ترک اعتیاد قرص

قرص چیست؟

استفاده از قرص ها برای مصارف پزشکی بسیار متداول است اما در این میان نیز متاسفانه بسیاری اقدام به مصرف غیراصولی این قرص ها میکنند و متاسفانه آمار ادوردز ها حاکی بر آن است که تعداد افرادی که اقدام به بیش مصرفی قرص ها میکنند بسیار زیاد است و برای جلوگیری از بروز این مشکلات بهتر از در صورت مصرف بیش از اندازه از قرص ها و اعتیاد به آن برای درمان و ترک قرص به کلینیک ترک اعتیاد مراجعه نمایید.

مراحل اعتیاد به قرص:

اعتیاد به قرص ها نیز مانند سایر مواد اعتیاد آور سه مرحله اصلی دارد این مراحل وابستگی، ایجاد تحمل و متاسفانه اوردوز می باشد که سالانه بسیاری از هموطنانمان به دلیل سوء مصرف قرص ها جان خود را از دست میدهند.
طیف داروهای اعتیاد آور بسیار گسترده است و اما اصلی ترین آنها را مسکن ها تشکیل میدهند، کدئین های یکی از اصلی ترین این داروها می باشد، مرفین مسکن اعتیادآور دیگری می باشد که معمولا برای دورهای کوتاه مدت تجویز میشود و استفاده غیراصولی آن عوارض شدیدی دارد که در مقاله مرفین چیست؟ به بررسی کامل عوارض سوء مصرف آن پرداخته ایم.
در رده آخر مسکن هایی همچون اکسی کدون قرار میگیرد که اعتیاد آوری آنها بسیار بالا می باشد و برای ترک آن حتما باید به کلینیک ترک اعتیاد مراجعه نمایید.
حتما مطالعه کنید: ترک اکسی کدون
ترک قرص کار بسیار تخصصی می باشد و برای ترک اعتیاد قرص از هر نوعی که باشد باید به مرکز ترک اعتیاد مراجعه کنید تا از عوارض پیش آمده در اثر سوء مصرف قرص جلوگیری کنید و سلامت را به خود هدیه دهید.
ترک قرص

ترک قرص:

همانطور که گفتیم این دسته از قرص ها بسیار اعتیاد آور است و مصرف مداوم آنها باعث ایجاد وابستگی روانی و جسمانی در فرد میشود و قطع مصرف ناگهانی آن میتواند بسیار خطرناک باشد به همین جهت توصیه اکثر متخصصین و مشاورین برای ترک اعتیاد قرص بستری در کلینیک ترک اعتیاد می باشد که باتوجه به ضرورت این موضوع ترک قرص در مرکز ترک اعتیاد آکسون تحت نظر مشاورین و متخصصین به مطابق آخرین متدهای درمانی انجام میگیرد.
همچنین توجه داشته باشید که مدت زمان درمان به پارامترهای مختلفی همچون نوع و دوز مواد اعتیادآور مصرفی، مدت زمان مصرف و سلامت بیمار بستگی دارد که پس از انجام مشاوره اولیه مشخص می شود.