ترک لورازپام

ترک لورازپام

لورازپام چیست؟

لورازپام دارویی آرامبخش و خواب آور است و تنها در شرایط خاص توسط پزشک برای بیماران تجویز میشود، چرا که این دارو بسیار اعتیاد آور می باشد و مصرف خارج از دستور پزشک آن میتواند وابستگی شدیدی در بیمار ایجاد کند. علائم و عوارض اعتیاد به لورازپام با سایر مخدر ها متفاوت می باشد و برای ترک لورازپام حتما نیاز به دریافت خدمات مشاوره ای و درمانی می باشد چرا که ترک غیراصولی اینگونه از داروها مانند لورازپام میتواند عوارض مخربی برای سلامتی فرد داشته باشد.
مصرف لورازپام عوارض مختلفی بر روی مصرف کننده دارد که در ادامه به معرفی برخی از این عوارض خواهیم پرداخت:
سرگیجه
اختلالات خواب
اختلالات دیداری
اختلالات جنسی
عدم هماهنگی اعضای بدن
اختلالات و بیماری های گوارشی
ترک لورازپام نیاز به بستری دارد و بسیاری از متخصصین این رشته بر این باورند که بهترین روش ترک این قرص بستری در مرکز ترک اعتیاد می باشد چرا که قطع مصرف غیر اصولی این قرص میتواند باعث تشنج و کما و حتی مرگ شود به همین جهت بیمار باید تحت نظر پزشکان و متخصصین بستری شود تا تمامی این نکات در زمان درمان رعایت شود.
یکی از متداول ترین سوالات بیماران مدت زمان درمان و ترک لورازپام است که در این مورد باید بگوییم مدت زمان بستری بسته به میزان دوز مصرفی و زمان مصرف کاملا متفاوت است و پس از انجام معاینات اولیه مشخص میشود.
ترک اعتیاد لورازپام

ترک لورازپام:

داروی لورازپام به دلیل خاصیت آرامبخش و خواب آوری که دارد تاثیر مستقیمی بر روی عملکرد مغز و سیستم عصبی دارد و به همین جهت در راستای کسب سلامتی و ترک لورازپام بهترین راه کار مراجعه به مرکز ترک اعتیاد آکسون به عنوان بهترین کلینیک ترک اعتیاد ایران و خاورمیانه است چرا که در کلینیک ترک اعتیاد آکسون تمامی مراحل درمان بیماران تحت نظر پزشکان، روانشناسان و روانپزشکان مجموعه تحت مراقبت شبانه روزی پرستاران انجام میگیرد تا بیماران بتوانید با بهترین کیفیت و مطابق آخرین متدهای جهانی اقدام به ترک لورازپام کنند.
همچنین توجه داشته باشید که مدت زمان درمان به پارامترهای مختلفی همچون نوع و دوز مواد اعتیادآور مصرفی، مدت زمان مصرف و سلامت بیمار بستگی دارد که پس از انجام مشاوره اولیه مشخص می شود.