کلینیک ترک اعتیاد آکسون: فقط چند روز تا شروع سال جدید باقی مانده، با نو شدن سال بهتر است که حال و زندگی خودمان را هم نو کنیم و سال جدید را با روح و جسمی شاد و سالم شروع کنیم و سالی پر از حالِ خوب برای خودمان رقم بزنیم. پویش سال نو، زندگی نو کلینیک ترک اعتیاد آکسون فرصتی خوبی برای افرادی است که نتوانستند تا این لحظه از سال نسبت به درمان اعتیاد خود اقدام کنند. کمپین سال نو، زندگی نو از 18 اسفند شروع می‌شود و تا پایان روز 28 اسفند ادامه دارد. افرادی که در این کمپین شرکت می‌کنند بسته به نیازشان یا نوع خدماتی که انتخاب می‌کنند از تخفیف پویش سال نو، زندگی نو برخوردار می‌شوند. دو بسته درمانی با شرایط متفاوت شامل این تخفیف می‌شود که بسته اول درمان سرپایی و بسته دوم درمان تدریجی است.

شرح بسته خدمات پویش سال نو، زندگی نو کلینیک ترک اعتیاد آکسون:

sale icon 1

بسته اول تخفیف درمان سرپایی ترک اعتیاد:


در درمان سرپایی اعتیاد، فرد با مراجعه به کلینیک و ویزیت توسط پزشک متخصص ترک اعتیاد داروهای لازم برای درمان را دریافت میکند ولی بستری نمی‌شود. فرد می‌تواند بدون هیچ مشکلی در محیط کار، تحصیل و خانه حضور داشته باشد.
sale icon 2

بسته دوم تخفیف درمان تدریجی و بستری:


در روش ترک اعتیاد تدریجی بیمار به مدت 10 روز در کلینیک بستری و تحت نظر پزشک متخصص ترک اعتیاد، روانپزشک و مراقبت شبانه روزی پرستار قرارمیگیرد.
 
icon 1

تلفن تماس در ساعات اداری:

021-22226222

 
icon 2

تلفن تماس شبانه روزی:

0912-1009965
0936-0000672