کلینیک اعصاب و روان
اختلال شخصیت اسکیزوتایپال چیست؟
۱۳۹۸-۱۱-۱۹
کلینیک روانپزشکی
اختلال شخصیت ضد اجتماعی چیست؟
۱۳۹۸-۱۱-۱۹
مرکز ترک اعتیاد آکسون، کلینیک ترک اعتیاد آکسون: در مقاله‌ی مواد اعتیادآور جدید با انواع مواد شیمیایی یا طبیعی در چند سال آخر مورد استفاده قرار می‌گیرند آشنا شدیم. یکی از موادی که به آن اشاره کردیم کمیکال بود. این ماده بین جوانان و نوجوانان شیوع بیشتری دارد به طوری که مصرف‌کنندگان اغلب بین 18 الی 25 سال سن دارند. در این مقاله بیشتر با این ماده شیمیایی آشنا می‌شویم.

کمیکال چیست؟

در گذشته موادی با اسامی آپولو، کوئین و آواتا وارد ایران شدند، این مواد هیچ نشانی از مخدر و یا کانابیس در خود نداشتند. با این فرض که این مواد اعتیادآور نیستند و عوارضی ندارند در بسته بندی‌های جذاب عرضه و مورد استقبال جوانان و نوجوانان قرار گرفت. اما زمانی این تقاضا بیشتر شد که مراسوئیت وارد ایران و با گیاه مریم‌گلی ترکیب و پخته شد و به این ترتیب کمیکال به دست آمد.
این ماده نوعی روان‌گردان از خانواده AM که همان ماریجوانای صنعتی است. چیزی که در گیاه شاهدانه و مشتقات آن مثل مار‌ی‌جوانا باعث بروز حالاتی خاص می‌شود THC نام دارد. این ماده در نوع صنعتی نیز وجود دارد و باعث بروز حالات روحی و روانی خاصی در مصرف‌کننده می‌شود. اثر ماری‌جوانای صنعتی بسیار بیشتر از نوع طبیعی آن است.
حتما مطالعه کنید: ماری جوانا چیست؟
حتما مطالعه کنید: حشیش چیست؟
بسیاری از مراجعین به کلینیک ترک اعتیاد آکسون برای درمان اعتیاد به کمیکال گفتند که در آغاز تصور می‌کردند این ماده هیچ وابستگی ندارد و ولی بعد از مدت زمان کوتاهی متوجه وابستگی خود به این ماده شدند.

کمیکال چگونه مصرف می‌شود؟

کمیکال به شکل دانه‌های قهوه‌ای ریز هستند که معمولا با دیگر مواد اعتیادآور مثل ماری‌جوانا مصرف می‌شود. کمیکال هم به صورت اسپری و هم به صورت سیگار و بیشتر در میهمانی‌ و دورهمی‌ها جوانان و نوجوانان استعمال می‌شود؛ این ماده بسیار اعتیادآور است به گونه‌ای حتی یک بار مصرف هم می‌تواند فرد را وابسته کند.
کانابینوئیدهای خانواده‌ی AM (ماریجوانای صنعتی) آگونیستی برای گیرنده‌های کانابینوید مغز انسان هستند که در واقع با اتصال به گیرنده‌های که در مغز، ریه، کلیه و کبد قرار دارد بر بدن مصرف کننده اثر می‌گذارند، عملکر طبیعی مغز را تغییر می‌دهند و تاثر روانی و جسمی متعددی در بدن فرد دارند یکی از مهم‌ترین تاثیرات آنها اختلال یا از بین رفتن حافظه کوتاه مدت است.
همچنین مصرف این ماده موجب افزایش فشارخون می‌شود و مصرف‌کننده حالتی شبیه به سکته مغزی را تجربه می‌کند، این حالت حدود 10 الی 15 دقیقه طول می‌کشد حالتی شبیه به کما. بعد از بهوش آمدن نیز مصرف‌کننده به تهیه و مصرف آن فکر می‌کند.
کلینیک شبانه روزی ترک اعتیاد

مصرف کمیکال در میهمانی‌ها

حتی یک بار مصرف کمیکال نیز می‌تواند باعث اعتیاد مصرف‌کننده شود به‌ویژه که خواب بعد از استعمال کمیکال برای مصرف‌کننده بسیار لذت‌بخش است و بعد از بیداری نیز هم میل به مصرف دوباره دارد و از طرفی مجبور به مصرف دوباره است زیرا ممکن است با افت فشارخون و یا تشنج روبه‌رو شود.
مصرف مواد اعتیادآور در هر صورت خطرناک است ولی نوع صعنتی مثل کمیکال می‌تواند به جسم انسان فشار فراوانی وارد کند، متخصصین ترک اعتیاد در مرکز ترک اعتیاد آکسون همواره توصیه می‌کنند بهتر راه در امان ماندن از این عوارض پیشگیری و عدم مصرف است.

عوارض مصرف کمیکال

بسیاری به اشتباه تصور می‌کنند این ماده عوارضی ندارد، در صورتی این ماده شیمایی نیز مانند دیگر مواد عوراض متعددی دار و حتی در دراز مدت اثرات مخرب این ماده بسیار بدتر است.

عوارض کوتاه مدت  مصرف کمیکال:

 • سرگیجه
 • حالت تهوع
 • توهم دیداری و شنیداری
 • سفر در مکان و زمان
 • احساس سرخوشی
 • خنده‌های زیاد
 • زندگی را آرام دیدن
 • شل شدن اعضا بدن
 • خواب‌های کوتاه و بریده‌ بریده
 • عدم تعادل در صحبت و رفتار فیزیکی
 • صحبت‌های نا به‌ جا
 • افزایش فشار خون و فرورفتن در کمای کوتاه‌مدت

عوارض بلند مدت کمیکال

 • کاهش قدرت حافظه
 • اختلال در به خاطر آوردن خاطرات و وقایع
 • کاهش قدرت عکس‌العمل افراد
 • اختلالات روانی
 • انزوا
 • عدم مسئولیت‌پذیری
 • کاهش روابط اجتماعی
کانابینوئیدهای طبیعی و سنتی خطری مثل بیش‌مصرفی و مرگ ندارند ولی نوع صنعتی و دست‌ساز آنها مثل کمیکال به دلیل دوز بالا می‌تواند ریسک اوردوز و مرگ را بالا ببرد.
حتما مطالعه کنید: اوردوز یا بیش مصرفی چیست؟
 همچنین مصرف طولانی مدت این ماده باعث تغییراتی در DNA می‌شود و مردان در صورت مصرف طولانی مدت دیگر قادر به فرزندآوری نیستند.

ترک اعتیاد به کمیکال

با اینکه به وضوح مشخص است که فرد به مصرف این ماده اعتیاد دارد ولی خودفرد تمایل چندانی به ترک مصرف نشان نمی‌دهد شاید یکی از دلایل این مسئله باور غلط عموم جوانان درباره کمیکال باشد که اعتیادآور نیست یا ترک آن درد و خماری و … ندارد، در حالی که این عوارض باشدت بیشتری بروز پیدا می‌کند برخی علائم و نشانه‌های ترک کمیکال:
 • غصه خوردن
 • تشنج
 • گریه‌های طولانی‌مدت
 • افسردگی ناشی از مصرف
 • گوشه‌گیری
 • تکرار صحبت‌های عامیانه
 • کلمات غیرمنطقی
بهترین کلینیک ترک اعتیاد

غمگینی یا عصه خوردن از شانه‌های ترک کمیکال

یکی از مسائلی که برای ترک اعتیاد به کمیکال باید در نظر گرفت این است که ترک این ماده به تنهایی کاری دشوار و طاقت‌فرسا زیرا تنهایی و انزوا و نداشتن اطلاعات کافی وسوسه مصرف را شدیدتر می‌کند و فرد بعد از مدت کوتاهی دوباره به مصرف این ماده روی می‌آورد، بهتر است برای ترک کمیکال به یک مرکز ترک اعتیاد مراجعه کنید و زیر متخصص درمان اعتیاد باشید.
مرکز ترک اعتیاد آکسون که به عنوان بهترین کلینیک ترک اعتیاد در تهران شناخته شده است از معدود مراکز در سراسر ایران است که امکانات لازم برای بهبود و درمان چنین موادی را فراهم آورده است.

نحوه ترک کمیکال

ترک کمیکال از آنجایی که ماده تشکیل‌دهنده آن ماری‌جوانای صنعتی است تقریباً شبیه به ترک ماری‌ جونا است. برای ترک این کانابینوئیدها تقریباً به شش هفته زمان نیاز داریم تا اثرات این ماده از جسم بیمار خارج شود بسته به میزان مصرف و شدت اعتیاد می‌تواند تا 10 هفته هم طول بکشد.
حتما مطالعه کنید: ترک ماری جوانا
با شروع دوره ترک و درمان اعتیاد باید به‌طور کامل مصرف کمیکال قطع شود در غیر این صورت همه تلاش‌ها بی‌فایده است، برای قطع مصرف و یافتن اراده آن بهتر است فرد از مشاوره روانشناسی کمک بگیرد. ترک این مواد تقریبا سه مرحله دارد.

مرحله اول ترک کمیکال

در این مرحله نشانه‌های فیزیکی و جسمانی ترک کمیکال خود را نشان خواهند داد این دوره تقریبا دوازده روز ادامه دراد. این مرحله بسیار سخت است و احتمال دارد به دلیل شدت نشانه‌ها فرد دوباره به سمت مصرف کشیده شود. با راه‌کارهای که متخصصین درمان اعتیاد به فرد ارائه می‌دهد می‌شود از فشار جسمی این دوره کم کرد.
فرد باید هدفش از گذراندن این دوره را مشخص کند، یعنی هر روز به خود یادآور شوید که می‌خواهید مصرف این ماده را کنار بگذارید و درباره تغییرات جسمی و روحی خود را بررسی کرده و درمانگر را مطلع کنید.

نشانه‌های جسمی ترک در این دوره

 • عرق زیاد
 • اختلال در خواب
 • سرگیجه و سردرد
 • حالت تهوع و استفراغ
 • دردهای عضلانی
 • بی‌قراری و سردرگمی
 • سوء‌ هاضمه
کلینیک ترک اعتیاد

سوء هاضمه از نشانه‌های ترک کمیکال

از آنجایی که کانابینوئیدهای سنتز شده یا همان ماری جوانای صنعتی بیشتر از نوع طبیعی قوی‌تر هستند، نشانه‌های ترک نیز شدت بیشتری دارند.
کلینیک ترک اعتیاد آکسون که بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران و حتی ایران است، بهترین امکانات را برای بهبود و درمان اعتیاد فراهم دیده، یکی از این امکانات حضور روانپزشک در مرکز است که ایشان در صورت نیاز برای رفع یا بهبود علائم جسمی-فیزیکی داروهای مناسب را برای بیمار تجویز می‌کند.

مرحله دوم ترک کمیکال

این مرحله تا هفته سوم ادامه داد، در این دوره فرد دچار احساسات منفی و بدبینی می‌شود. در این دوره استفاده از رژیم غذایی مناسب، ورزش و بررسی علائم و مشکلات می‌توان عملکرد بهتری داشته باشد،  همچنین ادامه جلسات روان‌درمانی در این دوره بسیار مهم است و به بهبود عملکرد کمک می‌کند، علائمی که در این دوره بروز می‌کند عبارتند از:
 • عدم توانایی در انجام امور روزمره
 • نداشتن تعادل
 • عدم توانایی در بروز احساسات
 • وسوسه مصرف دوباره
در این مرحله باید فرد روش‌های افزایش اعتماد به‌ نفس را بیاموزد و سعی در برطرف کردن مشکلات روزمره‌اش داشته باشد تا به تدریج بهبود یابد. روانشناسان حاضر در کلینیک شبانه روزی ترک اعتیاد آکسون طبق برنامه مدون به بیماران آموزش لازم مانند مهارت زندگی و افزایش اعتماد به نفس را می‌دهد.

مرحله سوم ترک کمیکال

این مرحله به‌نوعی شروع دوباره برای بیمار به‌حساب می‌آید و در همین مرحله است که تأثیرات روحی-روانی و اجتماعی خود را نشان می‌دهند. فرد در این مرحله به شناخت جدیدی از خود می‌رسد و باید با افزایش انگیزه و اعتماد به‌ نفس به مسیر درمان اعتیاد خود ادامه دهد.
انزوا، عدم مسئولیت‌پذیری، ضعف روابط عمومی و اجتماعی، پدید آمدن مشکلات عصبی از اثرات مخرب اعتیاد به کمیکال است که در این مرحله با کمک گرفتن از روانشناس و روانپزشک می‌تواند مسیر را هموارتر کند.
مرکز ترک اعتیاد

درمان اعتیاد به کمیکال

سخن پایانی:

متاسفانه به دلیل عدم آگاهی و باورهای غلط بسیاری تصور می‌کنند که این ماده اعتیادآور نیست یا عوارضی ندارد، درحالی که در واقعیت چنین نیست. یکی از اعتیادآورترین مواد است و عوارض ترک بسیار شدید دارد. عوارض مصرف بلند مدت این ماده نیز بسیار مخرب است. این ماده را به راحتی که تبلیغ می‌شود نمی‌توان ترک کرد، ترک این ماده انقدر سخت و دشوار است که برخی معتقد هستند نمی‌شود این ماده را ترک کرد البته، ولی ما به شما این نوید را می‌دهیم که با مراجعه به یک مرکز ترک اعتیاد معتبر می‌توانید این ماده را ترک کنید.
مرکز ترک اعتیاد آکسون یکی از معدود مراکز ترک اعتیاد چند تخصصی است که می‌تواند در زمینه ترک هر نوع مواد اعتیادآور به شما عزیزان خدمات ارائه دهد. این مرکز ترک اعتیاد با فراهم آوردن امکانات رفاهی، لوکس‌ترین و بهترین کلینیک ترک اعتیاد در ایران است.
انواع خدمات درمان اعتیاد در این مرکز با بهترین کیفیت به مراجعین ارائه می‌شود، خدماتی مانند سم زدایی سریع و سم زدایی فوق سریع ، درمان اعتیاد با آخرین متد روز دنیا توسط افرادی حرفه‌ای انجام می‌شود که برای اطلاع از خدمات با مشاوین مجموعه تماس بگیرید.

74 Comments

 1. محمد گفت:

  خیلی مطالبتون به ترکم کمک کرد مرسی

 2. محمد گفت:

  بچه ها تورو خدا سمت کمیکال نرید من از ۱۲ سالگی شروع کردم ودر ۱۴ سالگی باعث ایست قلبی شد من در بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر علیه السلام حدود ۵ ماه بستری بودم

 3. Yousef گفت:

  بچه ها کیمیکال مصرف نکنید من خودم کشیدم توحم زدم با دوستام قلبم داشت وا میستاد که نجاتم دادن نکشین

 4. نیما گفت:

  فقط میتونم بگم خیلی بد بود بد.

 5. M گفت:

  تورو جون مادرتون نکشید فقط همینو میتونم بگم کمیکال یعنی مرگ ۱۵ دقیقه ای

  • حسین گفت:

   من تقریبا یک سال اعتیادش را داشتم و الآن یکی دو هفتس ترک کردمتوروخدا نکشید این مواد رو.اگه بدونید چه عذابی تو ترک کشیدم.انقدر بالا میاوردم که دل و رودم داشت کنده میشد.دائم داغ میکردم و گر میگرفتم و بدنم خیس عرق میشد.تو اطاقم خونه نشین‌‌ و منزوی شده بودم و دائم فکر گذشته را میکردم و گریه میکردم.با دیدن این علائم هم بازم حالم از خودم به هم میخورد و واسه اینکه خودم با دست خودم این بلا رو سرم آورده بودم زار میزدم.خلاصه شما را به هرچی میپرستین نرین سمت این مواد.خداشاهده به عمرم متاعی کثیف تر از این ندیدم

 6. محسن گفت:

  سلام
  مطالبتون واااقعا امیدوار کننده بود
  من حدود سه ماه مداوم مصرف داشتم
  واااااقعا کنار کذاشتن این ماده سخته
  من الان تو هفته اول ترک کمیکال هستم
  روز دو پک که حدود پانزده سر سیگاری بوده رو مصرف داشتم
  الان برای ترکش دارم متادون مصرف میکنم تا بتونم راحت تر بذارم کنار.
  جااااان عزیز ترین کستون حتی یکبارهم سمتش نرید.
  انقدر لذت بخش که گرفتارش میشید.

  • آکسون گفت:

   سلام/ متادون مصرف نکنید و به پرشک مراجعه کنید. با مصرف متادون به آن اعتیاد پیدا خواهید کرد

  • سجاد گفت:

   داداش واسه ترک کمیک متادون میخوری!!بعد متادونو میخوای دقیقا با چی ترک کنی؟؟؟

   • Parsa گفت:

    این احتمال آور دوز و ایست قلبی داره
    طوری که اگه از یه دوز خاصی بگذره برا یه ساعت توانایی حرکتم ازتون میگیره
    ضربان قلب هم بشدت بالا میره
    در ترکیب با دارو های آدرنالینی احتمال ایست قلبی بیشتر میشه

  • محمد گفت:

   کمیکال که افیون نیست که برای ترکش داری متادون میخوری متادون نخور تازه داری یه اعتیاد بدتر برای خودت درست میکنی

 7. Mhdi گفت:

  دوستان من یه پسره 18 ساله ام یکی از دوستام از روی دشمنی سیگارو خالی کرد توش کمیمال ریخت منم کشیدم و نفهمیدم،نزدیک به دو هفته میشه و من اولین بارم بود الان هم سرم سنگین شده هم بدنم خستس هم چشام ضعییف شده توروخدا یکی کمکم کنه من نمیدونم باید چیکار کنم

  • ممد گفت:

   جون مادرت نزن تو همین سایت شیش ماه پیش کامنت کردم نکشن بقیه خودم شد یه سال هرچی داشتمو فروختم پول موادمو جور کنم افسرده شدم هیچی دوست پیشم نمونده احساس میل جنسیمو از دست دادم نمیدونم واقعا به چه امیدی زنده ام ولی داغونت میکنه خیلیا اینارو بهم گفتن گوش نکردم وضعم داغون شد تو گوش کن سخته سخت نبود خودم نمیکشیدم ولی برای تو رتحت تره ترکش

   • آرمین شاه بود گفت:

    عین من من الان پنج ساله می کشم سانتافه داشتم الان خونه اجاره ای هم ندارم کارتن خواب شدم پنج ساله خوابم هر روزم 300 هزار تومن رد شده نفهمیدم همه دوستام دخترا پسرا مامان بابا هیشکی نیست اشغال جمع میکنم می کشم می خورم میخوایم هیچ وقت پول ندارم اصلا من میخوام ترک کنم باز پول ندارم ولی نمیدونم از هر کجا میشه پیدا میکنم پول مواد رو ولی پول نون ندارم

    • Parsa گفت:

     برو روانپزشک داروهای ضد اضطراب و ضد افسردگی میده درد خماری هم کمتر حس میکنی یکی دو هفته اذیتی بعد رو به راه میشی این چه کاریه با خودت کردی

    • طیب آق.... گفت:

     سلام داداش گلم.ترک کردن پول نمیخواد ،ترک کردن در وهله اول عزم راسخ میخواد و انگیزه وهدف . اول اراده ات رو قوی کن و تمام بدیها وزشتی های مواد رو در یک ستون بنویس و روبروش دنیای زیبای پس از ترک و آرزوهات و کسانی که به واسطهء ترک کردن دوباره دوروبرت جمع میشن . بخدا که میشه با جیب خالی ولی با دلی سرشار از امید به آینده ترک کرد. انشاا… روزهای آفتابی زندگیت دوباره شروع بشه و خورشید اقبالت دوباره طلوع کنه.

   • پادشاه چتی گفت:

    به نظرت کسی که وسوسه مصرف رفته سراغش با کامنتی ک اینجا گزاشتی نمیزنه?
    من به هیچکس نمیگم نزن اتفاقا میگم بزنید ولی اولش خوب گوش کنید بارفیقام رفتیم شمال مسافرت مجردی*قبلش گل وحشیش کشیده بودم ولی نه مصرف*واسه اولین بار من وارد دنیایه کمیکال شدم اولاش انقد ارادم قوی بود ک ماهی ی پک ب زور مصرفم میشد کم کم گذشت فصل تابستون شب نشینی هایه همیشگی رسیدماهی یه پک من شد هفته ای یه پک همینطوری پیش رفت دیدم دارم هرشب میکشم خیلی راحت ترکش کردم ۳ماه اصن سمت سیگارمم نرفتم بعد ۳ماه برگشتم سمتش ولی خیلی کم میزدم کم کم انگاری خوابم برد دیگ هیچی دس خودم نبود یهو ب خودم اومدم دیدم ۶ماهه مصرفش میکنم هیچکدوم از رفیقام نیستن حتی داداش قسم خوردم همین باعث شد ک دیگ بیخیالش بشم ۲سال مصرف سنگین یعنی بالایه ۳گرم در روز ک بخوام ساده بگم روزی ۳۰تا پک میزدم و کلا دیگ از این دنیا خداحافظی کرده بودم تا ۱۳ بدر امسال ک تصمیم گرفتم مصرفمو کم کنم الانم دنبال یه راهم ک ترکش کنم ولی نمیشه این نمیشه رو کسی داره بهتون میگ ک همه سر اراده قوی ک داشته میشناختنش ولی الان گیر کرده تو مصرف امیدوارم ک با کلینیک اکسون بتونم ترکش کنم

    • Mahan گفت:

     من برای اولین بار همین امروز کمیکال کشیدم، الانم حالت تهوع و سردرد دارم. منی که هرروز یه پک گل مصرفمه واقعا به غلط کردن افتادم جوری که دیگه جرات نمیکنم برم سمتش.
     بچه ها ناموسا مواد نزنین چه کمیکال چه اصن هرچی دیگح فرقی نداره همشون یه گوهن.
     الانم حالم خیلی بده….
     با یه بار مصرف که عوارضی نداره؟؟؟؟

  • سجاد گفت:

   اون درست میشه !نگرانیت الکیه
   اون عواض موقتیه

   • Pouya0647 گفت:

    داداش همه چی از اولش شروع میشه.ناموسا نزنید.بقران هیشکی نمیمونه اخلاق کیمیک اینه کلا قانونش اینه در عرض دوماه هیشکی دور ورت نمیمونه.کیمیک مواد پرهزینه هستش.بکش کره کن آخرشم بی حس کلا خارج از زندگی بعد ده دقه لش.ارزش نداره من همون گردن کلفتی هستم که الان هیشکی پیشم نیست.ناموسا نکشید.اخلاق کیمیک اینه میکشی حالت بد میشه میگی نمیکشم دیگه ناخودآگاه ی ساعت دیگه وسوسه میشه.ترکش هم فقط با کمپ امکان داره.والسلام

    • B.m گفت:

     من متوجه شدم همسرم کیمیک میکشه الان یک ماهه سعی میکنم ترکش بدم اما نمیشه لطفا بهم کمک کنین بگین چکار کنم اصلا میتونه بعد سه ماه مصرف ترک کنه ؟

  • omidroz گفت:

   داداش ببین کمیکال مواد خیلی سر سختیه کسی که کمیکال بکشه برا اولین بار حالش خیلی بد میشه این حالتات میگذره به زودی فقط صبر کن و دیگه تو هیچ جمعی نه سیگار بکش نه چیز دیگه خیلی خطرناکه

  • Amir گفت:

   منم همینجوری شدم نمیدونم چیکار کنم

 8. نکش گفت:

  دردسترس و خانمان سوز.
  در مصرف اول اگه اطلاعات کافی نداشته باشید امکان اوردوز هست و حالت مرگ و سکته مغزیو تجربه میکنید (خیلی بده وسط خیابون بیوفتی و روپات نتونی وایسی).
  روش اسپری امفتامین میزنن و بونزای و مریم گلی قاطیشع (فرقی با شیشه نداره بدترم هست)
  خودتونو کنترل کنید.

 9. سعید گفت:

  غیرتن اصلا سمتش نرید، من برای یکبار آنهم یه پک خیلی کوچک گرفتم، بخدا بمدت یکساعت تو حالت مرگ بودم، بدترین حسی که تو طول عمرم تجربه کردم همین آشغال بهم داد، جان عزیزانتان حتی برای تجربه هم نکشید که پشیمان میشید

 10. Abi taaj گفت:

  من 20 سالمه و 1سالو نیمه مصرف داشتم روزی 3.4 پک حتی بیشتر میکشیدم خودم ترک کردم خیلی سخت بود ولی الا مثل قبل نیستم جوری شده با خودم حرف میزنم مغز فقط میگه بزن ولی جون مادرت تو نزن مغز ندارم دیگه همین

 11. معین گفت:

  من تقریبا ۳ ماه بود روزی ۵ تا پک مصرف داشتم ترو جون عزیز ترین کستون حتی امتحان هم نکنید. به خدا شبا تا صبح بیدارم ۵ روزه که نکشیدم و سه روزه که هبچی نخوردم همه چیم ازم گرفت تروخدا نرید سمتش

 12. Erfan_em گفت:

  اخه شمایی ک میدونید انقد بده چرا بازم مصرف میکنید؟
  کنترل کردن مصرف ک سخت نیست…
  اروم اروم مصرف رو کم کنید من ی پسر 20 ساله ام
  وقتی میدونم اثرات مخرب داره هر ماه ی پک میخرم و فقط موقعی ک یکم بی اعصاب میشم مصرف میکنم
  تا حالا شده دو ماه مصرف نکردم ولی هیچ وابستگی بهش نداشتم
  الان 2 ساله ک من دارم ماهیانه یک پک مصرف میکنم تو رو خدا خودتون رو کنترل کنید خواهش میکنم

 13. دانیال گفت:

  حاجی از 94 دارم میکشم.
  تازه شیشه و هروئین و کمیکال رو باهم میکس زدم پنج روز بیدار بودم.
  همه ش تلقین هستش
  باید بلد باشی احساساتت رو کنترل کنی
  درکل ترکش خیلی سخته
  نمیشه ترک کرد پاگبرش نشید

 14. ارمین گفت:

  سلام من بیست سالمه تقریبا یک سال و نیم مصرف داشتم روزی دو پک. من راحت خیلی خیلی راحت گزاشتمش کنار فقط ب خانوادم فکر کردم و با خودم منطقی تصمیم گرفتم ک کلا بزارمش کنار الان فقط سیگار میکشم. همه میتونن بزارن کنار خیلی خیلی راحت ولی ب خودشون سخت میگیرن. از کمیکاا رو توی ذهنشون یه غول ساختن ولی ن بخدا چس هم نیست. همه میتونیم فقط و فقط باید با خودتون کنار بیاید

 15. حمید گفت:

  متشکر از اطلاع رسانی. عالیه???

 16. Twopiker گفت:

  سلام مرسی از مطلابتون
  من ۶ماه اعتیادش رو داشتم و تقریبا همه نوع از کیمیکال کشیدم از جمله پیکو دستی بنزای خیابونی یا اسکای این مخدر جوریه که برای اولین مصرف حس خوبی داری ولی بعد نیم الی ی ساعت که کله خالی شده میطلبه که یکبار دیگر هم مصرف کنی ولی از دل درد زیاد یجورایی صرف نظر میکنی البته بستگی به شخص داره بعد از ی مدت جوری میشی که تو فاز از خودت بدت میاد نا امید میشی از قیافه و دندونهات حالت بهم میخوره استخون درد داری مغز دیگه نمیکشه بعد از ی هفته میخای ترک کنی ولی نمیشه خیلی که نزنی ی روزه که موقعی ک نزدی از گاز معده طعمشو میچشی و دوباره وسوسه میشی داخلی رو کلا بهم میریزه باعث هزار نوع درد میشه لطفاً نرین سمتش تخمی ترین مخربه که حتی از جوسک و سورچ هم بدتره و خیلی تخریب داره
  خلاصه بگم این به عنوان ی تخریب چی اومده نزنید ?

 17. حسن گفت:

  سلام،دوستان قیافش چه شکلیه؟ چه رنگیه؟ چه بویی داره؟ میشه توضیح بدین بطفا

  • omidroz گفت:

   ببین کمیکال زیاد بو نداره مثل سیگار میمونه اما ظاهری شبیه به گل داره خیلی مواد مزخرفیه فقط خواستو خیلی جمع کن

 18. زهرا گفت:

  من ۸ ماهه درگیرشم و منو به خفت رسوند و خیلی کارا کردم ولی کمش کردم تونستم با هزارتا مشکل الانم راضیم روزی ی پک میزنم و مثله قبل نیستم که هیچی دست خودم نباشه کنترل همه چی دست خودمه باید خودتون و تقویت کنید از نظر ذهن و بدن یا هرچی اراده ک داشته باشید سنگم جلو دارتون نیست خیلی موادارو گذاشتم کنار حتی سخت ترینش تریاک وشیره من یه دختره ۲۲ سالم که همه چیو دیدم و زود بزرگ شدم این خیلی بده ولی بعضی وقتا باعث میشه موفق بشی حرف اخر از خودت اراده داشته باش چون هیچکس نمیتونه کمکت کنه جز خودت

 19. نکش گفت:

  جان هر کی دوست دارید امتحان نکنید.فقط همینو میتونم بگم

  • محمد گفت:

   من حدودا دوسال پیش اولین دفعه بعنوان گل کشیدم خیلی فاز سنگینی داشت و بمدت یروز احتیاج ب هیچ گونه مخدر یا روان گردانی نداشتم .تا ۸ ماه پیش ک بصورت روزانه استفاده میکنم و ی چند روزی نکشیدم تا دوباره مصرف کردم با اینکه هیچ تمایلی بمصرف نداشتم الان اینقدر استرس بهم دست میده ک ناخودآگاه میبینم وسایل توی دستم خیس عرق شده تابحال چنین احساسی نداشتم همه چی برام تغییر کرده از خانواده و دوستام فاصله گرفتم شبا راحت نمیتونم بخوابم ویسره افکار منفی تو ذهنمه خواهشی ک از عزیزان دارم اینه ک ب فکر اطرافیانتون باشید و اولا دوما سوما استفاده نکنید اگرم استفاده میکنید خیلی کم مصرف کنید چون وقتی بصورت دائم مصرف بشه دیگه زندگیتون میشه ۲۰ دقیقه هایی سرشار از توهم و افسردگی چون از نظر من جوریه ک هم خماری و هم نشه رو توی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه مدام حس میکنه مصرف کننده .امیدوارم کسی مثل من درگیر این بلای خانمان سوز نشه

 20. Mostafam گفت:

  من تقریبا ی هفتس ترکم ولی وسوسم خیلی زیاده ؟ میشع کمک کنید

  • آکسون گفت:

   سلام. به روانپزشک مراجعه کنید با دارو قابل کنترل می باشد

  • omidroz گفت:

   هر موقع هوس کردی ی نخ سیگار بکش تا عادت کنی ی مدت خیلی سخت میگذره اما درست میشه

   • وحید گفت:

    کمیکال نگین انسان خراب کن بگین اسمش باید خراب کن باشه
    من روزی سه نفر که کمیکال مصرف میکنن رو میبینم خودم مصرف نمیکنم واما از این سه نفر بگمم هر سه شون ۱۸ سال دارن فقط فکرشون تو زندگی اینه که پول کمیک رو از کجا جور کنن پولشو جور کردن از کی و از کجا بگیرن بعد مصرف کجا ۱۵ دیقه بخابن بعد خواب از کجا بیارن که کره خوری کنن کره خوریم که کردن میان تازه سر جای اول از کجا پول کمیک بیارم بچه ها من درسته کمیک مصرف نکردم ولی بیست سال تو عالم نعشه و نعشه گری بودم من فقط اینو از کمیک میبینم که بعد از یک سال مصرف باید آشغال جمع کنی بری پول کمیک بخری چون دیگه کسی پیشت نمونده نه مادر نه پدر نه برادر نه خواهر تازه اونم اگه وضعیت جسمیت طوری باشه که بتونی کار کنی بقران مجید الان چشمام پر شده واسه دوستام که دارن پر پر میشن تو رو جون هر کی دوس دارین اینو فقط اینو این کمیک آشغاله لعنتی رو نکشید نکشید به امید ترک همه بچه های با مرام که گرفتار این موادن من به این مواد مواد نمیگم در یک نگاه میگم مرگ همراه با زجر بدون آبرو

 21. مجيد گفت:

  سلام خداقوت ممنون از راهنمايي شما / خيلي از دست معلم ها ناراحتم چرا آموزش نهگفتن ياد نمي دن چرا فيلم نيمارن نشان بدهند . الان پسرم داره با دل درد بسيار شديد سرف هاي وحشتناك و استفراغ كه فقط يه مقدار زرد آب هست داره خفه مي شه دائم داد مي زنه مامان نمي تونم هركاري مي كنيم دكتر نمياد دعا كنيد مي گه دارم مي سوزم خيس عرق و سر درد شديد داره تو را خدا دعا كنيد راهنمائيي كنيد من پدرم هم مالم دادم هم دارم پسرم از دست مي دم مي گه دارم داقون مي شم هيچي نمي تونه بخوره گلو درد داره خماري شديدي داره تو را خدا دعا كنيد دعا كنيد دعاكنيد .انقدر استفراغ مي كنه رودهاش داره مياد بيرون

 22. ناشناس گفت:

  سلام.مصرف کمیکال در مردان باعث میشه دیگه هیچ وقت بچه دار نشن؟
  اگه میشه،خوب چه مدت مصرف باعثش میشه و ایا راه درمان ناباروری که کمیکال باعثش شده وجود داره؟

  • رضوان گفت:

   سلام شما اگه حس لذت جنسیت رو از دست دادی اون وقت نابارور میشی در غیر این صورت فقط مشکلات فیزیکی و جسمی حتی پاره شدن رگ های خونی انقباض و انبساط ‌من خودم پاره شدن و چاک خوردن بعضی رگ هامو حس میکنم?

 23. سامان گفت:

  نکشید من دوساله درگریشم دوبار به مدت یک ماه ترک کردم ولی باز کشیدم
  خیلی اعتیاد آور ،لاغری شدید ،این دوسال فقط شده ۲۴ ساعت تکراری و عذاب اور ،هرچی پول داشته باشی میره زیر یه ماه چون روز بروز مصرف بالا رفته ،من ۵۰۰تومنه خونه ام رو پس دادم و وسیله های خونه رو فروختم باز کشیدم و شبا تو مغازه میخوابیدم مغازه ام فروختم الان تو یه مرغداری تو یه روستا دور افتاده ام هیچ رفیقی نمونده نکشید تورو به آبروتون

 24. Amir گفت:

  داداش من رو ال اس دی کمیک زدم خدا و حوری بهشتیو دیدم ولی الان سه ماه ترکم ولی هنوزم میبینم گاهی اوقات کی میپره از سرم پس

 25. kimi گفت:

  سلام من یه پسرعمه دارم عاشقشم خیلی دوسش دارم 20سالشه درویر کمیکال شده خیلی نگرانشک وقتی دیدمش کشیده بود و حالش چجوری بود خیلی گریه کردم بعضیا میگن هیج وقت خوب نمیشه توروخدا بگین چیکار کنم براش

  • Gungster گفت:

   خوب میشه من دوساله گل کمیکال متادون مشروب کوکایین مصرف میکنم بهترین دختر زندگیمو بادستای خودم ازدست دادم کارمو رفیقامو همه چیزم رفت ولی پشیمون نیستم
   والانم که دارم اینو می‌نویسم فکر مهاجرتم
   برم جایی که حتی اسمشو نشنوم

 26. Amir گفت:

  منم همینجوری شدم نمیدونم چیکار کنم
  لطفاً یکی کمک کنه خیلی چیز بدی انقار دارم خواب میبیتم

  • Michael گفت:

   سلام.من بوخورش شدم یکبار از روی نادونی دومین بار از روی حماقت منم دیدم ب اجسام دورو نزدیک عوض شده خیلیا میگن تلقینه هر بویی ب دماغم میخوره ضربانم میره بالا (فکر میکنم میرم تو همون حالت) اگه موفق شدی از دستش خلاص شی به منم کمک کن لطفا

 27. یه زمانی گفت:

  اگه کمیکال رو ترک کنی بعد ۲ سال باز هم نازایی میاره

 28. ارو گفت:

  تو تست پنج گانه بونزای مشخص میشه ؟ تا چند روز باید نزنی ک منفی شه ؟ لطفا بگید

 29. آریل موشل گفت:

  آرش هستم چهل ودوساله .24سال هرویین زدم..بخاطر تزریق تو کیسه پای چپم قطع شده..یکبار کمیک.زدم هفته پیش..دوستم میگفت بیهوش میشیا..ولی هیچی حالیم نشد..اگر کمک میکنه به ترک.دوا میخام که مدتی کمیک بزنم..حقوق ثابت دارم برجی 5تومن مشکل پولش نیس انچنان..ولی اگه جایگزین خوبیه انجام بدم..ترک.هم زیاد داشتم..پنج سال..4سال..2سال

 30. بازیهای کثیف کمیکال گفت:

  ديدم به نكته اى اشاره نشده كه شايد هنوز به گوش متخصصان ترک اعتیاد و خیلی ها نرسیده و اون هم پشت پرده و بازی های خیلی کثیف این ماده لعنتیه، وقتی کسی دچار وابستگی به این ماده لعنتی میشه (که خیلی هم زود اتفاق میفته و هم روانی هم جسمی… جسمی چون خیلی ها داخل آب هرویین می خوابونند و اصلا هزار جور مخدر میشه ازش ساخت ولی معمولا یا آب هرویین خیلی نامرغوب یا شبیهش هم داخلش هست که همون باعث لاغری و خشک شدن مفاصل و قوز کردن و خمیده شدن بدن و چروک شدن صورت میشه…. طوری که راحت و رُك بگم بعد از ۵-۶ بار مصرف یا فوقش ۱۰ بار مصرف راحت معتادش میشید تموم شده) …. به همین دلیل خیلی فروشنده ها بار اول و دوم رو مجانی می دند تست کنید میگند ناراضی اگه بودی پولش رو نده… وگرنه عاشق چشم و ابروی کسی نشدند یا عاشق درآمد حلال!!! ……… وقتی دچارش بشیم عملش بگیره که زود می گیره و مدام نَسَخ شدن داره…… دیگه اون فروشنده و بقیه فروشنده هاش راحت در مقابل پول کمیکال در اختیارتون نمیذارند حتی دستبوسش بشید بلگه میگند به ازای هر یک نفری که بتونید به هوس بندازید دچارش کنید در اختیارتون میذاریم!!!!!!!! این خیلی وحشتناکه و خیلی هم رایج شده همه جا!!!! دقیقا مثل این چند سال قبل شرکت های گلد کوئست و اینا که بودند به ازای هر نفر عضو می کردند خودشون امتیاز می گرفتند. برای همین خیلی راحت بگم اول مدتی دورتون می گردند و بگو بخند و تعارف بعد که دچار شدید می گند برو یک نفر رو دچار کن بیار تا بهت کمیکال بدیم!!!!! …… من خودم دو هفته درگیرش بودم با هزار زحمت کنار گذاشتم از دردهای شکمی تا تهوع در حدی که اسید معده بالا بیاد تا منزوی شدن و افسردگی شدید و گریه های عجیب تا استخون درد تا تشنج…. ولی با اینکه خودم ترم آخر فوق لیسانس روانشناسی بالینی بودم دچارم کردند اینقدر کاربلد هستند!!!!!!!! روحیات هرکس رو می فهمند بر اساس اون دچار می کنند کسی مثل من مثلا کنجکاو باشه هی کنجکاو می کنند امتحان کنید….. جدی میگم نه فیلم تخیلی هست نه توهم…. باور کنید بشینید یک گوشه شیشه بزنید هرویین بزنید از این ماده کمتر ضرر داره…… خیلی راحت هم توی یکی دو سال کاری می کنه که کارتن خواب و بدبخت بشید هرچقدر هم پول داشته باشید باور کنید دوست خودم بود سه سال هست درگیرش شده یک سال اول خانواده ش تحملش کردند بعد خونه و ماشین براش خریدند که توی خونه جلوی چشمشون نباشه اینقدر از دیدنش و کارهای عجیبش عذاب بکشند الان بعد از یک سال خونه رو فروخته ماشین رو که مزدا۳ بود فروخته دو سال هست شب ها فقط توی پرایدش توی پارک می خوابه که مطمئنم شش ماه بعد اون رو هم داده پای مواد… هر کاری می کنیم به خانواده ش اطلاع بدیم از بس موبایل و همه چیزش رو از حواس پرتی جا گذاشته شماره شون رو نداره به خونوادش بگیم حتی آدرس خونشون یادش رفته باور کنید اصلا عجیب نیست اول از همه حافظه رو کلا تعطیل تعطیل می کنه خودمون هم باورمون نمیشه بهش می گیم یادته اون موقع ها همش مسافرت و شمال و کیش خوش میگذروندیم فقط یه چیزهای مبهم یادش میاد حتی ماها رو به زور میشناسه… باورمون نمیشه هر بار میبینمش جز اینکه التماس میکنه براش نوشابه و غذا بگیریم یا هندزفری یا پول یا یک چیزی از کیفمون کم میشه!!!!!!!!! این ماده راحت کارتن خواب و دزد میکنه و تعارف کننده به بقیه که تهیه کنید!!!!!!!!! راحت هم کلا مغز دیگه ارور میده تعطیل میشه مغز….. باور کنید کاری که شیشه و هرویین با هم!!! توی ۱۰ سال می کنند توی ۲ سال می کنه!!!!! به خودتون رحم کنید…… ناامید هم نشید اول و آخرش بدونید همیشه “خانواده” دلسوزتون هستند حتی اگه به خاطر این ماده شما رو طرد کرده باشند و سراغی نگیرند بگید واقعا می خواید ترک کنید کنار بذارید کمک می کنند بچه شون ترک کنه باز خوشحال باشه…. بیخودی با روشهای ترک پیشنهادی دوستان و متادون و… بدترش نکنید باید زیر نظر متخصص ترک شه… وگرنه همون دوستاتون که نسخه درمان تجویز میکنند بدترتون میکنند وقتی به حالت اغما برید حتی از استامینوفن توی کیفتون و لباس تنتون هم به ناچار می دزدند چه برسه پول و موبایل و… جون مجبورند….. این رو هم بگم که فکر میکنید اون شادی اولیه و قهقهه ها چقدر میمونه؟ همه مواد تا مدتی اثر دارند و بعد فقط رفع نیاز و رفع نَسَخى ميشند ولى كميكال راحت بگم که تازه اگه کم مصرف کنید فوقش تا ۵-۶ بار اون حالت رو بده بعد فقط هوسش رو دارید و بعد از کشیدنش حسی جز چرت زدن و خواب آلودگی ندارید مگه اینکه هی بیشتر بزنید که بگیره ولی نمی گیره فقط جاش ایست تنفسی یا سکته مغزی میکنید!!!!!!! ……… من با اینکه ترم آخر فوق لیسانس روانشناسی بالینی بودم لیسانسم هم روانشناسی بالینی بود چند نفر در لباس و ظاهر دوست کنکاوم کردند و دچارم کردند طوری که دیگه حتی ترم آخر ترک تحصیل کردم نرفتم فقط پولش رو می دادم برای این ماده !!!!!!!! ولی ناامید نشید اراده می خواد که بخواید توی دنیای واقعی باشید نه وهم و خیال، ….. همون پدر و مادری که ممکنه آدم رو طرد کنند تنها بذارند بهشون بگید بدونند واقعا می خواید کنار بذارید کمک می کنند و متخصصان ترک اعتیاد هم باشون صحبت میکنند که چکار کنندالان امسال دارم برای دکترا می خونم فوق لیسانسم رو بعد از ترک کردن گرفتم و باز خدا رو شکر که مدت کوتاه دچار بودم

  • Amir گفت:

   من فقط بیست روز کشیدم الان شیش ماهه نکشیدم ولی روحی خیلی خرابم نمیدونم چجوری بگم چمه واقعا نمیدونم میتونی کمکم کنی خیلی خسته شدم به نظرت چقدر طول میکشه این افسردگی

  • کیوان گفت:

   دمت گرم خیلی بهره بردم از تجربیات شما موفق باشی

 31. Amir گفت:

  سلام من کیمیک رو فقط بیست روز کشیدم الان شیش ماهه نکشیدم ولی نمیدونم چم شده به همه چی ببینم و شک دارم مرگ زندگی واسم مهم نیست انگار تو یه بعد دیگه زندگی میکنم خیلی بده دارم میترسم شیش ماه پیش گذاشتم کنار هنوز افسرده ام چیکار کنم راهنمایی کنید خواهش میکنم

 32. abolfazllotfi44@gmail.com گفت:

  فقط اینو ب دوستان میتونم بگم سعی کنین هرچی ک میکشید چ کمیک باشه چه هرچی تا زمانی ک اخر خطشو ندیدید ترک کنید برای مثال اخر خط میتونم بگم معتادی رو دیدم تو خیابون ک برای سرد کردن خودش ی سگ رو محکم بغل کرده بله دوستان اخر خط اینه ک حتی خانواده هم دوستتون نداره فقط فقط برای ترکش نیاز دارین تا با خداتون نزدیک تر بشید و از کاینات بخواین ک درست شین درمان قطعی نداره مواد فقط با نزدیک شدن ب خداست ک میتونین ترکش کنین

 33. ناشناس گفت:

  سلام من یه خواهر هستم و برادرم ۲۲ سالشه حدود ۲ سال به این مواد اعتیاد داره و عمر و جوونیش داره تلف میشه و جلوی چشممون داره پرپر میشه.من به همه التماس میکنم سمت هیچ مواد مخدری نرن به جوونی و سلامتی وعمرخودشون و خانواده شون فکر کنن.به خدا که جز غصه خوردن و دعا کردن کاری ازم بر نمیاد برای داداشم بکنم.هر دفعه میره کمپ ترک میکنه و باز مجدد مصرف میکنه.به خودتون رحم کنید???

 34. ناشناس گفت:

  سلام…ببخشید میخواستم بدونم توهم بعداز ترک تا چندماه بعدش از بین میره …همسرم یکسال مصرف کننده بوده آخر اردیبهشت بردم کمپ ترک کردند الان ۶ ماهه ترک کردند و پاک هستند اما تو خونه هست و گاهی اوقات حرفا و توهمات اون زمان را تکرار میکنه…میخواستم ببینم چقدر طول میکشه اینا از بین بره خیلی نگرانشم.

 35. ناشناس گفت:

  سلام…چه مدت بعداز ترک کمیکال حافظه و توهماتشون خوب میشه؟

 36. امید گفت:

  سلام انقدر دوزم رو کمیکال رفته بالا ک پکی رو ک 8تا سره میکردمو تو 1سره میزنم باز نمیگیره منو شبا به امید تر میخابمو کلا همش میگم دیگه نمیکشم اما بازم لغذش میکنم به نظر من کمیکال ادمو نابود میکنه 3ماه پاک بودم 60.70ملیون کار کردم اما باز افتادم توش روزی 500.600تومن خرج میکنم دود میکنم و هر شب غصشو میخورم و به خودم لعنت میفرستم اما باز فرداش…..

 37. کوروش گفت:

  نمیدونم این متاع چیه سردرگمی خاصی داره لعنتی یه لحظه که کام میزنی بیرون میدی تو رو میگیره مورد پرسش قرار میگیری که الان کجایی دقیقا چکار داری میکنی خودتو برا چند دقیقه گم میکنی چیزی تو جیبات نیس ولی ترس مامور رو داری این چه متاعیه لعنتی مخصوصا نوع دامونیا یه کام حبس بسه .

 38. مصرف کننده گفت:

  دوستان این مخدر از شیشه خطرناک‌تره باورکنید، اگه فکر کردین یکبار کشیدین و اتفاق خاصی نیفتاد و لذت بردین بدجور دارین اشتباه میکنین، خواهشن قبل از مصرف به عزیزاتون فکر کنین اثرات روانی این مواد واقعا مخربه، این جنس لعنتی داغونتون میکنه خواهش میکنم واسه امتحانم سمتش نرید بخاطر اعتیادش نمیگم باور کنید تو همون دفعه اول اگه نابلدی بکشید مستقیم میرید پیش خدا، این حرفای یه مصرف کنندست، هیچ چیز هیچ چیز ارزش مصرف این موادو نداره

 39. Arim گفت:

  سلام رفقا امیدوارم هرجا هستید شاداب و سلامت باشید شاید کار درستی نباشه گفتن این حرفا ولی فق میخام تجربیاتم رو باهاتون در میون بزارم ع کجا معلوم شاید جرقه ی کار مثبت هم بود، بگذریم اول از همه عرض کنم ک بنده19سال دارم و7ساله ک مصرف سیگار دارم و 3سالم مصرف گُل و در نهایت2سال هم کمیکال مصرف کردم و هنوزم هر از چند گاهی فرق نمیکنع یکشیونو میشکم البته افتخار نیست حماقته،و اینکه یک نفر بر اثر مواد مخدر زندگیشو از دست میدع کاملا ب طرز فکر و سبک زندگی طرف بستگی دارع و ممکنه ی ادم با مصرف نوشابه هم زندگیشو از دست بدع…من بعضی روزا هست شاید روزی 5_6پک کمیک بزنم و بعضی و روزا هست ی نخ سیگار هم نمیکشم و میبینی چن هفته هست ک کمیکال هم نکشیدم ولی بعضی ادما هستن ک ک تو دوران مصرف انقد ب خودشون انرژی منفی وارد میکنن ک دیگ کلا چیزای دیگ زندگیشونو فراموش میکنن و دیگ وقتی براش نمیزارن ب روایتی کلا نا امید میشن و کلا همه چیو ول میکنن و این دلیل اصلیه ب چُخ رفته زندگیه ن مواد و سیگارو… میخام اینو بگم هیچوقت تو زندگیتو همه چیو با هم قاطی نکنید،فک و تلاش برای ایندتون جای خودش،سخت کوشیتون جای خودش،شخصیتتون جای خودش و مصرفتون هم جای خودش پس سعی کنید هیچ جوره از خودتون و زندگیتون نا امید نشید حتی اگ خدایی نکردع کارتون خاب هم بشید امیدوارم تونستع باشم مطلبمو برسونم و درکنار همه اینا سعی کنید نکشید درکل ی زندگی ماک راحتر از ی زندگی پر استرس و دغدس…هیچی غیرممکن نیست،موفق و پیروز باشید..!

 40. Danieloo گفت:

  تازه یادتون افتاده ؟! اون موقع که تازه اومده بود ایران سال نود و دو سه جز صد نفر اول بودم که زدم میگم جز صد نفر ولی جز اولین ها بودم شغلم لوازم لوازم یدکی ماشین خارجی بود روزی چند میلیون در آمدم بود، یکی از دوستام از یکی از کشور های اروپایی با خودش خیلی بسته آورده بود برای خودش نه فروش اون موقع ها اسمش بونزای و جامائیکن بود تو پک سه گرمی هم بود حدود پنج گرمم am خالص آورده بود ،دیلری براش وجود نداشت چند ماه با هم زندگی کردیم و هر چی داشت اکثرن دوتایی زدیم تک و توک دوستان دیگه هم میومدن پیشمون میزدن ولی دیگه برا بار دوم جرأتشو نداشتن بزنن. کلا هم پیور (خام می‌زدیم ) یعنی با سیگار یا ماری قاطی نمی‌کردیم خودم اولین بار حدود یک گرم پیچیدم بابی رول و دوتایی زدیم ولی من بیشتر کشیدم با اینکه اون اعتیادشو داشت یک سوم رول هم موند یعنی نذاشت دیگه بکشیم گفت وایسا ی چند دقیقه ! ی نخ سیکار روشن کردم بعد دو کام منو گرفت کلا فلج شدم نمیتونستم نفس بکشم قلبم درست نمی‌زد با خودم گفتم دارم به آرزوم میرسم و میمیرم اما از اونجایی که سگ جون بودم و هستم بعد یک ساعت به حالت طبیعی برگشتم و دوباره زدم زیر بقیه رول و افتادم توش. Am خیلی بدتر و خفن تر طولانی تر بود بعد چند هفته دیگه تو جز و بانگ میزدیم. بعد چند ماه که مام دیگه تموم کرده بودیم دیلرش تو شهرک پیدا شد از هلند میومد سه گرمی میداد یک و پونصد Am هم گرمی یک و دویصد یادمه بعد یک ماه روزی ی بار میومد تو پاکنژاد یا پارک قورباغه ( اسمی که ما گذاشته بودیم روش) که فک کنم اسمش پارک شورایاری یا فدک تو خیابان خوردین بود ، میومد صف بسته میشد از اونجایی که ما تیغمون برش داشت و دیگه عملشو داشتیم و خیلی حالمون دگرگون نمیشد پیش دیلر میشستیم ینی خودش دلش میخواست و بدون نوبت می‌گرفتیم و همونجا می‌زدیم ولی بقیه باید بعد گرفتن میرفتن ی مدتی گذشت چند نفر دیگه ای هم که مثلا چیزیشون نمیشد میشستن. من چیزای زیادی دیدم از اوردوز و مرگ و حال بدی و فرار همه جز خودم تا نجات چندین نفر و زنگ زدن به اورژانس و هزار چیز دیگه تا اولین سایکو پارتی تیکتی ایران و لیدری و بعد دو سه سال تمام زندگیمو کارمو خونه اندرزگو و حتی آبرومم دادم و افتادم تو هروئین چون حالت خلسشون خیلی شبیه هم بود البته نه به خاطر پولش به خاطر اینکه دیگه جنس درست نبود و همه قاطی دار شده بود. اخرای کمیکال (شیمیایی ) هر یک ساعت ی بار دو سه تا جز میزدم نمیتونستم بخوابم نیم ساعت می‌خوابیدم پا میشدم میرفتم تو حیاط میزدم ی نخ سیگار دو باره خواب دو باره زیر ی ساعت پا میشدم حیاط تا ساعت نه ده که از خونه بزنم بیرون برا پول در آوردن و خرید زدن اینم بگم از وقتی جنس به جای اومدن از هلند از ترکیه اومد اصن کلا فاز و همه چیش عوض شد و اشغال شد و روزی من حتی سگمم برا ی پک پلمپ بونزای که برا چند ساعت تو روزم بود فروختم‌. گفتم افتادم تو دوا ولی تونستم با کمک روانپزشک هروئین و ترک کنم ولی منی که هیچ متایی نتونست بزنه زمین در حالت پاکی کامل سال نود و شش تو ی حادثه پام فلج شد و رو تختم . از نظر خودم حقم نبود من حداقل پنجاه نفر‌‌و نجات دادم تو سایکو ها و فستیوال های دورهمی درسته لیدر بودم یا دوستام بودن و وظیفه کاری و انسانیم بود اما مثلا لیدر های الکی دیگرم چندین بار نجات دادم. من کسی بودم که انقد از بابی ماری خرید میزدم ی ساله دویصد شش و کرد بی ام و ( همون بابی که الا خواننده های رپ تازه اسمشو میبرن) . اولین کسی بودم که تو خونه بدون لوازم آزمایشگاهی مایع کتامین و سنگ سفید کردم با بی حسی مثل کوک واقعی برا خودم نه فروش من هر کاری کردم با خودم کردم الانم هفت ساله پاکم ولی پیکم بازه انقدر ال اس دی چسبوندم و لیکوئید خوردم و ریختم تو چشمام ، کوک و کت و اکس و نخ و یخ و … زدم من ضد مرگم. الآنم کنسر بن و بیماری نادر سودک و هیدرآدنیت شدید و تالاسمی شدید و عفونت خونی دارم البته اینا به خاطر مواد نیست به خاطر معلولیت هست ، اون هیدرآدنیت هم به خاطر ژنتیک هست. هر متا و دراگی تو ایران اومده و نیومده زدم راستش نمیتونم بگم بزنید یا نزدید فقط مراقب باشید تو دونه تسبیح نیوفتید‌‌. اما میخوام ی حقیقتی بگم اگه به اول راه برگردم بازم همین مسیرو میام من همینم. کسی که برای تسکین دردای روحیش جنس بزنه هزار بار هم به عقب برگرده باز کارشو تکرار می‌کنه مکه اینکه مشکل روحی نباشه، برا خود من که از دوم راهنمایی تمام موادهای ایران و تست کردم به خاطر اعتیاد پدرم. با خودم گفتم بذار بزنم ببینم چه حالی میده که کراک و به ما ترجیح داده. همون سال ترک کرد اما دوباره وقتی اول دبیرستان بودم شروع کرد به مصرف شیشه منم دیگه قاطی کردم شروع کردم به بازی با مرگ با زدن دراگ از مجیک ماشروم و مسکالین و هروئین و خود آمریکا گل هلند و کوک کلمبیا و لیوکوئید خوراکی و چشمی و انواع چیت های ال اس دی از سان شاین کالیفرنیا و دالایلاما تا دکتر هافمن دوبل و مواد های کلابی ژاپن مث شیشه صورتی و سبز و هر درد و کوفت دیگه که شاید تا حالا اسمشم به گوشتون نخورده و هنوز اینترنت هم چیزی در موردش ننوشته. من شخصا آدم بدبختی نبودم ، راستش از زندگیم لذت می‌بردم از رفتن تو فستیوال جنگل ‌و صحرا و کوه و دریا و چهارشنبه سوری گرفته تا هزار تا چیز دیگه یک جمله بگم و تمام خواهشن اگه میخوای چیزی مصرف کنی بهترینشو مصرف کن تا هم بدونی واقعا چجوریه هم هر آشغالی تو بدنت نره.

 41. Mamad keranchi گفت:

  خودمو تو ایران معتاد ترین آدم به مصرف کیمیکال میدونم کیمیکال هزار مدل داره همه کاریش میتونن بکنن واسه همین تجربه های همه متفاوته تو شهرستان ما کلا یه ساقی وجود داشت تو سن 20 سالگی فوت کرد این مواد خیلی عواقب بدی داره و نحثی میاره اصلا دنیای عجیبی داره دونفر بودیم دوتارفیق از اول مصرف سیگار از اون ساقی که میگرفتیم توهم های عجیبی میزدیم حتی دنیاروهم کارتونی میدیدم خنده و حرفارو به صورت شعر میخوندم نمیتونم توضیحش بدم یه قدرت ماوراءالطبیعه بود بعد که ساقیمون مرد یه ساقی جدید اومد هر روز کیمیک میگرفتیم ازش هرچی میزدیم فقط بیدار میشدیم یعنی اصلا نمیفهمیدیم غش میکنیم کما میزنیم همیشه حس مرگ داشتیم فازش اصلا بدرد نمیخوره همش فاز ترسه آخه این چه فازیه الان 6 ماهه پاکم همه چیزو درک میکنم واقعا دیوونه بازیه یه موادی بزنی که فقط بترسی از مرگ خلاصه این مواد تو عرض سه ماه 15 کیلو از وزنم کم کرد خیلی سریع میبرتت ته خط از همه موادی سریع تر یه ماه بکشی یکی ببینتت فکرمیکنه بیس ساله مواد میزنی پول موادتو حتما جور میکنی اصلا دست خودتم نیست یه جورایی مثل رباط میشی من همیشه فکرمیکردم کیمیکال یه آدمه که منو کنترل میکنه دیگه زندگیم دست خودم نبود کیمیک قدرتش وحشتناکه خلاصه منو رفیقم راهمون جدا شد ازهم من فقط میخریدم میرفتم خونه هی میزدم میخابیدم بیدارمیشدم میزدم میخوابیدم تا اینکه جنسم تموم بشه وقتی میکشیدم لشه لش غش میکردم ولی وقتی اخرین ذرات جنسمو میزدم و تموم میشد از خواب بیدار میشدم انقد انرژی داشتم که پیاده میتونستم حتی 100 کیلومتر بی وقفه راه برم کلا دنیاش برعکسه وقتی نمیکشی سرحال و شاداب میشی قیافم مثله جن شده بود از روز اول مصرف تا روز آخر حموم نرفتم حتی یه بار اصلا هواسم به هیچی نبود فقط کیمیک میزدم همشم خواب ترکشم نمیدونم چجور میگید سخته ولی میدونم بخاطر انواع مختلفیه که داره کیمیکی که ما میزدیم وقتی ترک کردم 3 روز نخوابیدم و دنیارو یه جوری میفهمیدم از حالت عادی قبل از اعتیادمم بیشتر میفهمیدم بعد این 3 روزم خوب شدم کامل و بسیار شاداب و خوش و خرم هیچ چیزیم جز بی خوابی تجربه نکردم کلا ترکشم مثل خودش عجیب بود همش شاد بودم و میخندیدم باورنکردنیه حرفام ولی به جون مادرم قسم همش حقیقت بود ولی یه مشکل خیلی جدی ای که ایجاد میکنه اینه بعد از ترک تا 3 ماه هیچ میل جنسی ای نداشتم شده بود 0 اینجور بگم که 3 ماه ورزش کردم انقد تا دوباره دم و دستگاهم راه بیفته فقط یکی راهنمایی کنه قادر به فرزند آوری هستم الان ؟؟؟؟؟؟
  کاملا خوب شدما ولی ۳ ماه بی حس بود . کلا دوران مصرف خیلی خوش گذشت دوران مصرفمو هم بهترین دوران زندگیم میدونم هم بدترین دوران زندگیم قیافمم شبیه شغال کرده بود نمیدونم چجور ولی آدمو شبیه شغال میکنه یه پوست بودم و چار تیکه استخون الان بعده ۶ ماه تنها عوارضی که واسم گذاشته اینه همه چی یادم میره و خیلی بدبینم به همه چیز و اینکه همش میخندم الکی و شاد میشم راستی اینم بگم تو اون دوران گوشیمو میزاشتم حالت پرواز فکرمیکردم رو گوشیم شنود گذاشتن و صدامو میشنون 😂 اصلا توهمات عجیبی تجربه کردم اینم بگم اون اواخر ۵ روز یک بار یک کف دست نون میخوردم نمیدونم چجوره ولی کیمیکال برام کار غذارو میکرد دندونامم هنوز از پشت مشکیه همش ولی از جلو خداروشکر سفیده کیمیک طلای سبزه چون سیرایی نداره و همیشه واست عزیزه یک کیلو هم داشته باشی یه هفته ای تمومش میکنی یه بارم تو خواب ایست تنفسی کردم تا حد مرگ رفتم یه بار کف بالا اوردم یه بار حمله قلبی بارها خدابهم فرصت دوباره داد و اینکه بگم کیمیک شوخی نداره یهو میزنه میکشتت تموم میشی هواستون خیلی جمع باشه بنظر من موادی که لذت جنسیو صفر کنه ارزش زدن نداره برید هرچی میخاید بزنید ولی کیمیک رو فکرشم نکنید اصلا یه چیز دیوونه واریه صدرحمت به هروئین شیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *