروع کردم مصرفم روزانه سی عدد قرص متادون بیست بود جوری شده بودم که بااین مصرف سنگین بازهم احساس خماری میکردم ولی بعداز سه ماه بطورکامل اونوکنارگذاشتم من بیستوچهارسالمه ولی نه سال مصرف کردم کسی ک یکذره اراده داشته باشه رو میتونم براحتی کمک کنم ازشراین سم خلاص شه ،همه میدونن کسی ک معتادمتادون بشه باهیچ مخدری یکذره هم ازخماریش کم نمیشه بنظرم بدترین اعتیاددنیا متادون

 64. مهدی گفت:

  سلام خدمت هم دردهای عزیز.میدونم که همتون درد کشیدید و این غول متادون رو خوب میشناسید.تقریبا 7سالی هست که مصرف قرص و شربت متادون دارم، فقط در این حد بهتون بگم، هرروزی که از مصرفتون بگذره، باید چندبرابر تقاص پس بدید، پس یاعلی بگید و تمومش کنید، من با متادون اوردوز کردم، واقعا اگه دعای خیر پدر ومادرم و لطف خدا نبود تاالان 100تا کفن پوسونده بودم،بچه ها یا علی بگیم و تمومش کنیم.

 65. سعیدمحمدپور گفت:

  سلام من سعید محمدپور متولد 67 هستم حدود 4سال کریستال مصرف میکردم سال 89به یکباره و به کمک همسر عزیزم کنار گذاشتم تا سال 93که متاسفانه به بیمادی سرطان روده بزرگ (کانسررکتوم) مبتلا شدم دکتر شیمی درمانی به من قرص ترمادول داد ولی به دلیل درد زیاد به متادون تغییر گرد منم گفتم میمیرم بخاطر همین هم وقتی دوره شیمی درمانی هم تموم شد این لعنتی رو کنار نگذاشتم که هیچ مصرفم شد روزی 4تا قرص 40متادون که الان حدود یک هفته‌تس کنار گذاشتم خیلی سخته قبول دارم ولی باید راه رو رفت انشالله هرچی عطاری که این لعنتی رو میفروشن همین بلا سرخونواده‌هاشون بیاد که از هر ده‌تا عطاری تو مشهد 8تاش میفروشن هرکی میگه نیست بیاد برم نشونشون بدم که ببینید چه راحت دارن مردم رو بیچاره میکنن ن فقط یکم سختی و یک یاعلی به مولا همین الان که دارم اینو مینویسم درد دارم ولی دیگه نمیخام هیچ جایگذینی داشته باشه فقط تحمل دوستان ببخشید که زیاده‌گویی کردم درپناه حق یاعلی

 66. Elyas گفت:

  سلام خدمت هم درد های عزیز. من 17 سالم بود یه نارفیق برا بهتر درس خوندن بهم ترامادول داد، من نمیدونستم چی هست فکر میکردم مواد مخدر فقط تریاکه و شیشه و این چیزاست…. روزی 2 تا 100 میخوردم، خیلی حالم رو خوب می‌کرد با انرژی درس میخوندم و سرحال بودم، بعده 3 ماه فهمیدم چه خاکی تو سرم شده، 3سال از جوونیم از بین رفت با ترامادول روزی 3 تا 200، تو این 3 سال چند بار گذاشتم کنار مثلا یه ماه نمیخوردم ولی بی حالی و درد و افسردگی و بی خوابی، باعث می‌شد باز برم سراغش. یه بار گذاشتم کنار با کمک خانواده 2 ماه نخوردم، ولی افسردگی و بی حالی داغونم کرده بود، ضعف بدنم تمومی نداشت، بازم دوام نیوردم و شروع کردم، تا 5 ماه پیش که با متادون، ترامادول رو گذاشتم کنار، بعده دوهفته متادون هم نخوردم، داشتم کم کم به این بی حال و حوصله بودن عادت میکردم که با دراگون آشنا شدم، 4 ماه دراگون مصرف کردم از متادون عوارضش کم تره، ترکش هم خیلی آسون تره ولی الان یه ماهه گیرم نمیاد و دوباره متادون مصرف میکنم روزی یه قرص 40 . الان 10 روزه به خاطر اینکه آزمایش ازدواج دارم و نامزدم رو خیلی دوست دارم متادون رو کم کردم، 10 روز بیچاره شدم تو این 10 روز کلا 2 تا متادون 40 خوردم، از امروز هم دیگ نمیخوام بخورم، کلونازپام و دینفوکسیلات یه کم آرومم میکنه ب2 گرفتم تا از فردا شب نصف بزارم زیر زبونم نمیدونم فایده داره یا ن؟ از لحاظ روحی داغونم، از لحاظ جسمی داغون تر. از وقتی مصرف ندارم خیلی بانامزدم بداخلاقی کردم، نمیدونم بهش بگم اعتیادم رو یا نه؟ اگه آزمایشم مثبت بشه آبروم میره، از طرفی هم میترسم بهش بگم…
  حدودا 10 روز دیگه باید آزمایش بدم به نظرتون میتونم با ب2 متادون رو بزارم کنار و آزمایشم منفی بشه؟ به خدا هدفم دور زدن آزمایش نیس و واقعا میخام ترک کنم. تو رو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم استرس آزمایش از خماری بیشتر اذیتم میکنه….
  به امید پاک شدن همه معتادا.

  • javad گفت:

   سلام. الیاس جان از همین الان دیگه لب به هیچکدوم اینا نزن. من جواب آزمایش اعتیادم برای ازدواج مثبت شد. بخاطر تریاک. خودم ساکن تهرانم و خانومم ساری زندگی میکرد. بلاهایی کشیدم بخاطر این مثبت بودن آزمایشم، آبروم پیش خانواده خودم رفت ولی خانواده زنم نفهمیدن چون خانومم خیلی دوسم داشت باهم رفتیم ۱ شهر دیگه واسه آزمایش مجدد. سری اول آزمایشمو تو ساری دادم که مثبت شد گفتن ۲هفته دیگه بیا بعد از تفکییک تو آزمایشت معلوم میشه چی زدی. آخه وقتی گفتن تست مورفینت مثبته هاشا کردم وگفتم دیروز کدیین خوردم. سری دوم رفتم قائمشهر که همسایه شهر ساریه ۱۰روز بعد از مثبت بودن آزمایش اول، جواب آزمایش دومم منفی بود چون تو اون ۱۰ روز انقدر مایعات و شیر خوردم که دفع شد. بعد از عقد کردن برای اینکه گند کار در نیاد رفتم جواب آزمایش ساری رو گرفتم که نفهمیده بودن که تریاک بوده برگه رو با لبخند بهم دادنو گفتن برو دنبال زندگیت. تو اون ۱۰ روز مردم و زنده شدم انقدر استرس داشتم که درد ترکو حتی برای ۱لحظه هم حس نکردم‌. الان ۱دختر ۳ ساله دارم. و متاسفانه ۲ ساله که درگیر متادون شدم، امشب شب سوم که گذاشتم کنار، خیییییلیی درد دارم تو ساق پاهام، اسهال و شدیدا تعریق دارم امروز 3بار تیشرت عوض کردم انقدر که زیر بغلم خیس میشه. خمیازه و عطسه و بی اشتهایی و بی حالی و …. که نگم برات. اگه تریاکی بودی ترک راحتتری داشتی. لعنت به مخترع متادون. داداش اگه b2 هم بخوری چون از مشتقات تریاکه متاسفانه تستت مثبت میشه‌. از همین الان هیچ مخدری نخور. ارزششو نداره که کسیو که دوسش داری بخاطر ۱ قرص که از لحاظ حجم و اندازه خیلی کوچیکه از دست بدی. میدونم خییلی سخته، همدردم باهات ولی نخور دیگه هیچچی نخور‌. ضمنا برای ایجاد اعتماد به نفس تو خودت برو تست مورفین از داروخونه بخر ۱روز قبل از آزمایش ادرارتو تو لیوان یکبار مصرف با تست مورفین چک کن. روزقبل آزمایش تا میتونی آب بخور‌.
   و اگر از الان دیگه نخوردی استرس نداشته باش چون خیلی زود از تو ادرارت پاک میشه. تقریبا 1هفته ای، البته تو خونت تا 21 روز میمونه ولی مراکز بهداشت شهرا که آزمایش میگیرن تست مورفین رو با کیت تست مورفین از ادرارت میگیرن.
   و ۱نکته که خییلی مهمه تورو خدا بعد از عقد از قرص یا هرجور مرفینی برای نزدیکی با همسرت استفاده نکن‌. چون توقع بالا میره و بعدا اگه بخوای طبیعی انجامش بدی نمیتونی راضیش کنی به مشکل میخوری‌‌.
   با آرزوی موفقیت در پاک شدن برای همه وابستگان به هرگونه مخدر‌.

 67. ایمان گفت:

  سلام هفته ای یکبار قرص متادون ۲۰ بخورم بهش اعتیاد پیدا نمی کنم؟ تا حالا هم هیچ ماده مخدری مصرف نکردم

 68. میثم گفت:

  سلام من در روز دو عدد قرص 5 متادون مصرف دارم و شدیداً مایل به کنار گداشتن و قطع مصرف دارم ولی به خاطر شرایط کاری و اجتماعی و خانوادگی خودم و همسرم امکان حبستری شدن ندارم چطور میتونید کمکم کنید .
  ممنون

 69. سینا گفت:

  داستان ترک من:
  سلام خدمت دوستان عزیز
  من قراره چند وقت دیگه داماد شم واسه همین تصمیم به ترک گرفتم 30 سالمه.
  من به مدت 14 سال شیره تریاک مصرف میکردم
  این اواخر یک ماه ب2 خوردم
  روزای آخر ب2 تموم کردم و روزی یکچهارم قرص بیست متادون خوردم(8 روز)
  روز آخرم نشستم یه دل سیر باز شیره کشیدم
  خلاصه الان سه روزه ترک کردم
  دو روز اول مشکل خاصی نداشتم، فقط دهنم باز میشد و خمار بودم یه درد خفیفی هم توی پاهام و کمرم داشتم.
  روز سوم که امروز بود درد پاهام که قبلا خفیف بود بیشتر شد
  الانم شب سوم و ساعت 4 و ربع هستش، اوایل شب خیلی کمر درد و پادرد داشتم و دست سمت راستم درد میکرد ولی الان اونچنان درد ندارم، فقط خواب ندارم
  سعی میکنم ازین به بعد هرشب براتون از حالم بگم
  شاید بدرد بعضیا بخوره، واسه خودمم انگیزه میشه
  قعلا شبخوش تا فرداشب.

 70. یاسر گفت:

  سلام من میخوام یه تجربه عجیب باز گو کنم دایی من ۲سال بود ترامادول مصرف میکرد و ۶سال قرص خواب و متادول مصرف میکرد اخراش هم ب شیشه تمایل پیدا کرده بود ک زود متوجه شدیم خیلی زجر ها کشید هم خودش هم خانواده خلاصه بعد از مدتی ک دیدمش ازش پرسیدم واقعا میخوای ترک کنی و با ی جواب که نیمه شک بود گفت اره من ی شهر دیگه بودم داییم ی شهر دیگه خلاصه بردم پیش خودم شروع کردم ب کم کردن شربت ۱۵سی سی میدادم ۱۵سی سی آب میرختم ب جاش روز اول هیچ دردی نداشت روز دوم کلافگی و دو دلی شدید پیدا کرد ک با صحبت کردن امیدواری تونستم یک قدم ب جلو ببرمش ظهر روز دوم بدنش خیلی درد میکرد بردمش حمام شدید میلرزید بعد میاوردم ماساژش میدادم باهاش حرف میزدم اروم میشد روز سوم دفعه های دردش زیاد میشد در روز حمامش ب ۵دفعه میرسید بعد از سپری ۶روز درد های قلبی کم شد ینی لرزیدن بدن درد وووو ب فاز دوم درد رفتیم بی قراری ک خیلی بد بود فقط در این مرحله امیدواری بدهید باهاش حرف بزنید آنقدر ذهن طرف تلقین میکنه که از ذهنش دستور میاد ک مثلا فلان قرص دعوای تو سعی کنید همه تلقین هارو با روبرو کردن طرف با مسله ک تو ذهنش هست رو برطرف کنید من اینم بگم روز ششم کامل متادون قط کردم براش بعد قط صدرصد سه روز درد عجیب داشت بعد سه روز دردش کم شد حالش خوب شد خداروشکر ۱۲روز سخت داشتیم من میومدم نظرهارو میخوندم و خیلی امیدوار میشدم نیت کردم بعد تموم شدن داییم بیام تجربمو بنویسم بلکه امیدواری بشه ی چیز کلید هم بگم زیاد طولانیه نکنم محبت کنید امید بدید و سعی کنید بدون جایگزین اینو ترک کنه خدا همه رو رهایی بده الان داییم حالش خدارو شکر عالیه ??

 71. عرشیا گفت:

  سلام دوستان من سه ماه روزی نصف قرص بیست متادون مصرف داشتم الان ده روز هست که پاکم نه بدن درد دارم نه خماری فقط نمیتونم بخوابم آیا این مشکل به مرور زمان حل میشه یا حتما باید برم پیش متخصص تا مشکل بی خوابیم حل بشه

 72. رضا اشگوری گفت:

  سلام دوستان درزمان ترک سعی کنید وقتتونو پرکنید فیلم وبازیهای کامپیوتری وخلاصه مشغول بکاری باشید زمان ترک راحتتر میگزره به امید نجات همه دوستان

 73. Morteza گفت:

  سلام من روزی یدونه قرص 40میل متادون مصرف میکنم الان چهارماهه مصرف میکنم میخوام کسی نفهمه برای ترک مراجعه کنم و زود سم زدایی بشم شرایط درمان سرپایی و سم زدایی سریعتون چیه?و هزینش چقدر میشه?

 74. امید به زندگی سالم گفت:

  ساعت۲ مصف شبه امروز دقیقاًهشتمین روزه که قرص متادونم رو نخوردم شابد باور نکنبد اما اگر سرایتم رو بگم اونهایی که مثرف میکننو باور میکنند مصرف من روزانه دوازرده عدد قرث متادون ۲۰ بود ،آره درست خوندی ۱۲ عدد فرص متادون ببست از هر نوعش هم مصرف میکردم چه فارا و چه خارجیش و یکجا قرصها رو واسه نعشه شدن با هم میخوردم جوری که دیگه گلاب به روی همتون مدفوعم شده بود مثل پشکل کوسفند حتی دیگه آخرهاش نعشه درست و حسابی هم نمیشدم با اون همه قرص .ظاهرم هم به هیچ عنوان نشون نمیداد که مصرف میکنم این رو هم بگم ۷ سال هست که مصرف میکردم چهارشنبه قبل تصمیم گرفتم یا میمیرم یا از اون عوارض که همه اونهایی که مصرف میکنند نجات پیدا کنم االان دیگه شده شنبه نه روزی که مصرف نکردم،نه درد کشیدم نه اسحال شدم نه سکته کردم سر کارم هم رفتم البته فقط کمی بی قرار بودم و هستم که اون هم با یاد بد بختیهای روزهایی که مصرف میکردم رو دارم پشت سر میگذارم البته نه کلینیک رفتم نه گذاشتم خانوادم بفهمند چون مبخواستم و چون خانوادم برام مهم هستن دیگه فکر کنم با این شرایط که دارم از فردا به حالت عادی قبلم بر میگردم میدونم چه دردی میکشید و تا حالا لتبد چندین بار به فکر ترک افتادید اما نشده اما باور کنید فقط بگردید تو دنیاتون ببینید چی براتون از اعتیاد هم مهمتره و با یاد اون و به خاطره اون میشه حتی یه دفهع با دوزه ۲۲۰ در روز هم کنار گذاست فقط یه نصیهت میکنم بدن انسان خیلی قوی هستش و ما اون بدن رو داریم پس فقط دلیلش رو میخواهیم که من بعد از چند ده بار دلیلس رو پیدا کردم الان هم میخوام برم بخوابم چون تا الان داستم برای هم دردهای قدیمم تایپ میکردم

 75. علی گفت:

  من ۴ سال تریاک کشیدم دو بار چند ماه ب ۲ خوردم ولی باز شروع کردم الان هم ۲۵ روزه متادون میخورم اوایل متادون ۲۰ چهار قسمت میکردم ۵ روز اول هر روز سه قسمت از متادون ۲۰ میخوردم بعد ۵ تا ده روز کمترش کردم روزیه نصفه ظهر و شب میخوردم و بعد یک چهارم فقط شب الان هم چند روزه یک چهارم بازم دو قسمت کردم شبها میخورم ولی کم شده درد خیلی خفیف تو پاهام دارم و بی اشتهای و یه خورده بی خوابی الان به بعد نمیدونم چیکار کنم میشه به جاش مسکن بخورم بروفن یا ژلوفن مشکلی نداره چند روز بخورم برای درد پا و یا برای درد معده میشه کلدینیوم سی خورد که داخلش ارام بخش هست.

 76. محمد گفت:

  سلام دوستان
  من 3ساله روزی 3الی4قرص 40متادون مصرف دارم
  چند سری اقدام کردم کنار بذارم اما شبها اصلا خواب نداشتم و از شدت پا درد که نمیشه توصیف کنم مدام تو رخت خواب قلت میزدم الان میخوام کنار بذارم
  به خاطر زن و بچم
  همسرم در جریانه تنها دلیل کنار گذاشتنشم به خاطر اونه که بعد خدا همه چیزمه
  خواهشن کمکم کنید

 77. م م گفت:

  سلام دوستان
  الان شب پنجم هست که دیگه متادون مصرف نکردم
  روزی دو تا سه تا قرص بیست میل میخوردم واقعا خسته شدم
  الان حدودا شش سالی میشه که این قرص کوفتی رو مصرف میکنم
  منم مثل همه شما درد دارم ولی بخاطر اینکه میخوام درست و بدون ترس زندگی کنم تحمل میکنم
  هیچ کس از اعضای خانواده من خبر نداره که من دچار چه دردی شدم
  واقعا از روی همسرم خجالت میکشم
  از روی دخترم که نمیتونم درست و حسابی باهاش وقت بگذرونم باید حتما حالم توپ توپ باشه یک ساعت کنارش باشم
  لعنت بهش که اینجوری منو از زندگی و همسر و دختر و خانواده ام دور کرده
  سختی و دردش چند روزه ولی وقتی به چند روز آینده که نگاه میکنم امیدارم میشم روزهایی که دیگه نیاز نیست این قرص لعنتی رو مصرف کنی
  روزهایی که وقتی میخوای بری یه جا مهمونی یا یه سفر به فکر بردنش باشی که مبادا خمار بشی
  دوستان من با خوندن خیلی از پیام‌های شما انرژي گرفتم و تو تصمیمم مصمم تر
  بیاید کنار هم این بلای خانمان سوز رو بزاریم کنار وقتی همت کنیم الان من شب پنجم هستش که دارم تحمل میکنم و میدونم با کمک هم دیگه میتونیم و از عهده این کار بر می آییم
  سعی می کنم هر شب بیام و بنویسم
  دوستتون دارم به امید روزی که دیگه کسی دچار این درد و بلا نباشه

 78. م م گفت:

  سلام
  شب ششم
  دردم احساس میکنم کمتر شده
  ولی خیلی ضعف و سر درد دارم
  ولی همه این دردها چند روز دیگه تموم میشه
  وقتی به روزهای بدون مصرف فکر میکنم تحمل این حال برام راحت تر میشه
  اگه شمایی که مثل من هستی و داری درد میکشی تحمل کن عزیزم
  اگه شمایی که داری دنبال راه حل می‌گیردی که ترکش کنی راهش یه چیز اونم اینکه خودت بخوای
  رفیق ما خیلی راحت میتونیم از پس این مشکل بر بیایم
  خیلی راحت میتونم ترکش کنیم
  یه گروه تلگرامی بعد پاکی راه اندازی میکنم تا کنار هم باشیم و به هم دیگه تو این مسیر کمک کنیم
  هیچ کس جز خود ما نمیتونه به ما کمک کنه
  فقط صبر داشته باشیم و اندکی تحمل درد و بی قراری
  وای که چه روزهای خوبی در انتظار ماست
  صبر و صبر و صبر
  اندکی صبر سحر نزدیک است

 79. م. م گفت:

  سلام دوستان
  امروز روز هشتم پاکی من هستش
  حالم خدا رو شکر خیلی خیلی بهتره
  تجربه من اینجوری بوده
  سه روز اول بدون هیچ دردی فقط با بی حالی و خواب گذشت
  دردهام از روز چهارم شروع شد
  رفته رفته خیلی شدیدا شد
  تا روز ششم واقعا به اوج خودش رسید و غیر قابل تحمل بود ولی من میخواستم از شر این وضعیت خلاص بشم
  دلم نمیخواست دیگه قرص مصرف کنم واقعا بعد شش سال خسته شده بودم و وقتی نگاه به اطرافم میکردم میدیدم واقعا از همه چیز جا موندم و یه قرصی بی اراده که فقط دنبال لذت خودشه اونم چه لذتی بهتر بگیم عذاب خودش
  من مثل شما که داری میخونی میخواستم ترک کنم از زندگیم لذت ببرم و نگران تموم شدن قرص نباشم و همین شد که واقعا تحمل کردم مثل تو درد کشیدم و زجه زدم ولی تحمل کردم
  روز هفتم درد زیادی نداشتم یه لحظه درد می‌گرفت و ول می‌کرد همش بی خوابی و بی حوصلگی ولی مثل تو رفیق خواستم و الان که دارم مینوسم شب هشتم هستش و من تونستم امروز بعد هفت روز چند ساعتی رو بخوابم
  حس پاکی خوبه
  فقط بیاید خودمون بخواهیم و بهم کمک کنیم
  خیلی ها مثل من و تونستن شک ندارم تو هم که داری میخونی میتونی
  ما معتادا خیلی جون سختیم و برای تهیه مواد مصرفی خیلی دردها رو تحمل کردیم تحمل این چند روز درد به مراتب راحت تر از اون روزهایی هستش که دنبال تهیه اش بود
  همراه شو رفیق ما میتونم

 80. دانیال گفت:

  سلام.۱۵ روزه پاکم.بعد پنج سال مصرف متادون
  درد پا و بی قراری پا بدترین درده که نمیزاره بخوابم با اینکه دکتر قرص خوابم واسم تجویز کرده.
  هر چه زودتر تصمیم به ترک بگیرید.هیچکسم نمیتونه کمکتون کنه خودتونیدو خودتون.
  مهمترین چیز در زمان ترک ورزش و تغذیه مقوی هست.چون بدن در حال افت هست هر چی بیشتر به بدن ویتامین و پروتئین برسونید زودتر از درد خلاص میشید.
  لعنت به باعث و بانی این دردها.

 81. Fardin گفت:

  اول یا علی بگین و اراده کنین بعد برین پیش یه روانپزشک یا متخصص مغز و اعصاب بعد دردتون رو بگین تو خونه بستری بشین تو خونه هم بگین به لحاض روحی بهم ریختن رفتین پیش دکتر این داروها و داده تا تابلو نشین مطمعن باشین ترک هیچ مخدری آسان نیست و همونقدری که همچون موقع استفاده ازش لذت بردیم یکم باید برای بیرون رفتن از بدنمون اذیت بشیم تا دیر نشده یا علی بگین و برین دکتر و از هیچی نترسین خدا بزرگه تمام این سختی‌ها تموم میشه و از اینکه پاک شدین لذت میبرین من الان ۱۰روزه مغازه بستست و با اینکه متاهلم دارم باهاش می‌جنگم

 82. حمید گفت:

  سلام من 5سال ترامادول مصرف میکردم.بعدش رفتم عطاری برا ترک شربت متادون داد که خدا ازش نگذره.از شربت خوشم نیومد متادون 20گرفتم اولاش روزی یه نصف مصرف میکردم بعد شد کامل و آخرش که شد روز 2تا و نصف 40.حدود7سال هس که مصرف میکردم الان با اراده خودم و کمک خدا رسوندم به متادون 5خیلی سختی کشیدم.ولی تنها قرصی که هم از لحاظ روحی و هم خوراک و هم اسهال و استفراق وهم اشتها و هم بی خوابی خلاصم کرده سیپروهپتادین اولش روزی 3تا قرص سیپرو کنارش میخوردم ولی همونم شده روزی دوتا.الان از لحاظ روحی و خوراک مشکلی ندارم فقط پاهام هس که عرق سرد میکنه و بی حالی ولی خب میگذره.این تجربه من بوده که سیپرو امتحان کردم و وسوسه هم نشدم.خونواده اصلا خبر ندارن ولی از همون روز اول کارهام هم همراه ترک انجام میدادم.انشالله به یاری خدا همه این روزا تموم میشه و از روزای سختم هم فیلم گرفتم و هروقت وسوسه میشم نگا میکنم وقتی اون همه سختی رو تحمل کردم الان خوشحالم.به امید روزی که این ماده مخدر ریشه کن بشه

  • علی گفت:

   سلام،به دوستانی که نمیخان برن کلینیک بستری بشن یا راهشون دوره یا هزینشو ندارن،میخام بگم من از همه شما مصرفم بالاتر بود هر نوع موادی رو هم تجربه کردم و آخرینش متادون بود که تو منزل بدون مشاور بدون هیچ دارویی ترک کردم الانم ده ساله سالمم،بنده ۴۰سالمه بچه زاهدانم،فقط باید دردشو بتونی تحمل کنی من یکماه جوری درد کشیدم که مرگ اومد جلو چشام صدبار آرزوی مرگ کردم ولی خدارو شکر ارادم قوی بود تحمل کردم و نرفتم سراغش و الانم پاکم،باور کنین میشه فقط باید اراده قوی داشته باشی،خربزه خوردی پای لرزشم وایسا دوست عزیز،یابرو کلینیک یا دردشو مرادانه تحمل کن و به آغوش جامعه برگرد،

  • Asli گفت:

   بچه جون
   ترک ترامادول خیلی سختتر از متادون هست عزیزم

 83. morteza گفت:

  توجـــــــــه توجــــــــــــه

  سلام به همه به خدا فقط اراده میخواد. من دوهفته بود دردو خماری و… فقط شبها میادسراغت روز مشغول کارمیشی زیاد احساس نمیکنی به خدا من سه شبانه روز سه ساعت بیشتر نخوابیدم. ولی لذت پاکی رو میچشیدم کیف میکردم دارم پاک میشم به یه جامیرسید میگفتم صبح مصرف میکنم بابا نخواستم. ولی ازخدااااا خواستم. الان چندماهه تماااااام شده متنفرم از متادن وحتما به یه پزشک برین بهش بگین تقویتی بنویسه بزنید فوق العادس. الان که پااااک شدم ازخدامه همتون پاک بشین. کلنیک آکسون تعریفش شنیدم کسایی که میتونن برن خیلی راحت ترک میکنن. من توخونه باتقویتی ودررردپا وبیقراری ترک کردم. ازما که شد ایشاالاه ازشماهم بشه ترک کنید

 84. Amin گفت:

  لعنت به اون کسی که به من گفت متادون برای سفتی کمر خوبه
  مصرف متادون=تباه کردن زندگی

 85. محمد خراسانی گفت:

  سلام ،ببنید دوستان ،این داروی متادون یک روش ترک سودمصرف موادمخدر و الکله ،که در تمام دنیا پذیرفته شده و همه معتادان با استفاده از متادون ترک می کنند بدون خماری ،بدون وسوسه .پس بنا بر این به متادون فحش ندید ،در اصل در یک دروه معین و کوتاه ،معتاد اجازه دارهذ متادون مصرف کنه .که البته خیلی هم به او کمک می کنه ،و مهم ترین آن این است که بین شخص معتاد و مواد فاصله می افته ،شما دیگه پای بساط نمی ری ،در بدر تهیه مواد و هزار بدبختی دیگه نمی شی ،و مهم تر از همه از نظر پزشکی وقتی شخص متادون مصرف می کنه ،اصلا مواد دیگه روی اون اثری نداره ،چوت دیگه جای برای تاثیر مواد باقی نمی مونه ،این دوستانی که متادون مصرف می کنند و بعدش مواد می زنن ،برخلاف ساختار و ریخت بدن رفتار می کنند .عرض من این است که متادون را باید کنترل شده و در دوره معین تحت نظر پزشک باید مصرف کرد ،مصرف زیاده از حد بیشتر از ۴۰ میلی گرم ،هیچ تاثیری جز عوارض مسومیت نام دارد .حالا اگر ماذتاییدذطلب هستیم و دوست داریم نشه باشیم و بر خلاف موازین پزشکی و ساخت بدنمون رفتار می کنیم ،تقصیر متادون چیه ،من توی آمریکا هم دیدم با همین متادون مردم رو ترک می دادند .شرط اول ترک این است که متوجه عیب و اشکال خودمون بشویم و انکار نکنیم .اگر عیب را پذیرفتید می‌توانید با کوشش بسیار و مداومت و میل به تغییر ،رفع عیب کنید .با آرزوی سلامتی و بهروزی .

 86. Amir گفت:

  سلام ۱۹ سالمه ۶ ماه مصرف کردم روزی یدونه ۴۰ والان بااین سنم روز ۷ پاکیمه واینکه خیلی درددارم ب طور خونگی ترک کردم و خواسم بگم تلقین کردن باعث میشه دردبیشتر طول بکشه

 87. Mehran گفت:

  من صد بار بیشتر ترک کردم خیلی از دوستام و اشناه هام بخاطر توصیه و تجربیات من الان تو پنج سال پاکی و بیشتر از اینان ولی صادقانه بگم به درد خودم نخوردم تا الان فقط خراب کردم ولی همه روشی امتحان کردم بخدا دکتر و کمپ و بیمارستان نیست من نرفته باشم کسی خواست من میتونم بعضی تجربه ها مو براش توضیح بدم شاید کمکش کرد

 88. akb گفت:

  آقایان ببخشید کلا چند روزه این متادون لعنتی از بدن خارج میشه؟جواب لطفا

 89. اشکان گفت:

  دوستان من روزیبین۴۰تا60 سیسی شربت که میشه بین 5تا۷عدد قرص متادون40مصرف مسکردم به مدت10سال ولی با اراده قطش کردم تنها چیزیم که استفاده کردم بعذ از یک هفته که هیچی استفاده نکردم به مدت20روز قرصکلونیدین ۲میل استقاده کردم سخته خیلیم سخته سیستم بدنت دردو تا2هفته داذی بعدشم بیحالی ولی درد نداری تا یکماه یا یکم بیشتر ولی مسئله اصلی8ماه بعد ترکه که روحتو درست کنی که نری طرفش مجدد مدیتیشن کنید از2هفته قبل ترک و هنگام ترک دزرسته احساس پوچی میکنید و افسردگی ولی زیبای های طبیعت و خدارو نگاه کنید روزانه حالتونو تو به دفتر بنویسید و خداذوشکر کنید که دارید از خفت و بدبختی رو به سلامت میرید همه اینا اروم و‌امید وارتون میکنه هنگام درد هم دوش آب یخ تو 2هفته ی غول حتی تا روزی4/بارهم توصیه میشه وقته درد بدن و گر گرفتگی انجام بدید بعدش هم اگه توانایی مالی داستید حتما پیش روانشناس برید اگه نه خودتون کتاب ها و‌مقالت مربوطه تم اینترنت به صورت رایگان زیاده برای درد فیزیکی هم ناپروکسن ۵۰۰خوبه روزی 2تا نهایتا ولی بیشتر نخورید چون معده روداغون میکنه اینم بگم تا چند ماه مشکلات جنسی و زود انزالی دارید حتی بعضی ها روزی 3بار به صورت غیر ارادی ارضا میشن حالا بیشتر هنگام خاب قرص خاب نخورید چون اونم اعتیاد اوره باارزویه سلامتی برایه همه ی دوستان هم درد

 90. مهدی گفت:

  سلام من یه مصرف کننده هستم و روزی ۹۰ سی سی شربت متادون میخورم، برای ترک باید چی بخورم که خماریش اذیت نکنه،وقت کلیلینیک ندارم چون از ساعت هفت صبح تا چهار بعداظهر سرکارم، لطفا کمکم کنید چون واقعا خسته شدم.ممنون از محبت شما

 91. حسین گفت:

  سلام هرجورراحتیدترک کنیدفقط سراغ قرص نالترکسون خودسرانه نریدامکان اوردوزکردن حتمیه من بعداز۸روزخوردم اون یه دونه ۲۵میلی کارم به بیمارستان کشیدقرص خیلی خطرناکیه

 92. Parsa گفت:

  سلام عزیزان
  بنده بعد از ۱۲ سال مصرف قرص متادون ب صورت یابویی و در منزل ترک کردم الان ۱۲۴ روز هست ک پاکم و هنوز درد جسمی دارم

  ببینید عزیزان
  واکنش بدن در مقابل ترک متادون در افراد گوناگون تفاوت داره
  یه نفر میبینی ۲۱ روز به بعد دیگه هیچ دردی نداره
  و یکی مث من بعد از ۴ ماه هنوز درد داره

  خلاصه و مفید بهتون گفتم عزیزان

  کسی ک واقعا تمایل ب قطع مصرف داشته باشه و واقعا خسته شده باشه اصلا دنبال این نیس ک خماریش چند روزه و دردش ب چ شکله

 93. راد گفت:

  من روزانه یک قرص40 قهوه ای میخورم.قلا ترامادول میخوردم الان هم گاهگاهی باهاش ترا خوردم.خسته شدم میخوام روحم رو ازاد کنم.از امشب شروع میکنم.
  و هر شب تجربه های اون روز رو براتون مینویسم برام دعا کنید.
  من راد هستم

  • یک بیمار گفت:

   سلام منم از دیروز مصرفی مو نصف کردم و از صبح میخوام کلا چیزی نزنم فعلآ که فقط یه خورده درد دارم بعدشم خدا بزرگه

 94. ناامید گفت:

  سلام
  بنده قبلا ترامادول مصرف میکردم روزی یک عدد بعد از اینکه همسرم تمام مهریشو ازم گرفت ماهی یک سکه بهار ازادی هر چی داشتم فروختم دادم مهریه افسردگی شدید گرفتم طوری که روزی ده تا کلونازپام و ده تا ترامادول مصرف میکردم رفتم کلینیک ترک اعتیاد البته دکتری نبود فقط یک نفر بود قرص متادون میفروخت دکتر حتی ماهی یک بار هم مشاوره نمیداد منو اسیر متادون کردن روزی 4 تا قرص 40 میلی خدا ازشون نگذره منو بیچاره کردن ولی خودم شروع کردم با ورزش به روزی یک عدد 40 میلی ولی هر کاری میکنم نمیتونم قطع کنم دردشو میتونم تحمل کنم ولی همش افکار خودکشی دارم وقتی قطع میکنم احساس میکنم به بن بست رسیدم فکر میکنم دنیا تموم شده زندگی برام پوچ میشه بیشتر نا امیدی افسردگی نمیزاره قطع کنم لطفا نجاتم بدین از این جهنم خلاص بشم همه خونوادم منو تنها گذاشتن تنهای تنها هستم دلم برای دخترم تنگ شده دلم براش میسوزه الان میخوام به زندگیم خاتمه بدم اگر واقعا راهی هست منو راهنمایی کنین یا اگر راهی نیست به زندگیم خاتمه بدم

 95. حمید گفت:

  سلام امروز روز6ترک هستم حدود 1سال شده که بتونم ترکش کنم.اوایل روزی 2تا و نصف 40 میخوردم رسوندمش به 20اینکه میگم تدریجی کم کردم مثلا 6ماه شد تا رسیدم به نصف 20.از نصف 20که شد خماریا شرو شد حدود 2هفته پا درد و کمر درد بعدش همونم خوب شد تا همون نصف هم کردمش 1چهارم.2ماه بعدش کردم نصف یک چهارم تدریجی کم کردم که اذیت نشم.انقد متادون ریزش کردم که فقط انگشت خیس میکردم میزدم رو پودر.که از 6روز پیش نخوردم پیش خودم میگفتم الان که 3روز دیگه خماریا شرو بشه ولی اون چیزی که تو ذهنم بود که درد بکشم اصلا اون نبود.فقط تنها این بود که موهای تنم سیخ میشد که همتون میدونید با عطسه که همونم الان دیگه ندارمش.پیش دکتر هم قبلش رفتم دیدم اکثر داروها اعتیاد آوره اگه قراره اینارو بخورم که همون متادون بود پس هیچ دارویی جز سیپرو هپتادین که با متادون مصرف میکردم نخوردم.چون خود سیپرو اشتها آوره و هم آرامش بخشه.اگه واقعا میخای ترک کنی اصولی ترک تدریجی هس و اینکه اصلا در دوران کم یا چیزای سرد نخور یا کم بخور چیزایی که خماریتو بیشتر میکنه سعی کن همون تدریجی کم کن.بعد برو عطاری مخصوصا شیراز بگو داروی اشتها یا چاقی میخام همش داروهای گرم هس مثل زنجبیل و دارچین و غیره.این خیلی کمک میکنه البته که اشتها بیشتر بشه.چون بدن خبلی ضعیف شده پس باید بتونی غذا بخوری وگرنه بیشتر بهت سخت میگذره.از نوشیدنی های گاز دار و انرژی زا دوری کن.من 12سال مصرف داشتم هیچ وقتم نخاستم ترک کنم ولی از پارسال گفتم باید ترکش کنم.اگه تدریجی کم کنی مطعن باش ترک میکنی ولی ترک یابویی واقعا جبران ناپذیره جوری که بعدش حتی مصرفتم بیشتر میشه.همه اینا به کنار واقعا میخای ترک کنی فقط تدریجی دکتر بری بازم وابسته دارو میشی.بعدم چن سال خوردی توقع نداشته باش تو 2یا3ماه حالت بشه مثل قبل فقط نمیگم مثل من 1سال حداقل چن ماه وقت بذار هم به کارو زندگیت میرسی هم خودتو نابود نمیکنی.

 96. رضا پیری گفت:

  “””توجه توجه””””
  سلام و درود بر تمامی همدردان عزیز.
  میخوام تجربه خودم و آخرین اطلاعات روز رو در اختیار شما بگذارم.
  بنده مردی ۳۶ساله،متاهل و دوتا پسر دارم،۱۱سال هست که پرستار اورژانس هستم.سال ۱۳۹۰ بعلت فوت همزمان پدر ومادر،و سپس قطع ارتباط با برادران وخواهرانم،دچار شوک روحی شدیدی شدم،که همزمان با تولد پسر اولم بود،دوستان،شیفتهای سخت،زن و بچه داری،خریدهای منزل و…همش رو دوشم بود وضع مالیم خوب نبود،مستاجر بودم.خلاصه زدم تو کار ترامادول،تریاک و شیره،ود نهایت متادون.فوقالعاده متادون کمکم کرد که زندگیم از هم نپاشه،خیلی آرامم میکرد،براحتی تمام سختی توی این مدت ۸سالی که مصرف کردم،رو تحمل کردم،تاجایی که همکاران منو حضرت عیسی خطاب میکردن.
  خلاصه امسال که پسرم رفته کلاس سوم،یکروز به مادرش گفته بود،من میدونم بابام قرص میخوره،این شد استارت اراده من جهت ترک متادون.یکسال آخر مصرفم ۱۲ عدد قرص ۴۰ قهو ای شده بود،دوستان خواهشا سرخود و توی منزل ترک نکنید،از مصرف همزمان ویا سرخود،قرص B2 شدیدا خوداری کنید،من بیمارهای زیادی داشتم که کارشون به جاهای باریک کشیده،خلاصه از برج ۴ امسال،تصمیم به ترک گرفتم،با مراجعه به متخصص مغزواعصاب،و کلنیک ترک اعتیاد،در عرض ۵ ماه کاملا ترک کردم.ولله که ترک ۱۲ عدد قرص ۴۰،بدون کمک همکاران متخصص کار حضرت فیله،چرا میگم به متخصص مراجعه کنید،چون ترک کردن راحته،اما پاک موندن هنره!!!!
  در این ۵ماه من سختی زیاد کشیدم،چون شیفتهای اورژانس توی این بلبشو کرونام میرفتم.دوستان چرای بجای مراجعه به متخصص ابن کار،سرخود دارو مصرف میکنید،بیمار داشتم با همین کارهاش،الان زیر خاکه،زنشم وضعیت عفیفی نداره!!!!
  حتما با کمک از متخصص و اراده و ورزش،براحتی ترک خواهید کرد.
  به امید پاکی شما عزیزان.

 97. رضا پیری گفت:

  در تکمیل عرایضم،باید خدمت دوستان عرض کنم،که متادون الاظاهر کمکم کرد که بهم نریزم،اما مشکلات سلامتی جسمی،شدیدی برام بهمراه آورد،که از یبوست و بواسیر،افزایش وزن ۲۲کیلویی،افسردگی،گوشه گیری از زن و بچه،بایکوت کامل قوای جنسی،توزیع غیرعادی چربی در بدن،تعریق شدید حتی وقتیکه برف میبارید و من بیرون بودم.مخلص کلام،عزیزان همدرد،با داشتن برنامه درست،اراده،هدف،همیاری خانواده مخصوصا خانمتون،ورزش و تغذیه پرپروتئین و پر فیبر،و کم کربوهیدرات،موسیقی،کوهنوردی،دوش مرتب روزانه،قطعا با کمترین عوارض و احتمال برگشت ترک خواهید،کرد.خب من بیمار دارم برم بهش برسم.همیه شما عزیزانم‌ رو دوست دارم.انشالله پاکی تمامی دوستان.

 98. امیر گفت:

  سلام عزیزان من هم مثل شما به متادون اعتیاد داشتم خیلی زیادم مصرف داشتم،بخداوندیه خدا به خاک پدرم روزی 1۸۰سی سی میخوردم تو یک وعده باگرونتر شدنش یهو اوردم رو 12۰سی سی،که از بده حادثه خانومم متوجه شدو خیای منطقی ازم خواست بذارم کنار،که باز یهو کردمش 6۰سی سی یه چند ماهی مصرف کردم اینبار خانومم خیلی ناراحت شدو خودش شد حامیه من که ترک کنم،یکباره کلا 6۰سی سی رو قطع کردم،تمام چیزایی ک گفتم عینه واقعیته خدا بسر شاهده،همسرم خیلی کمکم کرد بیقراریو دردو استفراغو زردآبو خماریه ناجورو کشنده ک سرم تقویتیوآمپول کترولاکو یسری قرص مسکن تونستم ۲۳روز مصرف نکنم،اما همچنان درد خمیازه عطسه لرزش بیقراریه پا بیحالیو بی اشتهاییو بیخوابی ..‌
  اما به عشقه زنم که تموم زندگیمه بخاطر شبو روزایی ک تو این ۲۳ با درد من گریه ها که نکرد،با بیخوابیام از خوابش میزد،بقران غذا نمیتونم بخورم زنمم نمیخوره میگه تنهایی غذا نمیتونم بخورم،به زور مادرمو وادار میکنم هرجور شده بهش غذا بده…
  هممون هم دردیم هممونم ارادشو داریم گور بابایه دردو خوابو….تموم میشه مردن که نیست،من خیلی بازداشت شدم خیلی تو آگاهیایه مختلف کتک خورم تو اونجاهام خماری کشیدم دیگه سختتر از اون روزا که نیست،بهترینارو واستون آرزو میکنم به امید پاکیه همیشگیه همه همدردام،واسم دعا کنید کم نیارم…

  • مرتضی گفت:

   امیرخان خیلی مردی خدا قوت بده انشاالله پاک میشی.منم مصرفم بالاست امشب تصمیم گرفتم ترک کنم به هر قیمتی شده.دهه نود دهه بدبختیهای من بود دهه جدیید١۴٠١دهه استارت زندگی دوباره.دمتگرم بااین معرفت و غیرتت

   • امیر علی گفت:

    سلام مرتضی جان منم از اول سال یعنی یکم با کمک خانمم دارم دوره ترک رو میگذرونم سه ساله مصرف دارم اوایل کم ولی یکسالی میشه روزی سه تا بیست خدارو شکر امروز دوازدهمین روزه کمی حالم بهتر بامید پاکی همه دوستان

 99. چ چ گفت:

  بچه ها اول اراده کنید ، بعد برید زیر نظر متخصص میگن کمپ خوبه نمی تونید برید حتما ویزیت مغز و اعصاب البته هر قرصی رو هم قبول نکنید و نخورید اما اگر علائمش اذیتتون کرد می تونن کمکتون کنن البته در نظر داشته باشید قرص های خواب آور هم خودشون تاثیر منفیش رو می ذارن

  من مصرفم رو رسوندم به یک چهارم قرص 20 ، قبل از این هم مدتی 10 میلی گرم و قبلش 10 تا 20 میلیگرم مصرف می کردم ، یه چیز بگم من که راحت تونستم برسونم به 5 ، البته راحت یعنی دردی که آشکار باشه و غیرقابل تحمل نداشتم و چون همین 5 میلی گرم هم احتمالا خودش خیلیه اما یه مدت بعد می خوام کلا بکنمش صفر

  شده دو سه روز اصلا استفاده نکردم مثلا توی سفر بودم و حالیم هم نشده زیاد اما مطمئن باشید نمی تونید مصرف داشته باشید و زندگی نرمال هم داشته باشید از زندگی عقب می ندازه آدم رو و برای سلامتی هم اصلا خوب نیست

  چیزی که همه دیدم می گن اگر مصرفتون بالاست برسونید به 5 میلی گرم یا همون 1 سی سی و بعد 1 سی سی رو با روش آب اضافه کردن ترک کنید ،
  حتما ورزش و مصرف مایعاتتون رو داشته باشید ورزش برای روحیه برای بازگشت سلامتی و مایعات برای سم زدایی خوبه ، برید دنیال هدف بالا در این دنیا ، بدونید که باید تلاش کرد زندگی یعنی تلاش و هرتلاشی در صورتی که درست و به جا باشه بالاخره به نتیجه می رسه البته باید برنامه ای منطقی داشته باشید و براش تلاش کنید

  مشاور گزینه بسیار خوبیه تو زندگی از مشاوران زیاد کمک بگیرید

 100. مجید گفت:

  زرنگ و نخبه مدرسه و دانشگاه بودم،،کار و کاسبی خوبی هم داشتم تا با تریاک آشنا شدم و بعد سه سال برای ترکش و اینکه از کاسبی نیفتم از طریق یک نارفیق با متادون اشنا شدم،،،از روزی پنج قطره رسیدم به روزی هفتاد سی سی که فقط تو چرت بودم ،،این مقدمه ای بود برای اونایی که فک میکنن متادون خوبه(مرگ تدریجیه)اگه واقعا میخوان رو بیارین به متادون یا b2,,تو رو به جون عزیزاتون همون تریاک و شیره رو بکشین،،،،من الان دو ساله متادون رو با هزار بدبختی ترک کردم ولی عمرم رو کوتاه کردم،،،مشکلات لخته خون،،،رگهای بسته،،پانکراس و گوارش معیوب و معده سرد و خلط خشک پشت حلق شده ام،،،،،فقط ماده رو با خودش کم کنید و با کلونیدین و گاباپنتین(برای درد)یا ناپروکسن،،، بصورت تدریجی کمش کنین تا به صفر برسین،،،،دوش اب سرد،،راهنمای دلسوز که برا وسوسه بتونین بهش زنگ بزنین،،،،و مهمتر اینکه درد و غم این رو تنهایی بدوش نکشید،،با همسرهاتون یا با کسی که نزدیکین در میون بزارید،،،،،امیدوارم هیچکسی اونچه من کشیدم و ده سال از جونیم رو هدر دادم رو تجربه نکنه و همه گرفتاران این سرطان زندگی رو خدا خودش نجات بده،من در هشت سال حدود هفده هزار سی سی متادون مصرف کردم ولی به کمک خدا گذاشتمش کنار،،،ولی بدنم باید بیست سال طول بکشه تا ریکاوری بشه،،،به خودتون و خونوادتون رحم کنید

 101. حسین گفت:

  سلام الان که دارم میخونم مطالب بچه‌ها رو ساعت 2 و نیم بامداد یکشنبه است و من آخرین بار 5شنبه ظهر حدود ساعت 3بعد از ظهر تقریبا 5 سی سی شربت خوردم و دیگه هيچ البته‌ موقع درد هام قرص 100 میلی دیکنوفناک و قرص سیتریزین از هر کدوم بک عدد خود م و تمام درد دل ها رو خوندم و تا الان بد نیستم و یه بار هم دوش آب ولرم گرفتم و نم نم یه کم سردش کردم که زیاد طول نکشید بعدش اومدم بیرون و الان بیشتر درد پا و کمر دارم و سردی طبع یعنی آب دهانم زیاد جمع میشه و میخوام تمام تجربیات ترکم رو در اختیارتون بزارم و لحظه به لحظه اش رو بنویسم شاید بدرد یه هم نوعم خورد و کمی درد معده هم دارم البته‌ لرز و هم دارم که شبیه سرماخوردگی است و من در ادامه میگم چطور درگیر متادون لعنتی افتادم و الانم دو روزه که پاکم و تمام تجربیاتم رو در اختیارتون میزارم. باتشکر

  • kkjjgb گفت:

   رفیق سلام من باهات موافقم متادون منو ده سال عقب انداخت کاسبیم رو روال بو خونه وماشین عروسی وبچه ام به همسرم بهم دیگه امیدوار نیست وترکم رفته رفته بچه رو هم برده به چه امیدی ترک کنم چون کار از دستم برنمیاد یه ادم برونگرا واز نظر شغلی برون گرا تو هر کاری میتونم کار کنم اما مغازمو جمع کردم هشت ماهه مغازه ندارم وبیکار هر از گاهی کار نصب وتیکه کاری به چستم میخوره اموراتم به سختی میگذره هرچی داشتم برای تشکیل زندگی گذشت ولی اخرش تو خماری با همسرم دعوام شد صد بار ترک کردم انرزیم گرفته میشه منم نخبه واختراع داشتم تو فروش نابغه بودم ولی الان انگیزششو ندارم مشکلم فقط کارمه اگه یه کارو برنامه خاص داشته باشم ارادم قویه سن زیادی ندارم سی سالمه میخام کاری داشته باشم همش مشغول باشم وپس انداز کنم یه کار افرینی کنم وافرادی مثل خودمون رو مشغول کنیم الان ارزوم شاد کردن دیگران من بدن درد ندارم افسردگی میومد سراغم الان الپروزلام واسه خواب میخورم چون کاری ندارم

 102. سعید ... گفت:

  سلام خدمت تمام دوستان
  ۴۵ سالمه ۱۰ ساله متادون مصرف میکنم از ۱۵ سیسی شروع کردم رسوندم به ۵ سیسی ولی باز زیاد شد .تا اینکه دوباره رسوندم به ۳ سیسی در روز که البته یک و نیم صبح یک و نیم شب .الان ۲۶ روزه دارم ترک میکنم که دارو گیاهی از تهران برام فرستادن .ناگفته نمونه یکی از اقوام با این دارو ترک کرد روزی ۱۲ گرم شیره میکشید
  ولی بگم براتون اگه دیر دارو میخوردم از درد پا مور مور کردن تخت کمر و دستا ..رعشه خمیازه . ولی دارو رو میخوردم خوب بودم
  ظمنی که برای تاثیر دارو باید مواد ترش میخوردم مثل دوغ اب پرتقال کشک غرغورت
  ولی بچه بی حالی بدی دارم .
  ظمنی که اتش نشانم کار مر استرس هم دارم
  خدا لعنت کنه به کسی که متادون به این جوانان نازنین داد..
  به امید پاکی برای همه

 103. سعید ... گفت:

  سلام خدمت تمام دوستان
  ۴۵ سالمه ۱۰ ساله متادون مصرف میکنم از ۱۵ سیسی شروع کردم رسوندم به ۵ سیسی ولی باز زیاد شد .تا اینکه دوباره رسوندم به ۳ سیسی در روز که البته یک و نیم صبح یک و نیم شب .الان ۲۶ روزه دارم ترک میکنم که دارو گیاهی از تهران برام فرستادن .ناگفته نمونه یکی از اقوام با این دارو ترک کرد روزی ۱۲ گرم شیره میکشید
  ولی بگم براتون اگه دیر دارو میخوردم از درد پا مور مور کردن تخت کمر و دستا ..رعشه خمیازه میموردم . ولی دارو رو میخوردم خوب بودم
  ظمنی که برای تاثیر دارو باید مواد ترش میخوردم مثل دوغ اب پرتقال کشک غرغورت
  ولی بی حالی بدی دارم .
  ظمنی که اتش نشانم کار من استرس زا هم هست
  خدا لعنت کنه به کسی که متادون به این جوانان نازنین داد..
  به امید پاکی برای همه

 104. پاکی گفت:

  درود امیدوارم الان که این متنو می نویسم شمام توی سه هفته پاکی باشید

  درد معده علائم ترکه ، هیچ چیز پاکی نیست تا وقتی کسی تو پاکی نباشه شادی رهایی رو نمی فهمه

 105. Vali گفت:

  سلام ببخشید من روزی ۳ عدد بعضی موقع ها ۴ عدد قرص ۴۰ میلی سفید میخورم‌ آیا با کم‌کردن تو یک‌ماه یا بیشتر میتونم کمترش کنم بعد برم برا ترک که درد و خماریم کمتر باشه ممنون

 106. مجید گفت:

  سلام بچه ها… من حدود سه سال هست متادون مصرف می کنم.. این اواخر رسید به 5 عدد قرص 40 و پیش خودم گفتم دیگه ترک کردن محاله.. تا اینکه رفتم خاستگاری کسی که دوسش داشتم و بخاطر آزمایش اعتیاد، ترک متادون رو شروع کردم.. الان پنج روز هست که یکباره گذاشتم کنار و هیچی نخوردم. تنها بخاطر زندگیم و علاقه ای که به عشقم دارم..توی این پنج روز یکمقدار بی حوصله و کلافه شدم..به امید خدا کاملا میزارم کنار و تحت هیچ شرایطی سمتش نمیام.. خدا بزرگه.. به اینکه دارید ترک می کنید فکر نکنید. به این فکر کنید که بعد از ترک کردن زندگی جدیدی رو آغاز می کنید.. دمتون گرم رفقا.. خدا کمکتون کنه.

 107. کرمی گفت:

  سلام به تمام برادرانی که شیر پاک خوردن و راست و صداقت حرف میزنن..برادران کمکم کنید من از روز اول تریاک بوده به مدت 5سال والان هم مدت 1 سال است هم شیره هم قرص متادون 20 استفاده کردم .الان هم 6 روزه کنار گذاشتم ولی سر 3 روز یک قرص 20 خوردم از درد پا ….الان از این روز به بعد چکار کنم

 108. Maxpain گفت:

  سلام . من ۳۴ سالمه تو دانشگاه واسه سکس ترامادولی شدم بعد تو همو دوران دانشگاه با ترامادول حشیش ، ماری‌جوانا ، هروئین ، متادون ،باهم میزدم الان ۵ ساله فقط متادون میخوردم ، بچه ها شاید خیلی ها تون باور نکنید ولی ۲ سال آخر هر ۳ روز یک بار یه شیشه پلم ۲۵۰ سی سی رو یهو میرفتم بالا روزهای آخر هرچی میخوردم حالم خوب نبود آخرین بار ۴۰۰سیسی خوردم که شاید بمیرم ولی فراموشی گرفتم الان ۲۴ روز از اون روز میگذره تو خونه قطع مصرف کامل کردم فقط ۳روز اونم ربع ب۲ مصرف کردم الانم توی جهنم دارم جون میدم ، یکی خودشو با یه میخ یواش یواش تخریب می‌کنه ولی من یه بمب هسته ای انداختم رو خودم،الان ۲۵ روزه مصرف نکردم خیلی وسوسه میشم نه برای نشئگی برای اینکه از این وضع در بیام نمیتونم حرکت کنم ، می تونم زنگ بزنم برام بیارن ولی تا حالا که تحمل کردم نمی دونم خوب میشم یا نه ولی یه ذره امید دارم خیلی کم ، بچه ها تون رو جای دور دانشگاه نفرستین، خونه خالی پر میشه از کثافت من دیگه شاید خوب نشم شایدم بشم نمی دونم ولی مواظب خودتون و خونواده تون باشین دیدن شادی تو چشمای خونواده رو نداره ، این جامعه خیلی کثیفه اون موقع با ۱۰۰۰ تومن ۵ ورق ترا میدادن همه جا ، الانم که بدترین ماده مخدر جهان و قانونی میدن خیلی مواظب کوچیک ترا باشین من که شاید دیگه از دست رفته باشم ولی به خاطر داداش کوچیکم، پدر و مادرم و خواهرم و همسرم حاضرم تو جهنم بمیرم به امید اینکه شاید بتونم بازم نور رو ببینم

 109. حسن گفت:

  سلام دوستان
  عزیزان من اصلا نگران نباشید
  من حدودا ده سال مصرف هرویین داشتم و الان دو سالیه که پاکم اما متاون مصرف می کنم
  از یک کلینیک خوب کمک گرفتم اما راستیتش کمک زیادی نکرد و چون چندین بار ترک نا موفق داشتم برام طبیعی بود
  اما خدا رو شکر ترک کردم و متادون رو در مدت زمان طولانی به تدریج دوزش رو کم کرم . اوایل دوتا چهل می خوردم در کنار داروهایی که پزشکم تجویز کرد . بعدش اونا رو قطع کردم و دیگه پیش پزشک هم نرفتم و به تدریج خیلی ملایم دوز رو پایین آوردم و اصلا حتی متوجه نشدم الان روزی یه متادون ده یعنی یک چهارم متادون چهل می خورم و اینم انشالله تموم می شه و اصلا ن
  نگران هیچی نیستم چون در این مدت طولانی تونستم پاک بمونم برای من کمتر از یه معجزه نیست و برای شما هم همین طوره هر کسی این چرخه معیوب اعتیاد را بشکنه و در تلاش برای دور شدن از این لذت که هممون می دونم چقدر زیاده و اما بهای گزافی برامون داشت بشه کمتر از معجزه نیست . پس به همین فکر کنید و عزیزانتون و شادی که برای اونا می سازید
  در پایان هم بگم همه این اطلاعات تخصصی از عزیزان و پزشکا و رواندرمانگر ها لازمه اما کافی نیست . من اصلا آدم مذهبی نبودم . ولی برای اینکه به خونه اول بر نگردین و این چرخه هی تکرار نشه به قدرت بالاتر نیازه که بهش می گن توکل کردن . شاید باور نکنید ولی این مهم ترین اصل قضیه برای منی که اصلا معتقد نبودم بود . و حالا علاوه بر ترک هرویین . لذت ارتباط با هستی محض ( خداوند ) رو دارم می چشم و تجربه فوق العاده ای برام بود که آدمای معتقد دیوانه نیستن یه چیزی رو لمس کردن که من و آدمای مث من باهاش غریبه بودن

  روش های اصولی
  پزشک متخصص
  روانشناس / پزشکی که باهاش راحت باشید
  تصمیم قاطعانه
  توکل ( مهم ترین بخش برای من این بود )

  ببخشید که زیاد حرف زدم . اما حرف های پر خواهش و پر انرژی شما منو وادار به حرف زدن کرد
  موفق باشید
  یا حق

  • جواد گفت:

   آقای حسن که میگی هرویین میکشیدی و حالا دو ساله بجاش متادون مصرف میکنی و پاک شدی،مشخصه هیچی از اعتیاد و مواد نمیدونی تو خبر نداری از چاله به چاه افتادی فکر کردی هنر کردی متادون رو بجای هرویین مصرف میکنی؟یک سی سی متادون از همون مقدار مصرف هرویینی که داشتی قویتره کی گفته پاک شدی؟از متادون بدتر چیزی نداریم وقتی خواستی ترک کنی به حرفم میرسی

 110. ملیحه گفت:

  ۱ سی سی شربت متادون معادل چند گرم تریاکه؟ چون در جایی خوندم که ۱ سی سی شربت متادون معادل ۱ و نیم گرم تریاکه

 111. حامد جلیلیان گفت:

  با سلام
  من شش سال پاک بودم حدودا ۱۱ سال مواد سفید تریاک شیرع و…مصرف میکردم که بعد از ترکهای ناموفق زد به سرم عاحز بودم و ترک کردم که شش سال پاک بودم که بعد چند مدت چندی پیش ۶ماه پیش به خاطر استرس و مشکل اعصاب دکتر قرص و داروی اعصاب برام نوشت که مصرف میکردم یک دفعه مصرف میکردم کم کم میخاستم دارو ها رو ترک کنم که هر کاری کردم نشد و متادون رو هم اضافه کردم گفتم چند روز متادون بخورم وابسته به متادون شدم و الان هر کاری میکنم نمیتونم ترک کنم خواهشن کمکم کنید من رو راهنمایی کنید من کردستان هستم.با تشکر به امید روزی که خودم. و هم نوعانم از دست متادون رهایی پیدا کنم .یاعلی

 112. اهورا گفت:

  سلام یه راه حل عالی ترک متادون معرفی میکنم به قران قسم اگه واقعا بخوای ترک کنی موفق میشی من الان چهار ماهه پاکم و حالم خوبه و سرکارم میرم و روز تعطیلم تا پونزده ساعت میخوابم،راه حلشم ساده س فضایی نیس،پول زیادی هم نمیخواد نهایت دویست سیصد هزار تومن،راه حل اینه اقاجان بلند شو برو پیش روانپزشک فقط یه پول ویزیته و دارو همین،کلا یک بار هم بری کافیه خودش بهت داروهاتو میده راحت میزاری کنار،هرگز به ترک متادون مثل یه کار نشدنی نگاه نکن،بخدا میشه که اگه نمیشد من الان پاک نبودم شک نکن موفق باشید منم دعا کنید

 113. سعید گفت:

  دوستان همدرد همین امروز شروع کنید به امید خدا تا عید نشده پاک بشید. چند تا بهار باید بگذره تا بوی خوش شکوفه ها رو از ته دلتون بتونید حس کنید؟
  اگر برنامه برای کاهش دوز مصرفی دارید از همین امروز انجامش بدید به فردا نزارید که یادتون میره. ذهن ما موضوعه سختی مثل ترک رو سریع فراموش میکنه، یا سعی میکنه روی اون سرپوش بزاره.
  من 15 سال اجبار به مصرف بودم. 9 ساله آخر رو متادون و حشیش مصرف کردم. روزانه 40 سی سی.
  در یک ساله اخیر مصرفمو از 40 به 3 سی سی رسونده بودم و کاملا از این کارم راضی بودم. من بدونه اینکه خودم خبر داشته باشم که با کاهش دوز، ترکم آسانتر میشه شروع به کاهشه دوز کرده بودم.
  چند ماه قبل از ترک به این موضوع پی بردم که بدونه آموزش، خودم برنامه کاهشی برای خودم چیده بودم.
  الان 40 روزه که متادون رو ترک کردم. وسوسه هم اصلا ندارم. وسوسه واسه کسیه که با مصرفه بالا، یابویی و بدونه مطالعه ترک کرده. حتی اگر فوق سریع هم ترک میکنید قبلش
  باید روی ذهن و روحتون کار کنید، تا قبل از ترک جسمی بتونید روحی و ذهنی ازش خلاص بشید. ما سالها نقل و نبات یا لواشک مصرف نکردیم که دنباله رهاییه فوق سریع هستیم، لطفا براش وقت بزارید.
  شرح حال روزهای اول ترکمو میگم:
  از روز سوم تا روز هفتم بی قراریه شدید، خواب بد و نامنظم در حد یکی دو ساعت در شبانه روز، محتلم شدن غیر ارادی در خواب، بیرون روی، عطسه، آب ریزشه بینی و کمی هم بدن درد و اسهال و دلپیچه و حالت تهوع.
  تمامه اینها قابله تحمل بودن بغیر از خواب، که باعث میشه این دردها رو طولانی تر حس کنی. بسته به مدت تخریب و دوز مصرف شدتش کم و زیاده.
  مثلا من که تدریجی کم کرده بودم همه اینارو داشتم اما فوق العاده خفیف بودن.
  دوستان عزیز یادتون بمونه، ترک اراده و غیرت نمیخواد بلد بودن و مطالعه میخواد. تصور کن سرطان یا ایدز داری آیا برای درمانه این بیماریها اراده و غیرت کافیه؟ معلومه خیر.
  هر کسی میتونه ترک کنه، فکر نکنید که من تونستم و شما نمیتونی. هیچکس تو ترک مواد نمرده. اما در مصرف چرا. هر روز افراد معتاد زیادی میمیرن. آیا شما قراره جزو این افراد باشید؟ شاید مرگ و میر در اعتیاد سریع نباشه و سالهای سال طول بکشه، اما با درد و رنج این کار رو انجام میده. حسرت یک مسافرته ساده با خانوادت رو به دلت میزاره.
  همیشه یادتون باشه:
  بعد از ترک، یک بار مصرف زیاده. و هزار بار کم.

 114. پارسا۷ گفت:

  سلام من بیست سال مصرف تریاک متادون داشتم هشت سال اول تریاک شیره میخوردم بعد دوازده ساله شربت متادون مصرف میکنم روزی چهل سی سی الان33روزه کامل قطعش کردم ولی اسهالم قطع نمیشه ضعف میرم بیحالم خواب ندارم استخوان درد دارم راهنماییم کنین ممنون میشم

 115. عبدالرضا گفت:

  سلام
  فقط اراده
  بنده ۲متادون۴۰با۲عددقرص کلونازپام با۲عددترامادول یکجا مصرف میکردم
  همه رو گذاشتم کنار تاروسوندمش به ۱عددمتادون۵
  البته طی ۲ماه
  یهو گذتشتم کنار
  همه دردها یک طرف اون ۵که گذاشتم کنار یک طرف
  الان ۱۰ماهی هست ترک کردم
  خداییش خواستن توانستن هست
  خسته شده بودم
  آبروم رفت کارم رفت
  ولی خانومم که ازش ممنون هستم پام وایستادو این شد واسم امید
  ۱۱۵سال هم اعتیاد داشتم
  یک روزه معتاد نشدیم که یک روزه ترک کنیم
  الان پاکم خداروشکر
  ولی هنوز جون نگرفتم زده متادون پدر کبدمو دراورده شوخی نیست
  پفک که نخوردیم
  متااااااادونه کاکا
  بی خوابی تعریک زیاد سوزش کف پا داغ شدن بدن همه این روزها رو گذروندم
  خواستم بگم میشه
  فقط توکل به خدا و اراده آهنین
  باآروزوی بهبودی برای همه معتادان

 116. اشنا گفت:

  سلام ،هم درد حرف بقیه مال پشت سرهم اندازه پشتت بهش اهمیت بده(باسن)اراده میخوادادم از زایمان نمیمیره .طرف جفت پاس قطع میشه نمیره به خودت ایمان داشته باش تو میتونی توووومیتونی من روزی ۵تا قرص۴۰مصرفیم بودهفته به هفته کم کردم .کم کم رسوندنم به سه چهارم قرص چهل یعنی قرص چهل روچهارتیکه میکردم سه تیکه رومیخوردم .بعدش رفتم ۱۰۰سی سی شربت گرفتم سه سی سی سی سی صبح سه تاهم شب به همون مقدارهم بهش آب اضافه میکردم الان نزدیک به یک ماهه ادامه میدم تغریبا شربت تبدیل به آب خالص شده.کنارش دوسه بسته قرص ردجنسینگ گرفتم هرموقع بی‌حال وکم انرژی میشم یکی میخورم .شغلمم داربست فلزی هست اکثراهم سرکاربودم

 117. قبلا معتاد متادون بودم الان پاکم گفت:

  سلام و خدا قوت به همه همدردانم
  اینکه ک دیگه بحث و جدل نداره
  همه ما میدونیم که چند سال مواد مصرف کردیم
  حالا هم دو راه داریم یا اینکه توی همین وضعیت اسف بار بمونیم یا اینکه ترکش کنیم ؟
  کسایی بودن ک ب زور خانواده بارها رفتن کمپ ترک کردن ولی مجددا مصرف رو از سر گرفتن .
  فقط باید خودمون بخواهیم ک بتونیم ترک کنیم
  به نظر من اول چون همه ما از فکر کردن به موضوع و قبول اینکه اعتیاد داریم فراری هستیم باید دلیل ترک رو برا خودمون مشخص کنیم برا اینکه زمانی ک دردامون شروع شد قطعا وسوسه میشیم برا مصرف مجدد
  یکی به خاطر اشک مادرش
  یکی ب خاطر رنج پدرش
  یکی ب خاطر عدم خیانت همسرش
  یکی ب خاطر بچش
  هر کسی باید اون چیزی ک درونش قوی هست رو بنویسه رو کاغذ یا بکگراند گوشیش باشه تا اینکه زمانی ک وسوسه شد فقط و فقط به دلبل ترکش فکر کنه.
  بهترین روش هم روش کم کردن تدریجی مصرف هست
  و حایگزین کردن قرص های تقویتی و ویتامین و پاک کننده بدن
  درد و خماری و بی حوصلگی و ……. همش هست
  یکی بدنش قوی هست درد و عذاب کمتری میکشه یکی بدنش ضعیفه درد بیشتر
  بگردید اون چیزی ک میخاید به خاطرش ترک کنید و درون وجودتون پیدا کنید
  و در اخر با ارزوی پاکی همه ما
  «««««هیچکس از خماری نمرده همه از نئشگی زیاد اوردوز کردن »»»»»»

 118. محمد گفت:

  باسلام بنده ۳۰ سالمه یکم دلم میخام خالی بشه اول ترامادول مصرف میکردم بعد تبدیل شد به قرص بعدش به شربت الان ۸ساله شربت متادون مصرف میکنم سال ۹۷ تو خونه بدون هیچ مشاوره یا مراجعه خودسرانه ترک کردم دقیقا طوری که شما بالا توضیح دادین از لحاظ روحی روانی جسمی شدیدترین دردهارو کشیدم بخصوص پادرد و بی‌حالی استفراغ خلاصه ۴۰روز درد داشتم تا ۶ماه کمتر شدن اما پادرد تا ۹ماه کشید که البته دردها مثل اوایل نبود دچار افسردگی شدیدم بودم، سال ۹۸ متاسفانه ازدواج کردم گفتن از تنهایی و افسردگی رها میشم تو همین دوران افسردگی شدید ناتوانی جنسی فوق‌العاده بدی داشتم، تو سومین سال بدون مصرف بودم تو اوج کرونا مادرم که تنها کسم بود و وابستگی شدیدی داشتم چون بعده فوت پدرم ۶سال برام پدری کرد البته از بچگی همینطور بود، مادرم کرونا گرفت موقع مراقبت از مادرم منم گرفتم تو همین چند روز مادرم فوت کرد افسردگی که داشتم و وابستگیم بهش شدیدتر شده بود بیماری کرونام بدتر شد کلا بهم ریخته بودم مرگ مادرم کرونا افسردگی دوباره از طریق یه آدم بی منطق گفت مواد مخدر تریاک اینا درمان کروناس منم انگار منتظر بودم مستقیم دوباره رفتم سراغ شربت الان ۳ساله دوباره مصرفو شروع کردم چندینبارم اقدام به خودکشی کردم چون عذابی که قبلا تو ترک داشتم و الانم که کسیو ندارم کلا سیرم از زندگی مرگو بهتر از ترک دوباره میدونم. کل سیستم بدنم بهم ریخته هر روز یه جور حالتهای بدی دارم، اینارو نگفتم انرژی منفی بدم فقط اعلام وضعیت خودمه. ماهیانه اقساط و اجاره خرج خونه و اینارو که دارم میخام یجوری ترک کنم که دردو خماری نداشته باشم تا به کارمم برسم. دوز مصرفم خیلی بالاس از بازار آزاد از اون قوتی شربت های بزرگ که روش نوشته ۲۵۰سی‌سی رو تو عرض ۳ونیم یا ۴روز تموم میکنم روزی ۳ وعده هر وعده ۳قولوپ میخورم. فقط از خدا مرگ میخام یا یه درمان، ترک نه، فقط درمان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *