متادون

متادون چیست؟

متادون شبه مخدری صنعتی، با میزان وابستگی بالا میباشد و نیمه عمر آن بسته به میزان و مدت زمان مصرف و سرعت متابولیسم بدن بین 48 الی 4 ساعت میباشد متادون مستقیما بر روی گیرنده های اوپیوئید اثر میگذارد به همین جهت مصرف طولانی مدت از آن دارای عوارض جبران ناپذیر زیادی میباشد که برخی از آنها عبارتند از:

افسردگی
اختلالات روانی
عدم ثبات شخصیتی
انقباض مردمک ها
بیماریهای پوستی
کاهش تدریجی توانایی های ذهنی و جسمی
افت گردش خون
کاهش ضربان قلب
ایجاد مشکل در تمرکز
گرگرفتگی صورت
عدم توانایی تخلیه کامل مثانه
تجمع مایعات در ریه
اختلال و مشکلات خواب
تعریق زیاد

که کاملا درباره ی آن در مقاله متادون چیست؟ توضیح داده ایم، مصرف بیش از حد متادون مانند سایر مواد مخدر موجب کاهش هوشیاری، کما، ایست قلبی و اوردوز میگردد، توجه داشته باشید که ریست مرگ در اثر اوردوز در افرادی که اختلال عملکرد کبدی داشته و یا متابولیسم پایینی (slow metabolism) دارند بیشتر است.

حتما مطالعه کنید متادون چیست؟

عوارض مصرف متادون در بارداری و شیردهی

متادون یک شبه مخدر است که مصرف آن در این دوران‌ بارداری و شیردهی ممکن است تأثیرات منفی بر روی جنین یا نوزاد داشته باشد. مصرف متادون در زمان بارداری و شیردهی می تواند خطرات جبران ناپذیری برای مادر و جنین به همراه داشته باشد که در مقاله عوارض مصرف متادون و مواد مخدر در بارداری به بررسی کامل آن پرداخته ایم اما برخی از متداول ترین عوارض مصرف متادون در زمان بارداری و شیردهی برای جنین عبارتند از:
اختلالات رفتاری و شناختی
تومورهای شکمی
عفونت ادراری
کاهش وزن
تشنج
زردی
برخی دیگر از عوارض مصرف متادون در دوران بارداری ممکن است عبارتند از:
آسیب به جنین: مصرف متادون ممکن است باعث افزایش خطرات مربوط به نارسایی جنین، کاهش وزن تولدی، زایمان زودرس و افزایش خطر مرگ نوزاد در دوران جنینی شود.
اعتیاد نوزاد: مصرف متادون توسط مادر می‌تواند منجر به اعتیاد نوزاد پس از تولد شود، که ممکن است نیاز به مراقبت‌های خاص و درمان داشته باشد.
عوارض نوزادان: استفاده از متادون ممکن است باعث مشکلات نورولوژیک، تنفسی و رفتاری در نوزادان شود.


عوارض مصرف هم زمان متادون و الکل

اثرات زیان آور مصرف متادون و الکل هر کدام به تنهایی بسیار جدی است و می تواند صدمات متعددی بر سلامت مصرف کننده وارد کند اما مصرف همزمان این دو عوارض متعددی به همراه خواهد داشت که برخی از آنها عبارتند از:
تنفس ضعیف
تشنج
اختلالات گفتاری
حالت تهوع و استفراغ
تاری دید
سرگیجه
خواب آلودگی
غش و بیهوشی
افت فشار خون
سردرد شدید
ضعف عمومی
افزایش خطر بروز حوادث و تصادفات به دلیل کاهش وضوح ذهنی
آسیب به کبد و مشکلات کبدی
علائم آلرژیک، از جمله آنفولاکسی
مشکلات در حافظه و تمرکز


دلایل اعتیاد به متادون

عدم احساس درد
خواب آلودگی
سبکی سر
سرگیجه
تسکین

باوری اشتباه در رابطه با متادون

متاسفانه بسیاری از افراد بر این باورند که متادون اعتیادآور نیست و یا از آن به جهت ترک تریاک یا ترک هروئین استفاده می کنند. نکته ای باید نسبت به آن آگاه باشید این است که متادون به خودی خود بسیار اعتیاد آور است و وابستگی شدیدی ایجاد می کند. جالب است بدانید که متادون می تواند زمینه ساز مصرف و اعتیاد به سایر مخدرها نیز شود. اما اعتیاد به متادون با علائم و نشانه هایی همراه است که شناخت این علائم می تواند باعث آگاهی از سوء مصرف و انجام اقدامات درمانی همچون ترک متادون شود که در ادامه به معرفی این علائم خواهیم پرداخت.
در خصوص درمان و ترک اعتیاد با متادون باید بدانید، بیمارانی که به منظور ترک اعتیاد خود به مخدرهایی همچون هروئین یا تریاک اقدام به مصرف این شبه مخدر می کنند، بیشتر از دیگران در معرض خطر وابستگی و اعتیاد هستند. دلیل این خطر آن است که، این بیماران در گذشته نیز سابقه اعتیاد به دیگر مخدرها را داشته اند به همین جهت مصرف متادون علاوه بر اعتیاد، تأثیرات بسیار مخربی بر قسمت‌های مختلف بدن همچون کبد یا سیستم‌های عصبی، سیستم خلق و خو و حتی در عملکرد جنسی بیمار ‌می‌گذارد و کاملا سبک زندگی فرد را تغییر می‌دهد.


علائم و نشانه های اعتیاد به متادون

اعتیاد و وابستگی به متادون روانی و جسمانی است علائمی همراه است که شناخت دقیق این علائم می تواند تاثیر بسزایی در تشخیص وابستگی و اعتیاد داشته باشید که در ادامه به معرفی برخی از مهمترین آنها خواهیم پرداخت.

ضعف، خستگی و خواب آلودگی
عدم تمرکز، اختلال حواس
برهم ریختگی ریتم قلبی
تهوع و مشکلات گوارشی
خارش دائم بدن
کاهش حافظه
خشکی دهان
تورم صورت
سر درد

حتما مطالعه کنید علائم اعتیاد به متادون
ترک متادون

ترک متادون

همانطور که مصرف طولانی مدت متادون دارای عوارض میباشد ، ترک غیر اصولی متادون نیز عوارض روحی و جسمی شدیدی دارد به همین دلیل توصیه میکنیم برای ترک متادون به کلینیک ترک اعتیاد آکسون به عنوان بهترین کلینیک ترک اعتیاد تهران مراجعه کنید رایج ترین و موثرترین روش برای ترک متادون کاهش دوز مصرفی و استفاده از داروهای ضدمخدر تا زمان تثبیت علائم ترک متادون میباشد، یکی از خدمات ارائه شده توسط مرکز ترک اعتیاد آکسون، ترک متادون بدون درد و خماری میباشد و تمامی مراحل زیر نظر متخصصین ترک اعتیاد انجام می‌شود.
توجه داشته باشید که ترک غیراصولی متادون میتوانید عوارض جبران ناپذیری بر روی سلامت بیمار داشته باشد که این عوارض هم روانی و جسمانی می باشند بنابراین به جهت جلوگیری از بروز این عوارض و درمان کامل و صحیح پیشنهاد میکنیم حتما به مرکز ترک اعتیاد مراجعه بفرمایید، در ادامه به معرفی برخی از این عوارض خواهیم پرداخت:

اختلال جنسی
اختلال در بینایی
کاهش فشار خون
اضطراب و بیقراری مداوم
هیجان و احساس نارضایتـی
اختلال خواب و بی خوابی مزمن

همانطور که پیش تر اشاره کردیم متادون شبه مخدری با وابستگی و اعتیادآوری بالا می باشد که در مقاله بهترین روش ترک متادون به نکاتی مهم و کلیدی در این رابطه اشاره کرده ایم و پیشنهاد میکنیم تا حتما این مقاله را مطالعه کنید.

حتما مطالعه کنید: بهترین روش ترک متادون
ترک متادون، با علائمی همراه است که این علائم باید توسط پزشکان و متخصصین کنترل شود که خود یکی از اصلی دلایل ضرورت مراجعه به مرکز ترک اعتیاد می باشد. در ادامه به معرفی برخی از علائم ترک متادون می پردازیم:

سرگیجه و غش
تهوع و استفراغ
تعریق و عدم تحمل گرما
پیچ و تاب و درد شکمی، اسهال

باید بدانید که این علائم برای تمامی بیماران یکی نیست و هر بیمار بسته به دوز مصرفی و مدت زمان مصرف، ممکن است علائم به حد قابل توجهی شدت پیدا کند که برخی از آنها عبارتند از:

ضعف جسمانی
برهم ریختگی دوره های قاعدگی
افسردگی، تشنج، اختلالات حافظه
برهم ریختگی و اختلالات جنسـی

متادون چه مدت در بدن می ماند؟

یکی از متداول ترین سوالات بیماران در زمان ترک متادون مدت زمان ماندگاری این شبه مخدر در بدن می باشد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

مصرف متادون تا 7 روز بعد از مصرف در آزمایش ادرار قابل تشخیص است
مصرف متادون تا 90 روز بعد از مصرف در آزمایش مو قابل تشخیص است
مصرف متادون طی 10 دقیقه پس از استفاده تا 10 روز بعد از مصرف در آزمایش بزاق قابل تشخیص است
مصرف متادون تا 2.5 روز بعد از مصرف در آزمایش خون قابل تشخیص است که بهترین زمان انجام آزمایش سه ساعت بعد از مصرف آن می باشد

بطور کلی باید بدانید که متادون بسته به دوز مصرف، نیمه عمری به مدت 8 الی 59 ساعت در بدن مصرف کننده دارد، البته مدت زمانی که مصرف متادون در آزمایشات قابل تشخیص است بسته به نوع آزمایش دارد که پیش تر به معرفی آنها پرداختیم.

مراقبت های بعد از ترک متادون

از آنجایی که متادون بسیار اعتیاد آور می باشد، بعد از ترک و سم زدایی ممکن است، بیماران حالات مختلفی همچون افسردگی را تجربه می کنند به همین جهت مراقبت های بعد از ترک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در ادامه به بررسی چند مورد از این عوارض و روش درمان آنها می پردازیم:

افسردگی بعد از ترک متادون
متادون تاثیرات مخربی بر عملکرد سیستم عصبی وارد می کند و این تاثیرات زمینه ساز بروز افسردگی در بیماران خواهد شد. این اختلال ممکن است با ضعف، سرگیجه و تاری دید به همراه باشد در این شرایط تنها استفاده از خدمات مشاوره ای به بیماران کمک خواهد کرد در همین خصوص ترک متادون در مرکز ترک اعتیاد آکسون به عنوان بهترین کلینیک ترک اعتیاد، تحت نظر روانپزشکان و روانشناسان انجام میگیرد و جلسات مشاوره بعد از ترک و ترخیص نیز ادامه پیدا می کند.

افزایش وزن بعد از ترک
افزایش وزن یکی دیگر از شایع ترین عوارض ترک متادون است که برای مقابله با این موضوع، نوشیدن مایعات و آب فراوان را فراموش نکنید، ضمن اینکه نوشیدن مایعات کافئین دار را پیشنهاد نمی کنیم، همچنین خوردن سبزیجات تازه و پروتئین کمک بسیاری به کنترل وزن بیماران بعد از ترک خواهد کرد.

کاهش وسوسه
وسوسه یکی از اصلی ترین عوامل برگشت افراد به مصرف مجدد موادمخدر واعتیاد است. تفریحات سالم، بازی های گروهی و مطالعه از بهترین روش های مقابله با وسوسه می باشند. همچنین فراموش نکنید که انجام تمرینات ورزش به صورت منظم به این افراد کمک بسزایی خواهد کرد.
سم زدایی اعتیاد

خدمات درمان اعتیاد و سم زدایی مواد مخدر کلینیک ترک اعتیاد آکسون

خدمات درمان و سم زدایی اعتیاد درکلینیک ترک اعتیاد آکسون به سه روش زیر میباشد:
1.خدمات درمان اعتیاد به صورت سم زدایی تدریجی
2.سم زدایی سریع (ROD)
3.سم زدایی فوق سریع (UROD)
که در ادامه به توضیح شرایط بستری در هر روش می پردازیم.

ترک متادون چند روز طول می کشد؟

دوز مصرفی کمتر از 10 سی سی یا 40 میلی گرم درمان بصورت سم زدایی فوق سریع (UROD) 2 شب و 3 روز می باشد و به ازای هر 5 سی سی مصرف بیشتر یک شب بستری به برنامه درمانی اضافه می شود.
دوز مصرفی بیش از 20 سی سی یا 80 میلی گرم درمان بصورت سم زدایی تدریجی حداقل 10 روز بستـری

توجه داشته باشید که:
برای بستری و درمان بصورت سم زدایی فوق سریع ضروری است بیمار تا 40 سال سن و بدون هیچگونه بیماری قلبی و گوارشی باشد.
روش درمان اعتیاد درکلینیک ترک اعتیاد آکسون ، حذف کامل ماده ی مخدر میباشد نه جایگزین کردن نوعی مخدر با مخدر دیگر همچنین تمامی مراحل درمان اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد آکسون تحت نظر متخصصین ترک اعتیاد، روانشناسان ، روانپزشکان ، متخصصین علوم اعصاب شناختی و پزشکان متخصص قلب، ریه، عفونی با مراقبت شبانه روزی توسط پرستاران انجام میگیرد تا علاوه بر حفظ سلامتی مراجعه کننده بهترین نتیجه که ترک اعتیاد بدون بازگشت است حاصل شود ، کلینیک ترک اعتیاد آکسون با امکانات بیمارستانی نظیر ICU و تجهیزات پزشکی مدرن ، هتلینگ 5 ستاره و فضای درمانی مجزا برای بانوان با تمامی امکانات رفاهی ، ورزشی و درمانی بهترین و مجهزترین کلینیک ترک اعتیاد ایران و خاورمیانه میباشد.
همچنین توجه داشته باشید که مدت زمان درمان به پارامترهای مختلفی همچون نوع و دوز مواد اعتیادآور مصرفی، مدت زمان مصرف و سلامت بیمار بستگی دارد که پس از انجام مشاوره اولیه مشخص می شود.

85 Comments

 1. بهنام گفت:

  سلام و خسته نباشيد من ٨ سال متادون مصرف دارم البته ٨ سال قبل اون مخدر استفاده كرده بودم ولي در حال حاضر روزانه ٨٠ ميلي گرم يعني ٢ قرص ٤٠ استفاده مي كنم. با توجه به متن فوق براي من ١٠ روز بستري با ترك تدريجي پيشنهاد شده
  ميخواستم بدونم هزينه اين ١٠ روز براي من چقدر ميشه.
  متشكرم

  • آکسون گفت:

   سلام. لطفا با شماره 22226222 تماس بگیرید راهنمایی کامل انجام خواهد شد

   • حسین گفت:

    سلام من حسین هستم و فکر کنم بنا به حرف های شما خیلی اوضاعنم وخیم ، من کل عارضه هارو گرفتم . مشکل پوستی ، نداشتن ثبات اخلاقی و مهمتر و بدتر تشنج من چون آلپرازولام هم روزی شده ۲۰ تا دونه ، بعضی اوقات یکسره خواستم قطع کنم که به دو روز نکشیده تشنج. کردم و واقعا خدا رحم کره الان اینجام . دوستان برادرانه اگه میتونید کمکم کنید بهم بگید چون من کمپ رفتم اومدم ولی باز تشنج داشتم .
    ممنونن

    • حسن گفت:

     باسلام خدمت دوستان من ۵ سال مصرف داشتم روزی ازیک قرص۱۰ شروع شو واین سال آخر روزی۸عدد بیست والان روزبیستم هست که مصرف ندارم به شدت توصیه میکنم که حتما با مشاوره وتحت نظر پزشک باشید چون درغیر این صورت یا لغزش میکنید یا باید منتظر روزهای به شدت سخت باشید تواین بیست روز تجربه من درد داره خیلی سخته هرچقدر سوخت وساز بدن تو این مدت بالا بره زودتر خلاص میشید چون مثل مخدرهای دیگه که من تجربه کردم نیست جون هر کسی که دوست دارید اول سمتش نروید اگر هم درگیرش هستی جون بچت جون مادرت ترکش کن چون داغونت میکنه من کشیدم زجرشو

     • وحید گفت:

      سلام وحید هستم حدوداً ۱۵ سال متاسفانه متادون مصرف می‌کنم و باز متاسفانه تمام عوارض ناشی از متادون که قارچ پوستی ، انقباض مردمکی ، کلیک کردن روی یک چیز تا مورد دلخواهم تأیید نشود ممکن است دو ساعت یک کاری را انجام دهم مشکلات در ادرار و عمل جنسی و زناشویی و….
      همه این مشکلات ناشی از مصرف متادون می‌باشد چند بار ترک کرده ام ولی باز به سویش پرتاب شده ام می خواستم بدونم هزینه درمان من چقدر است ممنون از شما

    • سجاد گفت:

     من چند سال شیره و تریاک و متادون مصرف کردم دو هفته اخر روز اول یک روز در میان..سری دوم دوروز در میان تا سه روز در میان روزی ۱ عدد و بعد سه روز در میان نصف عدد ۴۰ مصرف کردم..سه چهار بار مشروب خوردم که به نظرم بهترین سم زدایی بود الان دو هفته اس مصرف نمیکنم تو این دو هفته ام چون خانوادم اطلاع نداشتن کارای بدنی و باشگاه میرفتم..الان فقط شبا پاهام از زانو به پایین داغ میکنه ..خدارو شکر راضیم..
     مردانه بلای خانمان سوزیه .بعد کلی مشکلات الان هر روز که میگدره میگم خدارو شکر حداقل بخاطر زن و بچم پاکم

    • زینب گفت:

     سلام خسته نباشید وقطون بخیر من دوسال افتادم تومعتادون راهی ندارم جوز بدبختی خماریش هیچ زندگی نابود میکنه واقعا نرین سمتش سخت دراشتباهین مافکر میکنیم مز داره نع بدبختی دوستان لطف کسی که پاکه قدر سلامتیشو بدونه من زندگیمو ازدست دادم بچه شوهر فوت شدن بخاطر که من بهشون بدی کردم

   • Good گفت:

    یه سوال داشتم ببخشید من الان حدود بیست روزه متادون نخوردم ولی یهو وسوسه شدم یکم تریاک کشیدم آیا فرآیند ترک دوباره از اول اجرا میشه یعنی دوباره دردا مثل روز اول میاد؟؟

    • محمد گفت:

     سلام به دوستان همدردم من سی سالمه از سال۸۸ که رفتم دانشکاه و رفیق شدن بایه سری ادمایی که فقط عشقون این بود که اینو اون رو معتاد کنن منم تودامشون افتادم هم اتاقی بودیم من ورزشکار بودم اصلا به مواد فکر نمی کردم فقط باشگاه فقط ورزش تااین که یه روز یکی از همون رفقا قرص ترامادول رو حل کرد بود تو شربت به من داد منم خوردم بعد یه حال خوب داشتم ولی نمیدونستم چرا چندین بار همین کار رو کرده بودن تا اینکه اومدن گفتن این حال خوب بخاطر این قرص ها زود که تو شربت بهت میدادیم بخدا من تا اون روز نمیدونستم همچین قرصی هست بعدش کم کم درگیرش شدم ورش رو رها کردم تاسال ۹۰من دیگه یه معتاد صفر شدم شیره تریاک ترامادل همه چی مصرف میکردم از سال ۹۱تا۹۶ترک کردم دوباره شرو کردم ورزش کردن توی یکی از مسابقات شهرستان مون من رباط صلیبی پاره کردم خونه نشین شدم رفتم عمل رو انجام دادم خوب نشد کم کم دوباره افسردگی اومد سراغم شرو به خوردن متادن کردم بعد چند ماه دوباره ترک کردم به سختی ولی این خله ی که مواد تو زندگیم ایجاد کرده بود باهیچی پر نمیشد بعد هشت ماه دوباره مصرف تریاک رو شرو کردم چون از ترک متادن خیلی زجر کشیدم دیگه طرفش نرفتم یک سال تریاک مصرف کردم دوباره تصمیم به ترک گرفتم وترک کردم دوباره بعد یک سال شرو به متادون کردم روزی دوتا چهل یه نه ماهی گذشت دوباره شرو به ترک کردم الان ده روزه هچی مصرف نکردم دوستان من تمام زندگیم تو ترک ولغزش گذشت از وقتی یادم همین طور درد خماری به جونم هست دوستان تورو خدا جلسه روحتما برید بدون جلسه قول بهتون میدم دوباره لغزش میکنید کسانی که تازه تو ترکشونه ماه اول به هیچ عنوان سیگار یا ناس یا پنپرک استفاده نکنید بخدا دردتون رو ده برابر میکنه چون تو خماری سیگار باعث میشه خماریتوبیشتر بشه دوستان هرکی میخواد پاک باقی بمونه فقط کلاس کلاس کلاس درور از انجمن باشید شک نکنید مواد بهتون غلبه میکنه برادرای گلم همدردای عزیزم مواد خودش ده درصد نود درصد مشکل ما بیماری روحیه انشاالله بحق علی دیگه معتادی توکشور نباشه

   • سجاد گفت:

    سلام من 21 سالمه و از وقتی که یادم میاد مصرف تریاک داشتم این 5 سال آخری روی آوردم به متادون
    اولا سمت مواد مخدر نرید اگرم رفتید سمت متادون نرید امروز روز نهم پاکیمه خیلی عذاب کشیدم تاروز هفتم قابل تحمله از روز هفتم به بعد نابود میشی هنوزم درد دارم ولی قابل تحمله خماری ساعت میزنه شاید روزی 2 یا 3 بار بیاد سراغت شبا هم خودتو با یه چیزی سرگرم کن این روزا میگذره و پاکی برای تو میمونه متادون یعنی مرگ تدریجی فقط خدا رو یاد کن شاید تیک عصبی داشته باشید و توهم بزنید میل جنسی هم به شدت کاهش پیدا میکنه همه چیز درست میشه ببخشید وقتتون رو گرفتم خدا کمکتون میکنه اراده کنید و ترک کنید وگرنه بدون هیچ علاعم می‌میرید یا علی خدا نگهدار تون باشه

  • امیر گفت:

   خدا بهت قوت بده برادر همدردیم من خماری که رو ترک متادون داشتم رو هروئین نداشتم میخوام ترکش کنم از دنیا بریدم من همه موادای دنیارو ترک کردم تو این مورد درمونده شدم

   • عدی گفت:

    چی بگو امیر جان که حرف دل منو زدی الهی کسی که این متادون رو ساخته خیر نبینه تو زندگیش
    هرویین بعد از ۴روز پاک پاکی بدون درد فقط یه خورده وسوسه داری ولی این متادون لامصب تازه بعد از ۵روز خماریش میاد سراغت سوای اون ۵روز اول هم که روحی اذیتت میکنه بعد اون یه هفته روحی و روانی و جسمی داغونت میکنه پاک پاک هم شدم ولی باز افسردگی و وسوسه همیشه همرامه خدا به همه شفا بده دوستای عزیز

   • Am گفت:

    متادون سخت ترین مواده؛لامصب ترک نداره من پنج بار ترک خواستم بکنم بیشترین وقتی که موفق شدم یک هفته بود؛که به قدری تابلو شدم که نگو…..ولی بعدش ترک کردم به این روش که دوزمو آوردم پایین؛کمتر بیرون میرفتم چون جونی نداشتم؛بعد دو هفته منی که شیش سال چهل میخوردم رسوندمش به پنج و بعد صفر؛حالا به بخش حساسش رسیدیم به هیچ وجه بیرون یا سر کار نمیرفتم؛بدنم توانایی نداشت؛شبها که بدنم درد میکرد قرص آکسار میخوردم درد داشت ولی شدنی بود…..الان نه ماه پاکم؛بماند که هنوز بعضی از اختلالاتش تو بدنمه ولی خوب شدم؛هیچ موقع فراموش نمیکنم که یک روز نمیخوردم جون از دماغم در میومد؛بابت همین بمیرمم سمتش دیگه نمیرم

  • جعفر سلمانی گفت:

   سلام
   دوستان، من چند سال (3سال)تریاک کشیدم بعد با قرص ب2 ترکش کردم و به ب2 معتاد شدم
   بعد با متادون ب2 را ترک کردم
   الان روزی نصف قرص 20 میلیگرمی مصرف دارم
   ،،،،
   به نظرتان ترکش کنم یا خیر؟؟؟

   به نظرم از تریاک بهتره و راحت هستم

  • امیر گفت:

   توجه .توجه.توجه .خلاصه ومفید به برادران و خواران عزیز میگم بنده ۹ سال درگیر هر جور مواد صنعتی سنتی شدم که بنا به تجربم پیشنهاد بنده اینه که خانوادتونو در جریان بزارید و با خیال راحت در خانه اقدام به ترک با داروهایی که فوق تخصص مغز و اعصاب بهم داد با درد خیلی کم تونستم ترک کنم .روش اول باید دوز مصرفی کسانی که بالایه ۷ سی سی یعنی درب نوشابه میباشد در سه روز اول مصرفشو به ۴ سی سی کنه و۳روز دوم ۲ونیم سی سی و ۳۴روز اخر ۱ سیسی و۴ روز بعدی ۲ قطره با کلونیدن .بوپروپیون.سلوکسیب.وقرصگاب ویتامین D.و ویتامین B12.وبعد سه روز نصف قرص کلونازپام هم ضد تشنج هم واسه خواب راحت عزیزان توجه کنین اصلا داروهای کدیین و ضد درد مصرف نکنین با مصرف داروی بیشتر معده درد میگیرین مصرف اب زیاد دوش حمام اب ولرم و کم کم به اب نیمه سرد تبدیل کنین سعی کنین هر روز دوش بگیرین و اگه میخواین درک مفاصل وکمر و پهلو نداشته باشین سیگارهای با نکوتین وقطران خیلی کم بکشین اگرم نکشین هم که چه بهتر به درد خماریتون کمک میکنه.خدارو از یاد نبرین خیلیا میگن سخته نه روش درست همیشه تو هر جایی جواب میده.

 2. آرش گفت:

  سلام. من 46 سالمه. از 20 سالگی یعنی از سال 72 تریاک و هرویین رو امتحان کردم تا سال 82. از سال 82 تا 92 پاک پاک بودم . اما از 92 تا 3 روز قبل از شب یلدا روزی 7 و نیم سی سی متادون خوردم. دیگه ازش خسته شده بودم سه شب قبل از یلدا 250 سی سی متادون گرفتم . روزی هفت سی سی خوردم و هفت سی سی آب ریختم . من فوق لیسانس کامپیوترم. یه اکسل نوشتم و محاسبه کردم ببینم میزان مصرفم چطوریه. الان درروز 9 اسفند مصرفم رسیده به 2 میلی گرم در روز یعنی کمتر از نیم سی سی. تا امروز خیلی اذیت نشدم. فقط مشکل کم خوابی بود که با کپسول گاپاپنتین که شب ها ساعت 10 میخورم تا حدود زیادی حل شده. طبق همین برنامه پیش برم آخر فروردین 1400 به صفر میرسم.الان فقط وسوسه فکری و فکر اینکه این چند قدم آخر رو چطور بردارم اذیتم میکنه . اما اینکه مصرف 38 میلی گرم رو به 2 میلی گرم در روز رسوندم بهم انگیزه میده. دوستان ما یک ماهه به بیماری اعتیاد مبتلا نشدیم که بخواهیم زود ازش رها بشیم. به نظرم ترک هر مخدری با خودش راحت تره و کمترین آسیب رو می رسونه. کم کردن تدریجی هم به کار و بارتون صدمه نمیزنه و هم به بدن فرصت بازسازی میده . از خوردن هر نوع مسکن مخدر دار جدا دوری کنید . موفق و پیروز باشید

  • سعید گفت:

   سلام دوست عزیز من الان 5 روزه که مصرفم رو از دو سی سی به صفر رسوندم یعنی ترک کردم و تنها مشکلم بیخوابی و یه مقدار درد کمه، و اینم بگم که بیشتر از هشت سال مصرف داشتم و ترک برام یه غول بزرگ بود ولی فکرشم نمی کردم انقدر راحت باشه، فقط سعی کن اگه سر کار میری یه هفته مرخصی بگیری و موقع ترک آهنگ گوش ندی و فیلمای انگیزشی ببینی و خودت رو مشغول کن غذا بیشتر بخور آب زیاد بخور و بدن دردت رو با فعالیت فراموش کن بدن ما قوی تر از اون چیزیه که فکرشو بکنی به امید سلامتی همه ، راستی از هیچ مسکنی استفاده نکن و تایم بیخوابیتو با فعالیت حتی اگه شده فیلم دیدن پر کن میشه رفیق من تونستتم از 8 تا قرص 20 رسیدم به هیچ پس تو هم میتونی، سعی کن بیشتر کنی تعریقتو تا زودتر بره بیرون از بدنت تاکید میکنم هیچ مسکنی نخور چون تاثیر برعکس میذاره و دلدرد رو هم زیاد میکنه

 3. علیرضا گفت:

  سلام عزیزانم

  بنده نیز برای دومین بار است متادون ترک کردم.

  سری اول پس از 8 ماه مصرف و با دوز روزانه یک عدد قرص 20 بود که بدلیل ازدواج انجام دادم تا اینکه یک و نیم سال قبل مجدد لغزش داشتم و مصرف روزانه تا 5 قرص 20 رسید.

  البته بنده بشکل سیکل منظم در روزهای زوج استفاده میکردم که این اواخر روزهای جمعه اذیت میشدم.

  خلاصه به هزار و یک دلیل تصمیم به ترک گرفتم.

  چند نکته مهم خدمتتان عرض کنم:

  بنده پس از 3 روز از آخرین مصرفم با ترس و استرس و درد شدید پا وارد مطب شدم، دکتر آنجا سوال کرد آیا واقعا دنبال ترکی؟ گفتم فقط رهایی میخواهم.

  اولا ببخشید این رو میگم ولی باید روزگار سگ را تجربه کنیم تا این افیون از بدن خارج شود، اگر درد نکشیم رجوع مجدد قطعی است.

  بنده در روز 23 ترک هستم. اینبار هزاران بار سختتر از دفعه قبل بود!!! بنده بدلیل آنکه همسرم متوجه نشود تست کرونا درست کردم و گفتم کرونا مثبت هستم و 2 هفته سرکار نرفتم و در خانه بودم. شرایط کرونا فرصت مناسبی برای ترک همه عزیزان هست. منظورم آنست که هیچ ساپورت روحی نداشتم و تک و تنها بودم، بمدت 14 شب خواب بسیار اندکی داشتم شدت فشار بقدری بود که استخوانم میسوخت… اما لحظه ای خدای بزرگ از یاد نبردم و گذشت و چه سخت هم گذشت… تا روز سوم ترک مشکلی ندارید، روز سوم تا هفتم را با درد سپری خواهید کرد. اوج فشار در روزهای هشتم تا دوازدهم است که اراده آهنین میخواهد و هرکس خودش تصمیم به ترک گرفت قطعا خدای بزرگ آن اراده را به شما خواهد داد. ولی پس از آن فرآیند سم زدایی تمام شده و کم کم اثرات فیزیکی ترک کاهش می یابد. الان در روز 23 هنوز اختلال خواب و گزگز پا و دست و سبکی سر دارم که ذره ای اهمیت ندارد، از روز دوازدهم به بعد آنقدر دریچه های زیبایی از دنیا به رویتان گشوده میشود که ارزش هزار بار ترک را دارد…
  یک نکته مهم دوستانی که دوز بالا مصرف دارند حتما به کلینیک ترک اعتیاد مراجعه کنند، آنجا 8 مدل قرص به شما میدهند که هریک برای شرایط خاصی هست. در تمام اینمدت ترک هم می خوابید هم اثرات درد با کپسولهای قوی مربوط به صرع کنترل می شود هم خمیازه و اشک چشم و عطسه و خماری با قرص مخصوص کنترل می شود هم حالتهای اضطرابتان کنترل می شود.

  بنده سعی کردم به دلیل سنگینی قرصها پس از 4 روز مصرف کم کم مقدارش کم کنم تا ترک تدریجی و دردناکتری داشته باشم ولی وابستگی مجدد به کلونازپام یا گاباپنتین نداشته باشم. در هر حال خواستم بگویم افرادیکه نگرانی بیش از حد دارند و ترس از خماری دارند، حتما به دکتر مراجعه کنند که نسخه راحتتری برای ترکشان بپیچد.

  متادون مصادف با مرگ است چون تمام دردهایتان را کاور می کند و پس از ترک تازه می فهمید وضعیت بدنی خودتان چطور است!!

  اگر ترک نکنید شما بدون هیچ علائمی خواهید مُرد.

  اما در نهایت خواستم شد و بخواه تا بشود. یک یا علی بگو، آدرس مطب ترک را یادداشت کنید و صبح از سرکار 1 ساعت مرخصی بگیرید و ویزیت شوید.

  مصرف متادون 1 بار زیاد و هزار بار کم است.

  با آرزوی رهایی برای همه دربندان . یا علی

 4. Aboalfazl bakhshi گفت:

  با سلام خسته نباشید من الان تقریبا 1ونیم قرص 20میخورم که کردمش 1عدد 20 ولی شب ها برای خواب 1عدد قرص کلونازپام 2 میخورم اول اینکه باید چند روز بستری بشم دوم هزینه بستری چقدر میشه لطف کنید جواب درست بدید ممنون میشم مرسی

 5. محمد گفت:

  سلام
  من متادون مصرف میکنم از سال 91 تا الان، از سال 88 تا 91 هم ترامادول و شیره مصرف میکردم. ترک این دو تا مواد به 3 روز هم نکشید، با اینکه روزی 15 تا ترامادوله 100 میخوردم. ولی ترک این متادونه لعنتی نشدنیه. دو 3 ساله پیش هم به این سایت سر زدم ولی بعد از چند روز دوباره فراموش کردم و از ترک صرف نظر کردم…. باید یکی باشه سریعا جواب بده تا آدم در شرایطش قرار بگیره و تصمیمی قطعی بگیره.
  به آدرسه جی میلم ارسال کنید پاسخ رو.
  یک بار هم ترک کردم در این 11 سال، ولی بعد از دو سه ماه لغزش کردم.
  بدلیل سختیه ترک و نداشتنه وقت و شرایط محیطی و خانوادگی، میخوام اینبار با روش فوق سریع UROD ترک کنم، فقط یکم میترسم.
  اگه بتونید شخصی که از روش UROD استفاده کرده رو با من کانکت کنید سپاسگذارتون میشم.
  من شهرستان هستم و برام سخته که 2 سه هفته در تهران بمونم.

  • آکسون گفت:

   سلام. چه مقدار متادون مصرف دارید؟

   • یعقوب گفت:

    سلام من قبلا روزی 2گرم شیره میخوردم الان چندروزی هستش روزی یک عدد قرص متادون میخورم چگونه میتونم ترک کنم ممنون

    • حسام گفت:

     دوست عزیز کار در مورد قدرت متادون یکم راهنمایی میگرفتین.یک قرص۴۰برابر با۳گرم شیره هست.پس سریعا بزار کنار

  • کمیل گفت:

   اخه داداش گلم چرا میگی غیرممکنه،غیرممکن رو ذهنت میسازه بخدا من خودم کسی بودم که فکر میکردم ترک متادون غیرممکنه ولی الان پونزده روزه پاکم تو این راه انقدر لعزش کردم که فکر نمیکردم یه روز ترک کنم توکلت به خدا باشه آخرش عاجزانه از خدا خواستم که کمکم کنه بخدا دو روز نکشیده چنان شرایطی برام پیش اومد که خودم بی هیچ چون و چرا دیگه مصرف نکردم از روز اول کلا گذاشتمش کنار الانم نمیتونم درست بخوابم کسالت دارم اعتماد بنفسم اومده پایین یکم شکسته شدم اما اینا فوقش یکماهه دیگه!مرگ یبار شیونم یبار کسایی که میگن نمیتونیم دارن خودشونو قانع میکنن برای تداوم مصرف مواد آقا ییار دردبکشید سختی بکشید تموم میشه بخدا بعدا برمیگردین و خودتون رو لعنت میکنید که چرا ترک نکردید یا اینکه چرا زودتر ول نکردم

 6. محمد گفت:

  تا یادم نرفته بگم که مصرفه من خیلی خیلی پایینه.
  یعنی یک شیشه 250 سی سی رو در یک ماه و نیم الی دو ماه مصرف میکنم.
  33 سالمم هست.

  • آکسون گفت:

   متادون کمتر از 10 سی سی یا 40 میلی گرم امکان UROD دارد ولی در کل سم زدایی فوق سریع برای متادون پیشنهاد نمی شود

   • محمد گفت:

    نه همین UROD فقط مد نظرمه، روشهای دیگه زمانبره، نمیخوام پروسه طولانی بشه که سوال برانگیز بشه..
    مصرفم تقریبا 10 الی 20 میلی هستش. گاهی بیشترم میشه تا 30 و 40
    هزینه رو هم کامل بفرمایید که اقدام کنم.

    • آکسون گفت:

     برای میزان مصرف شما، UROD توصیه نمی شود . با شماره کلینیک تماس بگیرید و مشاوره کامل دریافت کنید.

     • احسان لره گفت:

      سلام خسته نباشید احسان هستم یک معتاد بدبخت ۳۰ سالمه از سال ۸۸ شروع به مصرف تریاک و ترامادول کردم ماهی یک بار اینا
      از سال ۹۲ مصرف دائمی شروع شد تریاک و شیره زمانی هم که وقت نبود قرص ترامادول همیشکی شده بود
      الان تقریبا یک سالو نیم میشه که تریاک و شیره کم کردم دو ماه یک بار شاید بکشم ولی روزی یه دونه قرص متادون پنج میخورم فقط یدونه متادون پنج
      از تاریخ ۱۴/۱۲/۱۴۰۰ لب با خدایه خودم عهد بستم ترک کنم و الان که ۱۷ هم هست نخوردم
      روز اول زیاد سخت نبود خوابیدم
      ولی دو روز آخر دارم دیونه میشم از بی خوابی دو روزه من یک دقیقه نخوابیدم ولی بازم مصرف نکردم همین الان که می‌نویسم دارم از بی خوابی دیوانه میشم
      قول دادم ب خودم فردا برم دکتر فقط در مورد بی خوابی کمکم کنه همین
      دوستان اگر کسی گروهی چیزی واسه دوستانی که مشورت و صحبت میکنن لطفا اطلاع بده
      تو این روز عزیز از اقام ابلفضل میخام که همه جونا ترک کنن

    • ابوالفضل گفت:

     با عرض سلام من از سال ۹۱ شروع به خوردن متادون کردم مصرفم به خاطر ترک های زیاد خیلی خیلی رفت بالا.الان حدود ۸۰ روزه متادون نخوردم درد دارم قرص مسکن میخورم ولی فایده ای نداره نمیدونم چیکارکنم

  • حسین رضازاده گفت:

   خوش به حالت من ۲۵۰ سی سی مال ۴ روزمه :/

   • عباس گفت:

    سلام یعنی میشه روزی 60 سی سی من تو بیست روز 60سی سی میخورم

   • مسیح گفت:

    منم مصرف شربتم بالاست بعدش گرون شده خرجم با سیگارم ماهی ۳تومن ماهی ۲تومن متادون ۱تومن سیگارم هر ده روز نیم لیتر مصرف روزی ۵۰سی سی ماهی ۱ونیم لیتری

 7. دهقان گفت:

  با سلام
  بنده ۵ سال هست که روزانه ۵ میل قرص متادون مصرف میکنم میحاستم بدونم چند روز میشه تا بتونم اینو کنار بزارم و آیا باید به دکتر مراجعه کنم یا نیازی نیست؟با تشکر

  • امیر گفت:

   سلام آقای دهقان عزیز اگر زیر نظر پزشک ترک کنی خیلی بهتره اما بنده مثل شما بودم با دارو های کلونیدین ، کلوتازپام و گاباپنتین ترک کردم الان هم 3 سال پاکم و اصلا لغزش نداشتم و امیدوارم شما هم هر چه زودتر ترک کنی و با آرزوی سلامتی برای همه دوستان

 8. یعقوب گفت:

  سلام من قبلا روزی 2گرم شیره میخوردم الان چندروزی هستش روزی یک عدد قرص متادون میخورم چگونه میتونم ترک کنم ممنون

 9. یعقوب گفت:

  سلام من شیره مصرف میکردم روزی 2گرم الی 6گرم
  صبح
  ظهر
  بعدازظهر
  شب
  نصف شب
  قبل خاب
  الان چند روزی هستش قرص متادون 20میخورم روزی یک عدد چطوری اونو بدون خماری ترک کنم قرصی چیزی هست ممنون

 10. ليلا گفت:

  منم الان سه هفته اس كه ترك كردم و تنها مشكلم اسهال و بي حالي شديد و يخورده بي خوابي و اينكه حوصله هيچ چيزي رو ندارم خيلي بي حالم حتي باشگام ميرم و الان تو شرايطي قرار گرفتم كه مجبور شدم ترك كنم چون خارج از ايرانم و اصلن دسترسي ندارم ولي نميدونم چيكار كنم واقعا فكرش نياز تو ذهنم و اگه رفتم ايران نخرم چون اوايل مصرف كه پاكي فول شارژت ميكنه و خيلي خوبه ولي بعدش بدبختت ميكنه

  • Reza گفت:

   لیلا خانم شما قرص نخور اسهالت بندبیاد چون دلدرد معده دردم اضافه میشه فقط مایعات بخور روزی ۴لیتر عالیه .با ویتامین سی طبیعی مثل گوجه فرنگی برای خانم ها خیلی جوابه بی حالیت برطرف کن برای خوابت قبل خواب ی دوش با اب ولرم امتحان کن ۴ساعت خوابم جوابه ولی هرروز تنظیم تر میشه .از مسائل جنسی هم دوری کن شدیدن .تا زودتر خوب بشی هیچ نوع قرص نمیخوری حتی سرماخوردگی هرچیز شیمایی باعث تجدید خماری از نوع پنهون میشه مثل الانت .موفق باشی بفکر برگشتن زدنم نباش خودتو گول نزن

 11. دهقان گفت:

  هیشکی جوابگو نیست .

 12. عظیم گفت:

  سلام کسانی که متادون مصرف میکنن اول خودشونو بندازن رو شربت اپیوم بعداز 30 روز راحت برن برا ترک فوق سریع بدون درد خماری بی‌قراری وسوسه پولشو داری راحت راحت راحت راحت میتونی برایش کنار اصلا نمیدونی چطور شده

 13. جاوید گفت:

  سلام من46 سالمه اوزی 20سی سی شربت متادون میخورم میخام بدونم چندروزه وبا چه هزینه ای میتونم ترک کنم ممنون میشم جواب بدید،باتشکر

 14. علی گفت:

  با سلام من 6سال بود مصرف متادون داشتم اینم بگم که تجربه موادهای دیگری هم.داشتم .وترک کردم بعد از 5سال.پاکی رفتم سراغ متادون حالا 5ما و هشت روزمصرف هیچ گونه ماده مخدری نداشتم. مصرف روزی سه عددقرص 20 بوده. ودرد جسمی دارم چرا خوب نمیشم سرم مسوزه دستام واین جور بگم تمام بوم مسوزه

  • نادر گفت:

   علی آفای عزیز اگر 5 ماه چیزی استفاده نکردی من بهت پیشنهاد میدم بری دکتر برات کلونازپام بنویسه روزی 1/4 قرص 1 میلی کلونازپام بخور تا افکارت آروم شه فقط برای چند روز این دارو رو مصرف کن امیدوارم سریعتر بهبودی حاصل بشه .

  • Reza گفت:

   سلام به همه سینه سوخته های عزیز.من یچی بگم من ۴۲ سالمه ورزشگار خوبی بودم .توبوکس مقام دار بودم.اسم رسمداره خیابونیم بودم تعریف نباشه منو از سال ۷۵ تو اوج بهترین روزای زندکی افتادم تو مواد از بنگ تا اخرش زدم هرچی که فکرکنی ۱۴ سال پاکی شیشه دارم وکراک .متاسفانه بخاطر دیابت ازنوع نادرش که با هیچ دارویی کنترل نمیشه یا بالاس یا سریعا افت میکنه پایین از ۳دکترمتخصص به این نتیجه رسیدن شربت اپیوم یا تریاک مصرف کنم .خلاصه ازتریاک بافوری روزی۲۵گرم تا روزی ۶گرم شیره سوخته افتادم . وتا ۲۰روزپیش شیره اپیوم عمل داشتم هیچوقت به متادون اعتقاد نداشتم ولی من این ۲۰ روز متادون خوردم با یک مقطه زمانی تو مسافرت مجبور بخوردنش بودم .الان ۱۰ روزه متادون نمیخورم متادون ۴۰میخوردم نشه هم نبودم فقط خماری نداشتم تااین ۱۰روزه از۴۰ به ۲۰ و ۱۰ و۵ تواین چند روز والانم پاره شدم ازخماری اشک چشم عطسه های زیاد درد بدن مخصوصا کمرو پاهام سردرد بی خوابی خفن سرفه داغ شدن کل بدنم فشاربالا پایین و دیابتمم تنگش .من به این نتیجه رسیدم که متادون فقط خماری مواد قبلی رو تو بدن کهنه نگرمیداره و وابستگی جدید ایجاد میکنه .بنظرم ترک با متادون خیلی اشتباس هرکی واردش کرده میخاسته امثال مثل مارو فقط معتاد نگردارن نه بهبودی بدن .تو این ۲۰ روز فهمیدن خوردن هرقرصی هرچیز شیمیایی به نام قرص تجدید خماری پنهون میکنه تا ……مثل شما داش علی که شرایطش داری ..دوستان اگه به اسهال افتادین سعی کنین اسهالتون تجدید بشه زرداب موادتون تا از بدن خارج نشه تو بدن پنهون میمونه ..مایعات روی ۴لیتر حالا هرچی غیراز کافئن مصرف کنین .از سکس خودارضایی دوری شدید کنین چون خماری متادون تجدید میکنه ..ایشالا خدا هممون نجات بده.

 15. مهدی گفت:

  سلام. بنده از سال ۸۸ تا ۹۲ متادون رو بصورتی که اول تا ۵ میلی لیتر و بعد به ۱ونیم میلی لیتر رسوندم ولی با عدم شناخت از بوپرونورفین۲ پنج سال یعنی تا سال ۹۷ به شدت تو دره ی وحشتناک این قرص کوچک زیرزبونی ولی بسیار خطرناک گیر کردم و مجبور شدم دوباره به متادون برگشتم تا الان که روزی ۶ میلی لیتر یا در واقع ۶ سی سی مصرف میکنم. میخواستم بدونم آیا با ۴۴ سال سن میتونم از روش فوق سریع استفاده کنم و چند روز به بستری نیاز هست؟ لطفا بازه ی بودجه ای هزینه مورد نیاز درمان رو بفرمایید که حتی اگر بالا هم باشه ولی چون در همینجا جواب میدین تاثیر و انگیزش زیادی برای پیگیری از سوی مخاطب برای درمان ایجاد میکنه. ممنون

  • شروين گفت:

   گل گفتي دادش امروز يك دست زدم بعدش گفتم من كه خمار نميشدم تا ديروز با همين ٥ سيسي الان فهميدم چرا شدم گل گفتي

 16. روهان گفت:

  سلام دوستان متادون هرویین پاک شدست وعوارضش ازهمه چی بدتروکثیفتره من روزی یک لیوان یبارمصرف رومیخوردم سه ماه پیش یک دفه کنارگذاشتموالان ١٠٠ روزه پاکم امروز کیک تولددوباره برام گرفتن مادرم میگفت امروزخدابهم یک پسرداده ازخوشحالی گریه میکرد بچه ها الان پاکی مده سخته ولی وقتی من تونستم شماهم میتونید من حتی یک قرص اموکسیسیلین هم نخوردم ١٠٠ روزه

  • آرش گفت:

   روهان جان یا متادون نبوده که اگر روزی یک لیوان خورده بودی معادل 100 سی سی برابر با 12 الی 13 عدد قرص متادون 40 بوده ویا کلا یک روز همچین کاری کردی که خدا با تو بوده که اوردوز نکردی. مصرف متادون چه یک سی سی چه صد سی سی اشتباه و ترکش سخته ولی شدنی حتی با درد و خماری خیلی کم ولی با کمک پزشک ترک اعتیاد و روانپزشک. اگر هم واقعا اعتیاد شما اینقدر بوده ، درود به شرفت و شیر مادرت حلالت باشه که با ترک یهویی گذاشتی کنار . اینجا باید حقیقت را گفت به همدردات ، شما چیپس و پفک نمیخوردی که راحت بگذاری کنار. متادون از هرویین بدتر ه اصلا همه مخدرها چه صنعتی مانند متادون و ب2 وچه سنتی مانند تریاک و شیره همگی بد و بدترن.مامخدر خوب نداریم. پیام من به همه همدردان اینه که هیچکس از خماری نمرده وهمه در نئشگی مردند.بله سخته ولی میشه ترک کرد.یا حق

 17. عباس گفت:

  باسلام خدمت دوستان من دوسالی هست که متادن مصرف میکنم مصرفمم زیاد نیست هرموقع یه شیشه 60سی سی میگیرم با اضافه کردن اب بهش تقریبا بیست روز طول میکشه مصرفمم بعضی روزا هرروزه بعضی روزا یک روز در میان یا دو روز در میان ولی دیگه خستم کرده خیلی دوسدارم بذارمش کنار ولی نمیدونم چرا انقدر اراده ام کمه خواهشن راهنماییم کنید

 18. امید وایکینگ گفت:

  سلام من امیدام دان ۲ کیک بوکس دارم و چندتا مقامه خوب ام دارم
  اما الان معتادم معتاد به متادون
  بزارید روشنتون کنم مصرف متادون به درد ادم کلا نمیخوره متادون و های دتون واسه حیوانات چهارپاست… بگذریم
  بزارید دقیقا بگم چرا متادون مصرف میکنیم
  اول افسردگی: بهتون قول میدم بدن پاکه پاک باشه تنها ۱۴ روز حالتو خوب میکنه محرمه دردات میشه چیزی دیگه حس نمیکنی این خوبه خیلی ام خوبه اما فقط واسه ۱۴ روز بعدش باید دوزتونو ببرید بالا تا به اون حسسه خوب باز برسی
  به خودت میای میبینی یک سال هر روز متادون مصرف کردی چون تو طوله این یک سال یا نعشه ای یا خوابی اصلا نمیفهمی چطور گذشته و حتی نمیفهمی کیارو از دست دادی? چیو از دست دادی خانواده، عشقت، دوستای خوبتو همرو از دست دادی چون توی احمق تو این یک سال ثباته شخصیتی نداشتی یا لو رفتی
  جونم براتون بگه بعد یه سال فرقی نمیکنه چقدر زیاد متادون مصرف کنی یا حتی مواده دیگه دیگه نعشت نمیکنه خودتو پاره ام کنی به اون حسسه خوب نمیرسی فقط و فقط مصرف میکنی چون عادت کردی اگه مصرف ام نکنی حتی قادر به راه رفتن ام نیستی بهتون مژده میدم که شما تبدیل به یه معتاد شدی که هیچ چیز جز فکره مصرفت که فقط بتونه سرپا نگهت داره نیستی
  بهترین قسمته درده خماری میدونید چیه؟ درده بدنه شاید بگید این که نمیتونه بهترین قسمتش باشه اما جونم براتون بگه که قسمته دلنشینو قابله تحملش درده دستو پاست دره بدنه نمیخوام ناامیدتون کنم اما بدترین قسمتش نابود شدنه عزته نفسه شماست دنیا پوچه پوچ میشه به قدریی که دنباله یه راهی میگردی که بدونه درد خودتو بکشی تلخه خیلی تلخه و من و شما هممون این حسسو به مراتب به بدترین وجه ممکن حس کردیم اعطراف میکنم خماری وحشت ناکه خیلی وحشت ناکه?
  نمیخوام خیلی طولانی کنم متنو پس بیشتر توضیح نمیدم هرچند که خودتون به یه نوبع هرکدوم یه پزشکید درده خودتونو میشناسید از اساتید عذر خواهی میکنم?
  دوم مصرف به علته مثاعله جنسی: دوسته من رفیق هم وطن هم سیاره ای گمشو برو ویاگرا از داروخونه بخر بخور نه اعتیاد داره و نه خماری با کیفیت هم هست ارزون هم هست کلی کلاس ام داره?
  رفقا من خودم هم افسردم و هم دوست داشتم سکسه بهتریی با پارتنرام داشته باشم نمیدونستم چی میخواستم از زندگی همیشه یه خلعه بزرگ داشتم کلا هدف از به دنیا امدنم نمیدونم چی بوده
  عذر میخوام یه کم دردو دل کردم سبک تر شدم بریم سر اصله مطلب
  هم سیاره ای قرصه متدون تنها ۲ ماه کمرتو صفت میکنه بعدش حتی به قدری کمرت شل میشه خجالت میکشی با کسی سکس کنی این روزا ام کشیدم رفقا
  نمیخوام بیشتر توضیح بدم ولی اگه من بعد ۴ سال مصرف الان ۲۰ روزه پاکم شما خیلی راحت تر از من میزاریی کنار روزی هشت تا قرصه ۴۰ میخوردم حتی ذره ای نعشه نمیشدم فقط میخوردم که زنده بمونم ۲۶ سالمه ولی روزای سختیرو گذروندم اما بلاخره خدا دستمو گرفت گفت تو بنده ی خودمی قرار نیست از خماری بمیریی??
  رفقا درد خماریی مثله عسل شیرینه اما اون حسسه درونی خوده مرگه پس اگه داریی از بدن درد مینالی بهت توسیه میکنم فقط با بدن دردت حال کنی باهاش عشق کن فکر کن تیر خوردی دو هفته ام باید درد بکشی تا مثله روزه اول شی
  به بزرگیه خدا وقتی تو مسیره پاکی میوفتید هر روز اتفاقای خوب واستون میوفته هر روز خدا برکت میده به جیبت یادم رفت بگم شبا خوابت نمیبره درست تقریبا هر شب ام جنوب میشید ولی تموم میشه فیلمه مورده علاقتونو شبا بزارید تا صبح ببنید عشق کنید بهتون فقط فیلمای تکراری رو پیشنهاد میکنم چون خودم خوراکم فیلمای تکراریه? عاشقه محصولاته مارول هستم شما ام تو زمانه بی خوابی مجموعه اشو دنبال کنید خیلی خوبه
  بازم عذر میخوام طولانی شد قصدم نصیهت یا چیزی شبیح اون نبود فقط خواستم باهاتون حرف بزنم چون روزای هممون شکله همه❤?

 19. احسان گفت:

  سلام دوستان گلم.
  فکر نکنم کسی دوز متادونش از من بالاتر باشه روزی شستا قرص چهل یعنی فکرش کنی مغزت سوت میکشه خداروشکر باکمک جلسات دوازده قدمی ترک کردم امروز ۱۱روز ترک منه بخدا قسم جلسات کاری میکنه ارادت مثل فولاد باشه هرروز پنج بار میرم حموم هفت هشت بار از پاهام آب یخ میریزم انقد این مواد ترکش سخته که مخ آدم میلنگه اما با اراده و جلسات من تونستم پس شماها هم میتونین عزیزان بخدا میتونید فقط ترس رو بزارین کنار یا حق دوستان به امید ریشه کن شدن این اعتیاد پست و نامرد

 20. سعید گفت:

  من سعیدم 30ساله فوق لیسانس مکانیک تغریبا 5 ساله قرص میخورم همچیز از سال 95 شروع شد با ترامادول دو سال خوردم به روزی 6 تا قرص هم رسیده بود با پیشنهاد همون قرص فروش یا بهتره بگم ساقی شروع به مصرف متادون کردم از روزی یک قرص 20 شروع کردم تو این سه سال سعی کردم مصرفمو ثابت نگه دارم و میدونستم معتاد شدم نهایت روزی 2 تا قرص میخوردم خودم فکر میکنم میانگین مصرفم روزی یک قرص و نیم یعنی 30دوز بوده الان حدود سه ساله متادون مصرف میکنم واقعا خسته شده بودم یعنی در حدی که تو تنهاییم گرییه میکردم ولی جرات خماری و ترک رو نداشتم در نهایت دو ماه پیش شرایط مهاجرت برام مهیا شد اونم تو کشوری که فکر کنم یه دونه قرص حد اقل زندانی رو داره و مونده بودم چیکار کنم تصمیم گرفتم چن تا قرص حد اقل یک ورق با خودم ببرم که با این یه ورق با کم کردن دوز از شرر این اژدها نجات پیدا کنم چون میدونستم اگه یهویی مصرف رو قطع کنم قطعا یه بلایی سرم میاد کما اینکه دیده بودم که با قطع یهویی چه اتفاقی میافته . تاروز آخر پروازم و خروجم از کشور مصرف داشتم یه قرص 40خوردم در حدی دوزش بالا بود چشمام قرمز شده بود که مامورای فرودگاه بهم شک کردن که قرص خوردی و کل وسایلام و حتی کفش و جورابم رو در آوردن . حالا خانوادم مونده بودن چرا منو نگه داشتن و تفتیش میکنن 12 تا قرص همرام بود . دوبار وسایلامو از دستگاه ایکس ری رد کردن و چیزی پیدا نکردن همونجا در حال تفتیش خدا رو قسم دادم که آبروم رو بخره جلوی خانوادم منم هرگز بعد از این بار مصرف نکنم ترک کنم و لغزش نکنم . خوشبختانه از همه گیت ها گذشتم و ایمان داشتم اتفاقی نمیافته . الان حدود 47 روزه تو کشور مقصدم چهار روز پیش آخرین قطعه یعنی یک ششم قرص آخر رو خوردم ./
  احساس خیلی خوبی دارم در عین حال یزره بی حالم و بی قرارم کم خوابی دارم اسهال دارم سبکی سر دارم ضعف حافظه دارم و از همه بد تر اینه بخای کنار خانواده ترک کنی تحمل میکنم چون میدونم شدنیه و به روزای پاک نزدیکم چون این 12 تا قرص مصرف 10 روز من بود الان 47 روز از امدنم میگذره

  آرزو میکنم تمام مردمان مخصوصا جوانانمون هرگز سمت مخدر نرن و هرکسی هم در دام این هیولا هست هرچه سریع تر با کمک خدا و کاهنات و ایمان خودش
  رهایی پیدا کند آمین

 21. Mani گفت:

  سلام روز بخیر به همه
  من روزی ۲تا قرص ۲۰ میخوردم گاهی هم ۳تا
  بعد چندسال بود میخوردم
  من مجردم و تنها زندگی میکنم واسه همین واسه کارام راحتم
  تصمیم گرفتم بزارم کنار الان روز ۱۲ هستم ولی هنوز یدفعه درد میاد سراغم و جونمو میگیره مخصوصا شبها
  دل و رودهام مشکل دارن یلحظه بدنم یخه یلحظه گرم یکسر دوش میگیرم روزی ۲ بار ژلفن یا استامینوفن با سفالکسین هم میخورم ولی انگار ن انگار
  باید چکار کنم دیگه بدنم داره کم میاره ۱۲ روزه دارم درد تحمل میکنم

 22. اسپایدرمن گفت:

  جونم براتون بگه ?
  منم روز دهم ترک متادونم، مصرفم زیاد نبود روزی یه بیست میخوردم به دلیل افسردگی مدت 5 سال، یه بسته ده تایی تو جیبم قرص داشتم گذاشتمشون وقتی میرم توی ترک حالم خراب شد یه کوچولو بخورم،
  اما خب اینجوری مخمو گول زدم?یهو زدم زیرش ،امروزم روز دهم ساعت هفت صبح هستش از دیشب خواب نرفتم، اومدم کامنتاتونو خوندم روحیه گرفتم همشونو ریختم دور?به خدا سخت نیست، دو روز اول هیچی حالیتون نمیشه از روز سوم نگم براتون که لنگاتون سیخ میشه?شوخی میکنم یکم سندروم پای بی قرار پیدا میکنید، بعد کسل میشید، اونم وقتی تو اوج شب خوابتون گرفته و این باعث میشه خواب نرید، خلاصه این لحظه فکر نعشگیتون بیوفتید که همش خواب بودین یه بارم دنیا رو اینجوری کم خواب تجربه کنید، یکم شاید افسرده شید که این گذرا هست بعد یه مدت بدنتون انقدر آروم میشه که نگو، اونایی افسردگی دارن همزمان با ترک مصرف قرص فلوکستین بیست رو شروع کنید نه اینکه توقع داشته باشین همون لحظه قرص میخورید خوب شید این قرص حداقل به دو سه ماه زمان نیاز داره، تا شیش ماه ادامه بدین، بعد خودسرانه به هیچ وجه قطع نکنید، پیش یه روانپزشک برید با مشورت اون قطع کنید، تو دوره ترک فیلم ببینید چون وقتی فیلم میبینید هیچ درد و کسلی و افسردگی رو متوجه نمیشید، روز به روز حالتون بهتر میشه، واقعا متادون یه غول هست کم مصرف کنی یا زیاد هیچ فرقی نداره سم زداییش خیلی آروم پیش میره، سعی کنید تو این دوران اصلا الکل مصرف نکنید، یه مدت بگذره متنفر میشید اگه خواستید خدایی نکرده دچار لغزش شید یاد این بیوفتید که ترکش خیلی سخته، واقعا هر روزی که از ترکتون گذشته مساوی با یکسال پاکی از نظر من، چون وقتی متادون میخوری از زمان هیچی متوجه نمیشی، اخلاقت گند میشه، افسردگی شدید میگیری، زندگی زهر مار آدم میشه خودتون بهتر میدونید چی میگم دیگه،برادر و خواهر من از سر افسردگی یا هر چی این داروی متادون رو مصرف نکن،بدن خودش نعشه جات طبیعی صد برابر قوی تر از این هرچی بخواین ترشح میکنه تو خون، فقط تکنیک داره، تکنیکشم اینه ورزش کنید،انرژی مثبت بدین، شاد باشید، اینا سطح سرتونین خون رو بالا میبره، باعث سرخوشی طبیعی میشه، به امید روزی بیاد هیچ کس وابسته به هیچ مخدری نباشه، حضرت علي (ع) نگهدارتون

 23. دانیال گفت:

  سلام من دانیال هستم
  تقريبا ده دوازده سال پیش با متادون آشنا شدم اوایل خیلی حال میداد هفته ای ۵سسی از دوستم که برای ترک تریاک گرفته‌ بود میگرفتم میخوردم
  بعد یهو اومدم دیدم که روزی ۵سیسی شربت شده مصرفم بعد چندسال رسوندم به روزی ۱۵سیسی
  تا اینکه با هزار زحمت و خماری درگیر ب دو شدم اونم ۲سال مصرفم بود که حال نداد دوباره‌ گفتم متادون ولی سراغ شربت دیگه نرفتم چون حمل شربت خیلی سخت بود خصوصا که دیگه متأهل شده بودم تا اینکه قرص متادون ۲۰ خوردم اونم روزی ۳تا ۲۰میخوردم که یواش یواش بزور شیشه و حشیش آوردم به روزی یه قرص ۲۰ میخوردم که الان تقريبا ۶روزه با کمک چند داروی کمکی اعم از کلونیدین و گاباپندین پاکم يعني باورم نمیشد که منم بتونم بعداز ۱۲سال چندروز متادون یا ب۲ مصرف نکنم
  درد و خماریم قابل تحمله ولی انگیزه ام خیلی بالاست چون تو این چند روز فقط دارم به پیشرفت فکر میکنم
  انشالله که منم بتونم این چند روز باقی را تحمل کنم

 24. حسن گفت:

  سلام عزیزان
  من بعد دو هفته از ترک متادون کف پاهام شروع کرده به گز گز کردن الان یک هفته هست که اینجوریه
  آیا این از عوارض ترک متادونه؟
  کسی اینجوری بوده؟
  لطف میکنید جواب بدید من یه کم نگرانم.

 25. سرور گفت:

  باسلام الان ۹روز هست که این مواد وحشتناک و ترک کردم من فقط ۴ ماه به متادون اعتیاد پیداکردم روز اول یه متادون ۲۰ رو نصف میکردم ومیخوردم به مرور زمان شد روزی یکی زیاد اطلاع نداشتم به چه چیزی اعتیاد پیدا کردم دیگه اواخر مصرفم دیگه روانی شده بودم از کار و زندگی افتاده بودم الان که تو روز نهم ترکم و هرچی ترک رو به جلوتر میره علائم ترک سخت تر و میشه پادرد کمردرد آبریزش بینی بی حالی بی حوصلگی عصبانیت فقط و فقط ترک این مواد مخدر وحشی دست خود آدمه دیگه انقدر درمورد این مواد وحشتناک توضیح دادن که جای توضیحی نمونده فقط ازهمتون خواهش میکنم اگر بدترین حال دنیا رو همه تجربه کنید بهتراز اینه که بری سمت این مخدر

 26. Binam گفت:

  با سلام خدمت سایت خوب اکسون
  آیا کسی که همزمان متادون و هروئین و شیشه با دوز بالا مصرف میکنه،قادر به ترک هستش و آیا شما همچین بیمارهایی رو قبول و بستری میکنید.
  ممنون میشم اگه جواب بدید
  با تشکر فراوان از سایت عالی و پر محتواتون

 27. برکه زیبا گفت:

  اونایی که هر مخدر دیگری مصرف می کنند هرگز برای ترک سمت قرص نیان که تازه می فهمن مخدر چیه و ترک این یکی قلق داره و آثارش هم از اونا بدتر
  ب 2 و متادون مثل همن ،

  نکته ای که هست کسایی که اینا رو استفاده کردن اگه از اول میشناختنش هرگز استفاده نمی کردند فکر می کنن قرصه الکیه نمی دونن بدترین مخدر ساخته شده دنیاست..
  حداقل اینی که توی ایرانه بسیار مضر و سمی و از طرفی وابستگی فیزیکی وحشتناکی داره و حتما و حتما و حتما با برنامه ترکش کنید یهو مثلا 5 سی سی رو 0 نکنید تا عوارضش همراهتون نباشه یا کمتر شه و حتما به مراکز ترک یا متخصص مغز و اعصاب مراجهه کنید.
  برای ترک هر مخدر دیگری حتی کمپ هم بهتون از اینا داد بدونید فقط 3 روز اجازه استفاده دارید و نذارید این سم جایگزین بشه
  ورزش کنید ،
  نگید مصرفم کمه پس اشکالی نداره من خودم رسوندم به یک چهارم قرص 20 میلی گرم یعنی معادل 5 میلی گرم یا همون 1 سی سی و حتی همین رو هم نمی تونم به سادگی بذارم کنار و هدف خودم کم کردنش هست تا 0.2 سی سی یا 1 میلی گرم و بعد اگ بیقراری داشتم زیر نظر متخصص مغز و اعصاب و هر دکتری که اینکارست ترک کنم

  اولویت اول ترکتون مراکز ترک اعتیاد باشه اگر وقت ، انگیزه و شرایطشو دارید حتما با برنامه جلو بریدو بیفتید توی جاده پاکی برای همیشه ، می نویسم و امضا می کنم هیچ چیزی به اندازه پاکی خوبی ها رو سمتتون نمیاره شما پاک که باشید خدا رو دارید فرصت و شانس بهتون رو میاره
  در پاکی می تونید به خیلی چیزا برسید تنها محدودیت انسان ها ذهشونه با وجود ده ها محدودیت فیزیکی اما چیزی دست نیافتنی نیست اینو بدونید..
  اما در هر مخدری و قرص و وابستگی ای که باشید اصلا طبیعت اجازه نمی ده به 10 درصد اون چیزا هم برسید..

 28. کامران گفت:

  سلام دوستان من نزدیک ۱۵ ساله که مصرف تریاک و شیره تریاک دارم حتی قبل لز ازدواج هم مصرف میکردم الان نزدیک ۳ ماهه که متادون ۴۰ میلی مصرف میکردم البته روزی نصف قرص و بعضی وقتا ۲ تا نصفه میخوردم و چند وقتی هستش که ربع قرص در روز میخوردم البته ناگفته نمونه که بوسیله همین متادون چند بار به مدت چندین ماه تریاک یا شیره تریاک را براحتی ترک کردم ، الان روز چهارم هستش که مصرف قرص رو قطع کردم توی این ۴ روز شاید ۳ ساعت نخوابیدم ، روز آخر نصف ربع قرص رو خوردم و ۴ روزه که نخوردم درد به اون صورت ندارم ولی بیقراری شدید و توی خواب لامصب انگار تو هر پام یه دونه مار هستش که توی رگها و استخون پا میگرده و تاب میخوره و میلوله بیچارم کرده و این حالت رو توی دست راستم هم دارم . واقعاً متنفر شدم از هر چی قرصه چون دفعات قبل تریاک و شیره تریاک رو براحتی ترک میکردم ولی ترک خود قرص متادون خیلی سخته واقعاً .
  توکلم به خداست و اینکه تو این چند سال اخلاقم خیلی بد بود و با خانمم و پسرم رفتار خوبی نداشتم و همش عصبی بودم دیگه خسته شدم واقعاً میخوام اگه خدا کمکم کنه برای همیشه بیخیالش بشم .
  به امید بهبودی برای همه دوستان عزیز

  • علی گفت:

   قرص نخور من بعد ۱۲روز باز دیشب یکچهارم چهل خوردم نمردم زنده نشدم خوابم برد یکچهارم چهل بودا اصلا اون یتیمه چقد قوی بوده ک اینکارو کرد و مثل سگ خوابم برده من ک ۱۲روزه درس حسابی خواب ندارم موندم این یکچهارم ک خوردم رو چیکار کنم مجبورم بزا پاهام از جاش دربیادم نمیخورم امروز و بعدا هرچی نوربیون و ویتامینه بزن از پشت ب خودت بهترت میکنه من همینکارو میکنم دو روزه ولی دیشب به یکچهارم لغزیدم الانم پشیمانم

 29. عادل گفت:

  سلام وقت بخیر بنده 9سال متادون مصرف میکنم دیگه خسته شدم تلاش های ناموفقی داشتم برای ترک ولی ایندفعه میخوام شایدباکمک شما ترک کنم مصرف روزانه من 10سی سی بصورت مرتب وسر ساعت میخورم ایا بهنرین نوع ترک برای بنده چی می باشد چون من از شهرستان باید بیام باتشکر

 30. رضا گفت:

  با سلام،،،اول از همه بگم که خدا هر کی که گرفتار این قرص لعنتی نجاتش بده ،،،،ترکش خیلی سخته ولی من الان ۶۰ روزه پاکم خیلی درد کشیدم افسردگی گرفتم وای الان بهترم ،،سعی کنید از روانپزشک مشورت بگیرید

 31. فری گفت:

  سلام من از سال ۸۹ ترامادول میخوروم الان دوساله متادون میخورم روزی ۴۰ ال ۵۰ سی سی الان ۴ روز یدفعه گذاشتم کنار حال عمومیم خوبهوفقط بدن درد اونم در حدی ک میتونم کنترل کنم خودم دارم بنطرتون تمومه یا هنوز مونده تا پاک بشم

 32. محمد گفت:

  سلام به دوستان همدردم من سی سالمه از سال۸۸ که رفتم دانشکاه و رفیق شدن بایه سری ادمایی که فقط عشقون این بود که اینو اون رو معتاد کنن منم تودامشون افتادم هم اتاقی بودیم من ورزشکار بودم اصلا به مواد فکر نمی کردم فقط باشگاه فقط ورزش تااین که یه روز یکی از همون رفقا قرص ترامادول رو حل کرد بود تو شربت به من داد منم خوردم بعد یه حال خوب داشتم ولی نمیدونستم چرا چندین بار همین کار رو کرده بودن تا اینکه اومدن گفتن این حال خوب بخاطر این قرص ها زود که تو شربت بهت میدادیم بخدا من تا اون روز نمیدونستم همچین قرصی هست بعدش کم کم درگیرش شدم ورش رو رها کردم تاسال ۹۰من دیگه یه معتاد صفر شدم شیره تریاک ترامادل همه چی مصرف میکردم از سال ۹۱تا۹۶ترک کردم دوباره شرو کردم ورزش کردن توی یکی از مسابقات شهرستان مون من رباط صلیبی پاره کردم خونه نشین شدم رفتم عمل رو انجام دادم خوب نشد کم کم دوباره افسردگی اومد سراغم شرو به خوردن متادن کردم بعد چند ماه دوباره ترک کردم به سختی ولی این خله ی که مواد تو زندگیم ایجاد کرده بود باهیچی پر نمیشد بعد هشت ماه دوباره مصرف تریاک رو شرو کردم چون از ترک متادن خیلی زجر کشیدم دیگه طرفش نرفتم یک سال تریاک مصرف کردم دوباره تصمیم به ترک گرفتم وترک کردم دوباره بعد یک سال شرو به متادون کردم روزی دوتا چهل یه نه ماهی گذشت دوباره شرو به ترک کردم الان ده روزه هچی مصرف نکردم دوستان من تمام زندگیم تو ترک ولغزش گذشت از وقتی یادم همین طور درد خماری به جونم هست دوستان تورو خدا جلسه روحتما برید بدون جلسه قول بهتون میدم دوباره لغزش میکنید کسانی که تازه تو ترکشونه ماه اول به هیچ عنوان سیگار یا ناس یا پنپرک استفاده نکنید بخدا دردتون رو ده برابر میکنه چون تو خماری سیگار باعث میشه خماریتوبیشتر بشه دوستان هرکی میخواد پاک باقی بمونه فقط کلاس کلاس کلاس درور از انجمن باشید شک نکنید مواد بهتون غلبه میکنه برادرای گلم همدردای عزیزم مواد خودش ده درصد نود درصد مشکل ما بیماری روحیه انشاالله بحق علی دیگه معتادی توکشور نباشه

 33. محمد گفت:

  سلام خدمت دوستان همدردم یه موضوعی می خواستم بگم راجب کسایی که میگن نمیتونیم برادر میدونی چرا نمیتونی چون هنوز داری از مواد لذت میبری اگه به عجز مواد برسی دیگه نمیگی نمیتونم اون وقته که میگی یا مرگ یا پاکی من بالای شیش بار متادون رو ترک کردم الان که مینویسمم ۲۸ روز تو ترکم مواد دیگه که قبلن مصرف میکردم که بماند تریاک شیره ترامادل بنگ هرچی دود میکرد من مصرف کردم تو ترک متادن بودم خدا میدونه از شدت درد تو اتاق میدویدم خودمو به دیوار میزدم سرمو طوری محکم به دیوار میزدم که نزدیک بود بیهوش بشم سه ماه خدا میدونه بعد چند شب روز بیداری از ساعت چهارشب خوابم میبرد تا ساعت هفت صبح باورتون میشه باورتون میشه بعد شش ماه من دوباره لغزش کردم دوباره متادن رو بغل کردم خسته شده بودم گفتم خدایا چرا من نمیتونم پاک باشم من سی سالمه بالای سی بار قط مصرف کردم دوباره لغزش تا اینک شرو کردم مطالعه که مشکل من چیه به یه چیز جالب بر خوردم یکی از روانشناسای بزرگ دنیا یه مطلب قشنگی نوشته بود کارایی که گفته بود انجام دادم نوشته بود پنجاه تا از مضرات مواد مخدر رو بنویس من صد پنجاه تا نوشتم تخریب چهره ترد شدن از خانواده وووو باخودم گفتم من که اینارو میدونم ولی بازم لغزش میکنم در ادامه نوشته بود حلا سودی که از مواد بردی رو پنجاه بنویس من باورتون میشه بیشتر از مضرات مواد سودشو نوشتم پزیرش توجمع همسالان قدرت جنسی ووو فهمیدم که مغز ما دنبال سوده اصلا مضرات مواد رو به ما نمیگه چون این طور تربیت شده هرچی مغز فرمان میداد جسم اجرا میکرد دوستان گلم ما باید مغذمون رو یه ری استارت کنیم که دنبال سود از مواد نباشه باید از این به بعد طوری بشه که بگی مواد مخدر در زندگی من جایی نداره یه چیز دیگه هم هست من حد عقل در دور اطراف خودم میبینم استفاده از یه سری قرص امپول استفاده میکنن که میگن از وسوسه جلو گیری میکنه بابا مگه ضمیر ناخودآگاه انسان رو میشه با امپول درمان کرد بخدا نمیشه جز دردی بر درداتون اضافه کنه چیز دیگه ای نداره تنها راه پاکی تغییر تغییر وتغییره

 34. حسین گفت:

  سلام دوستان
  اقا هستم ۲۶ ساله بخاطر خونریزی شدید کلیه یه دکتر نامرد برام متادون تجویز کرد
  ای کاش از درد کلیه مرده بودم ولی متادون نمیخوردم
  البته خودم نمیدونستم ی دونه قرص نصف صبح نصف شب میخوردم البته خودم نمیدونستم متادونه چون قرصام توی پاکت بود چهارده روز پیش صبح که از خواب بلند شدم گفتم بزار یه تحقیق کنم که این قرصا چیه؟ بعله دیدم متادونه و همون موقع ریختمشون دور (بعدا تو اینترنت خوندم اسم این روش یابویی هست) امروز که این پیامو میزارم روز چهاردهم پاکیمه
  اول از همه خداروشکر که زود متوجه شدم و نزدیک دوماه شد مصرفم
  دوم اینکه دوستان فقط با دستور پزشک خوب فهمیده ترک کنید
  من مراجعه کردم به یکی از مراکز ترک شهرمون روز پنجم ترکم بود انقد درد داشتمو بی حال بودم گفتم خدا بکش راحتم کن
  دکتر واسم یه نسخه نوشت که شامل قرص کلونیدین بود
  این دارو توی درمان خیلی کمک میکنه و مشکلش اینه ک ادم بی حال میشه و برای بیخوابی قرص خواب میده که خودشونم توصیه میکنن تا مجبور نشدی نخور
  امروز که بیدار شدم پا درد دارم فقط از علائم ترک و اونم با ورزش نرم و تغذیه مخصوصا داروهای مقوی مثل زینک پلاس یا امپول نوروبیون درست میشه
  خیلیا گفتن تدریجی کم کن و یکی گفت اوپیوم بگیر و…
  ولی من تو روز سومم که بدنم اصلا رمق نداشت زیر دوش حمام نشستم و گریه کردم و خدا و امام رضا ع صدا زدم وگفتم خدایا من بندگیتو نکردم ولی تو خدایی کن
  امام رضا نجاتم بده بیام پابوست
  الهی شکر الحمدلله از شر این ماده نحس راحت شدم
  دوستان قدرت مغز ادم خیلی قوی تر از این کوفتیاست
  یه جمله از یکی از همسایه هامون که به روش naترک کرده بود شنیدم
  گفت خدایی که از یه خون و مایع گندیده یه جنین و یه انسان درست میکنه نمیتونه دست تو رو بگیره؟
  همه اینا رو گفتم ک بگم زندگی پاک قیمت نداره
  به فکر سلامتی واینده و خانواده هاتون باشید
  مرد باشید دست بزارید رو زانوتون بگید یاعلییییی

 35. یک نفر گفت:

  لعنت به این قرص من مصرفم کمه،یهو تصمیم گرفتم بزارم کنار ۴یا۵ روز اول چیزی حالیم نبود ولی الان ۲ شب اصلا نخوابیدم و پاهام درد دارن،بدتر از اون استفراغ میکنم،ولی میدونم فردا نور میاد،این روزا هم میگذره

  • همون یک نفر گفت:

   سلام مجدد،من همین آدمیم که این کامنتو گذاشتم،گفتم که فردا روشن هست و نور میاد،خواستم بگم من موفق شدم و الان کاملا سالمم و هیچ مصرفی ندارم بدنم آزاد شده راحت میخوابم،همچیم تنظیم شده،اومدم دوباره کامنت بزارم واس کسایی که الان حال اون شب منو داشتن،سختیش فقط ۱هفتس بعدش کم کم همچی درست میشه،شمارو بخدا این قرص لعنتی رو ترک کنین،متادن کثیف ترین چیزی هست که دیدم،من موفق شدم ،شماام موفق میشین پس،یا حق

 36. علی گفت:

  سلام دوستان من رفته بودم ترکیه با هزار بدبختی و درد گذاشتم کنار اینقدر ابجو خوردم تا صبحا نخوابیدم ۱۲روز پاک پاک بودم ولی خواب نداشتم هر روز درد پا تا صبح خواب نداشتم دیشب رفتم یکچهارم چهل خوردم مثل سگ پشیمانم چیکار کنم خواهش کمکم کنین بجاش چیکار کنم دیگ نمیخوام پشیمانم واقعا چندین سال هرروز خوردم نمیخوام دگ اونجور باشم مشکلم فقط بخاطر درد شدید پادتا قفسه سینه انگار جونمو میکشیدن قبلا با ابجو کنار گذاشتم الان اینجا نبود …یدونه دگزامتازون و نوربیون هم شب قبلش تزریق کردم اونم نزاشت بخوابم ولی دردم کمتر بود ولی دیشب یکچهارم چهل خوردم با یدونه دگزا زدم…مشکل من خوابه و مورمور شدید پاها و قفسه سینه کمک میکنین خواهش

 37. ملیحه گفت:

  ۱ سی سی متادون معادل چند گرم تریاکه؟ آخه من مصرفم روزی یک گرم تریاکه که هر وقت متادون می خورم باید ۴ سی سی متادون بخورم آیا این نسبت درسته؟ یا زیاد متادون می خورم؟

 38. محمدد گفت:

  سلام خدمت دوستان عزیزم تقربیا پنج ماه پاکم خدا میدونه چقد خوشحالم منی که ده دقیقه مواد بهم نمیرسید کور میشدم الان پنج ماه پاکم از اینکه بیشتر بازن بچه ام حس خوبی دارم تو زمان مصرف یا همش خواب بودم یا دنبال پیدا کردن مواد شبی که میدونستم صبح قرص برا مصرف ندارم تا صبح از استرس خوابم نمیبرد دوستان گلم از روزی که مواد رو ترک کردم اعتماد به نفسم بالا رفته خیلی راحت تو جمع دوستان میرم حرف میزنم شوخی میکنم خوشحالم خوشحالم که احساس کمبود بین دوستام نمیکنم بخدا تو روزای مصرف روم نمیشد تو ائینه نگا کنم خوشحال بودم کرنا امده بود چون همش ماسک میزدم که یه وقت دوستانم چهرمو نبینن دوستان اگه پشت به شیطان کنید خدا دستتون رو میگیرن میدونم تو ترک چقد باید درد بکشی لحظه به لحظه شو میفهمم هرچی که باشه ارزش اینو نداره ادم تو جونی خودشو دستی دستی پیر کنه این همه بعد مصرف مواد خوابیدی حلا یه چند وقت هم نخواب هیچی نمیشه نترسید همش بگین قدرت من بیشتر از مواده من خدایی دارم که مواد نداره خدایی که از پدر مادر مهربون تره دوستان برا ترک حتما خانواده رو در جریان بزازید خیلی مهمه چون با کمک خانواده راه سخت بهبودی رو راحتر میکنه با دوستانی که باهاشون مصرف میکردین قط رابطه کنید حتی شمارشون رو از تو گوشیتون پاک کنید زیاد دنبال این نباشید بلافاصله بعد ترک دنبال خوب شدن نباشید چون متادن یه ذره طول میکشه تا از بدن خارج بشه بعد چند ماه که ترک کردین روشنایی میاد توزندگیتون اینقدر همه چیز براتون لذت بخشه که هیچ ادم سالمی نمیتونه این حسو درک کنه تا میتونین به معتادی که قصد ترک داره کمک کنید کمک به یه معتاد کمک به خودتونه چون یه انگیزه ای میشه پاکیتو بالاتر ببری دوستان اونایی که میگن ازشنبه ترک میکنم بدونید این شنبه که ما معتادا میگیم هیچ وقت نمیرسه اگه خسته شدی از مواد همون لحظه ولش کن خودتون میبینید چه زود خدا قدرتی بهت میده که بزرگترین سم دنیا رو از بدن خارج کنید انشاالله بحق علی هممون پاک زندگی کنیم همتون رو دوست دارم یا حق

 39. حسین گفت:

  سلام به همگی
  من سال ۸۹ تا ۹۱ ترامادول مصرف میکردم روزی چهار تا ۱۰۰ و اون موقع ترک کردم
  ترک تدریجی توی خونه خودم بودمو خودم
  تا سال ۱۴۰۰ دوباره شد شروع گردم روزی ۲۲۵ ترامادول
  تا ۱۴۰۲ ۶ ماه اومدم سمت متادون اول روزی ۱۰ بعد یه مدت روزی ۲۰
  به خودم اومدم دارم ترک میکنم
  یه ۲۰ خوردم دو روز نخوردم روز سوم یه ۵ خوردم ،روز چهارم نخوردم روز پنجم یه ۵ ، روز ششم نخوردم روز هفتم نصف ۵ ، روز هشتم نخوردم روز نهم نخوردم الان روز ۱۸ هستم خدارو شکر بهترم
  همراهش دارم سیگار هم ترک میکنم
  بچه ها حتما تدریجی کم کنید تا درد کمتری ببینید
  خماری متادون ۵ با خماری متادون ۴۰ یا ۲۰ زمین تا آسمونه
  عجله نکنید دز بیارین تا نصف ۵

 40. امیر حسین گفت:

  سلام به همگی

  الان حدود ۸ روزه مصرف ندارم
  یعنی از متادون ۲۰ دوز کم کردم به یک روز در میون متا ۵ میخوردم
  بعد گذشت ۸ روز درد های روحی از بین رفته لرز از بین رفته حتی اسهال دیگه ندارم
  از لحاظ خواب آدم خوش خوابی هستم
  فقط از زانو به پایین داره میشکنه پام حرارت بالا
  ولی قابل تحمله ببینیم تا کی ادامه داره

 41. Soroush گفت:

  سلام رفقا من یک‌ساله کامل مصرف شربت داستم الان به اطف خدا ۵روزه مصرفمو قط کردم .به این فک کنید که زندگیتونو تباه میکنه متادون الان که دارم این متن و براتون مینویسم خیلی حالم خوبه از خودم راضیم که تونستم بزارم کنار شربتو بولله کاری نداره فقط و فقط کسایی که مثل من عرق زیاد اذیتشون میکنه بگم قرص سالویگل بخرید روزی ۳ تا بخورید شبم‌موقع خواب یه قرص خواب میل کنید بولله تموم‌میشه الانم برام سخته وسوسه دارم ولی نگاه میکنم به روزاییی که بدبختیشو کشیدم

 42. امیر گفت:

  سلام من روزی ۲ تا متادون ۴۰ مصرف داشتم..نمیتونستم ترک کنم همه جور راهیو رفتم ولی دست آخر ی متخصص پیدا کردم که تخصصش متادون درمانی بود..به خداوندی خدا بدون هیچ دردی بدون خماری با نسخه دکتره ترکش کردم.

 43. معتاد گفت:

  سلام
  من یه یک چهارم چهل میخوردم ۴ ماه کردمش نصف، دوهفته نصف۴۰، الانم یک هشتم ۴۰ یک هفته میخورم
  قبلا عمل قلب باز کردم
  الان قطع کنم دیگه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *