ترک لورازپام

لورازپام چیست؟

لورازپام دارویی آرامبخش و خواب آور است و تنها در شرایط خاص توسط پزشک برای بیماران تجویز میشود، چرا که این دارو بسیار اعتیاد آور می باشد و مصرف خارج از دستور پزشک آن میتواند وابستگی شدیدی در بیمار ایجاد کند. علائم و عوارض اعتیاد به لورازپام با سایر مخدر ها متفاوت می باشد و برای ترک لورازپام حتما نیاز به دریافت خدمات مشاوره ای و درمانی می باشد چرا که ترک غیراصولی اینگونه از داروها مانند لورازپام میتواند عوارض مخربی برای سلامتی فرد داشته باشد.


مصرف لورازپام عوارض مختلفی بر روی مصرف کننده دارد که در ادامه به معرفی برخی از این عوارض خواهیم پرداخت:

سرگیجه
اختلالات خواب
اختلالات دیداری
اختلالات جنسی
عدم هماهنگی اعضای بدن
اختلالات و بیماری های گوارشی

ترک لورازپام نیاز به بستری دارد و بسیاری از متخصصین این رشته بر این باورند که بهترین روش ترک این قرص بستری در مرکز ترک اعتیاد می باشد چرا که قطع مصرف غیر اصولی این قرص میتواند باعث تشنج و کما و حتی مرگ شود به همین جهت بیمار باید تحت نظر پزشکان و متخصصین بستری شود تا تمامی این نکات در زمان درمان رعایت شود.
یکی از متداول ترین سوالات بیماران مدت زمان درمان و ترک لورازپام است که در این مورد باید بگوییم مدت زمان بستری بسته به میزان دوز مصرفی و زمان مصرف کاملا متفاوت است و پس از انجام معاینات اولیه مشخص می شود.

درمان اعتیاد

لورازپام دارویی بسیار قوی است و عملکرد مغز را تحت الشعاع قرار می دهد و طبیعی است که تاثیرات آن بر روی مغز عوارضی طولانی مدت دارد به همین جهت ضروری است که برای درمان اعتیاد به مرکز ترک اعتیاد مراجعه نمایید تا تحت نظر روانشناس و روانپزشک برنامه درمانی را ادامه دهید

درمان بستری لورازپام

درمان بستری برای ترک لورازپام بهترین روش درمان و ترک می باشد و بیماران می توانند با کمک خدمات روان درمانی علاوه بر ترک جسمانی، ذهن و روان خود را نیز درمان کنند و با کمک روانشناس با وسوسه مصرف مجدد مقابله کنند.
سم زدایی اعتیاد

خدمات درمان و سم زدایی کلینیک ترک اعتیاد آکسون


خدمات درمان و سم زدایی اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد آکسون به روش زیر می باشد:

درمان بصورت سم زدایی تدریجی با 7 روز بستری و درصورت وجود علائم، با نظر پزشک ممکن زمان بستری افزایش پیدا کند.

درمان اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد آکسون، تحت نظرمتخصصین ترک اعتیاد، روانشناسان، روانپزشکان، متخصصین علوم اعصاب شناختی و پزشکان متخصص قلب، ریه، عفونی با مراقبت شبانه روزی توسط پرستاران انجام میگیرد تا علاوه بر حفظ سلامتی مراجعه کننده بهترین نتیجه که ترک اعتیاد بدون بازگشت است حاصل شود، کلینیک ترک اعتیاد آکسون با امکانات بیمارستانی نظیر ICU و تجهیزات پزشکی مدرن، هتلینگ 5 ستاره و فضای درمانی مجزا برای بانوان با تمامی امکانات رفاهی، ورزشی و درمانی بهترین و مجهزترین کلینیک ترک اعتیاد ایران و خاورمیانه می باشد.
ترک اعتیاد لورازپام

ترک لورازپام

داروی لورازپام به دلیل خاصیت آرامبخش و خواب آوری که دارد تاثیر مستقیمی بر روی عملکرد مغز و سیستم عصبی دارد و به همین جهت در راستای کسب سلامتی و ترک لورازپام بهترین راه کار مراجعه به مرکز ترک اعتیاد آکسون به عنوان بهترین کلینیک ترک اعتیاد ایران و خاورمیانه است چرا که در کلینیک ترک اعتیاد آکسون تمامی مراحل درمان بیماران تحت نظر پزشکان، روانشناسان و روانپزشکان مجموعه تحت مراقبت شبانه روزی پرستاران انجام میگیرد تا بیماران بتوانید با بهترین کیفیت و مطابق آخرین متدهای جهانی اقدام به ترک لورازپام کنند.
همچنین توجه داشته باشید که مدت زمان درمان به پارامترهای مختلفی همچون نوع و دوز مواد اعتیادآور مصرفی، مدت زمان مصرف و سلامت بیمار بستگی دارد که پس از انجام مشاوره اولیه مشخص می شود.

2 Comments

  1. مهدی گفت:

    سلام من ۳ ساله مصرف میکنم ولی دکترم عوض کردم میگه هفته اول ۲ تا لورازپام ۱ بخور هفته دوم ۱.۵ هفته سوم یکی هفته چهارم نصف یک عدد تا زمانی که قطع بشه اسم دکتر امیرشعبانی هست به نظرتون راه حلش درسته؟ممنون

  2. مهدی گفت:

    تنهاراه ترک هرقرصی اینست که اول کمش کنی وبعدترک کنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *