کلینیک ترک اعتیاد
ترک الکل در منزل
۱۴۰۱-۰۱-۰۲
کلینیک ترک اعتیاد
الکل چه مدت در بدن باقی می ماند؟
۱۴۰۱-۰۱-۰۲
نمایش همه

مصرف چه داروهایی در آزمایش اعتیاد موثر است؟

کلینیک ترک اعتیاد

کلینیک ترک اعتیاد آکسون، مرکز ترک اعتیاد آکسون: آزمایش اعتیاد یکی از تست هایی است که برای اکثر موقعیت‌ های شغلی استفاده می شود، همچنین تست اعتیاد پیش از ازدواج نیز اجباری است اما باید بدانید که مصرف برخی از داروها باعث مثبت شدن تست اعتیاد می شود به همین جهت در این مقاله به بررسی مصرف چه داروهایی در آزمایش اعتیاد موثر است؟ خواهیم پرداخت.

عموماً تمام آزمایش‌های اعتیاد عاری از اشتباه نیستد و برخی از تست ها می تواند به غلط جواب منفی یا مثبت بدهد که در این شرایط اگر ثابت شد که جواب آزمایش شما غلط است، آزمایش تکرار خواهد شد. تکرار آزمایش با تحلیل دقیق تری روبرو است. استفاده از داروهای شبه مخدر و یا داروهایی که می توانند اعتیاد آور باشند، بر روی جواب آزمایش تاثیرگذارند که از مهمترین آنها می توانیم به مسکن ها اشاره نماییم. در خصوص این داروها سوالات متعددی از مشاورین مرکز ترک اعتیاد آکسون می شود که با توجه به اهمیت آن تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به بررسی و معرفی این داروها بپردازیم.

چه مسکن هایی باعث می شود آزمایش اعتیاد مثبت شود ؟

داروهایی که آلکولوئید تریاک دارند، روی تست اعتیاد اثر می‌گذارند.

برای مثال مصرف کدئین روی تست شما اثر می گذارد. کدئین هم جرو آلوکوئیدهای موجود در تریاک است و همانطور که می دانید متاسفانه این روزها مصرف کدئین بسیار رایج شده است و بسیاری از مراکز درمان اعتیاد، برای ترک آن برنامه درمانی مختلفی ارائه می دهند.

حتما مطالعه کنید: تریاک

ترک کدئین یکی از خدمات کلینیک ترک اعتیاد آکسون به عنوان بهترین کلینیک ترک اعتیاد کشور، می باشد که تمامی مراحل درمان تحت نظر مجرب ترین روانپزشک متخصص ترک اعتیاد و تیم روانشناسی انجام می گیرد. از دیگر داروهای موثر در آزمایش اعتیاد می توانیم به قرص دیکلوفناک، نوولاک و مرفین اشاره کنیم.

مصرف چه داروهایی در آزمایش اعتیاد موثر است؟

مصرف چه داروهایی در آزمایش اعتیاد موثر است؟

نقش مصرف روان‌گردان ها در تست اعتیاد

مصرف تمامی قرص و یا مخدر روان گردان آزمایش اعتیاد را مثبت می کند. حتی داروهایی که در ظاهر برای عموم مخدر حساب نمی شوند دارای این ویژگی هستند مثلا مصرف بوپرنورفین یا ب2. این شبه مخدر به اندازه ای اعتیاد آور است که فرایند ترک ب2 یکی از مباحث مهم ترک سوءمصرف داروهای خطرناک است.

حتما مطالعه کنید: ترک ب2

از دیگر داروهایی که در ظاهر مخدر نیستند، متادون است. این دارو نیز در تست اعتیاد بسیار موثر است. متادون و بوپرنورفین شبه مخدرهایی هستند که از تریاک بدست می آیند و خاصیت اعتیادزایی بسیار بالایی دارند.

حتما مطالعه کنید: متادون

مشاورین کلینیک ترک اعتیاد آکسون، به عنوان بهترین کلینیک ترک اعتیاد تهران با کادری مجرب، امکانات رفاهی و بیمارستانی آماده ارائه خدمات مشاوره ای و درمانی در خصوص ترک تریاک، ترک مرفین، ترک ب2 و ترک متادون به شما عزیزان می باشد. اما نکتات مهمی در خصوص آزمایش اعتیاد باید به آن نکته داشته باشید این است تریاک، مرفین و یا هروئین تا 21 روز بعد از درمان و ترک اثرات آن از خون و ادرار شما پاک نخواهد شد به همین دلیل آزمایش شما مثبت است. از سوی دیگر اثرات قرص استامینوفن و کدئین به مدت دو روز بعد از مصرف از بدن شما خارج می شود.

سخن پایانی

ترک اعتیاد و سم زدایی در کلینیک ترک اعتیاد آکسون، به عنوان بهترین کلینیک ترک اعتیاد تهران توسط بهترین کادر متخصص و تیم روانشناسی با استفاده از روش های نوین درمانی و امکانات بروز و پیشرفته همراه شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *